E da upravu si.MSOZ101 je napisao/la: ↑27 jun 2025, 23:02Moje mišljenje je da ćemo četiri nazad gledati samo u prijateljskim. Tokom sezone, sve je moguće ali prioritetno starteri su Paskalev, Jović i Mujkić.Kyle88 je napisao/la: ↑27 jun 2025, 22:55Cisto sumnjam da ce nam u igri sa 3 nazad glavni igraci biti Paskalev (koji se nije tek adaptirao) novajlije Turda i Jovic a rotacija ovaj crnogorac, sve mi to tanko djeluje. Isto tako cinjenica je da nasi wingbackovi ne doprinose dovoljno napadu u vidu G/A samim tim mislim da je igra sa 4 nazad plan B koji bi se vremenom mogao pretvoriti u plan A.
EU utk sig necemo poceti sa 4 nazad nego sa 3 a kasnije tokom sezone ne bi me cudilo.
No meni se Mujkic ne svidja nikako i generalno 352 mi je nonsense igrati u BH ligi ako si FKS. Ja bi volio da nas zarolaju 4141 ili 433 pa kud puklo da puklo, mi nemamo igraca za 352 zato nam i bjeze po 10+ poena. No hajd na hajr, valjda me razuvjere.


