Ma naucite od nas kako se koreograf8ja radi,nije sramota. Svaka koreo vam je sve gora i gora.Riquelme1921 je napisao/la: ↑11 jul 2025, 00:55U pravu si, baš loša koreografija, ono može je svako napraviti bez greške, prejednostavna, jednobojna i šta sve ne.
Premijer liga BiH - aktuelno
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nije da i vi niste imali grešaka na koreografijama, ona za Dan nezavisnosti koliko se sjećam, nešto je bilo bijelo i žuto..helem nejs, da ne pričamo više o ovoj temi jer nema smisla. Da ste vi ovu koreografiju izveli ona bi tebi bila ekstra a nekim Željovcima sa foruma bi bila bezveze. Razumiješ šta hoću da kažem.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑11 jul 2025, 01:42Ma naucite od nas kako se koreograf8ja radi,nije sramota. Svaka koreo vam je sve gora i gora.Riquelme1921 je napisao/la: ↑11 jul 2025, 00:55U pravu si, baš loša koreografija, ono može je svako napraviti bez greške, prejednostavna, jednobojna i šta sve ne.
Grupa iznad svakog pojedinca.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
mosarajvosa83 je napisao/la: ↑11 jul 2025, 00:41Zaboli me k iskreno,kazem ono sto sam gledao i cuo,uostalom pogledaj tekmu,navijanje smijesno,ni 4 posto kad zagrmi na Kosevu,zivi bili pa vidjeli. Da imamo krov kod nas bi se srusilo sve.
Još uvijek si nepismen.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tiktoker Adzem na tramalima kontra suzdrzanog Corica, cemo da vidimo na kraju sezone
- feniksptica
- Postovi: 19096
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kako si ti Virto vidio, zapravo cuo navijanje sinoc ??
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
-
bordobijeli
- Postovi: 18302
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nije ni gledao tražio loše strane Ristovskog i Elezija.feniksptica je napisao/la: ↑11 jul 2025, 07:17Kako si ti Virto vidio, zapravo cuo navijanje sinoc ??
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Savršeno, nikad bolja pozicija mikrofona na MyTV.feniksptica je napisao/la: ↑11 jul 2025, 07:17Kako si ti Virto vidio, zapravo cuo navijanje sinoc ??
Uz svo dužno poštovanje Torcidi i Delijama, ali ono grotlo sinoć i onaj huk se u našem regionu može doživjeti samo na Grbavici.
Znam da je vama to teško gledati, ali jbg šta da se radi. Trpite.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
E čuj uz dužno poštovanje Delijama i Torcidi ahahhahahahaha ma nema šta, grotlo od 13 hiljada ljudi 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Apsolutno razumijem vaše loše pokušaje humora, ali evropske noći na Grbavici su za vas najteže. Momenti kada svaki od vas pomisli, e da je nama ovo, nikad nećemo imati ovu emociju, ovo nema mnogo klubova na planeti a kamoli u regionu.
Kao što reče trener gostiju sinoć, neki igrači su po prvi put igrali u ovakvoj atmosferi pa jie možda i do toga.
Čovjek koji je u karijeri imao 50+ hiljada ljudi na stadionu.
Kao što reče trener gostiju sinoć, neki igrači su po prvi put igrali u ovakvoj atmosferi pa jie možda i do toga.
Čovjek koji je u karijeri imao 50+ hiljada ljudi na stadionu.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kakav krov, da imate stadion....mosarajvosa83 je napisao/la: ↑11 jul 2025, 00:41Zaboli me k iskreno,kazem ono sto sam gledao i cuo,uostalom pogledaj tekmu,navijanje smijesno,ni 4 posto kad zagrmi na Kosevu,zivi bili pa vidjeli. Da imamo krov kod nas bi se srusilo sve.Hrammm1921 je napisao/la: ↑11 jul 2025, 00:39
Ne blamiraj se buraz, tjesi se i ti ko tvoj brat s tribine, kaze da se raspadamo , a situacija nikad bolja unutar grupe , to vas jede i ko vas yebe
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Spasi me Bože, bolesti, patnje i grotla od 13 hiljada ljudi
- Shategabri
- Postovi: 18977
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Na stranu to, mislim profesionalci su u pitanju, ali ekipa Kopera ima golmana i onu dvojicu po krilima.Virtu4l je napisao/la: ↑11 jul 2025, 09:00Apsolutno razumijem vaše loše pokušaje humora, ali evropske noći na Grbavici su za vas najteže. Momenti kada svaki od vas pomisli, e da je nama ovo, nikad nećemo imati ovu emociju, ovo nema mnogo klubova na planeti a kamoli u regionu.
Kao što reče trener gostiju sinoć, neki igrači su po prvi put igrali u ovakvoj atmosferi pa jie možda i do toga.![]()
Čovjek koji je u karijeri imao 50+ hiljada ljudi na stadionu.![]()
Ostalo penzioner Iličić (koji još jedino zna podvaliti loptu), s onom kilažom dobro se ikako kreće i slijepi putnici na brodu.
Bolja ste ekipa kad se sve pogleda, samo treba to na terenu pokazati, odnosno realizovati.
Koševo Zapad
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mnoge godine sam proveo s tobom, gdje god igro bio tuuuu, znaj da nikad necu prestati s borbom TEBI VJERAN OSTAT CU!!!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja mislim da je najbolja atmosfera na grbavici pa 10 praznih mjesta pa onda bombonera, monumental, signal iduna park, marakana, diego armando maradona u napulju, waldstadion u frankfurtu itd.
Realno
Sa sve 10 hiljada ljudi
Realno
Sa sve 10 hiljada ljudi
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Shategabri je napisao/la: ↑11 jul 2025, 09:48Na stranu to, mislim profesionalci su u pitanju, ali ekipa Kopera ima golmana i onu dvojicu po krilima.
Ostalo penzioner Iličić (koji još jedino zna podvaliti loptu), s onom kilažom dobro se ikako kreće i slijepi putnici na brodu.
Bolja ste ekipa kad se sve pogleda, samo treba to na terenu pokazati, odnosno realizovati.
Ja se plašim da nam se ne ponovi vaša Trnava, sve je bilo kao preslikano iz vaše prve utakmice. Trebao si zabiti tri komada i onda rahat na revanš, ovako su ipak oni favoriti.
Iličić je namjestio gol, tako da je odradio ono zbog čega je bio u prvoj postavi, ostatak utakmice je kao što kažeš - bauljao po terenu, uglavnom je bio igrač manje.
Mene je Koper baš iznenadio, negativno. Gledao sam ih protiv Čukaričkog i Škendije i ljudi su dominirali, imali posjed, bili okomiti... ni nalik onome sinoć.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10159
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nista posebno Boga mi.Bio sam po Evropi svuda a otisao sam i zadnji derbi na Grbavicu nakon dugo vremena bas da vidim.Iz neke neutralne perspektive prosjek skroz,nista sto ne vidim i ne cujem na Kosevu svaki vikend.Vadi sto imaju 2 tribine natkrivene uskoro i 3 i sto su tribine blize terenu i to ti je to.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Čestitke prosjacima na remiju protiv strašnih Slovenaca i navijačima na atmosferi kao iz pakla pred 9750 duša. 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jos sad kad se uradi jug sa krovom pa cetri natkrivene tribine budu, kakvi ce tek cireva da bude kod pitara.
Ima da svaki sedam dana spominju Bordo Arenu da se pravi.
Ima da svaki sedam dana spominju Bordo Arenu da se pravi.
Mnoge godine sam proveo s tobom, gdje god igro bio tuuuu, znaj da nikad necu prestati s borbom TEBI VJERAN OSTAT CU!!!
Online
Trenutno korisnika/ca: James1987, johntravolta123 i 19 gostiju.

