Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
Herson
- Postovi: 2803
- Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14
Post
Postao/la Herson » 10 jun 2025, 20:32
senad82 je napisao/la: ↑10 jun 2025, 19:57
A sto se “nase djece” odazvalo na prozivku u drugi dio grada


Malo veci broj njih
Toliko o tome “nasa djeca”
Sve budući velikani evropskog fudbala i novi Modrići, Pjanići...
Poslati im još po 100KM i zahvalnicu.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
-
hazarder
- Postovi: 3144
- Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la hazarder » 10 jun 2025, 20:32
Ima l' nas ko prozvat'?
-
Riquelme1921
- Postovi: 1979
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Riquelme1921 » 10 jun 2025, 20:45
svabonja je napisao/la: ↑10 jun 2025, 20:32
ŠTA_JE je napisao/la: ↑10 jun 2025, 20:29
senad82 je napisao/la: ↑10 jun 2025, 19:57
A sto se “nase djece” odazvalo na prozivku u drugi dio grada


Malo veci broj njih
Toliko o tome “nasa djeca”
Koje nase dijete?
Pramenkovic, Memišević
Memišević je iz Travnika. Igrao je također i za Zrinjski, a zatim je prešao u Sarajevo. Zatim povratak u Travnik odakle je i krenuo.
Grupa iznad svakog pojedinca.
-
osam
- Postovi: 480
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la osam » 10 jun 2025, 20:47
VanDijk je napisao/la: ↑10 jun 2025, 20:30
Evo utorak skoro pa zavrsio... ima li pojacanja ili dolazi tek sljedeceg utorka?
Ima jos utoraka ljudino. Samo sabur
-
MaroonBjelave
- Postovi: 6286
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la MaroonBjelave » 10 jun 2025, 20:53
osam je napisao/la: ↑10 jun 2025, 20:47
VanDijk je napisao/la: ↑10 jun 2025, 20:30
Evo utorak skoro pa zavrsio... ima li pojacanja ili dolazi tek sljedeceg utorka?
Ima jos utoraka ljudino. Samo sabur
Tobe, ti se ko Petar Grašo svezao tog utorka. Haj što si se ti svezao, nego si i mene vezao za telefon, pa silujem ovaj refresh, što bi rekla mlađarija.
-
guadalupe
- Postovi: 1715
- Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la guadalupe » 10 jun 2025, 21:01
svabonja je napisao/la: ↑10 jun 2025, 20:32
ŠTA_JE je napisao/la: ↑10 jun 2025, 20:29
senad82 je napisao/la: ↑10 jun 2025, 19:57
A sto se “nase djece” odazvalo na prozivku u drugi dio grada


Malo veci broj njih
Toliko o tome “nasa djeca”
Koje nase dijete?
Pramenkovic, Memišević
Memisevic nije bas nase dijete, odazvao im se Amer Basovic i Pramenkovic ne znam da je iko vise.
Ali sta je ovima u glavi nevjerovatno majke mi, mali Pramenkovic pitar ko i mi, isao na tekme stalno i onda obuce njihov dres. Pa radije bi da mi se ruke osuse nego njihov dres na sebe navukao, fuj.
-
Pitar6785
- Postovi: 8154
- Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pitar6785 » 10 jun 2025, 21:21
Juce sam pisao LJUBAV NE POSTOJI SAMO PARE.
Jadovac
Pelah
Ihtijarevic
Za 1000 km se prekrstili
-
ErosViverosViv
- Postovi: 3395
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la ErosViverosViv » 10 jun 2025, 21:24
Vi ako mislite da nam je u prvom timu bolje, totalno ste pogubljeni. Igraci u saradnji sa menadzerima su spremni pogaziti sve dogovore pa i sebe za koju paru, takav je zivot u 2025. Nemamo bordo igraca u timu, zadnji je bio mujakic, merso, rahman, krle itd.
Dobar mi je i ilija martinovic bio kakvi su ovih dana.
Zadnja izmjena:
ErosViverosViv, dana/u 10 jun 2025, 21:28, ukupno mijenjano 4 puta.
-
NazorUso
- Postovi: 6876
- Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la NazorUso » 10 jun 2025, 21:25
guadalupe je napisao/la: ↑10 jun 2025, 21:01
svabonja je napisao/la: ↑10 jun 2025, 20:32
ŠTA_JE je napisao/la: ↑10 jun 2025, 20:29
Koje nase dijete?
Pramenkovic, Memišević
Memisevic nije bas nase dijete, odazvao im se Amer Basovic i Pramenkovic ne znam da je iko vise.
Ali sta je ovima u glavi nevjerovatno majke mi, mali Pramenkovic pitar ko i mi, isao na tekme stalno i onda obuce njihov dres. Pa radije bi da mi se ruke osuse nego njihov dres na sebe navukao, fuj.
Nije obukao, nego je na probi. Ne vidim sta je sporno, momak nije bio u top5 u Radniku, pokusava se nametnuti u onoj sirotinji i tjt. Da ima kvalitet za nas, a ode njima, onda ok, kukao bi i ja...ovako me ne dotice !
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
-
AVNOJ
- Postovi: 3196
- Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
- Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
-
Kontakt:
Post
Postao/la AVNOJ » 10 jun 2025, 21:28
Ne možeš svakog malca koji je prošsao kroz akademiju zvati "našim" djetetom, šta sad, kad sa 18 godina nije kalibar za prvi tim treba završiti karijeru.
Momci traže svoju nafaku i sretno im, šta ako navija za Sarajevo od tog se sigurno neće kruha najesti.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.
-
osam
- Postovi: 480
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la osam » 10 jun 2025, 21:37
MaroonBjelave je napisao/la: ↑10 jun 2025, 20:53
osam je napisao/la: ↑10 jun 2025, 20:47
VanDijk je napisao/la: ↑10 jun 2025, 20:30
Evo utorak skoro pa zavrsio... ima li pojacanja ili dolazi tek sljedeceg utorka?
Ima jos utoraka ljudino. Samo sabur
Tobe, ti se ko Petar Grašo svezao tog utorka. Haj što si se ti svezao, nego si i mene vezao za telefon, pa silujem ovaj refresh, što bi rekla mlađarija.
Imam dojavu za utorak

-
osam
- Postovi: 480
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la osam » 10 jun 2025, 21:41
Prezime pramenkovic vjerovatno nastalo po ovci pramenki sto znaci da mu nisu sve koze na broju pa ne cudi da je otisao kod anamo njih.
Ali treba i shvatiti te momke jer kada neko nema mjesta u velikom klubu on svoju srecu trazi u nekom manjem.
I nasi bi svi igrali za Real da mogu.
-
guadalupe
- Postovi: 1715
- Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la guadalupe » 10 jun 2025, 21:44
NazorUso je napisao/la: ↑10 jun 2025, 21:25
guadalupe je napisao/la: ↑10 jun 2025, 21:01
svabonja je napisao/la: ↑10 jun 2025, 20:32
Pramenkovic, Memišević
Memisevic nije bas nase dijete, odazvao im se Amer Basovic i Pramenkovic ne znam da je iko vise.
Ali sta je ovima u glavi nevjerovatno majke mi, mali Pramenkovic pitar ko i mi, isao na tekme stalno i onda obuce njihov dres. Pa radije bi da mi se ruke osuse nego njihov dres na sebe navukao, fuj.
Nije obukao, nego je na probi. Ne vidim sta je sporno, momak nije bio u top5 u Radniku, pokusava se nametnuti u onoj sirotinji i tjt. Da ima kvalitet za nas, a ode njima, onda ok, kukao bi i ja...ovako me ne dotice !
Pa sugavu trening majicu ne bi dirao rukama a ne sta vise. I nije poenta uopste da li je kvalitet ili ne, poenta je kako mozes biti nas navijac, igrati za klub, kapiten juniora biti , ici na utakmice navijati i onda odes na probu kod njih. Pa jesu li to jedini klub u Bosni, imas milion opcija za probu i ti kod njih odes, ne dotice ni mene samo onako konstatujem i sve mu najgore zelim potpise li za njih, eto.
-
bvsic
- Postovi: 4882
- Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la bvsic » 10 jun 2025, 21:46
osam je napisao/la: ↑10 jun 2025, 21:41
ovci pramenki sto znaci da mu nisu sve koze na broju

-
MaroonBjelave
- Postovi: 6286
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la MaroonBjelave » 10 jun 2025, 22:16
osam je napisao/la: ↑10 jun 2025, 21:37
MaroonBjelave je napisao/la: ↑10 jun 2025, 20:53
osam je napisao/la: ↑10 jun 2025, 20:47
Ima jos utoraka ljudino. Samo sabur
Tobe, ti se ko Petar Grašo svezao tog utorka. Haj što si se ti svezao, nego si i mene vezao za telefon, pa silujem ovaj refresh, što bi rekla mlađarija.
Imam dojavu za utorak
Doduše, kod tebe utorak samo što je nastupio

-
ŠTA_JE
- Postovi: 1769
- Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
-
Kontakt:
Post
Postao/la ŠTA_JE » 11 jun 2025, 10:20
Asmir Begivic pisu nas
-
JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la JavierBosnia » 11 jun 2025, 10:33
ŠTA_JE je napisao/la: ↑11 jun 2025, 10:20
Asmir Begivic pisu nas
Pisu jer je neki idiot vidio na TM 100% i nas grb, a ko ne zna kako to funkcionise i kolika je glupost neka istrazi
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3
-
hazarder
- Postovi: 3144
- Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la hazarder » 11 jun 2025, 10:36
Profesionalac je dobio klik, on je svoje ostvario a to što je legitimniji izvor informacija šank kod Masnog nego Transfermarkt rumors nije ni bitno sad.

-
guadalupe
- Postovi: 1715
- Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la guadalupe » 11 jun 2025, 10:37
JavierBosnia je napisao/la: ↑11 jun 2025, 10:33
ŠTA_JE je napisao/la: ↑11 jun 2025, 10:20
Asmir Begivic pisu nas
Pisu jer je neki idiot vidio na TM 100% i nas grb, a ko ne zna kako to funkcionise i kolika je glupost neka istrazi
Koliko znam rijetko kada se fuli kada je ovaj postotak

Zadnja izmjena:
guadalupe, dana/u 11 jun 2025, 10:42, ukupno mijenjano 1 put.
-
hazarder
- Postovi: 3144
- Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la hazarder » 11 jun 2025, 10:39
guadalupe je napisao/la: ↑11 jun 2025, 10:37
JavierBosnia je napisao/la: ↑11 jun 2025, 10:33
ŠTA_JE je napisao/la: ↑11 jun 2025, 10:20
Asmir Begivic pisu nas
Pisu jer je neki idiot vidio na TM 100% i nas grb, a ko ne zna kako to funkcionise i kolika je glupost neka istrazi
Koliko znam rijetko kada se fuli kada se fuli kada je ovaj postotak
Prošle sezone je i za Prevljaka i Koljića mjesecima pisalo 87% pa se nadavaše golova za Sarajevo obojica mašalah.
Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 7 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []