Nogometni savez BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
neroazzuro
- Postovi: 1764
- Pridružen/a: 06 apr 2011, 11:38
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
- Rigorozni_Džo
- Postovi: 46
- Pridružen/a: 10 apr 2011, 15:10
- Lokacija: gdje vlazno...
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
Imate jednog..jedan vam selektor..i nema vas viseRigorozni_Džo je napisao/la:Pitare nisu zvali![]()
Re: Nogometni savez BiH
Mozak ova gornja slika za čistog cenera 10. Pa vidi bolan Osim i Bajević zajedno, čekao sam ovaj dan, i dočekao, ha, ha, ha. Princ naravno, princ u odijelu, kao nekad u kopačkama. Ivica osim, o njemu se sve zna.MOZAK je napisao/la:
AKO MI SE RODI ŽENSKO HEJ, HEJ, NADIĆU JOJ IME MARA HEJ, HEJ
AKO MI SE RODI MUŠKO HEJ, HEJ, NADIĆU MU IME DUŠKO HEJ, HEJ,
DUŠKOOOOOOOOOOOOOOOO
- Armageddon2012
- Postovi: 1886
- Pridružen/a: 06 apr 2011, 23:24
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
Re: Nogometni savez BiH
pa njega sam i brojio...Armageddon2012 je napisao/la:A šta je hadzibegić nego pitar?
Nama niko ni blizu po imenima..zeljo drugi..cinjenice su
Re: Nogometni savez BiH
-
neroazzuro
- Postovi: 1764
- Pridružen/a: 06 apr 2011, 11:38
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
OVO JE DOBRO. A vidim da se i raja iz RS-a uglavnom slaze s ovim.
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
Ako ovih 12 ili koliko ih je vec u savezu, mozemo sigurno ocekivati da ce se njima pridruziti Bazdarevic, Bolic, Kodro i ostali ..
@neroazurro
Ko pita ove iz RS-a svidja li im se ili ne ? Oni nemaju vise nista sa ovom situacijom, kao ni NSBiH, koji je odavno izbrisan.
Re: Nogometni savez BiH
Pogle molim te...

Bez komentara..neprocjenjivo
Re: Nogometni savez BiH
Nije ovo savez jarane, ovo je komitet za normalizaciju. Nije realno ocekivat da ce trener poput Bajevica ili stariji covjek poput Osima radit u savezu na duzi period. Ali vazno je da se skloni ta suspenzija, poslje toga imamo vremena.Goalgetter je napisao/la:Ovo sigurno nije kraj.
Ako ovih 12 ili koliko ih je vec u savezu, mozemo sigurno ocekivati da ce se njima pridruziti Bazdarevic, Bolic, Kodro i ostali ..
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Nogometni savez BiH
Naravno da su legende.Ako ne bolji imamo sigurno iste kao ovi ili vecina njih.Ali nemoze se sto ljudi zvati da ovo pokrenu odabrani su ovi i cekamo da konacno nesto krene kako treba.Sretno LEGENDE i vama i nama.neroazzuro je napisao/la:Bez za.ebancije,ove slike ukazuju na scenario iz nasih najljepsih snova. Legende,i nemamo (puno) boljih od ovih.
OVO JE DOBRO. A vidim da se i raja iz RS-a uglavnom slaze s ovim.
*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000
Re: Nogometni savez BiH
p.s. Kako su se Sergej i Amar prislepali, ko fol da pomognu, a ono dosli na besplatan rucak...
Re: Nogometni savez BiH
Tako je!Cartman je napisao/la:Nije ovo savez jarane, ovo je komitet za normalizaciju. Nije realno ocekivat da ce trener poput Bajevica ili stariji covjek poput Osima radit u savezu na duzi period. Ali vazno je da se skloni ta suspenzija, poslje toga imamo vremena.Goalgetter je napisao/la:Ovo sigurno nije kraj.
Ako ovih 12 ili koliko ih je vec u savezu, mozemo sigurno ocekivati da ce se njima pridruziti Bazdarevic, Bolic, Kodro i ostali ..
Neće treneri biti ti koji će voditi savez, imaju oni svoj posao. Po meni, barbarez ima odlicnu priliku da se pokaze i nametne u narednom periodu!
- Armageddon2012
- Postovi: 1886
- Pridružen/a: 06 apr 2011, 23:24
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
Idi liječi se...Goalgetter je napisao/la:Ovo sigurno nije kraj.
Ako ovih 12 ili koliko ih je vec u savezu, mozemo sigurno ocekivati da ce se njima pridruziti Bazdarevic, Bolic, Kodro i ostali ..
@neroazurro
Ko pita ove iz RS-a svidja li im se ili ne ? Oni nemaju vise nista sa ovom situacijom, kao ni NSBiH, koji je odavno izbrisan.
Re: Nogometni savez BiH
-
neroazzuro
- Postovi: 1764
- Pridružen/a: 06 apr 2011, 11:38
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
-
neroazzuro
- Postovi: 1764
- Pridružen/a: 06 apr 2011, 11:38
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
Ma pusti ih,stari grebatori_dreamer_ je napisao/la:Spustite loptu na zemlju. Sve je ovo lijepo, no nemojte da se zalijecemo sa izjavama. Ne vjerujem da ce ekipa sa slika direktno u savez, vec da su oni tu da pomognu da se izaberere novi, sposobniji. No lijepo je zaista vidjeti ih okupljene sa misijom koja im je zadata...
p.s. Kako su se Sergej i Amar prislepali, ko fol da pomognu, a ono dosli na besplatan rucak...![]()
![]()
Re: Nogometni savez BiH
Slika sama za sebe prica... Ovi ljudi ce se dogovoriti brzo i to je najmanji problem ali ocekujem od njih da budu neki clanovi saveza i da oni neke asove predloze. Moze biti Bruno Akrapovic ispred hrvatskog naroda i samo takvi!MOZAK je napisao/la:
I will never go blue, I don't need no guns and I'd rather walk alone!MUFC.
- Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: Nogometni savez BiH
Sta reci nego: Ljudi moji jeli to moguce?
[youtube][/youtube]
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ANamelessGhoul, antetokounmpo, ArtemisFowl, Atlanta, Beduin, Bordo10, Brazzzoo123, Cwirek, dariolovrinovic00, DeeWa, denza, farenhajt, Fudo, Goalgetter, HariTz, harko35, husrefbeg, InatSilniBosanski, Iniesta12, JayCatwright, jestamaji, Jurica95, karajlo, kenanktkt, kovac, legendarnadruga, Marokanci58, MokraKifla, Napapijri, omanovski, ovisnik, Pensioner26, prijeratni mangup, prisonbreak, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, soccerfan, torbica, tutankamon1905, Wisey, Wolffire, Zgemboo89 i 386 gostiju.



