Premijer liga BiH - aktuelno

Addo1922
Postovi: 792
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Addo1922 » 03 jun 2025, 18:47

avenija je napisao/la:
03 jun 2025, 18:32
svrakino1921 je napisao/la:
03 jun 2025, 17:39
(ZVANIČNO) Velež se rastao sa vicekapitenom, Pršeš tražio raskid ugovora



Ovi za kifle nemaju
Iz budžeta blizu 5 miliona maraka i opet kokuzi

slika

Svi smještajni kapaciteti u Zenici su puni danima, sutra je i najveci atletski medjunarodni miting u državi na Kamberovića polju, delegacija San Marina plaća duplu cijenu da dobiju samo jedan sprat jer je sve popunjeno 15 000 gostiju u subotu + 30 000 dijaspore u petak na Bajram, pdv i porez mi plaćamo a Veležu 5 miliona a Čeliku 0, desetaru kako da istrpim tu nepravdu. ZENICA MORA DOBITI PONDER 2.
Kad udjete u Premijer ligu bice i vise para.

svrakino1921 je napisao/la:
03 jun 2025, 17:39
(ZVANIČNO) Velež se rastao sa vicekapitenom, Pršeš tražio raskid ugovora



Ovi za kifle nemaju
Iz budžeta blizu 5 miliona maraka i opet kokuzi
Nisi bas najbistriji ali jbg nisi ti kriv.

fanatik19
Postovi: 2947
Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fanatik19 » 03 jun 2025, 18:58

Herson je napisao/la:
03 jun 2025, 18:46
fanatik19 je napisao/la:
03 jun 2025, 18:23
mosarajvosa83 je napisao/la:
03 jun 2025, 18:12

O tome ti pricam,mi smo mal klub pa nam 3 mjesto ili 4 isto dodje dok se vi kao giganti borite za titule treceg mjesta. Vi ste mjerilo uspjeha,treba Sarajevo da uci od vas kako se titule osvajaju i kako se odigra 6 meceva za 20 godina u evropi,redate titule kao Real Madrid,posudjujete igrace i prodajete za milionske cifre,najbolja politika u evropi,sta tek reci za proizvodnju mladih igraca,po tome ste poznati na svim kontinentima. Jadno je vidjeti da je Sarajevo evo 20 godina uvijek na tabeli iza vas.
Pa bolje da ne proizvodimo nista ako ce nam najveci eksponati igrat 5. Ligu Francuske i ulazit po 10 minuta u Rizesporu i tavorit po Turskoj cvajti ili da iz Poljske ide na posudbu u Slovacku :rol:
Kakva poredjenja imaju ovi pitari to je stvarno da covjek ne povjeruje. Ocito imaju neki svoj univerzum u kojem zive jer je isti kompleksan i za njih same a ne za ljude oko njih. :bow:
Nego mozemol kako probrat 3 4 igraca za slj sezonu da titulu probamo napast, dokazano je da funkcionise :kafa:
Ne upravlja Sarajevo njihovim karijerima i to više nije naša stvar. Sarajevo je svakom od njih pružilo šansu i dalo priliku da se ostvari. Oni su opravdali povjerenje i na kraju je to rezultiralo transferima koji su donijeli korist i klubu i samim igračima. Kovačević standardan golman u Ekstraklasi, Dal redovno igra u Rizesporu, Mujakić je u Partizanu, Buljubašić je više na klupi nego što igra, ali 20 mu je godina, pred njim je budučnost. Cimirot je ostvario respektabilnu karijeru. Svaki od tih igrača je Sarajevu donio cifre koje su nepojmljive za vas i ostale klubove u ligi. Podsjećanja radi, prije nekoliko godina ste prodali najboljeg strijelca ekipe za 20.000€.
Dala vi niste proizveli, sansu mu jeste dali a svi znamo na kakav nacin. Cimirot je jedino respektabilan igrac u toj prici, Mujakic sve znamo i nemoj ni pokusavat pricat o njegovim fudbalskim kvalitetama jer ih nema, obicna bukva. "Prirodni" nije standardan u ekstraklasi i to mi odma govori da nista ne pratis a uostalom kao da je Poljska liga neki aman nivo, faking Rondic je prekucao tu ligu a nikad nije zaigrao za Sarajevo.
Ko je taj najbolji strijelac od 20 000e ako smijem znati, Georgijevic mozda? :wtf:
P.S.- za koliko ste vi prodali primjera radi Catakovica kad vec ismijavas nase transfere tipa Oliveira 220k i Mlinaric 200k jer se u 1. Slucaju radi o igracu koji ima 26 godina a u drugom slucaju 25 gdje smo se do zadnjeg kola borili za opstanak.
Na afirmisemo mlade igrace jer nit imamo bazen igraca kao Sarajevo a boga mi ni uslove jer da ista znas znao bi da imamo 1 pomocni teren sa umjetnom travom gdje trenira 300 djece za razliku od vas koji trosite milionski iznos na oml.pogon godisnje.

Avatar
osam
Postovi: 480
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la osam » 03 jun 2025, 19:09

Vrijeme je da se taj takozvani veleez vrati gdje mu je mjesto.
U kontejner u kojem je pronadjen pehar kupa koji je drug tito poklonio pravom, pokojnom, veleezu

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 03 jun 2025, 19:25

fanatik19 je napisao/la:
03 jun 2025, 18:23
mosarajvosa83 je napisao/la:
03 jun 2025, 18:12
fanatik19 je napisao/la:
03 jun 2025, 18:04

Posudite nam igraca koji bude najbolji igrac lige i zavrsite na tabeli iza nas :urnebes:
O tome ti pricam,mi smo mal klub pa nam 3 mjesto ili 4 isto dodje dok se vi kao giganti borite za titule treceg mjesta. Vi ste mjerilo uspjeha,treba Sarajevo da uci od vas kako se titule osvajaju i kako se odigra 6 meceva za 20 godina u evropi,redate titule kao Real Madrid,posudjujete igrace i prodajete za milionske cifre,najbolja politika u evropi,sta tek reci za proizvodnju mladih igraca,po tome ste poznati na svim kontinentima. Jadno je vidjeti da je Sarajevo evo 20 godina uvijek na tabeli iza vas.
Pa bolje da ne proizvodimo nista ako ce nam najveci eksponati igrat 5. Ligu Francuske i ulazit po 10 minuta u Rizesporu i tavorit po Turskoj cvajti ili da iz Poljske ide na posudbu u Slovacku :rol:
Kakva poredjenja imaju ovi pitari to je stvarno da covjek ne povjeruje. Ocito imaju neki svoj univerzum u kojem zive jer je isti kompleksan i za njih same a ne za ljude oko njih. :bow:
Nego mozemol kako probrat 3 4 igraca za slj sezonu da titulu probamo napast, dokazano je da funkcionise :kafa:
Sine vi ste gola ku.rcina onako iskreno,niko i nista u ovoj ligi,osvajaci nicega i klub koji se bori za opstanak dok smo mi visestruki osvajaci BH lige,Yuge,kupiva itd itd. Cimirot,Kovacevic,Dal,Buljubasic samo eto njih da spomenem bez Celika smo uzeli vise novca nego vi u cijeloj historiji,ne proizvodite,ne prodajete,ne borite se za bilo kakve trofeje,posudicemo vam par igraca i to je to jer ste mali tim,nastavite i dalje da trosite pare jer ste rupa bez dna bez bilo kakve perspektive. Nemamo nikakve univerzume,pogledamo tabele,trofeje,transfere, o kupovini igraca necemo ni pricati ni to sto bjeze kod nas ili kod zeljkana jer niste nikome zanimljivi,ocigledno imate neki svoj univerzum gdje ste najbolji


Avatar
Herson
Postovi: 2791
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herson » 03 jun 2025, 19:36

fanatik19 je napisao/la:
03 jun 2025, 18:58
Herson je napisao/la:
03 jun 2025, 18:46
fanatik19 je napisao/la:
03 jun 2025, 18:23


Pa bolje da ne proizvodimo nista ako ce nam najveci eksponati igrat 5. Ligu Francuske i ulazit po 10 minuta u Rizesporu i tavorit po Turskoj cvajti ili da iz Poljske ide na posudbu u Slovacku :rol:
Kakva poredjenja imaju ovi pitari to je stvarno da covjek ne povjeruje. Ocito imaju neki svoj univerzum u kojem zive jer je isti kompleksan i za njih same a ne za ljude oko njih. :bow:
Nego mozemol kako probrat 3 4 igraca za slj sezonu da titulu probamo napast, dokazano je da funkcionise :kafa:
Ne upravlja Sarajevo njihovim karijerima i to više nije naša stvar. Sarajevo je svakom od njih pružilo šansu i dalo priliku da se ostvari. Oni su opravdali povjerenje i na kraju je to rezultiralo transferima koji su donijeli korist i klubu i samim igračima. Kovačević standardan golman u Ekstraklasi, Dal redovno igra u Rizesporu, Mujakić je u Partizanu, Buljubašić je više na klupi nego što igra, ali 20 mu je godina, pred njim je budučnost. Cimirot je ostvario respektabilnu karijeru. Svaki od tih igrača je Sarajevu donio cifre koje su nepojmljive za vas i ostale klubove u ligi. Podsjećanja radi, prije nekoliko godina ste prodali najboljeg strijelca ekipe za 20.000€.
Dala vi niste proizveli, sansu mu jeste dali a svi znamo na kakav nacin. Cimirot je jedino respektabilan igrac u toj prici, Mujakic sve znamo i nemoj ni pokusavat pricat o njegovim fudbalskim kvalitetama jer ih nema, obicna bukva. "Prirodni" nije standardan u ekstraklasi i to mi odma govori da nista ne pratis a uostalom kao da je Poljska liga neki aman nivo, faking Rondic je prekucao tu ligu a nikad nije zaigrao za Sarajevo.
Ko je taj najbolji strijelac od 20 000e ako smijem znati, Georgijevic mozda? :wtf:
P.S.- za koliko ste vi prodali primjera radi Catakovica kad vec ismijavas nase transfere tipa Oliveira 220k i Mlinaric 200k jer se u 1. Slucaju radi o igracu koji ima 26 godina a u drugom slucaju 25 gdje smo se do zadnjeg kola borili za opstanak.
Na afirmisemo mlade igrace jer nit imamo bazen igraca kao Sarajevo a boga mi ni uslove jer da ista znas znao bi da imamo 1 pomocni teren sa umjetnom travom gdje trenira 300 djece za razliku od vas koji trosite milionski iznos na oml.pogon godisnje.
Ko je proizveo Dala i na kakav to način? Razjasni nam to malo.
Ko je ikad rekao da je Mujakić ekstremno dobar igrač?
Sarajevo na njemu zaradilo ozbiljan novac, on je igrač Partizana. To su činjenice, a ostalo me ne zanima.
Inače je Sporting platio 5 miliona eura obeštećenja za golmana koji nije bio standardan u Ekstraklasi i koji je većinu vremena je sjedio na klupi.
Ove cifre od 200.000 koje spominješ u kontekstu izlaznih transfera su neozbiljne i to ne vrijedi komentarisati. To je prosječna godišnja plata nekog ispodprosječno kvalitetnog igrača u HNL-u.
Čataković je dobio ponudu sa puno boljim finansijskim uslovima od onih koje je imao u Sarajevu, njegova želja je bila da napusti klub.
Ne prodajete igrače, ne afirmišite mlade igrače, ali ti svejedno pokušavaš ismijavati jedini klub u ligi koji to radi. Zamljiva je vaša logika. Poljska nije nešto, Turska nije nešto... pa prodajte nekoga tamo i pokušajte uzeti koju kintu kad već nije neki bauk, ali da to nisu ove smiješne cifre od 200.000€ i približno.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

NajvecaRadosti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 03 jun 2025, 20:04

svrakino1921 je napisao/la:
03 jun 2025, 18:45
Rijad B.
Santos C.
Aleksandar Vukotić,
Nermin Zolotić,
Armin Hodžić,


Ako ovo dovedemo sad blizu je titula
Zeleni ste vi jos,skontat cete brzo da titulu sa MSN napadom ne mozes trenutno uzeti u ovoj ligi
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

fanatik19
Postovi: 2947
Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fanatik19 » 03 jun 2025, 20:07

Herson je napisao/la:
03 jun 2025, 19:36
fanatik19 je napisao/la:
03 jun 2025, 18:58
Herson je napisao/la:
03 jun 2025, 18:46


Ne upravlja Sarajevo njihovim karijerima i to više nije naša stvar. Sarajevo je svakom od njih pružilo šansu i dalo priliku da se ostvari. Oni su opravdali povjerenje i na kraju je to rezultiralo transferima koji su donijeli korist i klubu i samim igračima. Kovačević standardan golman u Ekstraklasi, Dal redovno igra u Rizesporu, Mujakić je u Partizanu, Buljubašić je više na klupi nego što igra, ali 20 mu je godina, pred njim je budučnost. Cimirot je ostvario respektabilnu karijeru. Svaki od tih igrača je Sarajevu donio cifre koje su nepojmljive za vas i ostale klubove u ligi. Podsjećanja radi, prije nekoliko godina ste prodali najboljeg strijelca ekipe za 20.000€.
Dala vi niste proizveli, sansu mu jeste dali a svi znamo na kakav nacin. Cimirot je jedino respektabilan igrac u toj prici, Mujakic sve znamo i nemoj ni pokusavat pricat o njegovim fudbalskim kvalitetama jer ih nema, obicna bukva. "Prirodni" nije standardan u ekstraklasi i to mi odma govori da nista ne pratis a uostalom kao da je Poljska liga neki aman nivo, faking Rondic je prekucao tu ligu a nikad nije zaigrao za Sarajevo.
Ko je taj najbolji strijelac od 20 000e ako smijem znati, Georgijevic mozda? :wtf:
P.S.- za koliko ste vi prodali primjera radi Catakovica kad vec ismijavas nase transfere tipa Oliveira 220k i Mlinaric 200k jer se u 1. Slucaju radi o igracu koji ima 26 godina a u drugom slucaju 25 gdje smo se do zadnjeg kola borili za opstanak.
Na afirmisemo mlade igrace jer nit imamo bazen igraca kao Sarajevo a boga mi ni uslove jer da ista znas znao bi da imamo 1 pomocni teren sa umjetnom travom gdje trenira 300 djece za razliku od vas koji trosite milionski iznos na oml.pogon godisnje.
Ko je proizveo Dala i na kakav to način? Razjasni nam to malo.
Zaustavio sam se ovdje
Pa ti ocito zaboravljas da je on kao omladinac glavni dio svog razvoja proveo u Dinamu i Liverpulu gdje se prakticki edukovao kao igrac. Mirza ga je ostavljao na klupi zbog vasih bolesti a svjestan je i sam bio da je kvalitetom prvih 11.
Sto se tice ovih prodaja, povrsno sam nesto preletio i shvatih da ti je kompleksno povezat 2 i 2. Catakovic je otisao u Tursku zbog bolje finansijske ponude a Mlinaric nije otisao u Sarajevo zbog toga nego jer ste vi najveci klub u drzavi ako sam razumio dobro? :mrgreen:

Dajdza11
Postovi: 219
Pridružen/a: 17 nov 2024, 13:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Dajdza11 » 03 jun 2025, 20:14

osam je napisao/la:
03 jun 2025, 19:09
Vrijeme je da se taj takozvani veleez vrati gdje mu je mjesto.
U kontejner u kojem je pronadjen pehar kupa koji je drug tito poklonio pravom, pokojnom, veleezu

Slani su se vec vratili gdje i treba. Sta ce u ovoj ligi, gostovanja nijednog nisu odradili vec 15 godina. Klub koji postoji onako.

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 03 jun 2025, 20:27

Jel ovo Željo skinuo gaće vici pa ih pustili da treniraju na Grbavici? Priča li se šta? :yawn:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

let3
Postovi: 31834
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 03 jun 2025, 20:29

Pendulum je napisao/la:
03 jun 2025, 20:27
Jel ovo Željo skinuo gaće vici pa ih pustili da treniraju na Grbavici? Priča li se šta? :yawn:
Grbavica svakako treba da bude dom reprezentacije.
Kakva su to nenormalna pitanja :nedam:

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 03 jun 2025, 20:36

let3 je napisao/la:
03 jun 2025, 20:29
Pendulum je napisao/la:
03 jun 2025, 20:27
Jel ovo Željo skinuo gaće vici pa ih pustili da treniraju na Grbavici? Priča li se šta? :yawn:
Grbavica svakako treba da bude dom reprezentacije.
Kakva su to nenomalna pitanja :nedam:
Slažem se.

Moje pitanje je bilo za nenormalne vaše navijače koji nas prozivaju da šurujemo sa vicom jer repka trenira u Butmiru.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
osam
Postovi: 480
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la osam » 03 jun 2025, 20:40

Pendulum je napisao/la:
03 jun 2025, 20:27
Jel ovo Željo skinuo gaće vici pa ih pustili da treniraju na Grbavici? Priča li se šta? :yawn:
Zeljana ne nosi gace

let3
Postovi: 31834
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 03 jun 2025, 20:40

Ma nece ni Vico jos dugo jahati. Cim mu ode ujak Milorad sa politicke scene, sto se moze desiti do kraja godine. Istog momenta ide i gownar Vico sa svoje pozicije.
A sta ce tek biti sa FK SNSD kad oni odu, to je posebna prica.

Avatar
osam
Postovi: 480
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la osam » 03 jun 2025, 20:47

let3 je napisao/la:
03 jun 2025, 20:29
Pendulum je napisao/la:
03 jun 2025, 20:27
Jel ovo Željo skinuo gaće vici pa ih pustili da treniraju na Grbavici? Priča li se šta? :yawn:
Grbavica svakako treba da bude dom reprezentacije.
Kakva su to nenormalna pitanja :nedam:
Mislio je na reprezentaciju Bosne i Hercegovine :tralala:

Avatar
AvantiBL
Postovi: 2753
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AvantiBL » 03 jun 2025, 20:48

A de niste trebali🙈
Danima se u medijima spekuliše da bi štoper Borca, Bart Majers mogao da od naredne sezone obuče dres Sarajeva, ali od toga nema ništa.

Bart Majers postao je jedan od najboljih igrača Borca ove sezone u istorijskoj godini za crveno-plave koji su igrali osminu finala Lige konferencija.

Holanđanin je došao na ljeto u redove Borca i postao stub odbrane. Kako je pružao dobre sjajne u Evropi, ali i u domaćem prvenstvu, privukao je pažnju brojnih klubova.

Posljednjih dana govorilo se o potencijalnom prelasko Mejersa u Sarajevo, međutim, u izjavi za ****, agent Barta Majersa, Jusif Hamzaui rekao je da od prelaska u Sarajevo nema ništa.

“Ni Bart, ni ja nismo pričali sa bilo kim iz Sarajeva i ne postoji nikakav kontakt. Jedini klub za koji bi nastupao u BiH je Borac. On može otići negdje vani, ali kada je BiH u pitanju, njegov klub može biti jedino Borac. To je sve što imam da kažem o njegovoj budućnosti” – rekao je Hamzaui za ****.

Podsjetimo, Mejersu ugovor sa crveno-plavima ističe 30. juna ove godine i uskoro će biti poznato da li ostaje u Borcu.

On je ove sezone za ekipu Borca odigrao 50 utakmica, te postigao dva gola uz jednu asistenciju.
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926

ŽIŽOVIĆ MLADEN

bvsic
Postovi: 4861
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 03 jun 2025, 20:59

AvantiBL je napisao/la:
03 jun 2025, 20:48
A de niste trebali🙈
Danima se u medijima spekuliše da bi štoper Borca, Bart Majers mogao da od naredne sezone obuče dres Sarajeva, ali od toga nema ništa.

Bart Majers postao je jedan od najboljih igrača Borca ove sezone u istorijskoj godini za crveno-plave koji su igrali osminu finala Lige konferencija.

Holanđanin je došao na ljeto u redove Borca i postao stub odbrane. Kako je pružao dobre sjajne u Evropi, ali i u domaćem prvenstvu, privukao je pažnju brojnih klubova.

Posljednjih dana govorilo se o potencijalnom prelasko Mejersa u Sarajevo, međutim, u izjavi za ****, agent Barta Majersa, Jusif Hamzaui rekao je da od prelaska u Sarajevo nema ništa.

“Ni Bart, ni ja nismo pričali sa bilo kim iz Sarajeva i ne postoji nikakav kontakt. Jedini klub za koji bi nastupao u BiH je Borac. On može otići negdje vani, ali kada je BiH u pitanju, njegov klub može biti jedino Borac. To je sve što imam da kažem o njegovoj budućnosti” – rekao je Hamzaui za ****.

Podsjetimo, Mejersu ugovor sa crveno-plavima ističe 30. juna ove godine i uskoro će biti poznato da li ostaje u Borcu.

On je ove sezone za ekipu Borca odigrao 50 utakmica, te postigao dva gola uz jednu asistenciju.
Pa kad bi imao crveni svaku drugu utakmicu u bilo kojoj drugoj ekipi

Avatar
Vanja8
Postovi: 14088
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 03 jun 2025, 21:13

AvantiBL je napisao/la:
03 jun 2025, 20:48
A de niste trebali🙈
Danima se u medijima spekuliše da bi štoper Borca, Bart Majers mogao da od naredne sezone obuče dres Sarajeva, ali od toga nema ništa.

Bart Majers postao je jedan od najboljih igrača Borca ove sezone u istorijskoj godini za crveno-plave koji su igrali osminu finala Lige konferencija.

Holanđanin je došao na ljeto u redove Borca i postao stub odbrane. Kako je pružao dobre sjajne u Evropi, ali i u domaćem prvenstvu, privukao je pažnju brojnih klubova.

Posljednjih dana govorilo se o potencijalnom prelasko Mejersa u Sarajevo, međutim, u izjavi za ****, agent Barta Majersa, Jusif Hamzaui rekao je da od prelaska u Sarajevo nema ništa.

“Ni Bart, ni ja nismo pričali sa bilo kim iz Sarajeva i ne postoji nikakav kontakt. Jedini klub za koji bi nastupao u BiH je Borac. On može otići negdje vani, ali kada je BiH u pitanju, njegov klub može biti jedino Borac. To je sve što imam da kažem o njegovoj budućnosti” – rekao je Hamzaui za ****.

Podsjetimo, Mejersu ugovor sa crveno-plavima ističe 30. juna ove godine i uskoro će biti poznato da li ostaje u Borcu.

On je ove sezone za ekipu Borca odigrao 50 utakmica, te postigao dva gola uz jednu asistenciju.
Pa vidis i sam da FKS nije uopste kontaktirao ni igraca ni menadzera, a to sto ljudi nasjednu na pisanja ovih polupismenih "novinara", to je drugi par cipela...
Dobar je igrac, ali daleko mu kuca bila od FKS, sto sam pisao i na nasoj temi kad se o njemu provlacilo kako je zavrsen...

AlemC85
Postovi: 7625
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AlemC85 » 03 jun 2025, 21:14

let3 je napisao/la:
03 jun 2025, 20:40
Ma nece ni Vico jos dugo jahati. Cim mu ode ujak Milorad sa politicke scene, sto se moze desiti do kraja godine. Istog momenta ide i gownar Vico sa svoje pozicije.
A sta ce tek biti sa FK SNSD kad oni odu, to je posebna prica.
Ni drugu mu Draganu ne cvjetaju vise ruze. Na pragu je sankcija. Britanci ga spustili na zemlju. A Beus kao njegov intimus bit ce zrtveno janje, bas kao vico. Jos Hasic slozio jos jednu tuzbu protiv Saveza, kojem prijeti suspenzija i drakonske kazne, jer CAS ne oprasta. Polako se kula od karata zvana Savez rusi.

Avatar
LamineD
Postovi: 97
Pridružen/a: 19 maj 2025, 16:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LamineD » 03 jun 2025, 21:19

AlemC85 je napisao/la:
03 jun 2025, 21:14
let3 je napisao/la:
03 jun 2025, 20:40
Ma nece ni Vico jos dugo jahati. Cim mu ode ujak Milorad sa politicke scene, sto se moze desiti do kraja godine. Istog momenta ide i gownar Vico sa svoje pozicije.
A sta ce tek biti sa FK SNSD kad oni odu, to je posebna prica.
Ni drugu mu Draganu ne cvjetaju vise ruze. Na pragu je sankcija. Britanci ga spustili na zemlju. A Beus kao njegov intimus bit ce zrtveno janje, bas kao vico. Jos Hasic slozio jos jednu tuzbu protiv Saveza, kojem prijeti suspenzija i drakonske kazne, jer CAS ne oprasta. Polako se kula od karata zvana Savez rusi.
i sam sam ovo Ćit'o na saff ba, potvrdio i klix.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: laszlo i 13 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []