Real Madrid CF (oficijelna tema)

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,Donnie Darko

Jeste li zadovoljni igrom i rezultatima Reala pod palicom Zidanea?

1. Jesam
104
42%
2. Igrom jesam, rezultatima nisam
13
5%
3. Igrom nisam, rezultatima jesam
75
30%
4. Nisam
56
23%
 
Ukupno glasova: 248

armanix
Postovi: 133
Pridružen/a: 22 jan 2009, 11:20
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la armanix » 17 apr 2011, 00:44

Zar mi necete poslat slike ?
Tzv. Navijači Reala nisu navijači Reala nego Anti Barcelonisti !

Avatar
legenda reala
Postovi: 32106
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la legenda reala » 17 apr 2011, 00:45

LBJ MVP je napisao/la:[
Haj bjaži ba sad sam ozbiljan penal je bio čist ko suza 8-)
I ovo od sada u svakom postu Pepe droboilica u stvari staviću u potpis :mrgreen:
nisi dobro vidio ,penal nije bio ,ja sam pregledo iz svih uglova i odgovorno tvrdim da je Alves izbio loptu ,Marsela nije ni tako
geronimo je napisao/la:
legenda reala je napisao/la: Haj što si Tayson ti još i yebač :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
fino, fino, kompletiraš sliku. :D ne fali ti puno da dođeš do konačnog zaključka.

očekivan (za mene) remi, gdje se niko nije previše trošio, niti je pucao iz sve snage.
najbolje tek predstoji. tako kažu. :D
ma znaš da probavam ove smajlije ,ništa protiv tebe ,samo nas vrijeđaš kažeš da se nabijamo ispadosmo **** ,pa ti ja malo kontriram (nisi reko lično meni ali jesi u množini) ;)
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
ek0
Postovi: 1048
Pridružen/a: 18 maj 2010, 23:11
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la ek0 » 17 apr 2011, 00:45

-
Zadnja izmjena: ek0, dana/u 16 maj 2015, 01:13, ukupno mijenjano 2 puta.
https://www.youtube.com/watch?v=oPHKn1JYHcA

Avatar
Bosco
Postovi: 4941
Pridružen/a: 17 dec 2009, 23:41
Lokacija: 55th Pct
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Bosco » 17 apr 2011, 00:46

armanix je napisao/la:Zar mi necete poslat slike ?
Pa mi smo siročad, nemamo para da pošaljemo. :lol:

Da je sudija bio pošten Farca bi večeras bila izdominirana od neustrašivih galaktikosa, ovako je ipak izvukla nezasluženi remi.

armanix
Postovi: 133
Pridružen/a: 22 jan 2009, 11:20
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la armanix » 17 apr 2011, 00:47

Arnelinho je napisao/la:Hm...veceras su se Realovi igraci imali pravo ljutiti na sudiju, buduci da ih je zaje.bo 4 situacije.
Zasto?
1.Messi-jevo nabijanje lopte-ni zuti
2.Villa je odglumio penal, vise nego li je bio, ona prva situacija Villa vs Casillas je bila realnija za penala
3.Nakon Realova penala,D.Alves nije dobio zuti karton, a to bi mu bio iskljucujuci.
Bila je dobra tekma, Real, prema ocekivanjima (bar mojim)bolji i zasluzili su 3 boda.
4.Crveni Albiolu

ps. Neki navijaci Barcelone vidim ovde dolaze da namjerno istaknu kako se vesele navijaci Reala boda, kao da je titula prvaka,a da su taj bod ipak na jedvite jade izvukli.
Prvo, Barcelona nije nista ljepse i pravilnije dala gol
Drugo, Real iako sa igracem manje je imao incijativu

Trece, Real je opet potvrdio moju tezu da je Barcelona samo klub, jer najbolji klub, a pogotovo kako ga neki nekad karakterisu (na forumu,naravno),najbolji klub u historiji fudbala nije pobijedio, nije preuzeo incijativu i pokazao je svijetu i svim gledaocima da u svjetu imaju dostojna/e protivnika/e. ;)
Mani supljaka i ja bi plako da je titula u Realovim rukama !!
Tzv. Navijači Reala nisu navijači Reala nego Anti Barcelonisti !

laki
Postovi: 164
Pridružen/a: 10 jun 2008, 00:05
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la laki » 17 apr 2011, 00:48

citam i kontam da se zajebavate....momci, sta je to real nadigrao barcu...sta ste vi gledali, koju utakmicu??? pa barcelona nakon gola se igral i dosadjivala i malo smarala na centru, a real cekao kontru!!!
villa odglumio??? pa znaci albiol se nije ljutio, jer je sam skontao sta je uradio, a ovdje se prica o glumi?

mislim da niste pravu utakmicu gledali...

armanix
Postovi: 133
Pridružen/a: 22 jan 2009, 11:20
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la armanix » 17 apr 2011, 00:49

Bosco je napisao/la:
armanix je napisao/la:Zar mi necete poslat slike ?
Pa mi smo siročad, nemamo para da pošaljemo. :lol:

Da je sudija bio pošten Farca bi večeras bila izdominirana od neustrašivih galaktikosa, ovako je ipak izvukla nezasluženi remi.
HAHAHAHA jesi zalostan nisi vise ni za smijat sad si za plakat ! Supalj si ko kaca samo pitam za slike nemoj skretat sa teme nije valjda da moram trazit po netu ?
Tzv. Navijači Reala nisu navijači Reala nego Anti Barcelonisti !


Avatar
Raul_64
Postovi: 12708
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Raul_64 » 17 apr 2011, 00:50

Ma glavno da se barcelona zajebavala..
hvala vam,HVALA sto ste se zajebavali u El Clasiku...
i sto ste dopustili da sa igracem vise budete inferiorniji...
hvala opet!
Zadnja izmjena: Raul_64, dana/u 17 apr 2011, 00:50, ukupno mijenjano 1 put.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
legenda reala
Postovi: 32106
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la legenda reala » 17 apr 2011, 00:50

slika
:lol: :lol: oj slike hahha
Gero vidi hhaha,ljudi šta je ovo :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 13528
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la LBJ MVP » 17 apr 2011, 00:51

armanix je napisao/la:
Bosco je napisao/la:
armanix je napisao/la:Zar mi necete poslat slike ?
Pa mi smo siročad, nemamo para da pošaljemo. :lol:

Da je sudija bio pošten Farca bi večeras bila izdominirana od neustrašivih galaktikosa, ovako je ipak izvukla nezasluženi remi.
HAHAHAHA jesi zalostan nisi vise ni za smijat sad si za plakat ! Supalj si ko kaca samo pitam za slike nemoj skretat sa teme nije valjda da moram trazit po netu ?
Give me 10
Ovo Mou odsad upotrebljava protiv Barce :lol:
legenda reala je napisao/la:slika
:lol: :lol: oj slike hahha
Gero vidi hhaha,ljudi šta je ovo :lol:
:lol: :lol: :lol: :P
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
Bosco
Postovi: 4941
Pridružen/a: 17 dec 2009, 23:41
Lokacija: 55th Pct
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Bosco » 17 apr 2011, 00:52

armanix je napisao/la:
Bosco je napisao/la:
armanix je napisao/la:Zar mi necete poslat slike ?
Pa mi smo siročad, nemamo para da pošaljemo. :lol:

Da je sudija bio pošten Farca bi večeras bila izdominirana od neustrašivih galaktikosa, ovako je ipak izvukla nezasluženi remi.
HAHAHAHA jesi zalostan nisi vise ni za smijat sad si za plakat ! Supalj si ko kaca samo pitam za slike nemoj skretat sa teme nije valjda da moram trazit po netu ?
Kakve slike jarane, gubiš se, ne razumijem te. :?

Avatar
Arnelinho
Postovi: 4383
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Arnelinho » 17 apr 2011, 00:54

armanix je napisao/la:
Arnelinho je napisao/la:Hm...veceras su se Realovi igraci imali pravo ljutiti na sudiju, buduci da ih je zaje.bo 4 situacije.
Zasto?
1.Messi-jevo nabijanje lopte-ni zuti
2.Villa je odglumio penal, vise nego li je bio, ona prva situacija Villa vs Casillas je bila realnija za penala
3.Nakon Realova penala,D.Alves nije dobio zuti karton, a to bi mu bio iskljucujuci.
Bila je dobra tekma, Real, prema ocekivanjima (bar mojim)bolji i zasluzili su 3 boda.
4.Crveni Albiolu

ps. Neki navijaci Barcelone vidim ovde dolaze da namjerno istaknu kako se vesele navijaci Reala boda, kao da je titula prvaka,a da su taj bod ipak na jedvite jade izvukli.
Prvo, Barcelona nije nista ljepse i pravilnije dala gol
Drugo, Real iako sa igracem manje je imao incijativu

Trece, Real je opet potvrdio moju tezu da je Barcelona samo klub, jer najbolji klub, a pogotovo kako ga neki nekad karakterisu (na forumu,naravno),najbolji klub u historiji fudbala nije pobijedio, nije preuzeo incijativu i pokazao je svijetu i svim gledaocima da u svjetu imaju dostojna/e protivnika/e. ;)
Mani supljaka i ja bi plako da je titula u Realovim rukama !!
Zaboli mene ko ce osvojiti titulu :D
Samo, ja rekoh nesto, Barcelona je samo klub, moze se pobijediti i nisu nepobjedivi.Imaju tekmi u kojima su odlicni, imaju tekmi u kojima su za posutat sa terena imaju i srednjih, kao i svaka ekipa.
Naravno, to objektivno simpatizeri Barcelone(neki) nece da priznaju,vec asmo tvrde svoju pricu, koja nema smisla.
A vidjeli smo i danas, Barcelona je cak i sa igracem vise bila slabiji protivnik.
Sto ne govori da je Barca slaba, vec da je Real jak.
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
anonymousHD
Postovi: 7943
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la anonymousHD » 17 apr 2011, 00:54

slika

Igračina? Ovo je Bože sačuvaj! Večeras je Leo Lessi pokazao svoje pravo lice. RinaKa od igrača! Budale čoveka. Pa mogo je ubiti nekoga :S :S

Avatar
Portillo
Postovi: 3021
Pridružen/a: 08 avg 2010, 00:07
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Portillo » 17 apr 2011, 00:56

anonymousHD je napisao/la:slika

Igračina? Ovo je Bože sačuvaj! Večeras je Leo Lessi pokazao svoje pravo lice. RinaKa od igrača!
Nemoj tako ba. Lessi je sportski kult licnosti 8-) Joj kraljeva, RVP 1,07 sekundi nakon zvizduka dobije crveni, a ovaj ne dobije nista. Puuuu. Dobro Bosko rece, mali je zasticen ko covjecija ribica :D endemska vrsta :D
O le le, O la la, ser del Barça es ser un subnormal

El FC Barcelona es una moda... El Real Madrid es eterno

Avatar
Bosco
Postovi: 4941
Pridružen/a: 17 dec 2009, 23:41
Lokacija: 55th Pct
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Bosco » 17 apr 2011, 00:58

anonymousHD je napisao/la: Igračina? Ovo je Bože sačuvaj! Večeras je Leo Lessi pokazao svoje pravo lice. RinaKa od igrača! Budale čoveka. Pa mogo je ubiti nekoga :S :S
Smatrao sam ga gosspodinom i igračinom, ali očigledno je jasno da je nažalost poprimio katalonski seljački mentalitet i da ima kompleks više vrijednosti. Sram da ga bude.

@armanix
Nije problem, poslat ću ti slike kako Arsenal slavi titulu, ali na pm ker da ih ovdje stavim bio bi offtopic.

armanix
Postovi: 133
Pridružen/a: 22 jan 2009, 11:20
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la armanix » 17 apr 2011, 00:59

Mi smo vas sahranili niste nas pobijedili ima 6 utakmica HAHAHAHA koji jadovi u pm samo mozel slika tabele ?
Tzv. Navijači Reala nisu navijači Reala nego Anti Barcelonisti !

Avatar
Bosco
Postovi: 4941
Pridružen/a: 17 dec 2009, 23:41
Lokacija: 55th Pct
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Bosco » 17 apr 2011, 01:00

armanix je napisao/la:Mi smo vas sahranili niste nas pobijedili ima 6 utakmica HAHAHAHA koji jadovi u pm samo mozel slika tabele ?
Vrijeđanje - nešto čemu podliježe svaki navijač Farce. Ti očigledno nisi izuzetak.

Avatar
Adinjo
Postovi: 3479
Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Adinjo » 17 apr 2011, 01:02

Los_Blanos2 je napisao/la:
anonymousHD je napisao/la:slika

Igračina? Ovo je Bože sačuvaj! Večeras je Leo Lessi pokazao svoje pravo lice. RinaKa od igrača! Budale čoveka. Pa mogo je ubiti nekoga :S :S
Bome je puko onog lika u glavu :o :shock: :( :shock: :( zalosno da posle nije ni pogledao prema trebini, mali sugavi kebac, svaka cast Pepe-u :mrgreen:

Haj sve to, al gdje bas Pepe da mu soli pamet kako da se ponasa :lol: :lol: :lol:
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.


★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
effe_sa
Postovi: 7604
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la effe_sa » 17 apr 2011, 01:03

sudija nije bio dostojan vecerasnje utakmice...totalno izgubljen...a cudno mi je bilo da messi nije dobio žuti a alves drugi žuti....interesantno da je real igrao bolje s igračem manje nego dok je bio kompletan....inače ova prva utakmica od ove 4 izmedju reala i barce je za real bila najmanje bitna jer teško bi stigli barcu u prvenstvu i da su pobijedili (al bi se produzila nada) al zato u kupu i ligi prvaka real ima realne šanse
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Odgovori

Natrag na “Real Madrid CF”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []