FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Nama treba jedan dobar vezni igrac (ofanzivni) mozda cak I jos jedan stoper
- MokraKifla
- Postovi: 692
- Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kakvo je ovo markiranje u sesnestercu...
-
edgarallanpoe04
- Postovi: 161
- Pridružen/a: 08 feb 2023, 16:15
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
al svaki **** napad je gol
- feniksptica
- Postovi: 19121
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Hahahah ne odustaju krv ti yebem a prijateljska
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
Re: FK Sarajevo
Odbrana KATASTROFA....
- OsmanhodzicBuco
- Postovi: 2335
- Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Super je ovo sve, ova prijateljska vrijedi ko dvije druge.
Re: FK Sarajevo
Renane nemoj molim te u Aquarius i Tavernu više nego se posveti golovima i treninzima ljubi te brt
Re: FK Sarajevo
Bilo bi dobro da izjednacimo
Re: FK Sarajevo
Odbrana je dno dna
Re: FK Sarajevo
Bit će ovo dobro, samo da se malo odbrana utegne.
- MokraKifla
- Postovi: 692
- Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ode zadnja loza renanu
Re: FK Sarajevo
I mali Ristić zaslužuje više minuta, ima potencijala
Re: FK Sarajevo
Ja od Tatomirovica nisam vidio igraca koji se zalaze vise od Ristica. ( mislim na ove nisko budzetase).To treba cjenit i dat momku prednost prije turcina i butica
Zadnja izmjena: Pitar6785, dana/u 28 jun 2025, 21:24, ukupno mijenjano 2 puta.
- ErosViverosViv
- Postovi: 3395
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
dobra utakmica
Re: FK Sarajevo
Unusic, Kapetanovic, Turda, Pejovic. Kakva odbrana
- MokraKifla
- Postovi: 692
- Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
U konacnici 4 gola primiti je kriticno i daje ti do znanja da je zadnja linija klimava. Sredina slaba potrebno je pojacanja cim Mamas nije spreman da odigra 20 minuta a od njeg ocekujes neku prevagu stvara nam se problem. Napad kreativan ima ideja realizacija mora biti malo bolja. Sve u svemu potrebna je bolja koncentracija i odbrani vise sigurnosti i utegnosti.
-
bordobijeli
- Postovi: 18344
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Fina atmosfera ,utakmica efikasna ,vise prijateljska nego pripremna . Ne treba previse analizirati ,uglavnom ima materijala samo treba to sve utegnuti .
Re: FK Sarajevo
Ne mogu se oteti utisku da je utakmica odigrana 'nako, sa nase strane
Dok je Pazar isao bas na pobjedu.
Kako god, dosta dobrih stvari se mogli vidjeti, neke i lose. Oba poluvremena kombinirani sastavi. Dobro je ovo. Jer ce biti jos puno, puno uigranije i bolje.
Dok je Pazar isao bas na pobjedu.
Kako god, dosta dobrih stvari se mogli vidjeti, neke i lose. Oba poluvremena kombinirani sastavi. Dobro je ovo. Jer ce biti jos puno, puno uigranije i bolje.
- FKS -
Re: FK Sarajevo
Solidna utakmica, Renan dobar valjda ce biti onaj pravi kao kad je tek dosao.
You are someone else I am still right here
Ismire odlazi!!!
Ismire odlazi!!!
Online
Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 10 gostiju.

