-
let3
- Postovi: 31834
- Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la let3 » 31 maj 2025, 19:40
jurisicduska je napisao/la: ↑31 maj 2025, 19:36
Da napravimo mali presjek proteklih godina u tom gdje smo mi navodno loši i u vašem rangu.
Željezničar
2013/14 4. mjesto
2014/15 2. mjesto
2015/16 5. mjesto
2016/17 2. mjesto
2017/18 2. mjesto
2018/19 4. mjesto
2019/20 2. mjesto
2020/21 7.mjesto
2021/22 6.mjesto
2022/23 3. mjesto
2023/24 6. mjesto
2024/25 4. mjesto
Trofeja 1 kup
Finala 1
Sarajevo :
2013/14 3. mjesto
2014/15 1. mjesto
2015/16 4. mjesto
2016/17 3. mjesto
2017/18 3. mjesto
2018/19 1. mjesto
2019/20 1. mjesto
2020/21 2.mjesto
2021/22 4.mjesto
2022/23 4. mjesto
2023/24 4. mjesto
2024/25 3. mjesto
Trofeja:
3 lige
4 kupa
Finala 6
Dupla kruna
Ja ne znam fkt što se raspravljamo, uživajte.
Ko se raspravlja
Eto na sta te tjeraju mrski zeljovci, jbm im misa

da se maltretiras bezveze i da izvlacis sve te silne podatke
Preozbiljno dozivljavas ova nasa forumska prepucavanja

-
Vanja8
- Postovi: 14087
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Vanja8 » 31 maj 2025, 19:44
-
Pendulum
- Postovi: 5304
- Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pendulum » 31 maj 2025, 19:47
KONTRASVIH je napisao/la: ↑31 maj 2025, 19:25
Pendulum je napisao/la: ↑31 maj 2025, 18:30
Treba im kakav pehar srediti, red je.
Pendulum je napisao/la: ↑31 maj 2025, 18:35
Treba vam kakav pehar uručiti, Boga mi.
Pendulum je napisao/la: ↑31 maj 2025, 19:16
Pa šta hoćeš da kažeš?
Kad ste bili treći (čitave 3 minute) ja napisao da trebate dobiti pehar za treće mjesto.
Trauma
Ja sam veća budala što ti odgovaram ikako.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
-
Beli98
- Postovi: 3271
- Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la Beli98 » 31 maj 2025, 19:55
Pendulum je napisao/la: ↑31 maj 2025, 19:47
KONTRASVIH je napisao/la: ↑31 maj 2025, 19:25
Pendulum je napisao/la: ↑31 maj 2025, 18:30
Treba im kakav pehar srediti, red je.
Pendulum je napisao/la: ↑31 maj 2025, 18:35
Treba vam kakav pehar uručiti, Boga mi.
Pendulum je napisao/la: ↑31 maj 2025, 19:16
Pa šta hoćeš da kažeš?
Kad ste bili treći (čitave 3 minute) ja napisao da trebate dobiti pehar za treće mjesto.
Trauma
Ja sam veća budala što ti odgovaram ikako.
Izvini, ali jesi.

BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
-
maroon46
- Postovi: 566
- Pridružen/a: 16 jan 2025, 21:48
Post
Postao/la maroon46 » 31 maj 2025, 20:00
Još jedan trofej u plavom salonu, zamalo treći. Golema si filozofijo

-
osam
- Postovi: 480
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la osam » 31 maj 2025, 20:13
Herson je napisao/la: ↑31 maj 2025, 19:27
Zamalo fan shop u centru grada i zamalo treća pozicija, lijepa sedmica za navijače Želje.
I zamALo da AL nasr kupi AL jabara, AL nije se dALo jbg.
Jadni nas mALi zeleznicAL
-
jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la jurisicduska » 31 maj 2025, 20:19
let3 je napisao/la: ↑31 maj 2025, 19:40
jurisicduska je napisao/la: ↑31 maj 2025, 19:36
Da napravimo mali presjek proteklih godina u tom gdje smo mi navodno loši i u vašem rangu.
Željezničar
2013/14 4. mjesto
2014/15 2. mjesto
2015/16 5. mjesto
2016/17 2. mjesto
2017/18 2. mjesto
2018/19 4. mjesto
2019/20 2. mjesto
2020/21 7.mjesto
2021/22 6.mjesto
2022/23 3. mjesto
2023/24 6. mjesto
2024/25 4. mjesto
Trofeja 1 kup
Finala 1
Sarajevo :
2013/14 3. mjesto
2014/15 1. mjesto
2015/16 4. mjesto
2016/17 3. mjesto
2017/18 3. mjesto
2018/19 1. mjesto
2019/20 1. mjesto
2020/21 2.mjesto
2021/22 4.mjesto
2022/23 4. mjesto
2023/24 4. mjesto
2024/25 3. mjesto
Trofeja:
3 lige
4 kupa
Finala 6
Dupla kruna
Ja ne znam fkt što se raspravljamo, uživajte.
Ko se raspravlja
Eto na sta te tjeraju mrski zeljovci, jbm im misa

da se maltretiras bezveze i da izvlacis sve te silne podatke
Preozbiljno dozivljavas ova nasa forumska prepucavanja
Ma čisto da vidite da je to nebo i zemlja. I da se bezveze ne upuštate u rasprave. Hajd malo odmorite od Sarajeva raspravljajte se s vama ravnim Olimpic, Velež, Krupa, Sloga
-
let3
- Postovi: 31834
- Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la let3 » 31 maj 2025, 20:22
jurisicduska je napisao/la: ↑31 maj 2025, 20:19
Ma čisto da vidite da je to nebo i zemlja. I da se bezveze ne upuštate u rasprave. Hajd malo odmorite od Sarajeva raspravljajte se s vama ravnim Olimpic, Velež, Krupa, Sloga
Posto volis samo cinjenice:
Oba kluba po 65 bodova i po 17 bodova iza prvaka. Bruka

s tim da jednog optuzuju vlastiti navijaci kako unaprijed namjestaju trofeje

jos veca bruka

-
jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la jurisicduska » 31 maj 2025, 20:23
let3 je napisao/la: ↑31 maj 2025, 20:22
jurisicduska je napisao/la: ↑31 maj 2025, 20:19
Ma čisto da vidite da je to nebo i zemlja. I da se bezveze ne upuštate u rasprave. Hajd malo odmorite od Sarajeva raspravljajte se s vama ravnim Olimpic, Velež, Krupa, Sloga
Posto volis samo cinjenice:
Oba kluba po 65 bodova i po 17 bodova iza prvaka. Bruka

s tim da jednog optuzuju vlastiti navijaci kako unaprijed namjestaju trofeje

jos veca bruka
I s jednom bitnom razlikom
Jedan klub osvojio svoj 7 trofej u posljednjih 10 godina
Drugi klub opet nije bio ni blizu s tim da je to jedini klub koji ima pravosnazn presudu za namještanje
-
Vanja8
- Postovi: 14087
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Vanja8 » 31 maj 2025, 20:24
-
fks74
- Postovi: 13468
- Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la fks74 » 31 maj 2025, 20:36
jurisicduska je napisao/la: ↑31 maj 2025, 20:23
let3 je napisao/la: ↑31 maj 2025, 20:22
jurisicduska je napisao/la: ↑31 maj 2025, 20:19
Ma čisto da vidite da je to nebo i zemlja. I da se bezveze ne upuštate u rasprave. Hajd malo odmorite od Sarajeva raspravljajte se s vama ravnim Olimpic, Velež, Krupa, Sloga
Posto volis samo cinjenice:
Oba kluba po 65 bodova i po 17 bodova iza prvaka. Bruka

s tim da jednog optuzuju vlastiti navijaci kako unaprijed namjestaju trofeje

jos veca bruka
I s jednom bitnom razlikom
Jedan klub osvojio svoj 7 trofej u posljednjih 10 godina
Drugi klub opet nije bio ni blizu s tim da je to jedini klub koji ima pravosnazn presudu za namještanje
Plava vnago treba ignorisati, neka se uguše u svojim g.vnima.
-
jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la jurisicduska » 31 maj 2025, 20:37
Ne možeš ih evo ni ignorisat kad su dosadni.
Šta god počneš pričati na temi eto ti njih da glume korektivni faktor čoporativno.
Počnu lagati i onda mora čovjek odgovoriti.
Dođe onaj diverzant kaže nije nam bitno treće mjesto a u 6 minuta koliko im je trajalo to treće mjesto ispisali 20 postova i 10 provokacij.
-
Virtu4l
- Postovi: 59807
- Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
- Lokacija: Zvornička 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Virtu4l » 31 maj 2025, 20:43
svrakino1921 je napisao/la: ↑31 maj 2025, 15:25
rishovski je napisao/la: ↑31 maj 2025, 15:17
Kad je Željo u pitanju ni cvaja nije malo




Jooj Zaka što ti mrziš Želju
A ja te poštujem ovdje
Al znaš i bacat bombe isti si ko Kristijan
On ti desetaru ide meni u kontru, da ja navijam za Sarajevo, on bi se lizao sa Željovcima. On ti je na ovoj temi samo jer sam ja tu. Ništa roba vjeruj mi.

"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
caffetin
- Postovi: 920
- Pridružen/a: 01 jun 2016, 01:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la caffetin » 31 maj 2025, 20:45
jurisicduska je napisao/la: ↑31 maj 2025, 20:37
Ne možeš ih evo ni ignorisat kad su dosadni.
Šta god počneš pričati na temi eto ti njih da glume korektivni faktor čoporativno.
Počnu lagati i onda mora čovjek odgovoriti.
Dođe onaj diverzant kaže nije nam bitno treće mjesto a u 6 minuta koliko im je trajalo to treće mjesto ispisali 20 postova i 10 provokacij.
mapusti tabelu nego stabi satrbicem
nije valjda protiv kluba radijo ....
menstrual
-
AVNOJ
- Postovi: 3196
- Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
- Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
-
Kontakt:
Post
Postao/la AVNOJ » 31 maj 2025, 20:45
jurisicduska je napisao/la: ↑31 maj 2025, 20:37
Ne možeš ih evo ni ignorisat kad su dosadni.
Šta god počneš pričati na temi eto ti njih da glume korektivni faktor čoporativno.
Počnu lagati i onda mora čovjek odgovoriti.
Dođe onaj diverzant kaže nije nam bitno treće mjesto a u 6 minuta koliko im je trajalo to treće mjesto ispisali 20 postova i 10 provokacij.
Zadnje dvije utakmice odigrali u najjačem sastavu, onu hercegovačku ublehu otjerali jer kao navodno ne daje priliku mladim igračima

al zato će nas popišati sa prosječnom posjetom tokom trajanja prvenstva samo sačekaj malo, dok se sjete.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.
-
osam
- Postovi: 480
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la osam » 31 maj 2025, 20:46
I pored svega mi obezbjedimo zeljani evropu i veleezu opstanak.
Svaka nama cast
-
let3
- Postovi: 31834
- Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la let3 » 31 maj 2025, 20:49
osam je napisao/la: ↑31 maj 2025, 20:46
I pored svega mi obezbjedimo zeljani evropu i veleezu opstanak.
Svaka nama cast
Ima neke koristi i od vas, kad rintate za druge
Zeljini hamali

-
Yokohama
- Postovi: 228
- Pridružen/a: 03 apr 2025, 13:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la Yokohama » 31 maj 2025, 20:56
Na kraju ove sezone srdačno da pozdravim komšije uz našu staru dobro poznatu pjesmu.
Mi smo sa druge...

-
osam
- Postovi: 480
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la osam » 31 maj 2025, 21:11
let3 je napisao/la: ↑31 maj 2025, 20:49
osam je napisao/la: ↑31 maj 2025, 20:46
I pored svega mi obezbjedimo zeljani evropu i veleezu opstanak.
Svaka nama cast
Ima neke koristi i od vas, kad rintate za druge
Zeljini hamali

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []