HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
elSaik
Postovi: 1152
Pridružen/a: 02 jun 2010, 17:21
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la elSaik » 17 apr 2011, 13:25

Ma dvica, 0-1.

Avatar
Бањалучанин
Postovi: 457
Pridružen/a: 26 feb 2011, 20:14
Lokacija: ? $
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Бањалучанин » 17 apr 2011, 13:41

Еј, " " на ?, " је $ " ове сезоне $ у госте " & је ово ? сезона, " $ - & " % & $ ? " $..

" се " "...
& " $ ", &` $...
" ' те " & ? " ?...
Let's go, Fighter!

"!

Avatar
TZ_BoY
Postovi: 421
Pridružen/a: 16 okt 2010, 11:53
Lokacija: Salt city
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la TZ_BoY » 17 apr 2011, 13:43

Zrinski pobijeđuje jer igra sa 14 igraca 11+3 sudca :!:
Live for nothing or die for something

<3 FC Barcelona | mes que club <3
<3 FK Sloboda <3
<3 Mercedes Mclaren <3

BICE GUSTO
Postovi: 334
Pridružen/a: 10 feb 2010, 20:44
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la BICE GUSTO » 17 apr 2011, 14:08

TZ_BoY je napisao/la:Zrinski pobijeđuje jer igra sa 14 igraca 11+3 sudca :!:
+ delegat :D
RODJEN U MOSTARU U NAJLJEPSE DOBA,MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA !

Chelsea_CBH
Postovi: 440
Pridružen/a: 13 nov 2010, 16:07
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Chelsea_CBH » 17 apr 2011, 15:39

Zrinjski i Borac su bratski klubovi, a ostali mogu samo da zavide dvama najuspješnijim nogometnim kolektivima trenutno u BiH!
Sve nas veže plava boja i bratstvo klubova naših - LONDON CHELSEA FC - INTERNAZIONALE MILANO FC - SS LAZIO ROMA - GLASGOW RANGERS FC - HAMBURGER SV - GNK DINAMO ZAGREB - FK ŽELJEZNIČAR SARAJEVO - KKS LECH POZNAN

Avatar
Rosas7
Postovi: 3811
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Rosas7 » 17 apr 2011, 16:19

? je napisao/la:Еј, " " на ?, " је $ " ове сезоне $ у госте " & је ово ? сезона, " $ - & " % & $ ? " $..

" се " "...
& " $ ", &` $...
" ' те " & ? " ?...
bravo majstore,posteno si reko,borac jwe njaca ekipa koja je dolazila po bijeli brijeg od premierligaaSA
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 3179
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Nimla_RZ » 17 apr 2011, 16:20

Chelsea_CBH je napisao/la:Zrinjski i Borac su bratski klubovi, a ostali mogu samo da zavide dvama najuspješnijim nogometnim kolektivima trenutno u BiH!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Čelik Zenica 1945

Avatar
Rosas7
Postovi: 3811
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Rosas7 » 17 apr 2011, 16:23

Nimla_RZ je napisao/la:
Chelsea_CBH je napisao/la:Zrinjski i Borac su bratski klubovi, a ostali mogu samo da zavide dvama najuspješnijim nogometnim kolektivima trenutno u BiH!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sta se smijes,kad sste zadnji put europu vidili... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
Бањалучанин
Postovi: 457
Pridružen/a: 26 feb 2011, 20:14
Lokacija: ? $
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Бањалучанин » 17 apr 2011, 16:24

' $ " " :lol:
Let's go, Fighter!

"!

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 3179
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Nimla_RZ » 17 apr 2011, 16:25

Rosas7 je napisao/la:
Nimla_RZ je napisao/la:
Chelsea_CBH je napisao/la:Zrinjski i Borac su bratski klubovi, a ostali mogu samo da zavide dvama najuspješnijim nogometnim kolektivima trenutno u BiH!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sta se smijes,kad sste zadnji put europu vidili... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Prije 3 godine (CG) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Koji frajer. Čuj bratski klubovi. :mrgreen:
Čelik Zenica 1945

Avatar
don_burza
Postovi: 4475
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la don_burza » 17 apr 2011, 16:26

a i vi ste Bog dao standardni eu Evropi

kad vas nema 5 dana oni granicari se zabrinu
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
Rosas7
Postovi: 3811
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Rosas7 » 17 apr 2011, 16:29

don_burza je napisao/la:a i vi ste Bog dao standardni eu Evropi

kad vas nema 5 dana oni granicari se zabrinu
za razliku od celika jesmo :lol: :lol: :lol: :lol:
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 3179
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Nimla_RZ » 17 apr 2011, 16:30

Rosas7 je napisao/la:
don_burza je napisao/la:a i vi ste Bog dao standardni eu Evropi

kad vas nema 5 dana oni granicari se zabrinu
za razliku od celika jesmo :lol: :lol: :lol: :lol:
Još ste i najstariji klub u BiH! :lol:
Čelik Zenica 1945

Avatar
don_burza
Postovi: 4475
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la don_burza » 17 apr 2011, 16:31

sta ja imam sa celikom
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
Megamon
Postovi: 4721
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Megamon » 17 apr 2011, 17:47

Ovi ultrasi slave rodjendan i opet se ne cuju :lol:
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!

padobranac1978
Postovi: 1441
Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
Lokacija: Čekrčići
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la padobranac1978 » 17 apr 2011, 17:49

Megamon je napisao/la:Ovi ultrasi slave rodjendan i opet se ne cuju :lol:
Ma pusti to,nego jeli ono bio penal nad Nikolićem?Po meni jeste ;)
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!

Avatar
Megamon
Postovi: 4721
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Megamon » 17 apr 2011, 18:06

Fuj gov-na zapalila i bacila zastavu BIH :evil:
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!

FORZA ZELJO
Postovi: 124
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:38
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la FORZA ZELJO » 17 apr 2011, 18:10

Hajde hinje jedne nek neko padne u sesnestercu (kao sto to inace radite) pa da uzemte 1-0
hajmo zrinjski najtrofeniji, najstariji, najbolji klub u BIH pored borca naravno!!!
BAS SVE TI DAJEMO.....

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 7055
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Titova-Juga » 17 apr 2011, 18:11

Lijepa gesta Marina, bas fino, svaka cast.
Da nam je vise ovakvih dogadjaja a manje idiotizma.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Pasodzigera
Postovi: 965
Pridružen/a: 22 mar 2008, 13:46
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Pasodzigera » 17 apr 2011, 18:13

Chelsea_CBH je napisao/la:Zrinjski i Borac su bratski klubovi
Yes,Yes :mrgreen: :mrgreen:
ahahaha,stavite ovo pod rubriku najsmjesniji postovi,ah tugo moja,hahahaha
Bosno moja,divna,mila,lijepa ,gizdava
u tebi je Safet Susic,majstor fudbala!

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []