Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
propoklopac
- Postovi: 721
- Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
-
Kontakt:
Post
Postao/la propoklopac » 12 jun 2025, 10:51
Šteta, bilo je nesto u njemu, daj bar Pavičić da ostane...
Kako jednom u prolazu rece, "kao da sam ovdje dugo godina, i sigurno cu pratiti Sarajevo ma gdje bio"
Sretno Lula....
-
nedimmmm1337
- Postovi: 743
- Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la nedimmmm1337 » 12 jun 2025, 10:52
Ado_77 je napisao/la: ↑12 jun 2025, 10:49
johntravolta123 je napisao/la: ↑12 jun 2025, 09:07
Ado_77 je napisao/la: ↑12 jun 2025, 08:31
I ako dodje nije neka pljacka,level Serbe i Mujakica.
Ti ga gledo i pratio pa znas koji je level ?
Eto ti znas kakav je igrac udji mu malo u profil i pogledaj kakav je ,igrao za sve nizerazedne ekipe,nista posebno bolje igrace imamo u akademiji.
Ma ne mora to nista znaciti brate evo ti npr Jovic nije igro u nekim " velikim " ekipama pa kod nas momak standradno dobar
Paskalev je takodjer igrao samo u jednoj ekipi ako se ne varam pa momak isto igra korektno .
Iskreno se nadam da ce i ovaj momak tim putem ici
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”
-
Aduka87
- Postovi: 10644
- Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la Aduka87 » 12 jun 2025, 10:53
Hvala na svemu Karlo

| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10160
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la NajvecaRadosti » 12 jun 2025, 11:05
Hvala i sretno Karlo

Jbg nije islo u zadnje vrijeme ali sta ces.ABd da napravis sto bolju karijeru
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
MaroonBjelave
- Postovi: 6276
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la MaroonBjelave » 12 jun 2025, 11:20
Vanja8 je napisao/la: ↑12 jun 2025, 10:34
MaroonBjelave je napisao/la: ↑12 jun 2025, 10:31
Vanja8 je napisao/la: ↑12 jun 2025, 10:25
Ima, ima potrebe, najvise volim kad ti kudis igrace, ti se uvijek najbolje pokazu...
Ma ja sve "u kontru" kao i u životu generalno. Nego, pika li se tu i Hebib ali kad je prešao u Igman
Je li ono bi Cazim, sto je krepao, e on je jadnicak najvise ispastao zbog Hebe, ja koliko je puta jado izletvan zbog Hebinih promasaja...
Nij Ćazim nego Galib hahaha.
-
Vanja8
- Postovi: 14076
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Vanja8 » 12 jun 2025, 11:26
MaroonBjelave je napisao/la: ↑12 jun 2025, 11:20
Vanja8 je napisao/la: ↑12 jun 2025, 10:34
MaroonBjelave je napisao/la: ↑12 jun 2025, 10:31
Ma ja sve "u kontru" kao i u životu generalno. Nego, pika li se tu i Hebib ali kad je prešao u Igman
Je li ono bi Cazim, sto je krepao, e on je jadnicak najvise ispastao zbog Hebe, ja koliko je puta jado izletvan zbog Hebinih promasaja...
Nij Ćazim nego Galib hahaha.
Ma kako god se zvao...Jaa teska zivota, tacno se rodio kad je krepao...
Kad dodje subota, da moze jadnicak bi iskopao rupu u zemlji da se sakrije...
-
johntravolta123
- Postovi: 1664
- Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la johntravolta123 » 12 jun 2025, 11:31
Ado_77 je napisao/la: ↑12 jun 2025, 10:49
johntravolta123 je napisao/la: ↑12 jun 2025, 09:07
Ado_77 je napisao/la: ↑12 jun 2025, 08:31
I ako dodje nije neka pljacka,level Serbe i Mujakica.
Ti ga gledo i pratio pa znas koji je level ?
Eto ti znas kakav je igrac udji mu malo u profil i pogledaj kakav je ,igrao za sve nizerazedne ekipe,nista posebno bolje igrace imamo u akademiji.
Ne znam i necu da ga komentarisem dok ne odradi pola sezone ili sezonu.
Mogu mu zazeljeti srecu.
Svima je mjerilo teren drug moj !
-
Pendulum
- Postovi: 5304
- Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pendulum » 12 jun 2025, 11:33
Sretno Karlo!
Nadam se da će barem Pavičič ostati. Male su šanse ali, nadam se svejedno.
Ako odu Domagoj i Bubanja, nama će trebati komplet novi vezni red. Nažalost.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
-
bvsic
- Postovi: 4854
- Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la bvsic » 12 jun 2025, 11:39
Pendulum je napisao/la: ↑12 jun 2025, 11:33
Sretno Karlo!
Nadam se da će barem Pavičič ostati. Male su šanse ali, nadam se svejedno.
Ako odu Domagoj i Bubanja, nama će trebati komplet novi vezni red. Nažalost.
Imam neku nadu za Pavicica, valjda bi objavili obojicu da idu u isto vrijeme
-
vedinjo98
- Postovi: 2341
- Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la vedinjo98 » 12 jun 2025, 11:40
Sretno Lulicu. Realno nista posebno. Sem par golova na jesen, slab ucinak. Ono sto je trebao raditi primarno u veznoj liniji nije radio na nivou.
FK SARAJEVO
Titula: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Kup: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
-
propoklopac
- Postovi: 721
- Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
-
Kontakt:
Post
Postao/la propoklopac » 12 jun 2025, 11:44
Pendulum je napisao/la: ↑12 jun 2025, 11:33
Sretno Karlo!
Nadam se da će barem Pavičič ostati. Male su šanse ali, nadam se svejedno.
Ako odu Domagoj i Bubanja, nama će trebati komplet novi vezni red. Nažalost.
Pava ima volju ostati, sad je stvar klubova da se dogovore, jer jos ima ugovor u Grcka.
-
bordobijeli
- Postovi: 18304
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la bordobijeli » 12 jun 2025, 11:54
Hvala i sretno Karlo . Nije me ničim dojmio i mislim da ni Zekica nije zadovoljio tako da mi je ovo ocekivano .
-
hazarder
- Postovi: 3144
- Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la hazarder » 12 jun 2025, 11:54
Garant gledaju da kešku izvuku uhljupi a nije im u planovima 100%.
-
Vanja8
- Postovi: 14076
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Vanja8 » 12 jun 2025, 11:58
hazarder je napisao/la: ↑12 jun 2025, 11:54
Garant gledaju da kešku izvuku uhljupi a nije im u planovima 100%.
A sto uhljupi ?
To je valjda normalno razmisljanje, pa ni Viveros nije kod nas u planu pa gledamo da izvucemo sto bolju pinku za njega...
Nece danas niko nikome nista poklanjati...
-
Galantni
- Postovi: 369
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 19:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la Galantni » 12 jun 2025, 12:05
Od danas do kraja mjeseca padaju bombe. Bice i atomskih koje ce pomjerati tlo. Veliko Sarajevo


-
hazarder
- Postovi: 3144
- Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la hazarder » 12 jun 2025, 12:07
Vanja8 je napisao/la: ↑12 jun 2025, 11:58
hazarder je napisao/la: ↑12 jun 2025, 11:54
Garant gledaju da kešku izvuku uhljupi a nije im u planovima 100%.
A sto uhljupi ?
To je valjda normalno razmisljanje, pa ni Viveros nije kod nas u planu pa gledamo da izvucemo sto bolju pinku za njega...
Nece danas niko nikome nista poklanjati...
Ma to ja tepam grcima brate ne mogu ih očima.

-
Vanja8
- Postovi: 14076
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Vanja8 » 12 jun 2025, 12:10
hazarder je napisao/la: ↑12 jun 2025, 12:07
Vanja8 je napisao/la: ↑12 jun 2025, 11:58
hazarder je napisao/la: ↑12 jun 2025, 11:54
Garant gledaju da kešku izvuku uhljupi a nije im u planovima 100%.
A sto uhljupi ?
To je valjda normalno razmisljanje, pa ni Viveros nije kod nas u planu pa gledamo da izvucemo sto bolju pinku za njega...
Nece danas niko nikome nista poklanjati...
Ma to ja tepam grcima brate ne mogu ih očima.
Pa ja se bas zacudio, znam da su ti postovi uvijek smisleni, rekoh, sta je ovo sad, nidje veze sa logikom...

-
Pitaristok
- Postovi: 2150
- Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pitaristok » 12 jun 2025, 12:23
Vanja8 je napisao/la: ↑12 jun 2025, 10:25
MaroonBjelave je napisao/la: ↑12 jun 2025, 10:05
Pitaristok je napisao/la: ↑12 jun 2025, 09:37
Danas, eventualno sutra, ide novi igrač, ništa specijalno...
Takve najviše volim. Kad se sjetim kako sam lajao na Đorđevića i Jovića, pa me ljudi pišnuše u mlazovima, tako da stvarno nema više potrebe za novim kupanjem.
Ima, ima potrebe, najvise volim kad ti kudis igrace, ti se uvijek najbolje pokazu...
Ne znam ko je i pitanju, menadzer mi je rekao da ima sastanak u klubu i eventualni potpis, i da nije ništa spec. I da, reče da od Asmira nema ništa.
-
osam
- Postovi: 480
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la osam » 12 jun 2025, 12:42
Greska je tjeranje Lulica.
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la EastMadness » 12 jun 2025, 12:43
Galantni je napisao/la: ↑12 jun 2025, 12:05
Od danas do kraja mjeseca padaju bombe. Bice i atomskih koje ce pomjerati tlo. Veliko Sarajevo

slusam svake godine istu pricu

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []