Reprezentacija Njemačke - Elf

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo

Šta očekujete od Elfa na SP 2022

1) da bude prvak
11
15%
2) polufinale minimum
14
20%
3) proći će grupu i dalje je sve moguće
12
17%
4) ispadaju u grupi ( za švabomrzce)
34
48%
 
Ukupno glasova: 71

Avatar
effe_sa
Postovi: 7604
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la effe_sa » 24 mar 2025, 00:32

Večeras Njemačka odigrala prvo poluvrijeme sjajno i to je bilo jedno od najboljih poluvremena Elf-a unazad mnogo godina. Moguće najbolje poluvrijeme nakon onog poluvremena protiv Brazila 2014.
U drugom se Nijemci uspavali, Talijani pokazali karakter, mentalitet, uspjeli izjednačit. Njemačka se uljuljkala u drugom dijelu. Obzirom na prvo poluvrijeme, te odlično preokretanje rezultata i pobjedu u prvom susretu u Milanu zaslužen prolaz u polufinale Lige nacija. Sada prilika da se osvoji i jedino takmičenje koje još nedostaje (takmičenje i nije tako staro, a Elf ga tek počeo shvatati ozbiljno).

Uglavnom treba raditi na stabilnosti još, ali ekipa na dobrom putu i do SP će biti na vrlo visokom nivou. Zapravo i sada je to jako dobro, a vidjet ćemo sada šta slijedi na Final four-u, koji je dobra uvertira pred Mundijal. A titulu ne bi bilo loše uzeti, pogotov jer se igra na domaćem terenu.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
Neutral
Postovi: 36473
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Neutral » 19 maj 2025, 23:22

U17 se obrukao, Francuzi ih ugasili.

leo1946
Postovi: 3816
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: ..
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la leo1946 » 04 jun 2025, 21:33

Woltemade ce biti veliko pojacanje u napadu :thumbup:

Avatar
armando
Postovi: 3882
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la armando » 04 jun 2025, 21:45

leo1946 je napisao/la:
04 jun 2025, 21:33
Woltemade ce biti veliko pojacanje u napadu :thumbup:
Kako njima, tako nama ;)
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Avatar
Gumistucna
Postovi: 641
Pridružen/a: 29 mar 2019, 19:48
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Gumistucna » 04 jun 2025, 22:08

teško je ovim portugalcima išta napravit ,igraju svaku s igračem manje jbg
А " &, & ?
В ? ? &
Не $ свій & &
& " в &.
Slava Ukraini

Avatar
JayCatwright
Postovi: 9515
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la JayCatwright » 04 jun 2025, 22:20

Piša Florian po bavariji i noćas.

Avatar
Bayo
Postovi: 2008
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Bayo » 04 jun 2025, 22:31

Blijed je kao i Tah, ništa nisu pokazali...


leo1946
Postovi: 3816
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: ..
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la leo1946 » 04 jun 2025, 22:37

Ovo bi cist ofsajd, wtf

CrvenoCrnaArmija
Postovi: 1476
Pridružen/a: 29 okt 2023, 15:55
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la CrvenoCrnaArmija » 04 jun 2025, 22:38

Odabrana beton, od golmana pa do stopera. 🤣

Ronaldo od 40 godina im zabije 😅 iz ofsajda doduše, al eto.

Avatar
JayCatwright
Postovi: 9515
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la JayCatwright » 04 jun 2025, 22:38

Wirtz i 10 polovnjaka.

boki86
Postovi: 5151
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la boki86 » 04 jun 2025, 22:38

Bravo ronaldo, kakav potez nune. Gazite ove cioniste

Avatar
coelho41
Postovi: 15770
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la coelho41 » 04 jun 2025, 22:39

Nema Musiale, nema ni Njemačke

Avatar
Balon
Postovi: 2695
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Balon » 04 jun 2025, 22:46

Sreca pa se ovaj cirkusant na klupi Njemacke nije vratio u Bayern.

Avatar
coelho41
Postovi: 15770
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la coelho41 » 04 jun 2025, 22:47

Iskljucivo poraz Nagelsmanna. Neiskusno brate, sa Nmechom, Adeyemijem, Gnabryem, Fullkrugom i Wirtzom ganja rezultat...

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8562
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la kraljttbvb » 04 jun 2025, 22:52

JayCatwright je napisao/la:
04 jun 2025, 22:20
Piša Florian po bavariji i noćas.
Prop'o u Liverpoolu, pa mora zabijati za reprezentaciju...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
JayCatwright
Postovi: 9515
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la JayCatwright » 04 jun 2025, 22:54

kraljttbvb je napisao/la:
04 jun 2025, 22:52
JayCatwright je napisao/la:
04 jun 2025, 22:20
Piša Florian po bavariji i noćas.
Prop'o u Liverpoolu, pa mora zabijati za reprezentaciju...
Bolji Wanner :ljepota:

Avatar
L-Train
Postovi: 18451
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la L-Train » 04 jun 2025, 22:57

Bolji ovaj juventusov pulen od Wirtza :yawn:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Bayo
Postovi: 2008
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Bayo » 04 jun 2025, 23:01

On igra kao da vrijedi 100+.

Avatar
coelho41
Postovi: 15770
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la coelho41 » 04 jun 2025, 23:03

Wirtz alibi igrač. Prijetnja 0%

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []