Ako uopste postoji to mada sumnjam, mozda jedino ako ga prodamo sljedece ljeto jer je kod njih kao. Sto se sigurno nece desit jer bez sezone kod nas minimalno nema prodaje pa da to otpadne.
Cuj saljes ga na posudbu godinu i prodas ga za 2 godine oni ti uzmu pola??
Pola Jattinog transfera je Veležov godišnji budžet. Nadam se da je ubleha.
Da je Mirvic toliko naivan I glup ne bih imao milione,vec bi baco ublehe, I pisao na ovom forumu.
Mlinaric ima veliki procenat od prodaje.
Što ne mogu ovih vitezova. Ostavi brate palac nožni bar da te iz šupka Mirvićevog možemo izvuć' kad dođe vrijeme. Mirvić svoju glupost i naivnost demonstrira godinama samo se mi eto nešto bojimo viršli nekih kao. Ja sam na Istoku sjedio na novinama, čupao kosu i grizao nokte dok je njegovo visočanstvo učilo da upotrijebi present continuous u rečenici i ako me zdravlje posluži još ću dugo poslije njega. Budi mi pozdravljen a Jattu ne dam.
Pola Jattinog transfera je Veležov godišnji budžet. Nadam se da je ubleha.
Da je Mirvic toliko naivan I glup ne bih imao milione,vec bi baco ublehe, I pisao na ovom forumu.
Mlinaric ima veliki procenat od prodaje.
Što ne mogu ovih vitezova. Ostavi brate palac nožni bar da te iz šupka Mirvićevog možemo izvuć' kad dođe vrijeme. Mirvić svoju glupost i naivnost demonstrira godinama samo se mi eto nešto bojimo viršli nekih kao. Ja sam na Istoku sjedio na novinama, čupao kosu i grizao nokte dok je njegovo visočanstvo učilo da upotrijebi present continuous u rečenici i ako me zdravlje posluži još ću dugo poslije njega. Budi mi pozdravljen a Jattu ne dam.
Sviđa mi se kako Mirvic radi, samo naprijed puna podrška
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin
Posudis igraca i ako se proda 50/50. Kako je to moguce, prvo nit je velez toliko glup da nato pristane. Evo dodhe ponuda za Jattu 1 m€ i velez pristane da ga proda a FK SARAJEVO mirvic kaze mi necemo da ga prodamo za 1 m€ mi trazim 5 m€ i kako ce ga velez prodat.. sad mi da prodamo luluca pavivica a njihove ekipe (pod cijem su ugovor ) kazu mi necemo da ih prodamo imamo ih u planovi a sledece sezone..
Mozda se mislilo na procenat od Mlinarica, e sad 50% od transvers je puno ako nije ogranicen limit, akonje prodaja do 1 m€ 50/50 a sve preko tog 20% to ima smisla. Mi smo platili ostetu i plus dali vjerovatno 2xvecu platu nego u velezu sto ima. Uzeli smo mnogo rizika da bi bili na 50/50
Prem da mislim da ce Mlinaric bit samo napocetku sezone standardan kad se izblamira (kao rockov) isfula bice on ko catakovic 2 godine izgubljen onda 6 mjeseci prije isteka ugovora procepi
Posudis igraca i ako se proda 50/50. Kako je to moguce, prvo nit je velez toliko glup da nato pristane. Evo dodhe ponuda za Jattu 1 m€ i velez pristane da ga proda a FK SARAJEVO mirvic kaze mi necemo da ga prodamo za 1 m€ mi trazim 5 m€ i kako ce ga velez prodat.. sad mi da prodamo luluca pavivica a njihove ekipe (pod cijem su ugovor ) kazu mi necemo da ih prodamo imamo ih u planovi a sledece sezone..
Mozda se mislilo na procenat od Mlinarica, e sad 50% od transvers je puno ako nije ogranicen limit, akonje prodaja do 1 m€ 50/50 a sve preko tog 20% to ima smisla. Mi smo platili ostetu i plus dali vjerovatno 2xvecu platu nego u velezu sto ima. Uzeli smo mnogo rizika da bi bili na 50/50
Prem da mislim da ce Mlinaric bit samo napocetku sezone standardan kad se izblamira (kao rockov) isfula bice on ko catakovic 2 godine izgubljen onda 6 mjeseci prije isteka ugovora procepi
Bojim se da nesto nisi dobro razumio. Sta se ima Velez pitati? Nije Jatta njihov igrac. Ako je uopste tacna ova informacija, ona samo glasi da bi Velez imao procenat od eventualne buduce prodaje dok je pod ugovorom sa nama, sto bi za njih bilo super.
Jatta je vrhunski talenat - momak ima 18 godina i 100% moze biti starter kod nas. I to sigurno da igra 2-3 sezone i napravi odlican transfer. Posudbe po meni imaju smisla jedino ako nema mjesta za njega. I Gulisha bi sa Hasićem u napadu bio fenomenalan ali on je vanserijski talenat tako da je i u Velezu pokidao.
Nadam se da je šuplja za ovog Latifa, čovjek nikad nije igrao u Europi, bespotreban.
Nastavi da misliš brate
Pa eto imao si primjer Viverosa koji je neupitno odličan igrač, ali taj nedostatak igranja u Europi je ogromna prepreka, uz to ima 28. godina što nije baš u skladu sa našom transfer politikom, he's not moving the needle.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.