Znam druze ja i njih niti citam niti pratim,mala kritika mora postojati ,da ovi u klubu ispravljaju greske,a ima ih na pretek,pozitiva se stvara u klubu pa se siri na navijace,moramo svi zapeti ka jednom cilju da klub bude kako treba,vec je vrijeme deset godina je strani kapital tu.pjankesarajevo je napisao/la: ↑10 jul 2025, 11:10Ma nece nas sarkazam sto prozivamo ovdje placene negativce i skrivene navijace siromaha nista pomoci nasoj ekipi.Ado_77 je napisao/la: ↑10 jul 2025, 10:15Mislim da ce se taj sarkazam nama odbiti od glavu,jeste pobjeda,ali igra, ni obrise neke ekipe, ovi rumuni dosta bolje djeluju iako su pola ekipe promjenili,vidjecemo za dvije sedmice sta je napravljeno.pjankesarajevo je napisao/la: ↑10 jul 2025, 09:02Eh ljepote citat komentare kad se pobijedi. Odjednom nema pola foruma.
Nisam gledao ovu zadnju tekmu ali sve mi je jasno.![]()
Mozda samo pomogne da se ovdje pozitivnije prica o nasem klubu
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
-
pjankesarajevo
- Postovi: 1570
- Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
U pravu si majstore!Ado_77 je napisao/la: ↑10 jul 2025, 11:54Znam druze ja i njih niti citam niti pratim,mala kritika mora postojati ,da ovi u klubu ispravljaju greske,a ima ih na pretek,pozitiva se stvara u klubu pa se siri na navijace,moramo svi zapeti ka jednom cilju da klub bude kako treba,vec je vrijeme deset godina je strani kapital tu.pjankesarajevo je napisao/la: ↑10 jul 2025, 11:10Ma nece nas sarkazam sto prozivamo ovdje placene negativce i skrivene navijace siromaha nista pomoci nasoj ekipi.
Mozda samo pomogne da se ovdje pozitivnije prica o nasem klubu![]()
Ali da je ovoliko negative na svaku sitnicu, ne mogu to da prihvatim.
Po komentarima tih likova vidis svu nepismenost i frustraciju iz njihovih privatnih zivota, i onda oni opletu bez argumenata po likovima koji barem nesto korisno rade u svom zivotu.
Svi mi vidimo da ovo moze bolje, ali se nadamo da ce procepiti; a nece sigurno sireci negativu.
Bice sve ovo dobro, treba vremena da se napravi pita od gov ana.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️
Re: FK Sarajevo
Stefan Ristovski
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
Re: FK Sarajevo
Jel istina za njega? Top igrac, iako ima godina
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10169
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ristovski novi igrac pisu,potpis danas
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 10 jul 2025, 12:50, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- nedimmmm1337
- Postovi: 743
- Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ugovor bi trebao biti potpisan tijekom dana a ondje će Ristovskog dočekati stari znanac iz HNL-a, Zoran Zekić. Kako doznajemo, upravo je uvjerljivost bivšeg trenera Osijeka bila okidač da Ristovski krene put stadiona Asima Ferhatovića Hase. Ondje ga čeka i Ivan Banić, donedavni vratar Gorice te Edin Julardžija koji je bio član zagrebačkog Dinama.
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”
-
laznokrilo
- Postovi: 70
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 10:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
za koliko bi Guli trebao ici?
- GalileoGalilei
- Postovi: 2827
- Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
- Kontakt:
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pripremne i prijateljske samo budala moze shvatati ozbiljno u smislu da gleda rezultat, ali ono sto mene brine i vazi jednako za Vukovar i Slovacko to je sto nema kreacije. Imas osjecaj da se moramo bas dobro namuciti za svaku sansu, ni iznosenje lopte ne ide bas najbolje. Ukratko nema neke igre. Ne izgleda lose u tranziciji, ali ovako me brine malo. Po meni nam treba minimalno jedan veznjak koji zna dati pas, napraviti visak, koji zna lopte jednostavno.
Re: FK Sarajevo
Ode Began znači. Dostojna zamjena u svakom slučaju bez obzira na godine, standardan je u Dinamu bio.
- nedimmmm1337
- Postovi: 743
- Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Znas kako sad i da ode ovaj je klasa iznad mada ne bih volio da ide ...GalileoGalilei je napisao/la: ↑10 jul 2025, 12:52Klasa igrač, baš bomba. Evo tražili su ovdje kapitalce, a ovaj je i više od toga.
Da li ovo znači da Beganović ide, vidjećemo.
Mahala je mrtva.
Hoce li i ovaj biti popljuvan ostaje da vidimo
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”
Re: FK Sarajevo
80 nastupa za reprezentaciju, covjece, ovaj je prosao sito i reseto. Moze samo na rutinu igrati, ne mora nista viseGalileoGalilei je napisao/la: ↑10 jul 2025, 12:52Klasa igrač, baš bomba. Evo tražili su ovdje kapitalce, a ovaj je i više od toga.
Da li ovo znači da Beganović ide, vidjećemo.
Mahala je mrtva.
- nedimmmm1337
- Postovi: 743
- Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Lijevi bek Sarajeva Elvir Duraković raskinuo je saradnju sa Bordo klubom i vrlo brzo će biti predstavljen u novom klubu, potvrđeno je našem portalu.
On će već danas biti predstavljen u ekipi Gorice, tako da će se vratiti u HNL u kojem je i prošle godine nastupao kao posuđen igrač Sarajeva u Šibeniku.
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10169
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
E ovo je vrhunsko pojacanje pred Evropu.Mangup,karakter a ima iskustva od lige prvaka do kapitenske u reprezentacijiboki86 je napisao/la: ↑10 jul 2025, 12:5680 nastupa za reprezentaciju, covjece, ovaj je prosao sito i reseto. Moze samo na rutinu igrati, ne mora nista viseGalileoGalilei je napisao/la: ↑10 jul 2025, 12:52Klasa igrač, baš bomba. Evo tražili su ovdje kapitalce, a ovaj je i više od toga.
Da li ovo znači da Beganović ide, vidjećemo.
Mahala je mrtva.![]()
Svaka im cast
Hajde jos taj vezni
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- Objektivac1946
- Postovi: 1112
- Pridružen/a: 24 avg 2021, 11:55
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
- Burberry46
- Postovi: 5065
- Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Vrhunsko pojacanje, veliki trag ostavio u Dinamu bio i jedan od kapitena.
Bravo za ovo
Bravo za ovo
1946
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Re: FK Sarajevo
Pa i Merso stigo u tim godinama mozda jednu manje..ako bude top, neka ga 3 god ekstra..al kako nam radi uprava, eto njega na izlaznim vratima sljedece godine
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"
"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""
kompleks zvani *Sarajevo*
"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""
kompleks zvani *Sarajevo*
Re: FK Sarajevo
Top igrac. Niko ga nije spominjao ovdje..
Iskreno kad je raskinuo sa Dinamom pomislio sam na trenutak da ga mozemo možda mi ali u biti kad rekose da je bio jedan od placenijih, kontam nema sanse.. Vjerovatno je Krste dao doprinos transferu..
Iskreno kad je raskinuo sa Dinamom pomislio sam na trenutak da ga mozemo možda mi ali u biti kad rekose da je bio jedan od placenijih, kontam nema sanse.. Vjerovatno je Krste dao doprinos transferu..
- nedimmmm1337
- Postovi: 743
- Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mislim da je ZZ prije uradio vise al eto , ipak on njih tamo dosta dobro poznaje sve
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”
Re: FK Sarajevo
Nadam se da Beganovic ostaje na desnom stoperu a ovaj da dolazi na beka. Onda Kyremeha gore gurnut da trci sa Gulijem i Mlinaricem. Steta za Durakovica, mogao je posluzit lijevo, tu je negdje u rangu s Jovicem i Mujkicem, a Kapetanovic treba letit na neku posudbu.
Online
Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot], nedimmmm1337 i 17 gostiju.



