Kako stvari stoje ide povjetarac
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10165
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bez brutalnog veznjaka kroz 2-3 dana nemamo sta da trazimo protiv njih,iz zayebancije ispadamo
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11456
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
ErosViverosViv je napisao/la: ↑07 jul 2025, 20:26Zatisje pred kurcinu. Ne dodju li 3 zvijeri poput gojkovica u narednih 5 dana mozemo se vec 31. jula okrenuti domacem prvenstvu i borbi za trece mjesto.
Vidjet cemo do kraja sedmice kako stoje stvari.
Trebalo bi biti nešto uskoro, ali otom potom. Da ne ureknem
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: FK Sarajevo
Nažalost, mada mislim da se imamo čemu nadat al moramo 2-3 strašna igrača dovest. Prije svega vezni i štoper koji će donositi prevagu na terenu.
Vamos Rajvosa!
Ko te nije volio nije ni obolio...
Ko te nije volio nije ni obolio...
Re: FK Sarajevo
Julardziju je Zekic posudio jer je konstantno bio okrenut ledjima protivnickom golu i vracao je loptu u rikverc svaki put.
Julardzija je bolji igrac od MUSTAFICA, a i veci je potencijal.
Mi treba da pustimo ZEKICA i SD na miru da rade da ih podrzimo ma kakav prelazni bio da bio. Oboica njih su tu preko godinu i trebalibi sad da poznaju ligu i cari evrope.
U ovom momentu mi mozemo pricat treba nam ovo treba ono al u 99% slucajeva ovde ljudi pisu to kroz prizmu PLAY STATIONA I kroz viziju prvih 11 igraca, sto je samo 20%.
Takodje navijaci neznaju da imas 30 tak ljudi koji imaju fameliju djecu zenu sto dodje na neki 150 ljudi, sto se moze dosta stvari desit, takodje povrede sitnih veci laksi tezi, cak moze se desit neki sukob izmedju igraca koji se teze rjesava it itd..
Ako stvarno neko moze ovde procjenit nakon ove dvije utakmice pazar vukovar da je nasa ekipa dobra/losa vec manjeg kvaliteta od prosle godine, ja mislim da taj covjek treba aplicirat sa bude pomocnik u barseloni i real madridu.
Gledao sam utakmicu kona i zrinjskog, zrinjski je bio mnogo bolji tim do 70 minute ima bas dobri sutacija i konstantno su drzali zelju u njihovi 45 m, oni dali 2 gola prvi posebno gdje igrac pogadja stativu i lopta mu se vraca o daje go, danas trener zelje samo sto nije rekao da garantuje titulu. PONAVLJAM da je bila prava takmicarska utakmica zrinjski bi zelju tuko sa 3-0 govorim na osnovu igre, ljudi igrali lagano onako bas se pripremali za san marince i onakva igra kao protiv zelje ce bit dovoljno da zabiju 3 komada konobarima a da pri tome nekvare raspored i ritam priprema..
Sta hocu reci (nisam gledao utakmice borca) mi i zrinjski nismo igrali utakmice u punom ritmu jer imamo trenere koji su tu duze igraci (vecina zna sta on zeli od igraca) dok zeljini igraci igraju puni tempo (koliko mogu u ovom trenutku) da bi se dokazali i treneru i izborili se za mjesto.. (naravno ima i tog jer zeljo igra utakmicu za 3 dana i to protiv ekipe koja je u njihovom rangu mozda cak i bolja)
Naravno ovo sve potvrdjuje i to da su nase utakmice igrane 2x po 60 minuta..a inace to kad se radi tu je primarni zadatak provjera kondicije moc duela i da se da sto vecem broju igraca prilika
Ta
Julardzija je bolji igrac od MUSTAFICA, a i veci je potencijal.
Mi treba da pustimo ZEKICA i SD na miru da rade da ih podrzimo ma kakav prelazni bio da bio. Oboica njih su tu preko godinu i trebalibi sad da poznaju ligu i cari evrope.
U ovom momentu mi mozemo pricat treba nam ovo treba ono al u 99% slucajeva ovde ljudi pisu to kroz prizmu PLAY STATIONA I kroz viziju prvih 11 igraca, sto je samo 20%.
Takodje navijaci neznaju da imas 30 tak ljudi koji imaju fameliju djecu zenu sto dodje na neki 150 ljudi, sto se moze dosta stvari desit, takodje povrede sitnih veci laksi tezi, cak moze se desit neki sukob izmedju igraca koji se teze rjesava it itd..
Ako stvarno neko moze ovde procjenit nakon ove dvije utakmice pazar vukovar da je nasa ekipa dobra/losa vec manjeg kvaliteta od prosle godine, ja mislim da taj covjek treba aplicirat sa bude pomocnik u barseloni i real madridu.
Gledao sam utakmicu kona i zrinjskog, zrinjski je bio mnogo bolji tim do 70 minute ima bas dobri sutacija i konstantno su drzali zelju u njihovi 45 m, oni dali 2 gola prvi posebno gdje igrac pogadja stativu i lopta mu se vraca o daje go, danas trener zelje samo sto nije rekao da garantuje titulu. PONAVLJAM da je bila prava takmicarska utakmica zrinjski bi zelju tuko sa 3-0 govorim na osnovu igre, ljudi igrali lagano onako bas se pripremali za san marince i onakva igra kao protiv zelje ce bit dovoljno da zabiju 3 komada konobarima a da pri tome nekvare raspored i ritam priprema..
Sta hocu reci (nisam gledao utakmice borca) mi i zrinjski nismo igrali utakmice u punom ritmu jer imamo trenere koji su tu duze igraci (vecina zna sta on zeli od igraca) dok zeljini igraci igraju puni tempo (koliko mogu u ovom trenutku) da bi se dokazali i treneru i izborili se za mjesto.. (naravno ima i tog jer zeljo igra utakmicu za 3 dana i to protiv ekipe koja je u njihovom rangu mozda cak i bolja)
Naravno ovo sve potvrdjuje i to da su nase utakmice igrane 2x po 60 minuta..a inace to kad se radi tu je primarni zadatak provjera kondicije moc duela i da se da sto vecem broju igraca prilika
Ta
Zadnja izmjena: Pitar6785, dana/u 07 jul 2025, 20:56, ukupno mijenjano 1 put.
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma ne moraš biti stručnjak da bi znao kuda sve ovo vodi. Moje mišljenje je da Zekić itekako snosi krivicu za svaki prelazni rok. Raja ovdje misli ako on ostavi ovu ekipu, kao on ih zna najbolje, njemu vjerujemo i gotovo. I krene sezona, ne možeš 2 šuta drugoligašima uputiti.f0rest1946 je napisao/la: ↑07 jul 2025, 20:3510000000000000000000000%ErosViverosViv je napisao/la: ↑07 jul 2025, 20:26Zatisje pred kurcinu. Ne dodju li 3 zvijeri poput gojkovica u narednih 5 dana mozemo se vec 31. jula okrenuti domacem prvenstvu i borbi za trece mjesto.
Vidjet cemo do kraja sedmice kako stoje stvari.
**** od prijelaznog roka jedan od gorih a bilo ih je bas bas, jos yebeno ljeto ima igraca na izvoz sad dobrih a imas pare imas sve
Zekića je spasio taj kontroverzni kup, kao i ono navijanje iz autobusa, do kad će imati podršku navijača uz konstantna eksperimentisanja i nedovoljno velike ciljeve za ovako veliki klub, pitanje je mase.
90% nas ga još ne tjera samo radi posebne harizme i jer smo umorni od mijenjanja trenera svake sezone. Ne vjerujem da ga ko podržava zbog rezultata(kojih rezultata?)
A one njegove izjave kako se ne petlja u dovođenje i razgovor sa igračima nego kao ostavlja sve struci - to me najviše iritira. Ako misliš nekoga pridobiti takvim (ne)radom onda se varaš. Za 10 prosječnih bh plata koje uzimaš svaki mjesec, valjda moraš da živiš Sarajevo 24/7, ako treba na koljena ići nekom igraču i dovesti ga na svoju odgovornost, pa i ako odbije pokreni svoje kontakte sa svih strana pa idi još 5 puta pričaj, pokušavaj i ti. Uopšte me nije dojmio ali ću ga još podržati jer bolje rješenje za ovu ligu ćeš teško naći.
Re: FK Sarajevo
Nemora znacitf0rest1946 je napisao/la: ↑07 jul 2025, 20:3510000000000000000000000%ErosViverosViv je napisao/la: ↑07 jul 2025, 20:26Zatisje pred kurcinu. Ne dodju li 3 zvijeri poput gojkovica u narednih 5 dana mozemo se vec 31. jula okrenuti domacem prvenstvu i borbi za trece mjesto.
Vidjet cemo do kraja sedmice kako stoje stvari.
**** od prijelaznog roka jedan od gorih a bilo ih je bas bas, jos yebeno ljeto ima igraca na izvoz sad dobrih a imas pare imas sve
Re: FK Sarajevo
Kakav idiot sa gomilom gluposti.ErosViverosViv je napisao/la: ↑07 jul 2025, 20:58Ma ne moraš biti stručnjak da bi znao kuda sve ovo vodi. Moje mišljenje je da Zekić itekako snosi krivicu za svaki prelazni rok. Raja ovdje misli ako on ostavi ovu ekipu, kao on ih zna najbolje, njemu vjerujemo i gotovo. I krene sezona, ne možeš 2 šuta drugoligašima uputiti.f0rest1946 je napisao/la: ↑07 jul 2025, 20:3510000000000000000000000%ErosViverosViv je napisao/la: ↑07 jul 2025, 20:26
Zatisje pred kurcinu. Ne dodju li 3 zvijeri poput gojkovica u narednih 5 dana mozemo se vec 31. jula okrenuti domacem prvenstvu i borbi za trece mjesto.
Vidjet cemo do kraja sedmice kako stoje stvari.
**** od prijelaznog roka jedan od gorih a bilo ih je bas bas, jos yebeno ljeto ima igraca na izvoz sad dobrih a imas pare imas sve
Zekića je spasio taj kontroverzni kup, kao i ono navijanje iz autobusa, do kad će imati podršku navijača uz konstantna eksperimentisanja i nedovoljno velike ciljeve za ovako veliki klub, pitanje je mase.
90% nas ga još ne tjera samo radi posebne harizme i jer smo umorni od mijenjanja trenera svake sezone. Ne vjerujem da ga ko podržava zbog rezultata(kojih rezultata?)
A one njegove izjave kako se ne petlja u dovođenje i razgovor sa igračima nego kao ostavlja sve struci - to me najviše iritira. Ako misliš nekoga pridobiti takvim (ne)radom onda se varaš. Za 10 prosječnih bh plata koje uzimaš svaki mjesec, valjda moraš da živiš Sarajevo 24/7, ako treba na koljena ići nekom igraču i dovesti ga na svoju odgovornost, pa i ako odbije pokreni svoje kontakte sa svih strana pa idi još 5 puta pričaj, pokušavaj i ti. Uopšte me nije dojmio ali ću ga još podržati jer bolje rješenje za ovu ligu ćeš teško naći.
Koji kontroverzni kup? Zamisli kazes da si navijac Sarajeva i onda da si osvojio ”kontroverzni” kup a pri tome si izbacio i zrinjski i borac i sve tok dok ti niko nije davao ni 5% sansi u uzvratu.
Kazes da kao podrzavas Zekica pa onda pises gluposti kako te nije dojmio kako nema rezultate kako nema ovo ono. Mada ti si i ranije pokazivao znakove bipolarnosti i gdje ti se misljenje mjenja iz minute u minutu. Samo ne znam sta ovi moderatori rade ali smrdis opasno.
Re: FK Sarajevo
KONTRAVERZNI KUP…ErosViverosViv je napisao/la: ↑07 jul 2025, 20:58Ma ne moraš biti stručnjak da bi znao kuda sve ovo vodi. Moje mišljenje je da Zekić itekako snosi krivicu za svaki prelazni rok. Raja ovdje misli ako on ostavi ovu ekipu, kao on ih zna najbolje, njemu vjerujemo i gotovo. I krene sezona, ne možeš 2 šuta drugoligašima uputiti.f0rest1946 je napisao/la: ↑07 jul 2025, 20:3510000000000000000000000%ErosViverosViv je napisao/la: ↑07 jul 2025, 20:26
Zatisje pred kurcinu. Ne dodju li 3 zvijeri poput gojkovica u narednih 5 dana mozemo se vec 31. jula okrenuti domacem prvenstvu i borbi za trece mjesto.
Vidjet cemo do kraja sedmice kako stoje stvari.
**** od prijelaznog roka jedan od gorih a bilo ih je bas bas, jos yebeno ljeto ima igraca na izvoz sad dobrih a imas pare imas sve
Zekića je spasio taj kontroverzni kup, kao i ono navijanje iz autobusa, do kad će imati podršku navijača uz konstantna eksperimentisanja i nedovoljno velike ciljeve za ovako veliki klub, pitanje je mase.
90% nas ga još ne tjera samo radi posebne harizme i jer smo umorni od mijenjanja trenera svake sezone. Ne vjerujem da ga ko podržava zbog rezultata(kojih rezultata?)
A one njegove izjave kako se ne petlja u dovođenje i razgovor sa igračima nego kao ostavlja sve struci - to me najviše iritira. Ako misliš nekoga pridobiti takvim (ne)radom onda se varaš. Za 10 prosječnih bh plata koje uzimaš svaki mjesec, valjda moraš da živiš Sarajevo 24/7, ako treba na koljena ići nekom igraču i dovesti ga na svoju odgovornost, pa i ako odbije pokreni svoje kontakte sa svih strana pa idi još 5 puta pričaj, pokušavaj i ti. Uopšte me nije dojmio ali ću ga još podržati jer bolje rješenje za ovu ligu ćeš teško naći.
5 utakmica sa borcem 5 utakmica sa zrinjskim.
Dalije bio crveni karton nad LULICEM I DALIJE BIO PENAL ZA BORAC KOD 0-0 u toj utakmici
Dalije izveden faul na kosevu protiv zrinjskog po nogometnim pravilima, i dalije bio penal u mostaru protiv istih gazenje pete ..
Ovo drugo sto su pisao imene nervira i SLAZEM SE. Kakav je to trener da kaze ja se nemjesam imeni izgleda da nije zeljan uspjeha i da je tu cisto radi plate.. U NAJMANJU RUKU RUZNO ZVUCI
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ako ne znaš civilizovano razgovarati, prošetaj.ubipara je napisao/la: ↑07 jul 2025, 21:07Kakav idiot sa gomilom gluposti.ErosViverosViv je napisao/la: ↑07 jul 2025, 20:58Ma ne moraš biti stručnjak da bi znao kuda sve ovo vodi. Moje mišljenje je da Zekić itekako snosi krivicu za svaki prelazni rok. Raja ovdje misli ako on ostavi ovu ekipu, kao on ih zna najbolje, njemu vjerujemo i gotovo. I krene sezona, ne možeš 2 šuta drugoligašima uputiti.f0rest1946 je napisao/la: ↑07 jul 2025, 20:35
10000000000000000000000%
**** od prijelaznog roka jedan od gorih a bilo ih je bas bas, jos yebeno ljeto ima igraca na izvoz sad dobrih a imas pare imas sve
Zekića je spasio taj kontroverzni kup, kao i ono navijanje iz autobusa, do kad će imati podršku navijača uz konstantna eksperimentisanja i nedovoljno velike ciljeve za ovako veliki klub, pitanje je mase.
90% nas ga još ne tjera samo radi posebne harizme i jer smo umorni od mijenjanja trenera svake sezone. Ne vjerujem da ga ko podržava zbog rezultata(kojih rezultata?)
A one njegove izjave kako se ne petlja u dovođenje i razgovor sa igračima nego kao ostavlja sve struci - to me najviše iritira. Ako misliš nekoga pridobiti takvim (ne)radom onda se varaš. Za 10 prosječnih bh plata koje uzimaš svaki mjesec, valjda moraš da živiš Sarajevo 24/7, ako treba na koljena ići nekom igraču i dovesti ga na svoju odgovornost, pa i ako odbije pokreni svoje kontakte sa svih strana pa idi još 5 puta pričaj, pokušavaj i ti. Uopšte me nije dojmio ali ću ga još podržati jer bolje rješenje za ovu ligu ćeš teško naći.
Koji kontroverzni kup? Zamisli kazes da si navijac Sarajeva i onda da si osvojio ”kontroverzni” kup a pri tome si izbacio i zrinjski i borac i sve tok dok ti niko nije davao ni 5% sansi u uzvratu.
Kazes da kao podrzavas Zekica pa onda pises gluposti kako te nije dojmio kako nema rezultate kako nema ovo ono. Mada ti si i ranije pokazivao znakove bipolarnosti i gdje ti se misljenje mjenja iz minute u minutu. Samo ne znam sta ovi moderatori rade ali smrdis opasno.
Re: FK Sarajevo
@Ubipara, zamolicu te , bez vrijedjanja, moze se i bez takvih epiteta diskutovati...ErosViverosViv je napisao/la: ↑07 jul 2025, 21:13Ako ne znaš civilizovano razgovarati, prošetaj.ubipara je napisao/la: ↑07 jul 2025, 21:07Kakav idiot sa gomilom gluposti.ErosViverosViv je napisao/la: ↑07 jul 2025, 20:58
Ma ne moraš biti stručnjak da bi znao kuda sve ovo vodi. Moje mišljenje je da Zekić itekako snosi krivicu za svaki prelazni rok. Raja ovdje misli ako on ostavi ovu ekipu, kao on ih zna najbolje, njemu vjerujemo i gotovo. I krene sezona, ne možeš 2 šuta drugoligašima uputiti.
Zekića je spasio taj kontroverzni kup, kao i ono navijanje iz autobusa, do kad će imati podršku navijača uz konstantna eksperimentisanja i nedovoljno velike ciljeve za ovako veliki klub, pitanje je mase.
90% nas ga još ne tjera samo radi posebne harizme i jer smo umorni od mijenjanja trenera svake sezone. Ne vjerujem da ga ko podržava zbog rezultata(kojih rezultata?)
A one njegove izjave kako se ne petlja u dovođenje i razgovor sa igračima nego kao ostavlja sve struci - to me najviše iritira. Ako misliš nekoga pridobiti takvim (ne)radom onda se varaš. Za 10 prosječnih bh plata koje uzimaš svaki mjesec, valjda moraš da živiš Sarajevo 24/7, ako treba na koljena ići nekom igraču i dovesti ga na svoju odgovornost, pa i ako odbije pokreni svoje kontakte sa svih strana pa idi još 5 puta pričaj, pokušavaj i ti. Uopšte me nije dojmio ali ću ga još podržati jer bolje rješenje za ovu ligu ćeš teško naći.
Koji kontroverzni kup? Zamisli kazes da si navijac Sarajeva i onda da si osvojio ”kontroverzni” kup a pri tome si izbacio i zrinjski i borac i sve tok dok ti niko nije davao ni 5% sansi u uzvratu.
Kazes da kao podrzavas Zekica pa onda pises gluposti kako te nije dojmio kako nema rezultate kako nema ovo ono. Mada ti si i ranije pokazivao znakove bipolarnosti i gdje ti se misljenje mjenja iz minute u minutu. Samo ne znam sta ovi moderatori rade ali smrdis opasno.
Re: FK Sarajevo
More bit bidne, more bit ne bidneGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑07 jul 2025, 20:50ErosViverosViv je napisao/la: ↑07 jul 2025, 20:26Zatisje pred kurcinu. Ne dodju li 3 zvijeri poput gojkovica u narednih 5 dana mozemo se vec 31. jula okrenuti domacem prvenstvu i borbi za trece mjesto.
Vidjet cemo do kraja sedmice kako stoje stvari.![]()
Trebalo bi biti nešto uskoro, ali otom potom. Da ne ureknem![]()
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Naravno da će se svako realan složiti. Pa samo jedan primjer, on otkako je stigao, na svako pitanje o ciljevima niti jednom nije odgovorio da želi duplu krunu (ispravite me videom ako griješim). Sve su neki šablonski odgovori, svaki podcast, svaka izjava.Pitar6785 je napisao/la: ↑07 jul 2025, 21:11KONTRAVERZNI KUP…ErosViverosViv je napisao/la: ↑07 jul 2025, 20:58Ma ne moraš biti stručnjak da bi znao kuda sve ovo vodi. Moje mišljenje je da Zekić itekako snosi krivicu za svaki prelazni rok. Raja ovdje misli ako on ostavi ovu ekipu, kao on ih zna najbolje, njemu vjerujemo i gotovo. I krene sezona, ne možeš 2 šuta drugoligašima uputiti.f0rest1946 je napisao/la: ↑07 jul 2025, 20:35
10000000000000000000000%
**** od prijelaznog roka jedan od gorih a bilo ih je bas bas, jos yebeno ljeto ima igraca na izvoz sad dobrih a imas pare imas sve
Zekića je spasio taj kontroverzni kup, kao i ono navijanje iz autobusa, do kad će imati podršku navijača uz konstantna eksperimentisanja i nedovoljno velike ciljeve za ovako veliki klub, pitanje je mase.
90% nas ga još ne tjera samo radi posebne harizme i jer smo umorni od mijenjanja trenera svake sezone. Ne vjerujem da ga ko podržava zbog rezultata(kojih rezultata?)
A one njegove izjave kako se ne petlja u dovođenje i razgovor sa igračima nego kao ostavlja sve struci - to me najviše iritira. Ako misliš nekoga pridobiti takvim (ne)radom onda se varaš. Za 10 prosječnih bh plata koje uzimaš svaki mjesec, valjda moraš da živiš Sarajevo 24/7, ako treba na koljena ići nekom igraču i dovesti ga na svoju odgovornost, pa i ako odbije pokreni svoje kontakte sa svih strana pa idi još 5 puta pričaj, pokušavaj i ti. Uopšte me nije dojmio ali ću ga još podržati jer bolje rješenje za ovu ligu ćeš teško naći.
5 utakmica sa borcem 5 utakmica sa zrinjskim.
Dalije bio crveni karton nad LULICEM I DALIJE BIO PENAL ZA BORAC KOD 0-0 u toj utakmici
Dalije izveden faul na kosevu protiv zrinjskog po nogometnim pravilima, i dalije bio penal u mostaru protiv istih gazenje pete ..
Ovo drugo sto su pisao imene nervira i SLAZEM SE. Kakav je to trener da kaze ja se nemjesam imeni izgleda da nije zeljan uspjeha i da je tu cisto radi plate.. U NAJMANJU RUKU RUZNO ZVUCI
Ovo gore za kup - stavovi će zauvijek ostati podijeljeni. O dosta situacija sam pričao na tribini i privatno, nisam piskarao sve po forumu, pa se na kraju ispostavi da je i grupa bila istog mišljenja. Opet je data podrška igračima i šefu jer se oni nisu mnogo pitali u nekim utakmicama. Tako ću i ja podržati jer nam je svima u interesu FK Sarajevo, a ne privremeni uposlenici kluba.
-
rimljanin90
- Postovi: 1034
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
I sta bolje najaviti duplu krunu pa zavrsit 3. ...ErosViverosViv je napisao/la: ↑07 jul 2025, 21:24Naravno da će se svako realan složiti. Pa samo jedan primjer, on otkako je stigao, na svako pitanje o ciljevima niti jednom nije odgovorio da želi duplu krunu (ispravite me videom ako griješim). Sve su neki šablonski odgovori, svaki podcast, svaka izjava.Pitar6785 je napisao/la: ↑07 jul 2025, 21:11KONTRAVERZNI KUP…ErosViverosViv je napisao/la: ↑07 jul 2025, 20:58
Ma ne moraš biti stručnjak da bi znao kuda sve ovo vodi. Moje mišljenje je da Zekić itekako snosi krivicu za svaki prelazni rok. Raja ovdje misli ako on ostavi ovu ekipu, kao on ih zna najbolje, njemu vjerujemo i gotovo. I krene sezona, ne možeš 2 šuta drugoligašima uputiti.
Zekića je spasio taj kontroverzni kup, kao i ono navijanje iz autobusa, do kad će imati podršku navijača uz konstantna eksperimentisanja i nedovoljno velike ciljeve za ovako veliki klub, pitanje je mase.
90% nas ga još ne tjera samo radi posebne harizme i jer smo umorni od mijenjanja trenera svake sezone. Ne vjerujem da ga ko podržava zbog rezultata(kojih rezultata?)
A one njegove izjave kako se ne petlja u dovođenje i razgovor sa igračima nego kao ostavlja sve struci - to me najviše iritira. Ako misliš nekoga pridobiti takvim (ne)radom onda se varaš. Za 10 prosječnih bh plata koje uzimaš svaki mjesec, valjda moraš da živiš Sarajevo 24/7, ako treba na koljena ići nekom igraču i dovesti ga na svoju odgovornost, pa i ako odbije pokreni svoje kontakte sa svih strana pa idi još 5 puta pričaj, pokušavaj i ti. Uopšte me nije dojmio ali ću ga još podržati jer bolje rješenje za ovu ligu ćeš teško naći.
5 utakmica sa borcem 5 utakmica sa zrinjskim.
Dalije bio crveni karton nad LULICEM I DALIJE BIO PENAL ZA BORAC KOD 0-0 u toj utakmici
Dalije izveden faul na kosevu protiv zrinjskog po nogometnim pravilima, i dalije bio penal u mostaru protiv istih gazenje pete ..
Ovo drugo sto su pisao imene nervira i SLAZEM SE. Kakav je to trener da kaze ja se nemjesam imeni izgleda da nije zeljan uspjeha i da je tu cisto radi plate.. U NAJMANJU RUKU RUZNO ZVUCI
Ovo gore za kup - stavovi će zauvijek ostati podijeljeni. O dosta situacija sam pričao na tribini i privatno, nisam piskarao sve po forumu, pa se na kraju ispostavi da je i grupa bila istog mišljenja. Opet je data podrška igračima i šefu jer se oni nisu mnogo pitali u nekim utakmicama. Tako ću i ja podržati jer nam je svima u interesu FK Sarajevo, a ne privremeni uposlenici kluba.
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
I po čemu se to razlikuje od najave ničega kada svakako završiš 3? Ti možda tako preferiraš, ja ne, svako svoje. Zato ti drugoligaš sloboda stigne na koševo, očekuje bodove i dobije ih.rimljanin90 je napisao/la: ↑07 jul 2025, 21:29ok
I sta bolje najaviti duplu krunu pa zavrsit 3. ...ErosViverosViv je napisao/la: ↑07 jul 2025, 21:24Naravno da će se svako realan složiti. Pa samo jedan primjer, on otkako je stigao, na svako pitanje o ciljevima niti jednom nije odgovorio da želi duplu krunu (ispravite me videom ako griješim). Sve su neki šablonski odgovori, svaki podcast, svaka izjava.Pitar6785 je napisao/la: ↑07 jul 2025, 21:11
KONTRAVERZNI KUP…
5 utakmica sa borcem 5 utakmica sa zrinjskim.
Dalije bio crveni karton nad LULICEM I DALIJE BIO PENAL ZA BORAC KOD 0-0 u toj utakmici
Dalije izveden faul na kosevu protiv zrinjskog po nogometnim pravilima, i dalije bio penal u mostaru protiv istih gazenje pete ..
Ovo drugo sto su pisao imene nervira i SLAZEM SE. Kakav je to trener da kaze ja se nemjesam imeni izgleda da nije zeljan uspjeha i da je tu cisto radi plate.. U NAJMANJU RUKU RUZNO ZVUCI
Ovo gore za kup - stavovi će zauvijek ostati podijeljeni. O dosta situacija sam pričao na tribini i privatno, nisam piskarao sve po forumu, pa se na kraju ispostavi da je i grupa bila istog mišljenja. Opet je data podrška igračima i šefu jer se oni nisu mnogo pitali u nekim utakmicama. Tako ću i ja podržati jer nam je svima u interesu FK Sarajevo, a ne privremeni uposlenici kluba.
Svakako sam naveo samo jedan u moru drugih primjera.
Re: FK Sarajevo
Da se ogradim ZAMENE ZORAN ZEKIC NAJBOLJI TRENER koji je vodio FK SARAJEVO od kraja rata..
Ali mi je nekako nejasno da trener ne zeli bit umjesan u dovodjenje igraca, pa on je taj koji najbolje zna sta njegovoj filozofi treba, da se odma razumijemo mozda covjek bas to i radi a nama bacio patku da nebi sutra bilo Zekic uvaljuje svoje igrace bla bla bla…
Ali mi je nekako nejasno da trener ne zeli bit umjesan u dovodjenje igraca, pa on je taj koji najbolje zna sta njegovoj filozofi treba, da se odma razumijemo mozda covjek bas to i radi a nama bacio patku da nebi sutra bilo Zekic uvaljuje svoje igrace bla bla bla…
-
pjankesarajevo
- Postovi: 1570
- Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma nema sanse brate da on ne ucestvuje u odabiru. Pa jil ti bio odgovoran za ekipu da ti ja dovodim igrace koje ja zelim?Pitar6785 je napisao/la: ↑07 jul 2025, 21:45Da se ogradim ZAMENE ZORAN ZEKIC NAJBOLJI TRENER koji je vodio FK SARAJEVO od kraja rata..
Ali mi je nekako nejasno da trener ne zeli bit umjesan u dovodjenje igraca, pa on je taj koji najbolje zna sta njegovoj filozofi treba, da se odma razumijemo mozda covjek bas to i radi a nama bacio patku da nebi sutra bilo Zekic uvaljuje svoje igrace bla bla bla…
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️



