Premijer liga BiH - aktuelno

NoDi80
Postovi: 19020
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 01 jun 2025, 14:09

DEBILU imate vise PORAZA nego pobjeda u svim UEFA takmicenjima
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Orden43
Postovi: 767
Pridružen/a: 19 jan 2022, 23:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Orden43 » 01 jun 2025, 14:17

Izyeba pitare vico de sad malo pustite radniku pa malo sirokom a oni jadni svakom guzice daju
Crni Cerak 🐦‍⬛

Turo
Postovi: 1041
Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Turo » 01 jun 2025, 14:18

Sad gledas poraze? ali samo pobjede u ligi :D

NoDi80
Postovi: 19020
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 01 jun 2025, 14:20

Turo je napisao/la:
01 jun 2025, 14:18
Sad gledas poraze? ali samo pobjede u ligi :D
Pa gledam pobjede
Zeljo ima vise pobjeda nego poraza u Europa ligi, Mitropa Cup, Intertoto Cup
U konferencijskoj ligi 50/50
A vi na vasu zalost u svim takmicenjima vise poraza nego pobjeda
Zeljeznicar samo u Ligi prvaka ima vise poraza nego pobjeda
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 01 jun 2025, 14:27, ukupno mijenjano 2 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

NajvecaRadosti
Postovi: 10164
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 01 jun 2025, 14:25

NoDi80 je napisao/la:
01 jun 2025, 14:20
Turo je napisao/la:
01 jun 2025, 14:18
Sad gledas poraze? ali samo pobjede u ligi :D
Pa gledam pobjede
Zeljo ima vise pobjeda u Europa ligi, nego poraza
U konferencijskoj ligi 50/50
A vi na vasu zalost u svim takmicenjima vise poraza nego pobjeda
Go kur.ac i mi i vi i to je jedina istina.Brojati ko ima vise poraza u Evropi doprinosi toj cinjenici.Mi zadnju malo ozbiljniju ekipu izbacili 2014 vi Bog zna kada eto Ferencvaros 2015
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5684
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 01 jun 2025, 14:44

サッカーが大好きです :ljepota:

slika
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

DadoElazar
Postovi: 68
Pridružen/a: 19 maj 2025, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DadoElazar » 01 jun 2025, 14:55

Hvala bogu sucur alahu الحمد لله תודה לאל završi se još jedna sezona ove jadne lige najpoznatije po konstantnom kriminalu
Uživao sam u pričama o postenju
Još jednom je narodna mudrost pokazala ko najviše priča o postenju ko o tuđim parama a ko o patriotizmu
Odgovor je naravno tacan to su kurve fukara i bitange
Jedan dan a nadam se vrlo skoro kad se ovo smeće od lige ugasi ili predje na amaterski nivo napravicu žestok dernek
Niko nije pozvan osim kurvi
Bitange i fukara mi ne trebaju

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 01 jun 2025, 15:01

Europa se moze samo gledati po tom koliko je ko utakmica odigrao i dokle je dosao.

Ne mozes nas poraz u play offu poredit s vasom pobjedom u prvom pretkolu.

Te mitomanije nekom drugom prosipajte i međusobno jer ste tu negdje s pamecu.

Cuj imaju bolji omjer. Hahahaha

Manijakdokraja9
Postovi: 940
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 01 jun 2025, 15:24

E cuj B tim... pa nas vas ku*ac napravio glupani...

NoDi80
Postovi: 19020
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 01 jun 2025, 15:36

jurisicduska je napisao/la:
01 jun 2025, 15:01
Europa se moze samo gledati po tom koliko je ko utakmica odigrao i dokle je dosao.

Ne mozes nas poraz u play offu poredit s vasom pobjedom u prvom pretkolu.

Te mitomanije nekom drugom prosipajte i međusobno jer ste tu negdje s pamecu.

Cuj imaju bolji omjer. Hahahaha
Ne mozes cetvrfinale x2 i polufinale porediti s vasim trecim pretkolom
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
GrbavicaHram1921
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2025, 11:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrbavicaHram1921 » 01 jun 2025, 16:01

KONTRASVIH je napisao/la:
01 jun 2025, 14:44
サッカーが大好きです :ljepota:

slika

Najveci :bih:

Avatar
Herson
Postovi: 2791
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herson » 01 jun 2025, 16:12

Imaju najuslovniji stadion u državi, igraju najbolju sezonu zadnjih nekoliko godina, uvećavaju im posjetu od prvog kola i opet neznatna razlika u posjeti u poređenju sa Sarajevom.
Prisjetimo se samo onih 14.000 protiv Zrinskog sa početka sezone. :rol:
Kako ih nije blam objaviti ovu tabelu...
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

DadoElazar
Postovi: 68
Pridružen/a: 19 maj 2025, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DadoElazar » 01 jun 2025, 16:12

Zato sto sam dobra i boleciva duša daj da odgovorim ovom tudumu u vezi zeljine titule iz cetreseste
Fuzbalski savez koji je nastao poslije prvog rata nastao je u državi tada zvanom kraljevina srba hrvata i slovenaca
Tako je i konstituiran fuzbalski savez spajanjem saveza srbije hrvatske i slovenije
Preimenovanje države u kraljevinu Jugoslaviju integralni savezi su nastavili tvoriti fuzbalski savez kraljevine jugoslavije
Ti savezi su imali svoju ligu koja se igrala a onda pobjednici saveza igraju neko kup takmicenje za prvaka sva tri saveza
Na nizem nivou su bili atletski podsavezi između ostalog sarajeva i banjaluke
Na većem nivou sarajevski podsavez je pripadao srbijanskom a banjalučki hrvatskom
Pobjednik tog podsaveza tek onda je sticao pravo da igra u srbijanskom savezu
Znači nešto ko druga liga
Nakon drugog rata savezi hrvatske srbije i Slovenije su pravni nasljednici prethodnog saveza
U to vrijeme još uvijek ne postoji nikakav bh fuzbalski savez nego željo formalno pravno ulazi kao Pobjednik druge lige u prvu ligu
U to vrijeme, pravno ne postoji nikakav savez na nivou bih jer bosna i Hercegovina kao državno pravni subjekt uopste ne postoji
Do primjene avnojevskih zaključaka i implementacije u širu upotrebu uključujući sfere poput sporta došlo je tek 1947 prije svega zahvaljujući safetu dzinicu ali to je druga tema
Dakle taj predstavnik nrbih je formalno pravno bio drugoligas uz atletskog podsaveza sarajevo i ne može biti prvak nečega što nije do tada uopste postojalo
Zašto zvezda i hajduk
Iako je to pravno vise nego nategnuto postoji mali pravni osnov jer su oni pravni nasljednici predshodno formiranih saveza koji su činili savez kraljevine jugoslavije i igrali svoje lige te bili pobjednici liga a ne predstavnici saveza
Pobjednik sarajevskog podsaveza pripadao je formalno srbijanskom savezu i tek je rad sticao pravo da se bori za ev entualnog pobjednika tog saveza pa tek onda da na osnovu toga eventualno traži titulu iz cetereseste
1967 1972 1985 drzava je pravni subjekt i igra se jedinstvena liga sa republickim podsavezima te se te titule iz tog perioda jedine i mogu priznati a ekvivalent tih titula bi se trebao utvrditi posebnim odlukama
Ti republicki podsavezi su imali svoje lige i bio bi pravni haos priznavati sve tadašnje osvajače tih liga jer su imali iznad sebe i drugu i prvu ligu
Po toj logici jedan ne znam kako se ko tada zvao recimo iskra iz bugojna imala 15 titula jer je toliko puta ulazia iz republicke u drugu ligu
Iako je bih avnojem priznato pravo na samoodređenje ona ne postaje država do 1992 formalno joj je samo priznato pravo a drzavu ne čini formalno odluka bilo kojeg tijela makar i ujedinjenim nacija
Dakle zeljo ne može biti prvak nečega što nije postojalo a fsnrbih je osnovan kao prelazno rješenje i nema nikakvu ulogu u pravnom nasljeđuju saveza kraljevine jugoslavije
Pojednostavljeno zeljo ide kao predstavnik novoimenovanog saveza a ne kao predstavnik države tako da u najboljem slučaju može biti prvak saveza ili već pomenuti nivo tadašnje republičke lige ali to pravo onda može tražiti svaki klub koji se do 1991 plasirao u drugu ligu iz republičke.
Eto nadam se da je to jasno da ne pizdis više za nekim bajkovitim titulama

Yokohama
Postovi: 228
Pridružen/a: 03 apr 2025, 13:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Yokohama » 01 jun 2025, 16:34

Manijakdokraja9 je napisao/la:
01 jun 2025, 15:24
E cuj B tim... pa nas vas ku*ac napravio glupani...
"Pa nas vaš ku*ac napravio glupani"

Ne tako davno jedan vaš,onako pun sebe,je rekao: "mi vas mrzimo vi nas yebete".

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3510
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la PeppermintSA » 01 jun 2025, 16:40

DadoElazar je napisao/la:
01 jun 2025, 16:12
Zato sto sam dobra i boleciva duša daj da odgovorim ovom tudumu u vezi zeljine titule iz cetreseste
Fuzbalski savez koji je nastao poslije prvog rata nastao je u državi tada zvanom kraljevina srba hrvata i slovenaca
Tako je i konstituiran fuzbalski savez spajanjem saveza srbije hrvatske i slovenije
Preimenovanje države u kraljevinu Jugoslaviju integralni savezi su nastavili tvoriti fuzbalski savez kraljevine jugoslavije
Ti savezi su imali svoju ligu koja se igrala a onda pobjednici saveza igraju neko kup takmicenje za prvaka sva tri saveza
Na nizem nivou su bili atletski podsavezi između ostalog sarajeva i banjaluke
Na većem nivou sarajevski podsavez je pripadao srbijanskom a banjalučki hrvatskom
Pobjednik tog podsaveza tek onda je sticao pravo da igra u srbijanskom savezu
Znači nešto ko druga liga
Nakon drugog rata savezi hrvatske srbije i Slovenije su pravni nasljednici prethodnog saveza
U to vrijeme još uvijek ne postoji nikakav bh fuzbalski savez nego željo formalno pravno ulazi kao Pobjednik druge lige u prvu ligu
U to vrijeme, pravno ne postoji nikakav savez na nivou bih jer bosna i Hercegovina kao državno pravni subjekt uopste ne postoji
Do primjene avnojevskih zaključaka i implementacije u širu upotrebu uključujući sfere poput sporta došlo je tek 1947 prije svega zahvaljujući safetu dzinicu ali to je druga tema
Dakle taj predstavnik nrbih je formalno pravno bio drugoligas uz atletskog podsaveza sarajevo i ne može biti prvak nečega što nije do tada uopste postojalo
Zašto zvezda i hajduk
Iako je to pravno vise nego nategnuto postoji mali pravni osnov jer su oni pravni nasljednici predshodno formiranih saveza koji su činili savez kraljevine jugoslavije i igrali svoje lige te bili pobjednici liga a ne predstavnici saveza
Pobjednik sarajevskog podsaveza pripadao je formalno srbijanskom savezu i tek je rad sticao pravo da se bori za ev entualnog pobjednika tog saveza pa tek onda da na osnovu toga eventualno traži titulu iz cetereseste
1967 1972 1985 drzava je pravni subjekt i igra se jedinstvena liga sa republickim podsavezima te se te titule iz tog perioda jedine i mogu priznati a ekvivalent tih titula bi se trebao utvrditi posebnim odlukama
Ti republicki podsavezi su imali svoje lige i bio bi pravni haos priznavati sve tadašnje osvajače tih liga jer su imali iznad sebe i drugu i prvu ligu
Po toj logici jedan ne znam kako se ko tada zvao recimo iskra iz bugojna imala 15 titula jer je toliko puta ulazia iz republicke u drugu ligu
Iako je bih avnojem priznato pravo na samoodređenje ona ne postaje država do 1992 formalno joj je samo priznato pravo a drzavu ne čini formalno odluka bilo kojeg tijela makar i ujedinjenim nacija
Dakle zeljo ne može biti prvak nečega što nije postojalo a fsnrbih je osnovan kao prelazno rješenje i nema nikakvu ulogu u pravnom nasljeđuju saveza kraljevine jugoslavije
Pojednostavljeno zeljo ide kao predstavnik novoimenovanog saveza a ne kao predstavnik države tako da u najboljem slučaju može biti prvak saveza ili već pomenuti nivo tadašnje republičke lige ali to pravo onda može tražiti svaki klub koji se do 1991 plasirao u drugu ligu iz republičke.
Eto nadam se da je to jasno da ne pizdis više za nekim bajkovitim titulama
:bow: :bow: :bow:

Drugim riječima, nejma vam fantomske titule taman kmečali do sudnjeg dana :kafa:

Avatar
osam
Postovi: 480
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la osam » 01 jun 2025, 16:47

Ima zeljescar kup poglavnika iz 1943

Avatar
Zutti
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zutti » 01 jun 2025, 17:04

Evo ga i zvanično. Još jedan igrač koji je volio Mostar i obožavao Velež dolazi na Koševo, a dogovorena je i strateška saradnja dva kluba.
Vi ste naša filijala, Rođeni ale ale... :tralala:
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 01 jun 2025, 17:09

Manijakdokraja9 je napisao/la:
01 jun 2025, 15:24
E cuj B tim... pa nas vas ku*ac napravio glupani...
Pa sam kazes "nas vaš qurac napravio" sto smo glupani?

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3829
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HordasOdMalena » 01 jun 2025, 17:11

Tri najbolja strijelca lige od sljedeće sezone u jednom klubu? :hmmmmm:
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 01 jun 2025, 17:11

Yokohama je napisao/la:
01 jun 2025, 16:34
Manijakdokraja9 je napisao/la:
01 jun 2025, 15:24
E cuj B tim... pa nas vas ku*ac napravio glupani...
"Pa nas vaš ku*ac napravio glupani"

Ne tako davno jedan vaš,onako pun sebe,je rekao: "mi vas mrzimo vi nas yebete".
Kakav glupan :rol: :rol:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Marsiano, SamoTi4000 i 20 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []