Ja imam gostovanje u Vrapčićima, i to uzeo laganu pobjedu 1 na 50, odbijao sam napade jednog za drugim krezubih prodavača sa uletima ''probaj loj'', ''kupi ćilim na kome je klanjao Edo Vehabović'', ''dresovi od podveleške vune!''.PletaraSaVinom je napisao/la: ↑31 maj 2025, 22:22Kako se ovo upalio ovaj škutor odmah hahahahaha Ugasili mu grupu, bježali nam na španskom, bježali na autoputu u lepenici, satrali ih u drežnici i on postavlja slike najveće navijačke sramote sa onim obijanjem brava. Idi škutore lezi spavaj prčio majku ja mislim da nemaš ni Gabelu gostovanje hahahaha
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
-
napapijri1987
- Postovi: 1111
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ako si odbijao napade kao sto ti je mati cune odbijala onda mrka kapa od tebe moj lamine.LamineD je napisao/la: ↑01 jun 2025, 00:02Ja imam gostovanje u Vrapčićima, i to uzeo laganu pobjedu 1 na 50, odbijao sam napade jednog za drugim krezubih prodavača sa uletima ''probaj loj'', ''kupi ćilim na kome je klanjao Edo Vehabović'', ''dresovi od podveleške vune!''.PletaraSaVinom je napisao/la: ↑31 maj 2025, 22:22Kako se ovo upalio ovaj škutor odmah hahahahaha Ugasili mu grupu, bježali nam na španskom, bježali na autoputu u lepenici, satrali ih u drežnici i on postavlja slike najveće navijačke sramote sa onim obijanjem brava. Idi škutore lezi spavaj prčio majku ja mislim da nemaš ni Gabelu gostovanje hahahaha
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dosta duhovito. ha ha !napapijri1987 je napisao/la: ↑01 jun 2025, 00:25Ako si odbijao napade kao sto ti je mati cune odbijala onda mrka kapa od tebe moj lamine.LamineD je napisao/la: ↑01 jun 2025, 00:02Ja imam gostovanje u Vrapčićima, i to uzeo laganu pobjedu 1 na 50, odbijao sam napade jednog za drugim krezubih prodavača sa uletima ''probaj loj'', ''kupi ćilim na kome je klanjao Edo Vehabović'', ''dresovi od podveleške vune!''.PletaraSaVinom je napisao/la: ↑31 maj 2025, 22:22Kako se ovo upalio ovaj škutor odmah hahahahaha Ugasili mu grupu, bježali nam na španskom, bježali na autoputu u lepenici, satrali ih u drežnici i on postavlja slike najveće navijačke sramote sa onim obijanjem brava. Idi škutore lezi spavaj prčio majku ja mislim da nemaš ni Gabelu gostovanje hahahaha
Smiješan si kao Zvonićev autogol pod Bijelim Brijegom 2019.
- relativizam
- Postovi: 1729
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Još jedna uspješna sezona Želje.
Odmah pored Sarajeva na tabeli I obezbijedjena Evropa a nisu se ni potrudili.
Odmah pored Sarajeva na tabeli I obezbijedjena Evropa a nisu se ni potrudili.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A nije mala stvar ni sto su 4 minute i 27 sekundi bili ispred Sarajeva na tabeli. Veliki je to podvig koji ce se godinama prepricavati po grbavici i zemunu.
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ćestitke pijaĆarima na obezbjeđenom opstanku. Dogodine Zrinjski ostaje bez para, a pijaĆari dovode baš ozbiljne investitore. 
imamo žicu za jela na žlicu, goveđigulašmajka
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Eto sipi jos poslajurisicduska je napisao/la: ↑01 jun 2025, 01:08Nije naša utakmica bezveze kasnila 5 minuta za njihovom.
Kupili smo vrijeme.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Laku noć svima osim prosjacima!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
- svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
GOLEM SI ŽELJO
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Prođe još jedna sezona, vjerovatno najneregularnija do sad.
Zrinjski apsolutno zasluženo, onako kad pogledaš sve aspekte - to je to. Bili su poprilično bolji u duelima protiv Borca i Sarajeva, dosta ozbiljno izgledali, krali manje od Borca i mnogo je bolje za ligu da je Zrinjski uzeo nego prćija Vice Zeljkovića.
Prelazni rok će biti veseo, mislim da će Borac i Sarajevo da luduju. Prvi žele da iskoriste koeficijent i da pokušaju ponovo doći do CoL. Sarajevo bi isto tako moglo dosta trošiti, uzele su se ozbiljne pare od transfera i sad to valja potrošiti, po prvi put Mirvić ne mora zavlačiti ruku u džep i može trošiti ono što je zaradio.
Vidjećemo koliko ko može u Evropi, po prvi put su naši klubovi ozbiljno postavljeni u žrijebu. Putanja šampiona je ista kao i ranije, prođeš prvo pretkolo CL i moraš biti baš očajan da se ne plasiraš u grupe CoL. Borac ima ozbiljan koeficijent i biće nositelj sve do PO. Šteta za Sarajevo što su bili tako blizu da odu iznad crte, ali mnogo je tu ekipa protiv kojih se može igrati. Nama će trebati malo sreće da dobijemo nekoga laganijeg, ali sumnjam da možemo dalje od drugog pretkola, jedino da u prvom dobijemo jačeg nositelja izbacimo ga.
Zrinjski apsolutno zasluženo, onako kad pogledaš sve aspekte - to je to. Bili su poprilično bolji u duelima protiv Borca i Sarajeva, dosta ozbiljno izgledali, krali manje od Borca i mnogo je bolje za ligu da je Zrinjski uzeo nego prćija Vice Zeljkovića.
Prelazni rok će biti veseo, mislim da će Borac i Sarajevo da luduju. Prvi žele da iskoriste koeficijent i da pokušaju ponovo doći do CoL. Sarajevo bi isto tako moglo dosta trošiti, uzele su se ozbiljne pare od transfera i sad to valja potrošiti, po prvi put Mirvić ne mora zavlačiti ruku u džep i može trošiti ono što je zaradio.
Vidjećemo koliko ko može u Evropi, po prvi put su naši klubovi ozbiljno postavljeni u žrijebu. Putanja šampiona je ista kao i ranije, prođeš prvo pretkolo CL i moraš biti baš očajan da se ne plasiraš u grupe CoL. Borac ima ozbiljan koeficijent i biće nositelj sve do PO. Šteta za Sarajevo što su bili tako blizu da odu iznad crte, ali mnogo je tu ekipa protiv kojih se može igrati. Nama će trebati malo sreće da dobijemo nekoga laganijeg, ali sumnjam da možemo dalje od drugog pretkola, jedino da u prvom dobijemo jačeg nositelja izbacimo ga.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- jointunija
- Postovi: 1034
- Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zna li iko od ove balavurdije,zašto je UEFA kaznila fks?
Ili je i to otišlo pod tepih?
Pitam za druga
Ili je i to otišlo pod tepih?
Pitam za druga
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Treba sačekati zvanično. Finansije su u pitanju.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zbog ovakvih dešavanja u klubujointunija je napisao/la: ↑01 jun 2025, 09:18Zna li iko od ove balavurdije,zašto je UEFA kaznila fks?
Ili je i to otišlo pod tepih?
Pitam za druga
-
Antesportas9AP
- Postovi: 114
- Pridružen/a: 18 maj 2025, 10:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mogu ti reći pravi je uspjeh pored kriminalaca iz Banja Luke osvojiti prvenstvo.Svako selo u BiH su kupili a FK Sarajevo uspjeli u svoj tal uvesti ,navijace im razjebati jos se samo Zeljo i Zrinjski drze u ligi .Sreca pa Vico nema moc hrvatima birati sudije kao sto su bosnjaci izdali svoje klubove inace bi nam gore bilo nego pod Iljom Dominikovicem i oraskim labudovima.Ne volim sto se neke stvari moraju raditi da bi se odbranio od naleta kokainskih uvoznika Mirvica i Zeljkovica ali ne mozemo dozvoliti da se prosla sezona ponovi i da nam invalidi/kriminalci iz Banja Luke protiv kojih penal nije sudjen 2 godine a Kvrzoc seljak nema zutog u ligi isto toliko opet bude prvak nase BiH.Virtu4l je napisao/la: ↑01 jun 2025, 08:21Prođe još jedna sezona, vjerovatno najneregularnija do sad.
Zrinjski apsolutno zasluženo, onako kad pogledaš sve aspekte - to je to. Bili su poprilično bolji u duelima protiv Borca i Sarajeva, dosta ozbiljno izgledali, krali manje od Borca i mnogo je bolje za ligu da je Zrinjski uzeo nego prćija Vice Zeljkovića.
Prelazni rok će biti veseo, mislim da će Borac i Sarajevo da luduju. Prvi žele da iskoriste koeficijent i da pokušaju ponovo doći do CoL. Sarajevo bi isto tako moglo dosta trošiti, uzele su se ozbiljne pare od transfera i sad to valja potrošiti, po prvi put Mirvić ne mora zavlačiti ruku u džep i može trošiti ono što je zaradio.
Vidjećemo koliko ko može u Evropi, po prvi put su naši klubovi ozbiljno postavljeni u žrijebu. Putanja šampiona je ista kao i ranije, prođeš prvo pretkolo CL i moraš biti baš očajan da se ne plasiraš u grupe CoL. Borac ima ozbiljan koeficijent i biće nositelj sve do PO. Šteta za Sarajevo što su bili tako blizu da odu iznad crte, ali mnogo je tu ekipa protiv kojih se može igrati. Nama će trebati malo sreće da dobijemo nekoga laganijeg, ali sumnjam da možemo dalje od drugog pretkola, jedino da u prvom dobijemo jačeg nositelja izbacimo ga.
-
GrgurPlinskii
- Postovi: 30
- Pridružen/a: 14 maj 2025, 12:38
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jel' to propao aluminijski? Čuo sam da će im Borussia slat na pozajmicu igrače u znak sjete na veliki duel te dvije ekipe prije 30 godina
-
bordobijeli
- Postovi: 18315
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nisam upratio o čemu se radi ,novcana kazna ili nesto vise i zbog cega ?? Odakle informacija ?jointunija je napisao/la: ↑01 jun 2025, 09:18Zna li iko od ove balavurdije,zašto je UEFA kaznila fks?
Ili je i to otišlo pod tepih?
Pitam za druga
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma nije velika kazna, FKS je izborila Evropsko takmicenje klubu koji to nije uspio , a samim tim im omugucila pribavljanje poprilicnih finansija sto UEFA strogo zabranjuje...bordobijeli je napisao/la: ↑01 jun 2025, 11:12Nisam upratio o čemu se radi ,novcana kazna ili nesto vise i zbog cega ?? Odakle informacija ?jointunija je napisao/la: ↑01 jun 2025, 09:18Zna li iko od ove balavurdije,zašto je UEFA kaznila fks?
Ili je i to otišlo pod tepih?
Pitam za druga
Sad valjda oni to kontaju da je Zeljo, zapravo Sarajevo II i da se cine malverzacije kroz to...
Ma vidjeces kad se zvanicno objavi, ma sve je oko finansija...
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.







