FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
pjankesarajevo
- Postovi: 1570
- Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
pjankesarajevo je napisao/la: ↑20 jun 2025, 08:53Dobro je sto si dodo to P jer bez P ne valjaVanja8 je napisao/la: ↑20 jun 2025, 08:03Tako je pjanke bruda...pjankesarajevo je napisao/la: ↑20 jun 2025, 07:13
Da se nisi usudio reci da Duska trola
Ustajte yebo vas spavanje
Cuj Duska trola...
Malo mi je Dule van forme sto se tice ovih pregovora, valjda pred odmor...
Ali cim je najavio u svom stilu, odmah se tema razmrdala...
Neprikosnoveni lider PDF-a...![]()
![]()
Ma konto sam jednu parolu izbaciti, Dusku za SD(A)
Zadnja izmjena: Vanja8, dana/u 20 jun 2025, 10:27, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
Begovic Asmir, auuu 
- OzmoodPinglewood
- Postovi: 247
- Pridružen/a: 07 dec 2020, 13:01
- Kontakt:
- MaroonBjelave
- Postovi: 6285
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Dobro nam došao Asmire

-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10164
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne vjerujem,ako bude istina aferim svima Bgm
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 20 jun 2025, 10:08, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
johntravolta123
- Postovi: 1665
- Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Dok ne potpise ne vjerujem haha
Bio bi odlican i za malog Mehica
Bio bi odlican i za malog Mehica
- JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Stoo se tice gola miran sam sasviiim, jer nase boje brani brat Asmiir
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3
-
propoklopac
- Postovi: 723
- Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma Završeno
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10164
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Svaka im cast onda
Veliko je to ime,Celzi,Milan,Everton,250 utakmica premier league...Znamo svi ko je Asmir
Moze on do 41 braniti nasu ligu lagano i odma mu dati kapitensku
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1520
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Asmir Begovic
Zvuci nerealno. Svaka cast za ovog giganta.
Rockov ima ocito prejak ugovor i nehljeb koji se ne zeli odreci feninga?
Zvuci nerealno. Svaka cast za ovog giganta.
Rockov ima ocito prejak ugovor i nehljeb koji se ne zeli odreci feninga?
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Re: FK Sarajevo
Dobro nam dosao Asmire, medju bordo bracu...
Uprava...
Uprava...
Re: FK Sarajevo
Mehic, najvjerovatnije drugi golmanTrofejiSuTu je napisao/la: ↑20 jun 2025, 10:25Asmir Begovic
Zvuci nerealno. Svaka cast za ovog giganta.
Rockov ima ocito prejak ugovor i nehljeb koji se ne zeli odreci feninga?
Re: FK Sarajevo
A šta znaš, možda je Rockov pristao da bude drugi golman... rijetko ćeš naći nekog ko će pristati da bude rezerva, a opet njegovo prisustvo znači zbog eventualne povrede prvog golmana, a i tu je da trenira sa momcima i to pomaže sigurnoTrofejiSuTu je napisao/la: ↑20 jun 2025, 10:25Asmir Begovic
Zvuci nerealno. Svaka cast za ovog giganta.
Rockov ima ocito prejak ugovor i nehljeb koji se ne zeli odreci feninga?
SARAJEVO SIAMO NOI <3
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1520
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sto dodatno betonira ovo sto napisah gore,ako ne ode..Vanja8 je napisao/la: ↑20 jun 2025, 10:31Mehic, najvjerovatnije drugi golmanTrofejiSuTu je napisao/la: ↑20 jun 2025, 10:25Asmir Begovic
Zvuci nerealno. Svaka cast za ovog giganta.
Rockov ima ocito prejak ugovor i nehljeb koji se ne zeli odreci feninga?
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Re: FK Sarajevo
Mehic se itekako prati od strane nekoliko klubova, interes kluba je da se lagano uvodi u roster i da kao izrazito talentovan golman stasa uz Begovica...TrofejiSuTu je napisao/la: ↑20 jun 2025, 10:37Sto dodatno betonira ovo sto napisah gore,ako ne ode..Vanja8 je napisao/la: ↑20 jun 2025, 10:31Mehic, najvjerovatnije drugi golmanTrofejiSuTu je napisao/la: ↑20 jun 2025, 10:25Asmir Begovic
Zvuci nerealno. Svaka cast za ovog giganta.
Rockov ima ocito prejak ugovor i nehljeb koji se ne zeli odreci feninga?
- Lobudaraczapamcenje
- Postovi: 4858
- Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
opaa docekali smo da radimo skolski ispravno. Dovedes aBd golmancinu, pa malog uparis da uci gleda i radi.. ma extra
volim te Sarajvo!! Nemojte biti zlatne ribice pa za mjesec kenjati
volim te Sarajvo!! Nemojte biti zlatne ribice pa za mjesec kenjati
- 1 9 4 6 -
pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!
MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!
MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1520
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma sve super,i podrzavam naravno nas proizvod,ali koja je onda opravdanost zadrzati Rockova ako razlog nije da se ne mogu dogovoriti oko raskida?Vanja8 je napisao/la: ↑20 jun 2025, 10:41Mehic se itekako prati od strane nekoliko klubova, interes kluba je da se lagano uvodi u roster i da kao izrazito talentovan golman stasa uz Begovica...TrofejiSuTu je napisao/la: ↑20 jun 2025, 10:37Sto dodatno betonira ovo sto napisah gore,ako ne ode..
Jednostavno ne volim takve karaktere,ako se ponavljam radi o tome da ne zeli dogovor.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Re: FK Sarajevo
Begovic je bas krupna riba, bas top pojacanje. Ako je istina svaka cast upravi, cak vjerujem da uopste nije puno para trazio, volio je uvijek sarajevo 
Re: FK Sarajevo
Sa njim se jos u januaru pokusao dogovoriti raskid, ali nije pristao...Moze , ali da mu isplatimo do zadnje markice sve sto je u ugovoru...TrofejiSuTu je napisao/la: ↑20 jun 2025, 10:46Ma sve super,i podrzavam naravno nas proizvod,ali koja je onda opravdanost zadrzati Rockova ako razlog nije da se ne mogu dogovoriti oko raskida?Vanja8 je napisao/la: ↑20 jun 2025, 10:41Mehic se itekako prati od strane nekoliko klubova, interes kluba je da se lagano uvodi u roster i da kao izrazito talentovan golman stasa uz Begovica...TrofejiSuTu je napisao/la: ↑20 jun 2025, 10:37
Sto dodatno betonira ovo sto napisah gore,ako ne ode..
Jednostavno ne volim takve karaktere,ako se ponavljam radi o tome da ne zeli dogovor.
Sad za sad je tu, ali vidjecemo
Online
Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 8 gostiju.
