FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Muftić ima jedino problem sa izlaskom na visoke lopte. Lično ne mislim da je to zbog visine već zbog loše procjene i nekvalitetnog rada sa njim u tom segmentu. U svemu ostalom je dobar do vrhunski. Čak se ne bih složio da mu je igra nogom veliki problem, samo te visoke lopte. Čak i da je 3-4 centimetra viši ne mislim da bi nešto mnogo značilo kad si toliko nesiguran.
Za njegovo dobro a i potencijalno naše pustiti ga za 200-300k i ugraditi se 50% u sljedeći transfer. On ako ostane još jednu sezonu ide besplatno sigurno i onda ćeš od sljedećeg transfera dobiti samo onih 5%.
Za njegovo dobro a i potencijalno naše pustiti ga za 200-300k i ugraditi se 50% u sljedeći transfer. On ako ostane još jednu sezonu ide besplatno sigurno i onda ćeš od sljedećeg transfera dobiti samo onih 5%.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Re: FK Željezničar
Mufta da ima visinu, bio bi u ligi petice.
Protiv Pitara bi odbranio onaj sut, lobovan radi visine. Protiv Posusja bi uhvatio ili izbio. Dva primjera, a ima ih jos. Evropa, prodaja i neka ide momak da se razvija dalje koliko moze.
Protiv Pitara bi odbranio onaj sut, lobovan radi visine. Protiv Posusja bi uhvatio ili izbio. Dva primjera, a ima ih jos. Evropa, prodaja i neka ide momak da se razvija dalje koliko moze.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: FK Željezničar
Smajic (21) stoper napusta Koln i ostaje bez kluba
Pestic (21) napusta Mainz II
Avdic (18) bek napustio RB Salzburg U19
Pestic (21) napusta Mainz II
Avdic (18) bek napustio RB Salzburg U19
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 03 jun 2025, 15:36, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- gegenpressing
- Postovi: 739
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ima SIPA,kuc kuc banditenAquamaris je napisao/la: ↑03 jun 2025, 14:52Ovakva prica ide kad se neko dobro sranje napravilo ili se sprema teren za neki petljanacgegenpressing je napisao/la: ↑02 jun 2025, 16:26Mislim da nema teorije da u istom prelaznom roku idu Jabber i Šošić.
Ovi portali samo pišu kako bi uzburkali naše navijače,a o prevarantima sa druge strane ulice,šute.
A kod njih haos,Europol i Sipa na vratima,a već brutalno kažnjeni od UEFE!
Baš drže monopol nad medijima.
Bas uefu boli k... sto neko zavrce drzavu. Ima drzava neka se zajebaje ako hoce. Reaguju kad je tuzba i to je to. Inace pola lige bi kaznili zbog koverte
Brohra ribo se...
- Riquelme1921
- Postovi: 1978
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
300 hiljada i 50% od idućeg transfera.Levin je napisao/la: ↑03 jun 2025, 15:16Muftić ima jedino problem sa izlaskom na visoke lopte. Lično ne mislim da je to zbog visine već zbog loše procjene i nekvalitetnog rada sa njim u tom segmentu. U svemu ostalom je dobar do vrhunski. Čak se ne bih složio da mu je igra nogom veliki problem, samo te visoke lopte. Čak i da je 3-4 centimetra viši ne mislim da bi nešto mnogo značilo kad si toliko nesiguran.
Za njegovo dobro a i potencijalno naše pustiti ga za 200-300k i ugraditi se 50% u sljedeći transfer. On ako ostane još jednu sezonu ide besplatno sigurno i onda ćeš od sljedećeg transfera dobiti samo onih 5%.
Grupa iznad svakog pojedinca.
- dubioza144
- Postovi: 2514
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Re: FK Željezničar
muharemovicdzelo je napisao/la: ↑03 jun 2025, 11:14Sumnjam da će lagano preći preko činjenice da zbog nas nisu šampioni. Volio bih da griješim ali biće jako teško boriti se i sa njima.
Nisu baš toliko moćni da sebe guraju i da usput još nekome podmeću klipove, sve dok ne budemo konkurentni za titulu mi ih nećemo zanimati. Njima je mnogo važnije da Sarajevu otkinu poneki bod, jer su sezone takve da se kiksevi teško nadoknađuju.
Šampion je ove sezone imao četiri remija i tri poraza, odnosno od mogućih 99 bodova su osvojili čak 82, a drugoplasirani jedan bod manje. I to je Zrinjski prosuo tri boda u posljednjem kolu, da im je trebalo zabili bi im pet komada.
Mi se ne smijemo zalijetati sa troškovima i dovođenjem skupih igrača jer ne možemo mnogo napredovati, drugi će ponovo uložiti više od nas. Mnogo je pametnije naredne tri godine provesti u popravljanju klupske infrastrukture, mislim na kamp, i samog sistema, pripremati teren za odlazak Vice Zeljkovića jer ćemo tek tada moći biti konkurentni. Nama ne znači apsolutno ništa da sad sve pare od Jabera i transfera upumpamo u roster, osvojićemo 7-10 bodova više u odnosu na prošlu sezonu, što u konačnici neće promijeniti apsolutno ništa.
Sad nam treba plan za naredne 3 godine sa jasnim ciljevima, a na sportskom planu samo Evropa mora biti imperativ.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: FK Željezničar
Možeš li mi odgovorit privatno?gegenpressing je napisao/la: ↑03 jun 2025, 15:30Ima SIPA,kuc kuc banditenAquamaris je napisao/la: ↑03 jun 2025, 14:52Ovakva prica ide kad se neko dobro sranje napravilo ili se sprema teren za neki petljanacgegenpressing je napisao/la: ↑02 jun 2025, 16:26Mislim da nema teorije da u istom prelaznom roku idu Jabber i Šošić.
Ovi portali samo pišu kako bi uzburkali naše navijače,a o prevarantima sa druge strane ulice,šute.
A kod njih haos,Europol i Sipa na vratima,a već brutalno kažnjeni od UEFE!
Baš drže monopol nad medijima.
Bas uefu boli k... sto neko zavrce drzavu. Ima drzava neka se zajebaje ako hoce. Reaguju kad je tuzba i to je to. Inace pola lige bi kaznili zbog koverte
Re: FK Željezničar
Sipa nema nikakve veze s tim. To inspekcija odradjuje. Sad je pitanje sta se to nama sprema i zbog cega ove teme kad bas na racun kluba treba fina cifra kanutigegenpressing je napisao/la: ↑03 jun 2025, 15:30Ima SIPA,kuc kuc banditenAquamaris je napisao/la: ↑03 jun 2025, 14:52Ovakva prica ide kad se neko dobro sranje napravilo ili se sprema teren za neki petljanacgegenpressing je napisao/la: ↑02 jun 2025, 16:26Mislim da nema teorije da u istom prelaznom roku idu Jabber i Šošić.
Ovi portali samo pišu kako bi uzburkali naše navijače,a o prevarantima sa druge strane ulice,šute.
A kod njih haos,Europol i Sipa na vratima,a već brutalno kažnjeni od UEFE!
Baš drže monopol nad medijima.
Bas uefu boli k... sto neko zavrce drzavu. Ima drzava neka se zajebaje ako hoce. Reaguju kad je tuzba i to je to. Inace pola lige bi kaznili zbog koverte
- gegenpressing
- Postovi: 739
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Inspekciju je g.Mirvić zakitio i odpepao,međutim,bivši uposlenik je sve izlajao,pa se Europol umješao.Aquamaris je napisao/la: ↑03 jun 2025, 16:24Sipa nema nikakve veze s tim. To inspekcija odradjuje. Sad je pitanje sta se to nama sprema i zbog cega ove teme kad bas na racun kluba treba fina cifra kanuti
Dobili ste kaznu,umjesto izbacivanja,uslov.
Klanjajte se Vici
Brohra ribo se...
-
Napaceni87
- Postovi: 253
- Pridružen/a: 22 maj 2025, 17:25
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ocigledno Duskaja nisi dovoljno gledaoNoDi80 je napisao/la: ↑03 jun 2025, 15:04Trapara (17) i Duskaj (19) nista losiji golmani nego sto je Mufta bio u njihovim godinamaHansestadt je napisao/la: ↑03 jun 2025, 14:59Jedino da Muftic ne zeli da produzi ugovor. Inace bih radio na tome da se produzi ugovor sa njim, jer iz nase perspektive ne vjerujem da ce neko platiti ozbiljan iznos za njega, a isto tako naivni smo ako mislimo da tek tako mozemo naci golmana istog nivoa koji ce braniti u ovoj ligi. Ima gresaka, ali svaki golman to ima, to moramo prihatiti da je tako, pogotovo taj koji bi evt bio zamjena za njega. Uz to ici u rizik sa novim golman, i moze se reci novom zadnjom linijom. Druga je stvar kad ti neko plati ozbiljan iznos za nekog igraca, onda imas sa necim da radis.19vendetta87 je napisao/la: ↑03 jun 2025, 14:43
Jer je sad zadnji voz da ga prodamo. Mlad je jos, u formi je, a i usao je u zadnju godinu ugovora.
Ako stigne neka ponuda, to ce biti sad, jer na zimu ga nece niko htjeti platiti.
Nece ni on vjecno ostati ovdje, kao slobodan igrac ce sigurno moci naci klub negdje u Turskoj, gdje ce imati dosta vecu platu nego kod nas.
Duskaj 2023 prvak sa kadetima i ove godine kup s junirima uzeo
Treba momka nagraditi, nemamo sta izgubiti
Treba sacekati jos Europu s Muftom
To je prava sansa da se proda
- gegenpressing
- Postovi: 739
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Šta ću ti odgovarati kad zna kompletna sportska javnostBilosta je napisao/la: ↑03 jun 2025, 16:03Možeš li mi odgovorit privatno?
Brohra ribo se...
-
Napaceni87
- Postovi: 253
- Pridružen/a: 22 maj 2025, 17:25
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
O kom klubu pricate da Sipa pretresa?gegenpressing je napisao/la: ↑03 jun 2025, 16:36Šta ću ti odgovarati kad zna kompletna sportska javnost
- gegenpressing
- Postovi: 739
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Kobiljoglavce,nebitni,pričajmo o svojoj avliju,nek se bave svojim problemima!Napaceni87 je napisao/la: ↑03 jun 2025, 16:43O kom klubu pricate da Sipa pretresa?gegenpressing je napisao/la: ↑03 jun 2025, 16:36Šta ću ti odgovarati kad zna kompletna sportska javnost
Brohra ribo se...
Re: FK Željezničar
Niti je Mirvic zakitio, niti se Europol umijesao. Pisete glupe price, a vrijeme ce pokazati sto se na njih skrece prica.gegenpressing je napisao/la: ↑03 jun 2025, 16:28Inspekciju je g.Mirvić zakitio i odpepao,međutim,bivši uposlenik je sve izlajao,pa se Europol umješao.
Dobili ste kaznu,umjesto izbacivanja,uslov.
Klanjajte se Vici![]()
I nisam njihov. Boze sacuvaj.
Re: FK Željezničar
Željeni ostanci:
Madžid Š.
Vedad M.
Aleksandar B.
Lagumdžija,
Odinaka,
Željeni dolasci:
Rijad B.
Santos C.
Aleksandar Vukotić,
Nermin Zolotić,
Armin Hodžić,
Kerim Memija,
Haris Ovčina....
Željeni odlasci:
Šukilović, Dangubić, Galić...
Ostali:
Krpić, Radovac, Cvetanoski i sl. borba za prvi tim.
Madžid Š.
Vedad M.
Aleksandar B.
Lagumdžija,
Odinaka,
Željeni dolasci:
Rijad B.
Santos C.
Aleksandar Vukotić,
Nermin Zolotić,
Armin Hodžić,
Kerim Memija,
Haris Ovčina....
Željeni odlasci:
Šukilović, Dangubić, Galić...
Ostali:
Krpić, Radovac, Cvetanoski i sl. borba za prvi tim.
- gegenpressing
- Postovi: 739
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Kao što nisu Ajla,Trbić i "napadački futbal" u klubuAquamaris je napisao/la: ↑03 jun 2025, 16:51Niti je Mirvic zakitio, niti se Europol umijesao. Pisete glupe price, a vrijeme ce pokazati sto se na njih skrece prica.gegenpressing je napisao/la: ↑03 jun 2025, 16:28Inspekciju je g.Mirvić zakitio i odpepao,međutim,bivši uposlenik je sve izlajao,pa se Europol umješao.
Dobili ste kaznu,umjesto izbacivanja,uslov.
Klanjajte se Vici![]()
I nisam njihov. Boze sacuvaj.
Brohra ribo se...
- Riquelme1921
- Postovi: 1978
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
-
19vendetta87
- Postovi: 10308
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Trebao je Dzeku umjesto Bajica
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: FK Željezničar
Možemo li se vratiti u realnost? Tj. Riadu Šuti i Kaćunku? 
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić


