FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Kad nas jucer nije usralo na zrijebu onda neka nas makar danas usere pa da imamo dupli motiv. Poznavajuci nas ide Az garant. Sa ovim se moze igrati Larne Auda Flora Valur. Auda je puna afronogometasa mogu trcati do sutra.
Brko iz druge galaksije!
Re: FK Željezničar
Ne znam da li je neko okacio. Na probi je i golman Igmana Igor Roncevic.Jedan fudbaler od ponedjeljka trenira s ostatkom tima na Grbavici i boravi na probnom radu. Radi se o pomalo zaboravljenom Nerminu Hajdareviću. Riječ je o igraču koji je ponikao u Slobodi koji je nakon sjajno odrađenog juniorskog staža prešao u Zrinjski. I u Zrinjskom je dominirao u juniorskom fudbalu, dobio je šansu u prvom timu, a zanimljivo da je jedini gol u dresu Mostaraca postigao upravo protiv Želje na Grbavici.
Hajdarević može igrati kao krilni, ili centralni napadač, a u BiH je još nastupao za GOŠK, Čelik i Radnički iz Lukavca. Vrijedi istaknuti da je njegov posljednji klub italijanski niželigaš Vasto Marina.
Dvadesetšestogodišnjak je radovno igrao za omladinske selekcije BiH, a ima dva nastupa za U21 reprezentaciju naše zemlje.
Brko iz druge galaksije!
Re: FK Željezničar
muftic (23), sukilovic (22), simoni (23), odinaka (21), lagumdzija (22), sosic (22), sabic (19), vini (23), garcevic (19), gojak (17), jaganjac (21), ibraheem (18), pejic (23) + juniori foco, zenicanin, ko vec bude tu.
iz glave lista, sigurno sam nekoga zaboravio, ali zaista ne pamtim kad smo imali ovoliko mladih igraca u rosteru, plus cemo ih jos potpisati (ili sto bi rekli forumasi: dovodimo samo polovnjake
).
s tim da nisu ni ovi ostali nesto stari. mislim da nam je krpic jedini igrac u ekipi sa preko 30 godina.

iz glave lista, sigurno sam nekoga zaboravio, ali zaista ne pamtim kad smo imali ovoliko mladih igraca u rosteru, plus cemo ih jos potpisati (ili sto bi rekli forumasi: dovodimo samo polovnjake
s tim da nisu ni ovi ostali nesto stari. mislim da nam je krpic jedini igrac u ekipi sa preko 30 godina.
- BiHSportman
- Postovi: 1243
- Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
****
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Kakve nesrece fudbalske
Mrve ispod hibrida garant
Mrve ispod hibrida garant
-
19vendetta87
- Postovi: 10293
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Viking, srednja zalost...moglo je i gore, ali moglo je i puno bolje.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: FK Željezničar
Tesko da je gore moglo, u punoj su formi, traje trenutno sezona, i oni dominiraju ove sezone u prvenstvu i prvi su ubdjedljivo19vendetta87 je napisao/la: ↑18 jun 2025, 14:23Viking, srednja zalost...moglo je i gore, ali moglo je i puno bolje.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Kakva srednja zalost
Sezona u punom toku
Ljudi prvi na tabeli
Sezona u punom toku
Ljudi prvi na tabeli
Re: FK Željezničar
Preglazili Bodo Glimt prije par dana, al ko ih yebe.
Maksimalan fokus na Koper.
Maksimalan fokus na Koper.
Željezničar über alles
-
19vendetta87
- Postovi: 10293
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Opet vise sansi imas protiv njih nego protiv AZ, koji ima za 100 miliona skuplju ekipu od Vikinga.
Ali ok, svakako je nama cilj proci Koper, a dalje sta bude.
Ali ok, svakako je nama cilj proci Koper, a dalje sta bude.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: FK Željezničar
Velika nepoznanica, trenutacno prvi i igraju sjajno..svakako imenom bolja opcija od Brondbya ili Alkmara svakako, ali dobro. Moze se igrati sigurno, ali prvo na Koper pa o tom po tom…
Re: FK Željezničar
Gojak dobro nam dosao. Po vasim rijecima fin igrac. Da nam budes dobar aBd i doguras do najboljeg u ligi.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
-
Hansestadt
- Postovi: 3712
- Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Dobili smo ko da smo izvukli Brøndby. Ne vidim razliku izmedju 3. u Danskoj ili 1. u Norveskoj.
-
Hansestadt
- Postovi: 3712
- Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Istina, tesko popraviti koeficijent kad svaki put ovako prodjemo sa zrijebom.
- MrAmarOsim
- Postovi: 883
- Pridružen/a: 03 maj 2023, 12:58
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
E šteta, po meni je jučer žrijeb i bio dobar, ali ovo danas je baš antinafaka. Teške šanse, ali ko zna, ludnica u Dolini i samo jedan gol mogu promijeniti sve.
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim
Re: FK Željezničar
Veliki optimizam… Nismo niti zakoracili,a pricamo 2mjeseca unaprijed..
Kao da smo se na boga kamenjem gadjali… Interesantno da nemaju Gazela,Juzno-Amerikanaca u Ekipi
Prvo Operacija Kopar,pa cemo o Norweskoj
Kao da smo se na boga kamenjem gadjali… Interesantno da nemaju Gazela,Juzno-Amerikanaca u Ekipi
Prvo Operacija Kopar,pa cemo o Norweskoj
Re: FK Željezničar
Apollon Limassol
Maccabi Haifa
Dinamo Minsk
Nefci
Koper
Viking

Maccabi Haifa
Dinamo Minsk
Nefci
Koper
Viking
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: FK Željezničar
Ima i toga, ali svaki put su to bili uglavnom najteži protivnici od mogućih 4-5 ili među najtežim.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.


