Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Shategabri
- Postovi: 18979
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shategabri » 29 maj 2025, 08:54
Daleko više je on dao Želji nego Željo njemu, al eto nađu se ljudi da mu pametuju gdje će igrati.
Da je potpisao za moje Sarajevo, razumio bih reakcije.
Ovako, ko da slušam naš analitički istok.
Koševo Zapad
-
Alipasino
- Postovi: 9007
- Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Alipasino » 29 maj 2025, 09:28
Halo kako će ba u Zelju da mu Joldic pukne taktiku da ga baci da igra lijevog beka.I ja bi volio ali nema sansi.
-
jasmin10
- Postovi: 14923
- Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
- Lokacija: Jablanica
-
Kontakt:
Post
Postao/la jasmin10 » 29 maj 2025, 09:53
I Hrvatska liga je qrcina ali ni blizu kao nasa. Pa zamisli Dzeko dodje da igra protiv Laktasa i sudija ga yebe.

A i dalje neće imati vremana za ženu u djecu.

-
231983
- Postovi: 2127
- Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la 231983 » 29 maj 2025, 10:13
Alipasino je napisao/la: ↑29 maj 2025, 09:28
Halo kako će ba u Zelju da mu Joldic pukne taktiku da ga baci da igra lijevog beka.I ja bi volio ali nema sansi.
Ja mislim da je odbio Želju jer tamo nema saigrača iz reprezentacije. Kažu da bojkotuje Želju jer Muftić nije pozvan za rep.
-
ArtVandelay
- Postovi: 1173
- Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la ArtVandelay » 29 maj 2025, 15:41
CAGarfia je napisao/la: ↑28 maj 2025, 23:47
kempes je napisao/la: ↑28 maj 2025, 23:19
edin je tu da relaksiramo vec napete odnose izmedju bosnjaka i hrvata!
Ono što je
Sejdo Komšić zasro će pročepiti Džeko.
Nije gospodin Komšić ništa zasrao. Gospodin Komšić je poslijedica pokušaja hrvatske samouprave 2001. godine, veličanja zločinačke šestorke, kordića i generalno njegovanja naslijeđa udruženo-zločinačkog poduhvata.
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
-
coelho41
- Postovi: 15720
- Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la coelho41 » 30 maj 2025, 17:45
Ide Saudija. Neće Džeko nikad vidjet Želje, ko što su ga oni tutnuli u Češku, tako će i on njih ostavit da vise.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3181
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la Coolpanda24 » 30 maj 2025, 17:55
coelho41 je napisao/la: ↑30 maj 2025, 17:45
Ide Saudija. Neće Džeko nikad vidjet Želje, ko što su ga oni tutnuli u Češku, tako će i on njih ostavit da vise.
Prije će biti da ide Hajduk.
-
sirBobbyMoore
- Postovi: 139
- Pridružen/a: 26 maj 2025, 13:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la sirBobbyMoore » 30 maj 2025, 23:57
Coolpanda24 je napisao/la: ↑30 maj 2025, 17:55
coelho41 je napisao/la: ↑30 maj 2025, 17:45
Ide Saudija. Neće Džeko nikad vidjet Želje, ko što su ga oni tutnuli u Češku, tako će i on njih ostavit da vise.
Prije će biti da ide Hajduk.
Nemoj da ide tamo. Prijete paljenjem dresova

-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10164
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la NajvecaRadosti » 31 maj 2025, 00:01
Kad na kraju iz vedra neba potpise za Dinamo

Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
NoDi80
- Postovi: 19000
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 31 maj 2025, 00:26
Željezničar


Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
Coolpanda24
- Postovi: 3181
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la Coolpanda24 » 31 maj 2025, 14:16
Nema Džeke u protokolu za današnju utakmicu Fenera, očekivao sam ispraćaj za njega i Tadića. E baš me interesuje gdje nastavlja karijeru

-
DanijelTZ
- Postovi: 599
- Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la DanijelTZ » 31 maj 2025, 16:12
Bio bi glup da ode u Hajduk kad jos moze izvuci milione Saudijcima ili Amerikancima.
Bit će gusto
-
DamirT
- Postovi: 30957
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 31 maj 2025, 16:14
Sve zavisi sta Amra zeli

Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
zgembo89
- Postovi: 5857
- Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la zgembo89 » 31 maj 2025, 16:29
Ovo mu je najpametnije sto je pokupio se i otisao pred utakmicu jer svakako navijaci Fenera su nezadovoljni rezultatima
-
jasmin10
- Postovi: 14923
- Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
- Lokacija: Jablanica
-
Kontakt:
Post
Postao/la jasmin10 » 31 maj 2025, 16:37
DamirT je napisao/la: ↑31 maj 2025, 16:14
Sve zavisi sta Amra zeli
Sto bi rekao jedan forumaš, nema on vremena za ženu.

-
DamirT
- Postovi: 30957
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 31 maj 2025, 18:43
jasmin10 je napisao/la: ↑31 maj 2025, 16:37
DamirT je napisao/la: ↑31 maj 2025, 16:14
Sve zavisi sta Amra zeli
Sto bi rekao jedan forumaš, nema on vremena za ženu.
Samo luda osoba misli da ona nema uticaja na to gdje ce ici...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Mogli
- Postovi: 5905
- Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mogli » 31 maj 2025, 19:32
DamirT je napisao/la: ↑31 maj 2025, 18:43
jasmin10 je napisao/la: ↑31 maj 2025, 16:37
DamirT je napisao/la: ↑31 maj 2025, 16:14
Sve zavisi sta Amra zeli
Sto bi rekao jedan forumaš, nema on vremena za ženu.
Samo luda osoba misli da ona nema uticaja na to gdje ce ici...
Milano, Istanbul... bilo bi lijepo da se mls ekipa iz Los Angelesa javi. Jedino to ga moze spasiti Hajduka.

-
HPCompaq
- Postovi: 2640
- Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la HPCompaq » 31 maj 2025, 21:07
Dzeko je baba igre,a koliko ga uprava Fenera cijeni,njega i Tadica je oprostaj u klupskoj kantini....Iskreno nisu uspjeli u nekim naumima,ali nije ni Dzeko za klupkse kantine...Forza Edin
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.
-
Drum
- Postovi: 1288
- Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drum » 01 jun 2025, 02:24
Ja se nadam Fiorentini.
Uvjeren sam da moze lagano do 10+ golova.
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, atomac123, AzRimiRzA, b00t, bordobijeli, Bosanac90, Bosnjo22, brig, Brokula, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, exampLe., farenhajt, FerdinandF, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, Hazre, Helemnejse, jasmin10, Jet2Holiday, karajlo, Kaunas, Kljukusar, KockarVicin007, komax, Kylian, lakilone, LeCoq, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, mercurial, Mocvara1991, Muumii, nebeskasila, NeRi_K, omanovski, pama, Paromlinac, PeppermintSA, Principatus, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, rukometubih23, s4mke, sagitarius, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Smaja, Soba, StevieG8, Venom, VensanKasel, VivaLaLiberta, Wilshere10, Wlad55, worchester i 527 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []