Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
Vanja8
- Postovi: 14113
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Vanja8 » 30 jun 2025, 10:11
senad82 je napisao/la: ↑30 jun 2025, 10:06
Yokohama je napisao/la: ↑30 jun 2025, 08:40
Stid me je da napišem kakve price kruže,želudac mi se okreće.
Možda neko ovdje i zna,čuo... ako su istinite malo je Mirvicu i sam sebe da živog na lomači zapališ.
Onako usput mamu ti strumfovsku krehnem, u sred Madrida da joj na grkljan izadje a tebi da usi procistim od njenog jecanja da jos bolje cujes
Edit: jos Bajrama i Bajrama ces docekati da nesto osvojis a do tada ces gledati puno trofeja u Bordo vitrinama odnosno u vitrinama najtrofejnijeg BH kluba
Evo, ovo su dokazi gdje bi administracija trebala reagovati u ovom slucaju administracija portala, ali to izostaje...
I slazem se najbolje je da prestanemo pisati...
-
Turo
- Postovi: 1044
- Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
-
Kontakt:
Post
Postao/la Turo » 30 jun 2025, 10:14
To im ide na ruku. inače bi svo ovo smeće odavno bilo blokirano.
-
MSOZ101
- Postovi: 931
- Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
-
Kontakt:
Post
Postao/la MSOZ101 » 30 jun 2025, 10:25
Ma sve ovo što je tu registrovano poslije Morte, kad vidiš da lafo pametuje, sve zna, u sve upućen, ima informacije, zna bolje formacije, taktike, stručnjaci sa šest licenci samo ga dodaš na listu gnjavatora pa neka palamudi sličnima sebi.
-
FKSDoGroba
- Postovi: 4462
- Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la FKSDoGroba » 30 jun 2025, 10:29
MSOZ101 je napisao/la: ↑30 jun 2025, 10:25
Ma sve ovo što je tu registrovano poslije Morte, kad vidiš da lafo pametuje, sve zna, u sve upućen, ima informacije, zna bolje formacije, taktike, stručnjaci sa šest licenci samo ga dodaš na listu gnjavatora pa neka palamudi sličnima sebi.
Bas
-
FKSDoGroba
- Postovi: 4462
- Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la FKSDoGroba » 30 jun 2025, 10:32
tabba77 je napisao/la: ↑30 jun 2025, 08:10
Pitar6785 je napisao/la: ↑30 jun 2025, 01:01
Nama i jeste problem sto je nasa strategija prodaj sve sto valja a zamjenu dovedi iz akademije igmana veleza sb..
Mi moramo imat 5 igraca kao sto je NEMANHA BILBIJA JAKOVLJEVIC BARISIC MARIC SUNJIC GOJKOVIC BUNIC. U prevodu 5 igraca koji su veoma dobri za pl bh a koje niko ziv nezeli dovest van Bosne.
Takodje imat 2-3 igraca kao sto je Djordjevic Keremehjovic beganovic koji nisu u cvjetu mladosti a nisu zatarljeli koji mogu bit prodani raskinuti a mogu i ostat da zamjene hednog dana ove staronje, i onda tako 3-4 juniora u vidu Jatte Mujkica krdzalica, Gulija. Koje moze kupit ko god hoce i kad god hoce kad uplati odredjen dio novca.
Nama ako ode bubanja gulisa beganovic to je nemoguce da mi nadomjestimo sa igracima iz veleza sb cak mozda jedino da bi kupili recimo kulasina ogrineca topica .. sto je nemoguce..itd
Tako da igrace kao bubanja djordjevic koji tu dodju samo da sto prije dignu formu i da idu dalje za sto manju mogucu ostetu, produzetak ugovora sa tim igracima je nemoguc ako imaju bilo kakvu ponudu iz vana
Pitaru šta ti se dešava? Skoro sve si igrače ispravno napisao.
Keremehjovic


-
pjankesarajevo
- Postovi: 1570
- Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la pjankesarajevo » 30 jun 2025, 10:44
edgarallanpoe04 je napisao/la: ↑30 jun 2025, 09:49
ima li neka alternativa za komunikaciju gdje smo mi navijaci FKS samo? može u pp hvala puno
Napravili smo temu samo za clanove ali niko nece tamo da pise
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️
-
soe
- Postovi: 1029
- Pridružen/a: 26 feb 2009, 18:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la soe » 30 jun 2025, 10:45
senad82 je napisao/la: ↑30 jun 2025, 10:06
Yokohama je napisao/la: ↑30 jun 2025, 08:40
Stid me je da napišem kakve price kruže,želudac mi se okreće.
Možda neko ovdje i zna,čuo... ako su istinite malo je Mirvicu i sam sebe da živog na lomači zapališ.
Onako usput mamu ti strumfovsku krehnem, u sred Madrida da joj na grkljan izadje a tebi da usi procistim od njenog jecanja da jos bolje cujes
Edit: jos Bajrama i Bajrama ces docekati da nesto osvojis a do tada ces gledati puno trofeja u Bordo vitrinama odnosno u vitrinama najtrofejnijeg BH kluba
Pa nije on pisao taj posto kad otvoris vidjet ces da ga je on samo komentarisao.
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1523
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la TrofejiSuTu » 30 jun 2025, 10:48
osam je napisao/la: ↑30 jun 2025, 01:10
Sa ziljkicem je dogovoreno sve. Ceka se samo da kerojed odobri.
Sa njim u vezi cemo biti 30 do 35% bolji
Sta tebe prenese?

„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
-
tabba77
- Postovi: 3793
- Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la tabba77 » 30 jun 2025, 10:54
FKSDoGroba je napisao/la: ↑30 jun 2025, 10:32
tabba77 je napisao/la: ↑30 jun 2025, 08:10
Pitar6785 je napisao/la: ↑30 jun 2025, 01:01
Nama i jeste problem sto je nasa strategija prodaj sve sto valja a zamjenu dovedi iz akademije igmana veleza sb..
Mi moramo imat 5 igraca kao sto je NEMANHA BILBIJA JAKOVLJEVIC BARISIC MARIC SUNJIC GOJKOVIC BUNIC. U prevodu 5 igraca koji su veoma dobri za pl bh a koje niko ziv nezeli dovest van Bosne.
Takodje imat 2-3 igraca kao sto je Djordjevic Keremehjovic beganovic koji nisu u cvjetu mladosti a nisu zatarljeli koji mogu bit prodani raskinuti a mogu i ostat da zamjene hednog dana ove staronje, i onda tako 3-4 juniora u vidu Jatte Mujkica krdzalica, Gulija. Koje moze kupit ko god hoce i kad god hoce kad uplati odredjen dio novca.
Nama ako ode bubanja gulisa beganovic to je nemoguce da mi nadomjestimo sa igracima iz veleza sb cak mozda jedino da bi kupili recimo kulasina ogrineca topica .. sto je nemoguce..itd
Tako da igrace kao bubanja djordjevic koji tu dodju samo da sto prije dignu formu i da idu dalje za sto manju mogucu ostetu, produzetak ugovora sa tim igracima je nemoguc ako imaju bilo kakvu ponudu iz vana
Pitaru šta ti se dešava? Skoro sve si igrače ispravno napisao.
Keremehjovic

Fulio space, dešava se i najboljim.

Nikad poraz, samo lekcija.
-
AVNOJ
- Postovi: 3196
- Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
- Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
-
Kontakt:
Post
Postao/la AVNOJ » 30 jun 2025, 11:09
99,9....
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.
-
AVNOJ
- Postovi: 3196
- Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
- Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
-
Kontakt:
Post
Postao/la AVNOJ » 30 jun 2025, 11:54
AvantiBL je napisao/la: ↑30 jun 2025, 11:45
MSOZ101 je napisao/la: ↑30 jun 2025, 10:25
Ma sve ovo što je tu registrovano poslije Morte, kad vidiš da lafo pametuje, sve zna, u sve upućen, ima informacije, zna bolje formacije, taktike, stručnjaci sa šest licenci samo ga dodaš na listu gnjavatora pa neka palamudi sličnima sebi.
Izvinite na upadu.
Šta se desilo sa Mortom, gdje je on nestao? Može i u pp.
Kad si već tu, prenosili iko vaše pripremne utakmice.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.
-
tuitamo
- Postovi: 503
- Pridružen/a: 08 jul 2024, 14:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la tuitamo » 30 jun 2025, 12:35
AVNOJ je napisao/la: ↑30 jun 2025, 11:09
99,9....

-
Vanja8
- Postovi: 14113
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Vanja8 » 30 jun 2025, 12:38
-
FKSDoGroba
- Postovi: 4462
- Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la FKSDoGroba » 30 jun 2025, 12:44
AVNOJ je napisao/la: ↑30 jun 2025, 11:09
99,9....
Evo joje.

-
tuitamo
- Postovi: 503
- Pridružen/a: 08 jul 2024, 14:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la tuitamo » 30 jun 2025, 12:45
Vanja8 je napisao/la: ↑30 jun 2025, 12:38
tuitamo je napisao/la: ↑30 jun 2025, 12:35
AVNOJ je napisao/la: ↑30 jun 2025, 11:09
99,9....
Rogovi u vreci...
Postavili krov na istoku a nisu javili?

-
osam
- Postovi: 480
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la osam » 30 jun 2025, 12:48
TrofejiSuTu je napisao/la: ↑30 jun 2025, 10:48
osam je napisao/la: ↑30 jun 2025, 01:10
Sa ziljkicem je dogovoreno sve. Ceka se samo da kerojed odobri.
Sa njim u vezi cemo biti 30 do 35% bolji
Sta tebe prenese?
Volimo povratnike

-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la EastMadness » 30 jun 2025, 12:52
AVNOJ je napisao/la: ↑30 jun 2025, 11:09
99,9....
100 miliona za novi stadion

-
Vanja8
- Postovi: 14113
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Vanja8 » 30 jun 2025, 12:56
FKSDoGroba je napisao/la: ↑30 jun 2025, 12:44
AVNOJ je napisao/la: ↑30 jun 2025, 11:09
99,9....
Evo joje.
Ma akcija u fan shopu, nova cijena boxerica...

-
Shategabri
- Postovi: 19001
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shategabri » 30 jun 2025, 13:03
tuitamo je napisao/la: ↑30 jun 2025, 12:45
Vanja8 je napisao/la: ↑30 jun 2025, 12:38
tuitamo je napisao/la: ↑30 jun 2025, 12:35
Rogovi u vreci...
Postavili krov na istoku a nisu javili?
Koševo je samo za porušiti tribine i nanovo graditi.
Ono je previše zapušteno da bi se moglo bilo šta rekonstruisati.
Postavljanje krova bi samo još više pogoršalo stanje ionako oronule tribine.
Ne bi začudilo da opet zabrane navijačima iz sigurnosnih razloga.
Koševo Zapad
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []