FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

admin
Site Admin
Postovi: 11930
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la admin » 30 jun 2025, 14:12

To i jest problem o kojem ja govorim. Ja sam ga evo trajno isključio jer je zeljin trol.

Ja o tome zaista teško mogu suditi, a koga god da stavim da odredjuje, u 2025. godini to neće raditi dzabaka bez interesa, i sasvim lako se može desiti da krene lobotomija.

Iskreno, vise volim da svi napuste forum, nego da ovdje imamo lobotomiju neke struje iz kluba, da ispadne da mi diktirali narativ protiv uprave ili za upravu ili za ovog, onog…

Ali evo…
Predložite vi 2-3 provjerena forumaša, da vidimo šta možemo organizovati.

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6286
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 30 jun 2025, 14:15

admin je napisao/la:
30 jun 2025, 14:12
To i jest problem o kojem ja govorim. Ja sam ga evo trajno isključio jer je zeljin trol.

Ja o tome zaista teško mogu suditi, a koga god da stavim da odredjuje, u 2025. godini to neće raditi dzabaka bez interesa, i sasvim lako se može desiti da krene lobotomija.

Iskreno, vise volim da svi napuste forum, nego da ovdje imamo lobotomiju neke struje iz kluba, da ispadne da mi diktirali narativ protiv uprave ili za upravu ili za ovog, onog…

Ali evo…
Predložite vi 2-3 provjerena forumaša, da vidimo šta možemo organizovati.
Evo provjereni, da ne mogu biti provjereniji
GospodinizSarajeva
H8Z7
Napoleon72
Vanja8

Avatar
juka55
Postovi: 898
Pridružen/a: 15 jul 2024, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la juka55 » 30 jun 2025, 14:17

ja mislim da eastmadness treba bit moderator
SARAJEVO SIAMO NOI <3

admin
Site Admin
Postovi: 11930
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la admin » 30 jun 2025, 14:22

da ne zaboravim… šta ćemo sa Yokohamom, jel Manijak ili je Pitar koji piše nešto sto se nekom nije dopalo?

Hoćemo li ga ostaviti banovanog ili da ga vratim?

Nisam planirao banovati ljude samo zato sto se neko trenutno s njima ne slaže… ko zna, možda danas ono sto on piše zvuci grozno, a sutr svi tako misle. Ali ako je došao da trola, onda ostaje banovan.

pjankesarajevo
Postovi: 1570
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 30 jun 2025, 14:23

MaroonBjelave je napisao/la:
30 jun 2025, 14:15
admin je napisao/la:
30 jun 2025, 14:12
To i jest problem o kojem ja govorim. Ja sam ga evo trajno isključio jer je zeljin trol.

Ja o tome zaista teško mogu suditi, a koga god da stavim da odredjuje, u 2025. godini to neće raditi dzabaka bez interesa, i sasvim lako se može desiti da krene lobotomija.

Iskreno, vise volim da svi napuste forum, nego da ovdje imamo lobotomiju neke struje iz kluba, da ispadne da mi diktirali narativ protiv uprave ili za upravu ili za ovog, onog…

Ali evo…
Predložite vi 2-3 provjerena forumaša, da vidimo šta možemo organizovati.
Evo provjereni, da ne mogu biti provjereniji
GospodinizSarajeva
H8Z7
Napoleon72
Vanja8
H8Z7
GospodinizSarajeva
Vanja8 da nadgleda :opaopa:
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6286
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 30 jun 2025, 14:26

admin je napisao/la:
30 jun 2025, 14:22
da ne zaboravim… šta ćemo sa Yokohamom, jel Manijak ili je Pitar koji piše nešto sto se nekom nije dopalo?

Hoćemo li ga ostaviti banovanog ili da ga vratim?

Nisam planirao banovati ljude samo zato sto se neko trenutno s njima ne slaže… ko zna, možda danas ono sto on piše zvuci grozno, a sutr svi tako misle. Ali ako je došao da trola, onda ostaje banovan.
Ja sam napisao šta sam vidio. Sporni post nije njegov, on ga je samo citirao ili sto kažu ovi mladi "quotao" Ti eto imas bolji uvid u njegove postove.
A ako misliš na ovaj post gdje se fura na Ivanu Banfić i "je li istina ono što pričaju", zaprijeti mu fino da nema takvih postova :D

admin
Site Admin
Postovi: 11930
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la admin » 30 jun 2025, 14:30

Ne kontam, cijela frka oko lika… sad odjednom sasvim korektan frajer, samo eto ne misli isto ko svi?

Hajde prvo ćemo to kroz novi moderatorski konzilij riješiti.

Avatar
belosevic23
Postovi: 1345
Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic23 » 30 jun 2025, 14:35

tamar svetlin sto se spominjao iz celja, potpisao za koronu kielce za 800 k eura

pjankesarajevo
Postovi: 1570
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 30 jun 2025, 14:37

admin je napisao/la:
30 jun 2025, 14:30
Ne kontam, cijela frka oko lika… sad odjednom sasvim korektan frajer, samo eto ne misli isto ko svi?

Hajde prvo ćemo to kroz novi moderatorski konzilij riješiti.
Po mome misljenju, ne moze biti korektan niko ko naziva nas klub pogrdnim imenima „Real Madrid“ ili nase rukovodstvo kako ono Mirvica zovu vec.

Ko god koristi pogrdne nazive za bilo sto FK Sarajeva, te preuzima ih od siromaha, takodjer oni koji misle da nas sudije nisu zaklale: ti likovi ne mogu biti dio naseg foruma.

Ovi sto misle da nije Zekic dobro postavio igru, sto misle da nismo dovoljno jaki, sto misle da nemamo dobre igrace, formacija ne valja, ovaj dvije lijeve ima: to su sve navijaci koji imaju drugo misljenje i to je skroz ok po meni.

Definisati sta su granice preko kojih se ne smije prelaziti i cao.

Plus moderator treba paziti kad vidi da neki padobranac komentarise kakvi su mu postovi i shodno definiciji, ukloniti ga odavde, itd itbl.
Zadnja izmjena: pjankesarajevo, dana/u 30 jun 2025, 14:38, ukupno mijenjano 2 puta.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6286
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 30 jun 2025, 14:38

admin je napisao/la:
30 jun 2025, 14:30
Ne kontam, cijela frka oko lika… sad odjednom sasvim korektan frajer, samo eto ne misli isto ko svi?

Hajde prvo ćemo to kroz novi moderatorski konzilij riješiti.
Pazi, ne poznajem čovjeka lično, kao i većinu ljudi na forumu. Nego, kako ga napadoše, tako uđem u profil gdje vidim da nema nekih kompromitirajućih postova, a screen "spornog posta" je ustvari samo citiran. Eto toliko, vidim da se ponavljam k'o papagaj :mrgreen:

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 30 jun 2025, 14:43

Hvala adminu na javljanju, ima ovdje dosta kandidata pored yokohame koji su zivot posvetili pljuvanju mirvica, sarajeva itd. Nadam se samo ko god da bude izabran za admina da ce bar jednom dnevno preletit preko postova i banat sve sto sire mahalske lazi, psuju mirvicu porodicu kao i igracima. Forum je mjesto da supljiramo, taktiziramo i raspravljamo a ne da se ebu majke i prijeti ljudima. Kako je to fino dovedeno u red na FKSinfu moze i ovdje biti.
Zadnja izmjena: plisek, dana/u 30 jun 2025, 14:44, ukupno mijenjano 1 put.
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

admin
Site Admin
Postovi: 11930
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la admin » 30 jun 2025, 14:44

pjankesarajevo je napisao/la:
30 jun 2025, 14:37
admin je napisao/la:
30 jun 2025, 14:30
Ne kontam, cijela frka oko lika… sad odjednom sasvim korektan frajer, samo eto ne misli isto ko svi?

Hajde prvo ćemo to kroz novi moderatorski konzilij riješiti.
Po mome misljenju, ne moze biti korektan niko ko naziva nas klub pogrdnim imenima „Real Madrid“ ili nase rukovodstvo kako ono Mirvica zovu vec.

Ko god koristi pogrdne nazive za bilo sto FK Sarajeva, te preuzima ih od siromaha, takodjer oni koji misle da nas sudije nisu zaklale: ti likovi ne mogu biti dio naseg foruma.

Ovi sto misle da nije Zekic dobro postavio igru, sto misle da nismo dovoljno jaki, sto misle da nemamo dobre igrace, formacija ne valja, ovaj dvije lijeve ima: to su sve navijaci koji imaju drugo misljenje i to je skroz ok po meni.

Definisati sta su granice preko kojih se ne smije prelaziti i cao.

Plus moderator treba paziti kad vidi da neki padobranac komentarise kakvi su mu postovi i shodno definiciji, ukloniti ga odavde, itd itbl.
A budi malo objektivan… ne mogu ja zabraniti da se uprava kluba zove pogrdnim imenima. Pa jedan dan su dobri, sutra demonstracije protiv njih. Šta bih ja trebao ovdje, dok su demonstracije protiv npr. lupam Sabrine da ja ne dozvoljavam da se ista ružno o njoj napise? Pa sutra biste svi napustili takav ‘placenicki’ forum. Ili da ja budem taj koji odredjuje u kojem trenutku je uprava OK a u kojem su lopovi?? Ne pada mi na pamet, pa makar ugasio forum.

A necu ni moderatora staviti koji ce to raditi, to je 100%

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6286
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 30 jun 2025, 14:46

admin je napisao/la:
30 jun 2025, 14:44
pjankesarajevo je napisao/la:
30 jun 2025, 14:37
admin je napisao/la:
30 jun 2025, 14:30
Ne kontam, cijela frka oko lika… sad odjednom sasvim korektan frajer, samo eto ne misli isto ko svi?

Hajde prvo ćemo to kroz novi moderatorski konzilij riješiti.
Po mome misljenju, ne moze biti korektan niko ko naziva nas klub pogrdnim imenima „Real Madrid“ ili nase rukovodstvo kako ono Mirvica zovu vec.

Ko god koristi pogrdne nazive za bilo sto FK Sarajeva, te preuzima ih od siromaha, takodjer oni koji misle da nas sudije nisu zaklale: ti likovi ne mogu biti dio naseg foruma.

Ovi sto misle da nije Zekic dobro postavio igru, sto misle da nismo dovoljno jaki, sto misle da nemamo dobre igrace, formacija ne valja, ovaj dvije lijeve ima: to su sve navijaci koji imaju drugo misljenje i to je skroz ok po meni.

Definisati sta su granice preko kojih se ne smije prelaziti i cao.

Plus moderator treba paziti kad vidi da neki padobranac komentarise kakvi su mu postovi i shodno definiciji, ukloniti ga odavde, itd itbl.
A budi malo objektivan… ne mogu ja zabraniti da se uprava kluba zove pogrdnim imenima. Pa jedan dan su dobri, sutra demonstracije protiv njih. Šta bih ja trebao ovdje, dok su demonstracije protiv npr. lupam Sabrine da ja ne dozvoljavam da se ista ružno o njoj napise? Pa sutra biste svi napustili takav ‘placenicki’ forum. Ili da ja budem taj koji odredjuje u kojem trenutku je uprava OK a u kojem su lopovi?? Ne pada mi na pamet, pa makar ugasio forum.
Upravo.
I taj naziv bosanski Real je forumski puk nebordo boje usvojio nakon izjave jedne bivše visokopoziocionirane osobe u klubu.
Zadnja izmjena: MaroonBjelave, dana/u 30 jun 2025, 14:47, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 30 jun 2025, 14:46

admin je napisao/la:
30 jun 2025, 14:44
pjankesarajevo je napisao/la:
30 jun 2025, 14:37
admin je napisao/la:
30 jun 2025, 14:30
Ne kontam, cijela frka oko lika… sad odjednom sasvim korektan frajer, samo eto ne misli isto ko svi?

Hajde prvo ćemo to kroz novi moderatorski konzilij riješiti.
Po mome misljenju, ne moze biti korektan niko ko naziva nas klub pogrdnim imenima „Real Madrid“ ili nase rukovodstvo kako ono Mirvica zovu vec.

Ko god koristi pogrdne nazive za bilo sto FK Sarajeva, te preuzima ih od siromaha, takodjer oni koji misle da nas sudije nisu zaklale: ti likovi ne mogu biti dio naseg foruma.

Ovi sto misle da nije Zekic dobro postavio igru, sto misle da nismo dovoljno jaki, sto misle da nemamo dobre igrace, formacija ne valja, ovaj dvije lijeve ima: to su sve navijaci koji imaju drugo misljenje i to je skroz ok po meni.

Definisati sta su granice preko kojih se ne smije prelaziti i cao.

Plus moderator treba paziti kad vidi da neki padobranac komentarise kakvi su mu postovi i shodno definiciji, ukloniti ga odavde, itd itbl.
A budi malo objektivan… ne mogu ja zabraniti da se uprava kluba zove pogrdnim imenima. Pa jedan dan su dobri, sutra demonstracije protiv njih. Šta bih ja trebao ovdje, dok su demonstracije protiv npr. lupam Sabrine da ja ne dozvoljavam da se ista ružno o njoj napise? Pa sutra biste svi napustili takav ‘placenicki’ forum. Ili da ja budem taj koji odredjuje u kojem trenutku je uprava OK a u kojem su lopovi?? Ne pada mi na pamet, pa makar ugasio forum.
Imas pravo da ne mozes biti naklonjen nikome i biti placenik ko sto kazes, al braco ako vidis da neko pise da se mirvicu dijete ganja ili da se sire lazi da je kokainski diler, onda mislim da moras reagovat. Sto se uprava tice, moze se uvijek kritikovat al jel ovo stvarno mjesto da se psuje mrtva familija, dijele adrese gdje zive itd. U svakom slucaju samo je bitno rijesit se kancerasa plavih prvo.
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

admin
Site Admin
Postovi: 11930
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la admin » 30 jun 2025, 14:50

Ne mogu ja odredjivati sta su lazi a sta istina. Sutra cu biti kriv sto sam lose procjenio. Sta ja znam, danas je neko vaš, najbolji, legenda… sutra mislite skroz drugacije… skontaj malo koliko puta zadnjih 10 godina se desilo da je neko iz kluba od najboljeg dosao do najgoreg.

Iz mog ugla, treba da imate tu slobodu da mislite jedan dan ovako, drugi dan onako… a ne da ja zabranjujem nesto ili da odredjujem ja kako vi smijete misliti i pisati. Ja to necu da radim.

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 30 jun 2025, 14:51

admin je napisao/la:
30 jun 2025, 14:50
Ne mogu ja odredjivati sta su lazi a sta istina. Sutra cu biti kriv sto sam lose procjenio. Sta ja znam, danas je neko vaš, najbolji, legenda… sutra mislite skroz drugacije…

Iz mog ugla, treba da imate tu slobodu da mislite jedan dan ovako, drugi dan onako… a ne da ja zabranjujem nesto ili da odredjujem ja kako vi smijete misliti i pisati. Ja to necu da radim.
posteno. :bih:
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Avatar
Beli98
Postovi: 3272
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beli98 » 30 jun 2025, 14:51

Sto se mene tice, sve osim vrijedjanja kluba direktno ne bi trebalo biti problem. Nekome se mozda ne svidja trenutna uprava, nekom prosla, ne mozes to pratiti. Svako ima neke svoje razloge.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
tabba77
Postovi: 3792
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 30 jun 2025, 14:53

Samo H8Z7 za moderatora !
Nikad poraz, samo lekcija.

Lavcina
Postovi: 1753
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lavcina » 30 jun 2025, 15:01

Ko bude glasao za mene za moderatora ima od mene cvanciku :kafa:

admin
Site Admin
Postovi: 11930
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la admin » 30 jun 2025, 15:02

Napravicemo moderatorski konzilij… neka forumasi sami naprave dogovor ko je tu ubaceni element na temi, a ko samo ima drugacije misljenje. I kako se dogovori, tako cu ja uraditi. I to je to. Samo da vidimo malo koji su vasi prijedlozi, da li ljudi zele da ucestvuju, da li imaju vremena, isl

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: MSOZ101, trunks1946 i 32 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []