FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
U Sloveniji uglavnom bio rezerva, negdje proslo ljeto je zadnji put odigrao 90 minuta.
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Pa neće ni ovdje igrati redovno, isto ko i Mustafić, samo što je bolji od njegaBordoSaga2 je napisao/la: ↑07 jul 2025, 17:16Nije mogao u Muri igrati redovno, de ba odvadimnon46 je napisao/la: ↑07 jul 2025, 17:13Zaboravljate li vas dvojica kako se niotkud pojavio isto tako protiv Borca na Koševu i zabio za 1-1?
Daleko od toga da ga branim, imao je loše tekme gdje je sve griješio i imao je tekme gdje je sam držao vezu. Najbolji je kad igra jednostavno i ne komplikuje. Još može trčati 90 min bez prestanka. Apsolutno mu treba pružit šansu jer je bolji od Mehmedovića i Mustafića. U vezi je jedino Bubanja nenadoknadiv, duga je sezona imat će kad svi igrat i neće svi uvijek bit u formi.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
Re: FK Sarajevo
Snimak na Instagramu iz Rogle, Guli prvi tu i pozdravlja kameru
Idemo puni gas.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.
Re: FK Sarajevo
Kako se prodaju ulaznice.?
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10164
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma rang Tarika Ramica i Mustafica.Moraju dovesti veznog da boli glava inace nas nigdje nema.BordoSaga2 je napisao/la: ↑07 jul 2025, 17:16Nije mogao u Muri igrati redovno, de ba odvadimnon46 je napisao/la: ↑07 jul 2025, 17:13Zaboravljate li vas dvojica kako se niotkud pojavio isto tako protiv Borca na Koševu i zabio za 1-1?
Daleko od toga da ga branim, imao je loše tekme gdje je sve griješio i imao je tekme gdje je sam držao vezu. Najbolji je kad igra jednostavno i ne komplikuje. Još može trčati 90 min bez prestanka. Apsolutno mu treba pružit šansu jer je bolji od Mehmedovića i Mustafića. U vezi je jedino Bubanja nenadoknadiv, duga je sezona imat će kad svi igrat i neće svi uvijek bit u formi.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Julardzija zvani lopta nazad i prvom do sebe, taraba igrac, jedva ga se rjesili i sad neko nesto ocekuje od njega…
Re: FK Sarajevo
| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
YEBEM TE LISTICO
- BegovicRamiz
- Postovi: 2717
- Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Raja imal’ istine oko Samira Memiševića? Negdje sam čuo da smo zainteresovani za njega
MNON
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
To je smece od cojka....
Re: FK Sarajevo
Kakva tišina, je li ikada bio mirniji rok?
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
- BegovicRamiz
- Postovi: 2717
- Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
doveli igraca za 750 000 eura i bio u idealnom timu Ukrajinske lige
bjeze nam i rumuni dobro
mi sa ovim sastavom uzimajuci u obzir i zdravog Bubanju nismo ni sekunde jaci nego prosle godine
za ove pare koje su stigle bar dvije zvjerke su trebale biti u nasem dresu al jok bice kuknjava kad ispadnemo iz evrope ko fisek bez ispaljenog metka
pa skrhaj za ovaj lopovluk od lige gdje ti nece biti koristi i pisaj nas
bjeze nam i rumuni dobro
mi sa ovim sastavom uzimajuci u obzir i zdravog Bubanju nismo ni sekunde jaci nego prosle godine
za ove pare koje su stigle bar dvije zvjerke su trebale biti u nasem dresu al jok bice kuknjava kad ispadnemo iz evrope ko fisek bez ispaljenog metka
pa skrhaj za ovaj lopovluk od lige gdje ti nece biti koristi i pisaj nas
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Zatisje pred kurcinu. Ne dodju li 3 zvijeri poput gojkovica u narednih 5 dana mozemo se vec 31. jula okrenuti domacem prvenstvu i borbi za trece mjesto.
Vidjet cemo do kraja sedmice kako stoje stvari.
- f0rest1946
- Postovi: 3576
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
10000000000000000000000%ErosViverosViv je napisao/la: ↑07 jul 2025, 20:26Zatisje pred kurcinu. Ne dodju li 3 zvijeri poput gojkovica u narednih 5 dana mozemo se vec 31. jula okrenuti domacem prvenstvu i borbi za trece mjesto.
Vidjet cemo do kraja sedmice kako stoje stvari.
**** od prijelaznog roka jedan od gorih a bilo ih je bas bas, jos yebeno ljeto ima igraca na izvoz sad dobrih a imas pare imas sve
Re: FK Sarajevo
Pisalo se kad smo izvukli Craiovu da i oni kao i mi imaju rupe u rosteru samo oni haman svoje gletuju a mi selotejpom lijepimoBegovicRamiz je napisao/la: ↑07 jul 2025, 20:16doveli igraca za 750 000 eura i bio u idealnom timu Ukrajinske lige
bjeze nam i rumuni dobro
mi sa ovim sastavom uzimajuci u obzir i zdravog Bubanju nismo ni sekunde jaci nego prosle godine
za ove pare koje su stigle bar dvije zvjerke su trebale biti u nasem dresu al jok bice kuknjava kad ispadnemo iz evrope ko fisek bez ispaljenog metka
pa skrhaj za ovaj lopovluk od lige gdje ti nece biti koristi i pisaj nas
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.
