Premijer liga BiH - aktuelno

Direktorcic
Postovi: 2593
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 12 jul 2025, 22:22

NoDi80 je napisao/la:
12 jul 2025, 22:09
Legendarni Vahid Halilhodžić se vratio u FK Velež!
Nakon što su odograli prijateljsku utakmicu i ostvarili pobjedu iz Veleža su objavili velike vijesti.
Naime, dva fudbalska velikana, Vahid Halilhodžić i Džemal Hadžiabdić preuzet će ulogu ambasadora Veleža.



Cudo je dosao Vaha, dobar potez Veleza
Nije problem u Vahi nikad bio, problem je bio u onima koji su ga zvali do sad.i ruku na srce odazivao se,ovo se sada vec zakotrljalo u nekom drugom smislu gdje ce zapravo oni predstavljati klub

Avatar
brig
Postovi: 2614
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la brig » 12 jul 2025, 22:30

AVNOJ je napisao/la:
12 jul 2025, 21:22
U Posušju pun stadion, što li???
Da, i izdaše se. Objavili da prodaju pun kapacitet. 4200 ulaznica. Sto ja tvrdim otkad su usli da lazu broj gledatelja. Al nebitno

S druge strane ne kontam čemu ova tekma osim financijske koristi? Ko da sam protiv sebe radis. Maltene svaki Posušak kojeg imam u kontaktima s obitelji ili ekipno objavio sliku u dresovima Hajduka. Znaci nece bit 2% ljudi koji za Posusje navijaju večeras

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 12 jul 2025, 22:32

godrina je napisao/la:
12 jul 2025, 22:19
Hvala na pozivu nisam raspoložen za druzenje sa takvim tipovima osoba.
Sta cu ti ja vadit postove, znas sta pises ili vas 5 koristi taj profil pa ne vidis.
Samo ti radi svoj posao, boli te kun fu. Poso je dobar a para laka.
Takvi ste za sve. Samo laz i mitomanija. Vi rekli. Kad treba to potkrijepit argumentom nigdje vas. Onda ide ti si ovakav ti si onakav. Imam dovoljno novca da ne radim nista do kraja zivota vjeruj. Pisem iz ljubavi prema svom klubu i ne dam debilima da ga diraju. Toliko.

Avatar
rishovski
Postovi: 5013
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 12 jul 2025, 22:44

brig je napisao/la:
12 jul 2025, 22:30
AVNOJ je napisao/la:
12 jul 2025, 21:22
U Posušju pun stadion, što li???
Da, i izdaše se. Objavili da prodaju pun kapacitet. 4200 ulaznica. Sto ja tvrdim otkad su usli da lazu broj gledatelja. Al nebitno

S druge strane ne kontam čemu ova tekma osim financijske koristi? Ko da sam protiv sebe radis. Maltene svaki Posušak kojeg imam u kontaktima s obitelji ili ekipno objavio sliku u dresovima Hajduka. Znaci nece bit 2% ljudi koji za Posusje navijaju večeras
Pa tako bi bilo i da Zrinjski i Siroki igraju protiv Hajduka ili Dinama,svi bi navijali za goste... Ništa novo.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

MostarskiSin
Postovi: 2062
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarskiSin » 12 jul 2025, 22:44

onako je napisao/la:
12 jul 2025, 22:16
Velez organizacijski sad izgleda bas dobro. Okupili su bas kvalitet, e sad, kako ce ekipa izgledat, to cemo vidjet. Ipak, je najvazniji rezultat na terenu, ali sa ovakvom pozadinom, ovo bi moralo izdobrit. Sretno Rodjeni, ako Bog da borba za Evropu.
Polako, fale 3 igraca da bi se mogli nadati nekakvoj borbi za europu preko kupa ili 4. mjesta.

Fale dobar kreativac u sredini, spic i desno krilo. Ostalo se moze krpiti.

Uskoro bi trebao i novi SD biti zavrsen

Avatar
godrina
Postovi: 4805
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la godrina » 12 jul 2025, 22:45

jurisicduska je napisao/la:
12 jul 2025, 22:32
godrina je napisao/la:
12 jul 2025, 22:19
Hvala na pozivu nisam raspoložen za druzenje sa takvim tipovima osoba.
Sta cu ti ja vadit postove, znas sta pises ili vas 5 koristi taj profil pa ne vidis.
Samo ti radi svoj posao, boli te kun fu. Poso je dobar a para laka.
Takvi ste za sve. Samo laz i mitomanija. Vi rekli. Kad treba to potkrijepit argumentom nigdje vas. Onda ide ti si ovakav ti si onakav. Imam dovoljno novca da ne radim nista do kraja zivota vjeruj. Pisem iz ljubavi prema svom klubu i ne dam debilima da ga diraju. Toliko.
Ma pisi ti sta hoces nemam ja sa tim problema. Samo mi interesantno da svako drugi dan pises da je Zeljo taraba, losina, mrtav a ubi pisajuci o Zelji. Ismijavas virtuala kako je zaludjen Sarajevom, racunovodja a postao si sve to isto.
Uzivaj ti sa svojim parama, nije to uopste tema price samo znam onu staru ko se previse hvali libudra je.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 12 jul 2025, 22:58

brig je napisao/la:
12 jul 2025, 22:30
AVNOJ je napisao/la:
12 jul 2025, 21:22
U Posušju pun stadion, što li???
Da, i izdaše se. Objavili da prodaju pun kapacitet. 4200 ulaznica. Sto ja tvrdim otkad su usli da lazu broj gledatelja. Al nebitno

S druge strane ne kontam čemu ova tekma osim financijske koristi? Ko da sam protiv sebe radis. Maltene svaki Posušak kojeg imam u kontaktima s obitelji ili ekipno objavio sliku u dresovima Hajduka. Znaci nece bit 2% ljudi koji za Posusje navijaju večeras
Tako bi ti bilo i u Mostaru :rol:
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 12 jul 2025, 23:02

jurisicduska je napisao/la:
12 jul 2025, 22:14
godrina je napisao/la:
12 jul 2025, 22:12
jurisicduska je napisao/la:
12 jul 2025, 22:01


Lazes.

Hajd izvadi tih 20 postova i izvadi jedan da nije odgovor na poatove tvojih kolega o Sarajevu. Hajde molim te nemoj se samo lud napravit.
Onda je 18 :D zaluđen si ba, ono bas neofirno.
Najvažnija si mirvahova investicija i čestitam ti na poslu. U hladovini, mobitel i saltaj, spinuj, lazi. Golemo.
Hajde ba izvadi 2 posta da nisu odgovor na knjigovođu i njegovu svitu. Prvo nemam 18 postova ukupno a od tih 18 je objasnajavanje sirovini da je sekundarna 5 i to je to.
Izvadi evo imas priliku. Pusti suplju. Jel i ovo o Zelji ?

Boli me ba kralju **** i za tebe i za zelju nego nece jedan Virtual poremeceni i jedan njegov potrcko srat po mom klubu bez reakcije .

Nemate odgovor na istine pa samo to znate pisat. Boli vas sto vas argumentima neko porazi svaki put kad pocnete izmisljat. I tebi nudim u pp kontakt da odemo na rucak veceru vise sam ja podrzao zeljeznicar nego ovi ovdje na forumu kad se sastave. Naravno ja placam.
Ja sam te more puta citira i ismijavao sto stalno Zelju komentarises. Ne mozes bez toga.

Ako te boli briga za Zelju, onda prestani komentarisati i pisati postove i dijeliti informacije o Zelji. I to si vise ukljucen nego uposlenici kluba, jer dajea komentar na sve, opsjednutost :kafa:
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59814
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 12 jul 2025, 23:06

Samo loša kopija, vjerujte mi. :kafa:
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
rishovski
Postovi: 5013
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 12 jul 2025, 23:15

12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

bvsic
Postovi: 4861
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 12 jul 2025, 23:32

Virtu4l je napisao/la:
12 jul 2025, 17:00
bvsic je napisao/la:
12 jul 2025, 16:56
Virtu4l je napisao/la:
12 jul 2025, 16:52


Laž.
Aj nemoj zayebavat, prosle godine je ista prica bila, Corica doveli loziona onaj vam najavio borba za titulu.
Mi se smijali i zayebavali ovde isto kao i sad.

Ponovo izmišljaš i podmećeš. To što je jedan pijani čovjek iz kafane nešto kao najavio je izuzetak, ne pravilo.

Morate prestati toliko lagati.
slika

slika

Pact1921
Postovi: 1088
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 12 jul 2025, 23:53

Ma nas zeljo da nestane sa zemaljske kugle kao ono u avengers infinity war thanos umjesto sto je pobio pola svijeta rekao da nestane zeljo sa kugle zemaljske kao da nikad nije postajao da nema ni za sta nijedan dokaz itd. Opet bi moj zeljo bio spominjan na forumu govorili bi kako im se prividja neka plava lokomotiva u snovima.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 12 jul 2025, 23:56

Argentina je napisao/la:
12 jul 2025, 23:02
jurisicduska je napisao/la:
12 jul 2025, 22:14
godrina je napisao/la:
12 jul 2025, 22:12

Onda je 18 :D zaluđen si ba, ono bas neofirno.
Najvažnija si mirvahova investicija i čestitam ti na poslu. U hladovini, mobitel i saltaj, spinuj, lazi. Golemo.
Hajde ba izvadi 2 posta da nisu odgovor na knjigovođu i njegovu svitu. Prvo nemam 18 postova ukupno a od tih 18 je objasnajavanje sirovini da je sekundarna 5 i to je to.
Izvadi evo imas priliku. Pusti suplju. Jel i ovo o Zelji ?

Boli me ba kralju **** i za tebe i za zelju nego nece jedan Virtual poremeceni i jedan njegov potrcko srat po mom klubu bez reakcije .

Nemate odgovor na istine pa samo to znate pisat. Boli vas sto vas argumentima neko porazi svaki put kad pocnete izmisljat. I tebi nudim u pp kontakt da odemo na rucak veceru vise sam ja podrzao zeljeznicar nego ovi ovdje na forumu kad se sastave. Naravno ja placam.
Ja sam te more puta citira i ismijavao sto stalno Zelju komentarises. Ne mozes bez toga.

Ako te boli briga za Zelju, onda prestani komentarisati i pisati postove i dijeliti informacije o Zelji. I to si vise ukljucen nego uposlenici kluba, jer dajea komentar na sve, opsjednutost :kafa:
Iskontrolises smajli brigadu koja pri tom iznosi neistine i klevete i ja necu nikad prokomentarisat nista. Ti si druga prica imas normalne rezone nisi poremecen. Ovaj ima 10.000 potova i sigurno 8000 od tog direktno laze o mom klubu. Tik tak i tako to. Hajde da ne privatizujemo forum nisam tema ja ili bilo ko.

Druga stvar bas suprotno napisao sam da ste pravo dobro igrali protiv slovenaca da je Adzem gospodin etc nego valjda to ne vidite. Pisao da se ne spominju mrtvi ljudi, cetnici etc. I nije ovo jer se branim ili jer me zaboli k za tvoje misljenje ili bilo kog od vas nego vidis ovog bolesnika konta da ga neko kopira. Zivi u Virtuelnom svijetu zarobljen. Boze sacuvaj vjeruj a vi kako hocete.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59814
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 12 jul 2025, 23:58

bvsic je napisao/la:
12 jul 2025, 23:32
slika

slika
Dakle, izjava čovjeka koji je već tada bio na izlaznim vratima kluba, apsolutno nebitna. Svako ko ima dvije čiste u glavi ne može u istu rečenicu staviti titulu i FK Željezničar, u ovom trenutku.

Sve veoma jasno, bez ikakvih nedoumica.

Naravno, vama kao davljenicima to ništa ne znači jer nema te slamke za koju se ti i slični ne bi uhvatili, što ponovo pokazuje i dokazuje koliko ste očajni.

To posebno dokazuje druga slika u postu iznad.

Ti se opasno gubiš, mlatiš notorne gluposti u silnoj želji da kao nešto nekoga pojebavaš i redovno ispadaš smiješan. Nemaš kapacitet za ovu temu i bio si najbolji kad si je zaobilazio, vjeruj mi.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

bvsic
Postovi: 4861
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 13 jul 2025, 00:11

Virtu4l je napisao/la:
12 jul 2025, 23:58
bvsic je napisao/la:
12 jul 2025, 23:32
slika

slika
Dakle, izjava čovjeka koji je već tada bio na izlaznim vratima kluba, apsolutno nebitna. Svako ko ima dvije čiste u glavi ne može u istu rečenicu staviti titulu i FK Željezničar, u ovom trenutku.

Sve veoma jasno, bez ikakvih nedoumica.

Naravno, vama kao davljenicima to ništa ne znači jer nema te slamke za koju se ti i slični ne bi uhvatili, što ponovo pokazuje i dokazuje koliko ste očajni.

To posebno dokazuje druga slika u postu iznad.

Ti se opasno gubiš, mlatiš notorne gluposti u silnoj želji da kao nešto nekoga pojebavaš i redovno ispadaš smiješan. Nemaš kapacitet za ovu temu i bio si najbolji kad si je zaobilazio, vjeruj mi.
Ti kazes da lazem, ja ti stavim sliku da ne lazem. Kakvo je tu podjebavanje?
Mitomanija i kolektivno ludilo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59814
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 13 jul 2025, 00:18

Doduše. :beba:

bvsic je napisao/la:
12 jul 2025, 14:36
Sokantno je to da svake godine najavite titulu

:wave:
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
relativizam
Postovi: 1729
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la relativizam » 13 jul 2025, 00:37

KONTRASVIH je napisao/la:
12 jul 2025, 17:29
Virtu4l je napisao/la:
12 jul 2025, 17:18
relativizam je napisao/la:
12 jul 2025, 17:15
Ahhahaa
A ti i crnogorac 90k postova hahhahahha

Naravno, kad su nam ovo prvi i jedini nickovi, kad znamo da se ponašamo, ne vrijeđamo, nismo primitivci, za razliku od tebe i sličnih koji ste se registrovali 10+ puta.

Odgoj se nosi iz kuće. :beba:
A to je njihov taj poznati malogradjanski mentalitet. Od istine ne mogu pobjec, dzaba im novi profili i ovo sto vrte stalno lazi u krug, i sto glume nase navijace na nasem pdfu. Dzaba im sve kad ih istina svaki put poklopi. Jedini “izlaz” im je da opet pokusaju sa spinom za mjesec/dva i tako u krug, i to stalno i rade. Postalo je pomalo zalosno, ne mogu ni zamisliti kakav je to nacin zivota kad im je botovanje glavna zanimacija :crazy:
Ti iz Beca I onaj sa Durmitora
Govorite ljudima iz BiH da su botovi
Vas dvojica imate postova ko svi ostali zajedno.

Ubi te baustela

biljka99
Postovi: 56
Pridružen/a: 19 apr 2024, 14:48

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la biljka99 » 13 jul 2025, 00:50

brig je napisao/la:
12 jul 2025, 22:30
AVNOJ je napisao/la:
12 jul 2025, 21:22
U Posušju pun stadion, što li???
Da, i izdaše se. Objavili da prodaju pun kapacitet. 4200 ulaznica. Sto ja tvrdim otkad su usli da lazu broj gledatelja. Al nebitno

S druge strane ne kontam čemu ova tekma osim financijske koristi? Ko da sam protiv sebe radis. Maltene svaki Posušak kojeg imam u kontaktima s obitelji ili ekipno objavio sliku u dresovima Hajduka. Znaci nece bit 2% ljudi koji za Posusje navijaju večeras
U svakom slučaju korektniji i čistiji klub od Lištice. Više je praćen i tribine su mu pune za razliku od Pesare

Avatar
rishovski
Postovi: 5013
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 13 jul 2025, 02:52

12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)


Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Burberry46 i 10 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []