HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 7055
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Titova-Juga » 17 apr 2011, 19:23

Titova-Juga je napisao/la:Ne gledajuci nikakve stele i zajebancije, oslanajuci se samo na kvalitetu i dosadasnje igre Borca a i Zrinjskog prije ovih penala, mislim da je x veoma realan. Borac igra cvrsto a Zrinjski sigurno nece dati puni plijen kod kuce iako je Borac kvalitetnija ekipa, ovo je ipak premijer liga.

X ko kuca sto se mene tice.


;)


;)
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
scorpion
Postovi: 924
Pridružen/a: 25 okt 2009, 16:19
Lokacija: Na vrhu tabele
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la scorpion » 17 apr 2011, 19:30

? je napisao/la:%? " % $ - "?
А $ - " "? :lol:
Naravno, poucen iskustvom ranijih sezona i prvaka kao sto ste vi. Za dvije sezone ponovo cete gostovati na Grbavici i spasavati zivu glavu od ispadanja :lol: :lol:
Zadnja izmjena: scorpion, dana/u 17 apr 2011, 19:31, ukupno mijenjano 1 put.
...ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam,vi to vrlo dobro znate,al ako ništa drugo i ono što je jedino što mogu da učinim za taj grad,pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava!!!

Avatar
Бањалучанин
Postovi: 457
Pridružen/a: 26 feb 2011, 20:14
Lokacija: ? $
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Бањалучанин » 17 apr 2011, 19:33

% се $ % $ 6-7 " " ? ? " % ' $ " на ?... :lol:
$ се & $ & $... :lol:
Let's go, Fighter!

"!

Avatar
komrad
Postovi: 143
Pridružen/a: 06 apr 2011, 19:51
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la komrad » 17 apr 2011, 19:34

Ime-MUJO
Prezime -MUJIC
mjesto boravka: Sarajevo,ponekad Vrapcici.
Zanimanje-provokator
Hobiji-provokacije na temi HSK Zrinjski
Zivotni cilj-lijeciti komplekse na temi HSK Zrinjski dok me ne prekrije crna zemlja!

:lol: :lol: :lol:
Prvi predsjednik Veleža bio je Anđelko Vlaho a rivali su bile mahalske ekipe. Nakon sticanja iskustva, ukrstila su se koplja i sa mjesnim rivalima Jugoslovenski spo. klub; HŠK Zrinjski i SK Vardar), i većinom su te utakmice završavale visokim porazima.

admin
Site Admin
Postovi: 11933
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la admin » 17 apr 2011, 19:35

psovke će biti sankcionisane zabranom pristupa forumu. nemam više snage da ih brišem od stalno istih forumaša.

da ne bude poslije upitno, "zašto baš ja?"

Avatar
FIFA/UEFA
Postovi: 524
Pridružen/a: 09 nov 2010, 10:37
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la FIFA/UEFA » 17 apr 2011, 19:35

neka pale

samo trose bezveze plin iz upaljaca i KM-ove na zastavu :lol:
treba nam jos igraca iz BiH

Avatar
Rosas7
Postovi: 3811
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Rosas7 » 17 apr 2011, 19:35

komrad je napisao/la:Ime-MUJO
Prezime -MUJIC
mjesto boravka: Sarajevo,ponekad Vrapcici.
Zanimanje-provokator
Hobiji-provokacije na temi HSK Zrinjski
Zivotni cilj-lijeciti komplekse na temi HSK Zrinjski dok me ne prekrije crna zemlja!

:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

padobranac1978
Postovi: 1441
Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
Lokacija: Čekrčići
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la padobranac1978 » 17 apr 2011, 19:38

admin je napisao/la:psovke će biti sankcionisane zabranom pristupa forumu. nemam više snage da ih brišem od stalno istih forumaša.

da ne bude poslije upitno, "zašto baš ja?"
stvarno nisam upratio da je bilo psovki ili sam fulio....
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!

admin
Site Admin
Postovi: 11933
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la admin » 17 apr 2011, 19:39

jel to onaj izvještaj u koji počinješ porukom kojom forumašima preporučuješ da ti ga poduvaju?
osobe koje tako komuniciraju na našem forumu su ugrožene već godinama. ne savjetujem nastavak tim putem.

r0djeni
Postovi: 259
Pridružen/a: 19 avg 2009, 01:10
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la r0djeni » 17 apr 2011, 19:41

Zar je bilo takve muzike? :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
komrad
Postovi: 143
Pridružen/a: 06 apr 2011, 19:51
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la komrad » 17 apr 2011, 19:41

admin je napisao/la:jel to onaj izvještaj u kojem forumašima preporučuješ da ti ga poduvaju?
ne forumasima,vec "provokatorima" velika je razlika ,ako nista mogli ste tu recenicu uvodnu izbristi i to je to a ne cijeli tekst,tko ce opet "izvjestaj" o utakmici pistat! :lol:
Prvi predsjednik Veleža bio je Anđelko Vlaho a rivali su bile mahalske ekipe. Nakon sticanja iskustva, ukrstila su se koplja i sa mjesnim rivalima Jugoslovenski spo. klub; HŠK Zrinjski i SK Vardar), i većinom su te utakmice završavale visokim porazima.

admin
Site Admin
Postovi: 11933
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la admin » 17 apr 2011, 19:42

jedan od najvećih provokatora na forumu si ti, a eto, opet te smatram forumašem.
znači, smatraj se upozorenim i na ivici ugroženosti.

r0djeni
Postovi: 259
Pridružen/a: 19 avg 2009, 01:10
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la r0djeni » 17 apr 2011, 19:44

Jel ja šefe? :mrgreen:

Jedno je ''provocirati'' sto je normalno u fudbalu, a drugo je psovati il vrjedati...eto ti mi nadji jedan takav moj post 8-)

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 3179
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Nimla_RZ » 17 apr 2011, 19:46

Evo ga opet :D Ovo poslat u Banoviće odmah
Čelik Zenica 1945

Avatar
Rosas7
Postovi: 3811
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Rosas7 » 17 apr 2011, 19:46

Zrinjski je zivot i vise od toga
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
calcio
Postovi: 11374
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la calcio » 17 apr 2011, 20:31

Orao sa štiklama, wtf :o

Avatar
komrad
Postovi: 143
Pridružen/a: 06 apr 2011, 19:51
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la komrad » 17 apr 2011, 20:33



Zrinjski-Borac 0:0

jedna od najdosadnijih utakmica u mom zivotu a poprilicno je dug,dva solidan udarca Dure,jedan Stjepanovica i Kutalin ragby udrarac je bilo premalo da se Borčev bunker probije!
Prvi predsjednik Veleža bio je Anđelko Vlaho a rivali su bile mahalske ekipe. Nakon sticanja iskustva, ukrstila su se koplja i sa mjesnim rivalima Jugoslovenski spo. klub; HŠK Zrinjski i SK Vardar), i većinom su te utakmice završavale visokim porazima.

Chelsea_CBH
Postovi: 440
Pridružen/a: 13 nov 2010, 16:07
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Chelsea_CBH » 17 apr 2011, 20:47

Kao prvo da pohvalim naše Mostarce koji su iako je vrijeme poprilično hladno za ova doba godine napunili tribinu stajanje. Kao drugo da se zahvalimo mi svi koji volimo mostarski nogomet i fudbal gospodinu Musi koji je taktički apsolutno nadmudrio novog bosanskohercegovačkog prvaka. Svaka čast Slavene, taktika je bila "Eto ne moramo dati gol, al nećete ni vi". I bez obzira na sve ipak je Zrinja odigrao koliko toliko borbeno, što se dalo vidjeti u prvih 10 minuta drugog poluvremena. Kako bi se reklo vuk sit a ovce na broju, po bod, bratski i prijateljski podijeljen.
Sve nas veže plava boja i bratstvo klubova naših - LONDON CHELSEA FC - INTERNAZIONALE MILANO FC - SS LAZIO ROMA - GLASGOW RANGERS FC - HAMBURGER SV - GNK DINAMO ZAGREB - FK ŽELJEZNIČAR SARAJEVO - KKS LECH POZNAN

Avatar
komrad
Postovi: 143
Pridružen/a: 06 apr 2011, 19:51
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la komrad » 17 apr 2011, 21:07

Evo sportsport ba bi mogao ovu "ljubavnu" pricu prenijeti !

slika

Orginalana prosidba,nema sto!
Prvi predsjednik Veleža bio je Anđelko Vlaho a rivali su bile mahalske ekipe. Nakon sticanja iskustva, ukrstila su se koplja i sa mjesnim rivalima Jugoslovenski spo. klub; HŠK Zrinjski i SK Vardar), i većinom su te utakmice završavale visokim porazima.

Avatar
Hawking
Postovi: 1489
Pridružen/a: 04 mar 2011, 17:30
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Hawking » 17 apr 2011, 21:11

Mogli su prenijet i bačenu i zgaženu državnu zastavu.. sram vas bilo!
Boju dao si nebu i boju dao si moru, ja Želji darujem sebe, sav život i pjesmu ovu!

Glory glory Man United!

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []