NK Jedinstvo Bihać
Moderator/ica: GracanicaAA
Re: NK Jedinstvo Bihać
.
Zadnja izmjena: harden, dana/u 05 jun 2025, 23:20, ukupno mijenjano 1 put.
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
Re: NK Jedinstvo Bihać
nisam iz bihaca, koja je historija abdica juniora, ima li on ikakve reference za ovu poziciju u IO NSFBiH?
Seks je užitak, a gol je ekstaza.
"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."
"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."
Re: NK Jedinstvo Bihać
Nikakva, referenca je sto je Tigrov sin
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
-
legendarnadruga
- Postovi: 586
- Pridružen/a: 11 maj 2025, 20:14
- Kontakt:
- NebeskaSila96
- Postovi: 714
- Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
- Lokacija: U oblacima
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Kad čujem koja se imena spominju opet da će uci u klub nadam se da ispadamo i kljuc u bravu.Nema se smisla više nervirat za Jedinstvo.
Cuj F.A. sad uci u klub.Hajd što ga je otac tjerao da igra godinama za Jedinstvo i ako nije realno ni za kantonalne bio a evo sad ce ga izgleda pokusavat vjerovatno preko Jedinstva u savez ugurati.
Cuj F.A. sad uci u klub.Hajd što ga je otac tjerao da igra godinama za Jedinstvo i ako nije realno ni za kantonalne bio a evo sad ce ga izgleda pokusavat vjerovatno preko Jedinstva u savez ugurati.
- ASD
- Postovi: 24710
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Tigar i Durić su vjerovatno dva najgora lika što su se ikad miješala u sport iz Krajine.
Re: NK Jedinstvo Bihać
Standardna komedija, klub dok malo stane ne noge vrati se ista mafija da sjebe stvari, ide priča o ulasku u PL gdje će se silni novac oprati u Jedinstvu koje kolo krenuti dobro i onda će se sve raspasti i borit ćeš se za opstanak, začarani krug...
Ovo je narode sve moguće iz razloga što ne radi tužilaštvo, može svakakva seoska varalica uništavati koliko hoće kada neće odgovarati za učinjeno...
Ovo je narode sve moguće iz razloga što ne radi tužilaštvo, može svakakva seoska varalica uništavati koliko hoće kada neće odgovarati za učinjeno...
- superFrankie
- Postovi: 2392
- Pridružen/a: 20 mar 2025, 17:03
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Igrao samo zato sto je morao igrati, a to uspjesan privatnik toliko smijesno zvuci da ne znam ni kako si mogao to napisati. I ime mu se spominje u mnogim skandaloznim pricama, gdje sam u nekima i bio svjedok, tako da ne znam baslegendarnadruga je napisao/la: ↑05 jun 2025, 23:23Momak igrao fudbal za Jedinstvo, sad kakav je bio neću da sudim. Sad uspješan privatnik, ime mu se ne spominje u nikakvim skandalima, živi svoj zivot
-
legendarnadruga
- Postovi: 586
- Pridružen/a: 11 maj 2025, 20:14
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Hajde samo jednu nabroj. Eto tu se vidi kakvi smo mi Biscani ljudi. Dati njima klub to je jedino rješenje. Svakakvih gluposti će se čovjek ovdje nacitati.superFrankie je napisao/la: ↑06 jun 2025, 02:20Igrao samo zato sto je morao igrati, a to uspjesan privatnik toliko smijesno zvuci da ne znam ni kako si mogao to napisati. I ime mu se spominje u mnogim skandaloznim pricama, gdje sam u nekima i bio svjedok, tako da ne znam baslegendarnadruga je napisao/la: ↑05 jun 2025, 23:23Momak igrao fudbal za Jedinstvo, sad kakav je bio neću da sudim. Sad uspješan privatnik, ime mu se ne spominje u nikakvim skandalima, živi svoj zivot
-
nebeskasila
- Postovi: 3693
- Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Jedino ti rjesenje dati klub u ruke Fikretu? Hahahahlegendarnadruga je napisao/la: ↑06 jun 2025, 07:07Hajde samo jednu nabroj. Eto tu se vidi kakvi smo mi Biscani ljudi. Dati njima klub to je jedino rješenje. Svakakvih gluposti će se čovjek ovdje nacitati.superFrankie je napisao/la: ↑06 jun 2025, 02:20Igrao samo zato sto je morao igrati, a to uspjesan privatnik toliko smijesno zvuci da ne znam ni kako si mogao to napisati. I ime mu se spominje u mnogim skandaloznim pricama, gdje sam u nekima i bio svjedok, tako da ne znam baslegendarnadruga je napisao/la: ↑05 jun 2025, 23:23
Momak igrao fudbal za Jedinstvo, sad kakav je bio neću da sudim. Sad uspješan privatnik, ime mu se ne spominje u nikakvim skandalima, živi svoj zivot
Pa bolje je rjesenje da platimo Celiku da izgubi sutra, da mi ispadnemo.
Uspjesan privatnik. Bio bi i ja uspjesan na takav nacin. Nekad mi se cini da vi ljudi kao da niste iz Bihaca pa nemate pojma o nekim stvarima koje cijeli grad zna. Sto od nas neko nije uspjesan privatnik, sta je to Fikro imao da postane bas to? Nemojte srati jbt, i njega i hamdu treba drzati sto dalje od kluba.
Takodjer se ne mozemo porediti sa klubovima u BiH. Jedna obicna Stupcanica ima vece uspjehe od nas. Ne licimo na klub. To sto je bilo prije 30 godina, od toga nemamo danas nista.
-
legendarnadruga
- Postovi: 586
- Pridružen/a: 11 maj 2025, 20:14
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Ne upravo su oni rješenje za bolje Jedinstvo i to će biti tako na skupštini pa šta god ti pisaonebeskasila je napisao/la: ↑06 jun 2025, 08:41Jedino ti rjesenje dati klub u ruke Fikretu? Hahahahlegendarnadruga je napisao/la: ↑06 jun 2025, 07:07Hajde samo jednu nabroj. Eto tu se vidi kakvi smo mi Biscani ljudi. Dati njima klub to je jedino rješenje. Svakakvih gluposti će se čovjek ovdje nacitati.superFrankie je napisao/la: ↑06 jun 2025, 02:20
Igrao samo zato sto je morao igrati, a to uspjesan privatnik toliko smijesno zvuci da ne znam ni kako si mogao to napisati. I ime mu se spominje u mnogim skandaloznim pricama, gdje sam u nekima i bio svjedok, tako da ne znam bas
Pa bolje je rjesenje da platimo Celiku da izgubi sutra, da mi ispadnemo.
Uspjesan privatnik. Bio bi i ja uspjesan na takav nacin. Nekad mi se cini da vi ljudi kao da niste iz Bihaca pa nemate pojma o nekim stvarima koje cijeli grad zna. Sto od nas neko nije uspjesan privatnik, sta je to Fikro imao da postane bas to? Nemojte srati jbt, i njega i hamdu treba drzati sto dalje od kluba.
Takodjer se ne mozemo porediti sa klubovima u BiH. Jedna obicna Stupcanica ima vece uspjehe od nas. Ne licimo na klub. To sto je bilo prije 30 godina, od toga nemamo danas nista.
- ASD
- Postovi: 24710
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Super rješenje. Čitava liga ga zna samo po mutnim radnjama.
-
legendarnadruga
- Postovi: 586
- Pridružen/a: 11 maj 2025, 20:14
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Duric barem stoji iz Bubamare i pomaze Joj (i ako djelimo isto misljenje)
Al Tigar je
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
- InatSilniBosanski
- Postovi: 2324
- Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Bajram Serif Mubarek Olsun iskrenim zaljubljenicima u crveno bijele boje
-
legendarnadruga
- Postovi: 586
- Pridružen/a: 11 maj 2025, 20:14
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Bajram Šerif Mubarek Olsun svima nama
Re: NK Jedinstvo Bihać
Ovaj botuje sa laznog facebooka, pravog i na forumu. Dobro je Alija dupelizac, ostavi pertle, znamo da vidis svoju sansu da uzmes koju marku.
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
-
legendarnadruga
- Postovi: 586
- Pridružen/a: 11 maj 2025, 20:14
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Ja ne znam o kome ti pričaš, ali očito nemaš pravo glasa u normalnom životu već na forumu, ali evo sretnici gledacete pravo Jedinstvo sa Hamdom komandantom na čelu, a vaše je da pljeskate samo i klimate glavom
-
BosnianRahatluk
- Postovi: 470
- Pridružen/a: 01 jun 2025, 17:28
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Allah Razi Olsun.Realno, svaki klub ima svog Hamdu..Kako je ocito da osobito ovu sezonu svi zele da nas izbace iz lige, NIJE lose ( zapravo je odlicno ), na Hamdu odg Hamdom...pa da vidimo onda...
Sto se tice buducnosti naseg voljenog Jedinstva i PL..On je u def u stanju to odraditi. Ali (uvijek ima ali )..koliko ce zbilja imati volje , vremena pa i podrske za to..vidjecemo.
Sto se tice buducnosti naseg voljenog Jedinstva i PL..On je u def u stanju to odraditi. Ali (uvijek ima ali )..koliko ce zbilja imati volje , vremena pa i podrske za to..vidjecemo.
Re: NK Jedinstvo Bihać
Ma druze qrca mog je u stanju, bio je u klubu prije 3-4 godine i pokazao da nije u stanju. I ne treba nam nikakav seljakluk, mi moramo popraviti svoj ugled a ne pogorsavati ga sa takvim ko sto je on, kabadahije trebaju sto dalje od kluba. On ko i svi ostali samo hoce upravljati tudjim parama.BosnianRahatluk je napisao/la: ↑06 jun 2025, 11:06Allah Razi Olsun.Realno, svaki klub ima svog Hamdu..Kako je ocito da osobito ovu sezonu svi zele da nas izbace iz lige, NIJE lose ( zapravo je odlicno ), na Hamdu odg Hamdom...pa da vidimo onda...
Sto se tice buducnosti naseg voljenog Jedinstva i PL..On je u def u stanju to odraditi. Ali (uvijek ima ali )..koliko ce zbilja imati volje , vremena pa i podrske za to..vidjecemo.
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.

