FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- OsmanhodzicBuco
- Postovi: 2335
- Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ako do sada nismo naucili da prijateljske utakmice nisu pokazatelj nicega, onda mozemo svi na otpisnu listu.
Ove sezone imamo kvalitetno sirok roster. Ima i mladih talenata, i iskusnih kvalitetnih "kapitalaca", i igraca koji su svojim igrama blizu da ostvare prelazak u jacu ligu
Ako uspijemo odrzati mir u svlačionici i imati punu podrsku javnosti za trenera i tim, ova sezona moze biti ona koju dugo cekamo.
Ove sezone imamo kvalitetno sirok roster. Ima i mladih talenata, i iskusnih kvalitetnih "kapitalaca", i igraca koji su svojim igrama blizu da ostvare prelazak u jacu ligu
Ako uspijemo odrzati mir u svlačionici i imati punu podrsku javnosti za trenera i tim, ova sezona moze biti ona koju dugo cekamo.
Re: FK Sarajevo
Ja imam traumu na našu odbranu.Na nesto je I licila dok je bio Gojkovic.
Samo kad se sjetim prvenstvenih pa I Evropski utakmica.Svaki korner, prekid,gol šansa za protivnika.
Pa na prekide I greske odbrane nas uze Trnava ispadali ko amateri.
Samo kad se sjetim prvenstvenih pa I Evropski utakmica.Svaki korner, prekid,gol šansa za protivnika.
Pa na prekide I greske odbrane nas uze Trnava ispadali ko amateri.
Re: FK Sarajevo
Nisu pokazatelj i ne moraju nista znaciti. Ali 12 dana pred Krajovu, Zekic umjesto da izvede ono sto je najblize prvoj postavi, on opet nesto izvodi, gore nego prosle sezone, ovo sto je uradio sa Mlinaricem i Kyeremehom se granici sa zdravim razumom.OsmanhodzicBuco je napisao/la: ↑12 jul 2025, 21:38Ako do sada nismo naucili da prijateljske utakmice nisu pokazatelj nicega, onda mozemo svi na otpisnu listu.
Ove sezone imamo kvalitetno sirok roster. Ima i mladih talenata, i iskusnih kvalitetnih "kapitalaca", i igraca koji su svojim igrama blizu da ostvare prelazak u jacu ligu
Ako uspijemo odrzati mir u svlačionici i imati punu podrsku javnosti za trenera i tim, ova sezona moze biti ona koju dugo cekamo.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
- OsmanhodzicBuco
- Postovi: 2335
- Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ko zna da li je uopste taj sastav koji je izasao tacan. Slazem se da previse eksperimentise u zvanicnim utakmicama, a za ove prijateljske nek isproba sve sto moze.Lucas je napisao/la: ↑12 jul 2025, 21:42Nisu pokazatelj i ne moraju nista znaciti. Ali 12 dana pred Krajovu, Zekic umjesto da izvede ono sto je najblize prvoj postavi, on opet nesto izvodi, gore nego prosle sezone, ovo sto je uradio sa Mlinaricem i Kyeremehom se granici sa zdravim razumom.OsmanhodzicBuco je napisao/la: ↑12 jul 2025, 21:38Ako do sada nismo naucili da prijateljske utakmice nisu pokazatelj nicega, onda mozemo svi na otpisnu listu.
Ove sezone imamo kvalitetno sirok roster. Ima i mladih talenata, i iskusnih kvalitetnih "kapitalaca", i igraca koji su svojim igrama blizu da ostvare prelazak u jacu ligu
Ako uspijemo odrzati mir u svlačionici i imati punu podrsku javnosti za trenera i tim, ova sezona moze biti ona koju dugo cekamo.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Na ovom podcastu kod Marijana,Isanovic kaze da smo odbili ponudu iz Belgije ,za Mujakica da nismo bili zadovoljni cifrom,takodje glat smo odbili malu ponudu Hajduka za Beganovica,imamo ponudu iz MLS za Gulija 3.7 mil dolara. Eto za ove dusmane sto pricaju da sve odma prodamo i slicne nebuloze. Kaze isto da smo jedini klub koji moze da odbija takve ponude dok neki prihvate 500k bez price.
Re: FK Sarajevo
Vala nek zaokruze ponudu za gulija na 4 miliona i neka idemosarajvosa83 je napisao/la: ↑12 jul 2025, 21:55Na ovom podcastu kod Marijana,Isanovic kaze da smo odbili ponudu iz Belgije ,za Mujakica da nismo bili zadovoljni cifrom,takodje glat smo odbili malu ponudu Hajduka za Beganovica,imamo ponudu iz MLS za Gulija 3.7 mil dolara. Eto za ove dusmane sto pricaju da sve odma prodamo i slicne nebuloze. Kaze isto da smo jedini klub koji moze da odbija takve ponude dok neki prihvate 500k bez price.
Re: FK Sarajevo
Beganović.Paskalev.Turda.Jović.KuprešakLucas je napisao/la: ↑12 jul 2025, 21:33Kako li je Zekic u prvom poluvremenu, rasporedio u svojoj formaciji trojac Jatta Mlinaric Kyeremeh.Mislim da ovaj Mlinaric, ni na jednoj prijateljskoj utakmici do sada, nije minute proveo na svojoj poziciji.Izgleda da su Mlinaric i Jatta bili dvojac zadnjih veznih, a Kyeremeh desetka
![]()
..........................Jatta
Keremeh....Renan...Mlinarić...Guliašvili
5-1-4 iliti naše poznato traženje dubine
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.
Re: FK Sarajevo
Vidjeli smo danas da je Craiova loša po stranama, pa možda je Zekić to skontao još ranije kao pokušao nešto po stranama i više igrača unutra. Možemo samo nagađati. Ali meni je zanimljivo, nismo imali priliku gledati i OPET stručnjaci se javljaju dobro ili nije dobro, uživajte malo jebbo ga.
- feniksptica
- Postovi: 19115
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ja uporno govorim da se skupimo da tjeramo na vrijeme
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
-
VolimoSarajevo
- Postovi: 500
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
-
rimljanin90
- Postovi: 1034
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pametniji si kad sutisfeniksptica je napisao/la: ↑12 jul 2025, 22:32Ja uporno govorim da se skupimo da tjeramo na vrijeme
- JuricaSpindl
- Postovi: 371
- Pridružen/a: 31 jul 2023, 00:16
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Evo mjesec dana jos nisi skontao sarkazam, aferimrimljanin90 je napisao/la: ↑12 jul 2025, 22:49Pametniji si kad sutisfeniksptica je napisao/la: ↑12 jul 2025, 22:32Ja uporno govorim da se skupimo da tjeramo na vrijeme
Re: FK Sarajevo
rimljanin90 je napisao/la: ↑12 jul 2025, 22:49Pametniji si kad sutisfeniksptica je napisao/la: ↑12 jul 2025, 22:32Ja uporno govorim da se skupimo da tjeramo na vrijeme
-
rimljanin90
- Postovi: 1034
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
E jest forum dobar kad je svaka druga sarkazamJuricaSpindl je napisao/la: ↑12 jul 2025, 22:54Evo mjesec dana jos nisi skontao sarkazam, aferimrimljanin90 je napisao/la: ↑12 jul 2025, 22:49Pametniji si kad sutisfeniksptica je napisao/la: ↑12 jul 2025, 22:32Ja uporno govorim da se skupimo da tjeramo na vrijeme
- OsmanhodzicBuco
- Postovi: 2335
- Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Naletim nakon godinu dana, vidim situacija uredna, i dalje historicar glavni na temi, opet mu testiranje na prijateljskim ne valja
Tacno kao da nikad nisam ni prestao ulaziti na forum
Tacno kao da nikad nisam ni prestao ulaziti na forum
Re: FK Sarajevo
Prve dvije info nisu tačne. Nismo odbili Belgijance nego su oni uzeli jeftinijeg igrača. Javili Mujketu pred utakmicu protiv Slovačkog da je propao transfer. Hajduk uzeo Karačića, kapitena Gorice umjesto Begana. Za Gulija ne znam.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑12 jul 2025, 21:55Na ovom podcastu kod Marijana,Isanovic kaze da smo odbili ponudu iz Belgije ,za Mujakica da nismo bili zadovoljni cifrom,takodje glat smo odbili malu ponudu Hajduka za Beganovica,imamo ponudu iz MLS za Gulija 3.7 mil dolara. Eto za ove dusmane sto pricaju da sve odma prodamo i slicne nebuloze. Kaze isto da smo jedini klub koji moze da odbija takve ponude dok neki prihvate 500k bez price.
- nedimmmm1337
- Postovi: 743
- Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Vidim da danas nije ni Aldin igrao ni Banic , vjerovatno su tu protiv Zorje mozda je i ovde nesto probavao
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Logicno da su uzeli jeftinijeg jer smo mi odbili tu cifru heheSazg je napisao/la: ↑13 jul 2025, 00:19Prve dvije info nisu tačne. Nismo odbili Belgijance nego su oni uzeli jeftinijeg igrača. Javili Mujketu pred utakmicu protiv Slovačkog da je propao transfer. Hajduk uzeo Karačića, kapitena Gorice umjesto Begana. Za Gulija ne znam.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑12 jul 2025, 21:55Na ovom podcastu kod Marijana,Isanovic kaze da smo odbili ponudu iz Belgije ,za Mujakica da nismo bili zadovoljni cifrom,takodje glat smo odbili malu ponudu Hajduka za Beganovica,imamo ponudu iz MLS za Gulija 3.7 mil dolara. Eto za ove dusmane sto pricaju da sve odma prodamo i slicne nebuloze. Kaze isto da smo jedini klub koji moze da odbija takve ponude dok neki prihvate 500k bez price.
Online
Trenutno korisnika/ca: perodeformero i 20 gostiju.



