100%Herson je napisao/la: ↑05 jul 2025, 20:39Traže se u21 igrači na koje se može računati već u ovoj sezoni. Mora se proširiti konkurencija i razmišljati dugoročno, ne možeš se osloniti samo na Krdžalića i Mujkića. A obojica prestaju biti u21 sljedeće sezone. Ne postoji bolja prilika za to od pripremnih utakmica.PeppermintSA je napisao/la: ↑05 jul 2025, 20:29Ma ovakvo vrtenje 28 igrače je prosto nedopustivo. To ne radi ni City u pripremnim. Nađi prvih 11 i kreni ih uigravati. Forsiranje juniora takođe ne vodi nikud jer kad ih sve sastaviš nemaš jednog ozbiljnog igrača. Dakle, konsolidovati redove, košarkaškim žargonom rečeno, skratiti rotaciju i nadati se naboljem. Nekakva velika očekivanja ne trebamo imati jer ovo nije ekipa za velike stvari. Previše je tu polovnjaka, jeftino ili besplatno dovedenih mačaka u vreći, kvazitalenata itd.
Da je neke od ovih ubacio u ligi yebala bi mu se majka sto nije to radio na pripremnim. Uradi na pripremnim opet mu se yebe.
Opusteno ljudi moras svima pruzit priliku, i vidit ima li hljeba od njih. Ne mozes prvi put ubacit Unusica u ligi i on ti uradi ovo sto je danas.
Dovesti stopera i dovesti veznog igraca, ostalo je popunjeno, U21 Krdzalic, Mujkic, Hamzic
Kad se vrate Djordjevic i Gojkovic aBd jaci smo za 30%
BUBANJA JE POLA EKIPE I NAJZASLUZNIJI ZA PROSLU SEZONU ! Sto prije da se vrati i sto manje povreda a sto duzeg ugovora. Amin