Godinu i kusur je tu, ne znam šta ima više probavati.nedimmmm1337 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 00:37Vidim da danas nije ni Aldin igrao ni Banic , vjerovatno su tu protiv Zorje mozda je i ovde nesto probavao
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Cekamo svi tu famoznu 4-2-3-1 da covjek nadje smiraj. Ovako nesretnik luta forumskim limbom i pise o starim vremenima kad se znalo da je desetka - desetka, da svako igra svoju poziciju... bez eksperimenata...
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
Re: FK Sarajevo
Nesretna ti je mater, kad je rodila takvog idiota i maloumnika. Drži se svoje selendre i provincije i idi u 100 **** materinanapoleon72 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 07:43Cekamo svi tu famoznu 4-2-3-1 da covjek nadje smiraj. Ovako nesretnik luta forumskim limbom i pise o starim vremenima kad se znalo da je desetka - desetka, da svako igra svoju poziciju... bez eksperimenata...
-
pjankesarajevo
- Postovi: 1570
- Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mozda Zekic zna nesto sto ti ne znas, jesi li o tome razmisljao?napoleon72 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 07:43Cekamo svi tu famoznu 4-2-3-1 da covjek nadje smiraj. Ovako nesretnik luta forumskim limbom i pise o starim vremenima kad se znalo da je desetka - desetka, da svako igra svoju poziciju... bez eksperimenata...
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️
Re: FK Sarajevo
Prva tekma protiv zrinjskog se odgađa najvjerovatnije. Ne moze se uklopiti u europu.
Re: FK Sarajevo
Anes Krdžalić je trenutno naš najbolji ofanzivni veznjak, izmislio je nogomet za sve ove što se na silu guraju da igraju tu poziciju.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sto se ti javljas prijatelju, zar si ti Historicar?Lucas je napisao/la: ↑13 jul 2025, 11:55Nesretna ti je mater, kad je rodila takvog idiota i maloumnika. Drži se svoje selendre i provincije i idi u 100 **** materinanapoleon72 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 07:43Cekamo svi tu famoznu 4-2-3-1 da covjek nadje smiraj. Ovako nesretnik luta forumskim limbom i pise o starim vremenima kad se znalo da je desetka - desetka, da svako igra svoju poziciju... bez eksperimenata...![]()
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
- MaroonBjelave
- Postovi: 6286
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovo ti je zadnja opomena. Samo da znaš.Lucas je napisao/la: ↑13 jul 2025, 11:55Nesretna ti je mater, kad je rodila takvog idiota i maloumnika. Drži se svoje selendre i provincije i idi u 100 **** materinanapoleon72 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 07:43Cekamo svi tu famoznu 4-2-3-1 da covjek nadje smiraj. Ovako nesretnik luta forumskim limbom i pise o starim vremenima kad se znalo da je desetka - desetka, da svako igra svoju poziciju... bez eksperimenata...![]()
Re: FK Sarajevo
Zadnja opomena nakon 200 slicnih psovki.MaroonBjelave je napisao/la: ↑13 jul 2025, 12:22Ovo ti je zadnja opomena. Samo da znaš.Lucas je napisao/la: ↑13 jul 2025, 11:55Nesretna ti je mater, kad je rodila takvog idiota i maloumnika. Drži se svoje selendre i provincije i idi u 100 **** materinanapoleon72 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 07:43
Cekamo svi tu famoznu 4-2-3-1 da covjek nadje smiraj. Ovako nesretnik luta forumskim limbom i pise o starim vremenima kad se znalo da je desetka - desetka, da svako igra svoju poziciju... bez eksperimenata...![]()
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!
- MaroonBjelave
- Postovi: 6286
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovu sam uhvatio, a nisam sam u moderiranju.keli je napisao/la: ↑13 jul 2025, 12:24Zadnja opomena nakon 200 slicnih psovki.
Re: FK Sarajevo
Ok, nije problem, ali upozori i druge na provokacije. Ovaj papak Napoleon konstantno se pravi pametan i provocira i vrijeđa sve one, koji ne misle kao on i konstantno unosi negativnu energiju na forum, tako vec godinama.MaroonBjelave je napisao/la: ↑13 jul 2025, 12:22Ovo ti je zadnja opomena. Samo da znaš.Lucas je napisao/la: ↑13 jul 2025, 11:55Nesretna ti je mater, kad je rodila takvog idiota i maloumnika. Drži se svoje selendre i provincije i idi u 100 **** materinanapoleon72 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 07:43
Cekamo svi tu famoznu 4-2-3-1 da covjek nadje smiraj. Ovako nesretnik luta forumskim limbom i pise o starim vremenima kad se znalo da je desetka - desetka, da svako igra svoju poziciju... bez eksperimenata...![]()
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ja kralju Zekica podrzavam u svemu, a tako i u promjeni formacije. Meni su smijesni postovi tipa "kakva je ovo formacija, daj 4231". Em je ta formacija izumrla prije 10 godina u modernom fudbalu, em je formacija raspored igraca na papiru koji u praksi ima ucinka 10% na igru. Zekic je moderan trener koji zna sta hoce od ekipe, a u kojoj ce ih formaciji poredat je najmanje bitno.pjankesarajevo je napisao/la: ↑13 jul 2025, 12:02Mozda Zekic zna nesto sto ti ne znas, jesi li o tome razmisljao?napoleon72 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 07:43Cekamo svi tu famoznu 4-2-3-1 da covjek nadje smiraj. Ovako nesretnik luta forumskim limbom i pise o starim vremenima kad se znalo da je desetka - desetka, da svako igra svoju poziciju... bez eksperimenata...
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
- MaroonBjelave
- Postovi: 6286
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne vidim nigdje da on nekog naziva papkom.Lucas je napisao/la: ↑13 jul 2025, 12:30Ok, nije problem, ali upozori i druge na provokacije. Ovaj papak Napoleon konstantno se pravi pametan i provocira i vrijeđa sve one, koji ne misle kao on i konstantno unosi negativnu energiju na forum, tako vec godinama.
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
A izasao raspored za Arenu.
Nekako mi ne mirise da će je odgodit.
Nedjelja, 27. juli:
21:00 Zrinjski – Sarajevo (Arena Sport)
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 13 jul 2025, 12:42, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
4-2-3-1 izumrla u modernom fudbalu
Šta igra PSG, hrkljuš. Kad ih je Enrike preuzeo, poceo je 3-5-2, bio na rubu otkaza par puta, prešaltao kasnije na 4-2-3-1, pa pokorio Evropu, vjerovatno ce i svijet veceras. Konte poceo sa 3-5-2, vidio da to nije to, prešaltao na 4-2-3-1, osvojio Skudeto. Koju formaciju igra Flik sa Barcelonom, pa im se divi cijeli svijet, u kojoj formaciji je sa Bayernom osvojio sve živo ? U kojoj formaciji su Anceloti/Zidan osvojili sve one Lige šampiona sa Realom ?
Naš mag nek i dalje eksperimentiše i pokušava zbuniti protivnika, ide dogodine - 30 za Borcem/Zrinjskim. Jucer je prekucao sa novim izumom, Mlinaric zadnji vezni
Naš mag nek i dalje eksperimentiše i pokušava zbuniti protivnika, ide dogodine - 30 za Borcem/Zrinjskim. Jucer je prekucao sa novim izumom, Mlinaric zadnji vezni
-
strahmeipomisliti
- Postovi: 1099
- Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sreca pa ti zracis pozitivinom energiju na forumu od kako si se prijavio na njegaLucas je napisao/la: ↑13 jul 2025, 12:30Ok, nije problem, ali upozori i druge na provokacije. Ovaj papak Napoleon konstantno se pravi pametan i provocira i vrijeđa sve one, koji ne misle kao on i konstantno unosi negativnu energiju na forum, tako vec godinama.
-
SamoDaKazeem
- Postovi: 1529
- Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Realno Zekić eksperimentiše i kad treba i kad ne treba.Čitavu prošlu sezonu je eksperimentisao,nastavlja na pripremama istom mjerom.
Nadam se da će napokon nadoći na ono što traži i što mu treba pa da sa prvom zvaničnom utakmicom to liči na nešto.
Nadam se da će napokon nadoći na ono što traži i što mu treba pa da sa prvom zvaničnom utakmicom to liči na nešto.
Re: FK Sarajevo
Protiv ukrajinaca ce biti prijenos na njihovom youtube
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!
Re: FK Sarajevo
Prvu zvaničnu utakmicu, protiv Krajove, ce 90 % poceti sastav koji ni jednom ranije nije poceo ni jednu utakmicu.SamoDaKazeem je napisao/la: ↑13 jul 2025, 12:49Realno Zekić eksperimentiše i kad treba i kad ne treba.Čitavu prošlu sezonu je eksperimentisao,nastavlja na pripremama istom mjerom.
Nadam se da će napokon nadoći na ono što traži i što mu treba pa da sa prvom zvaničnom utakmicom to liči na nešto.
Re: FK Sarajevo
Tupiš jezik džaba niko nema veze koji je sastav igrao i šta je Mlinarić igrao. Nemamo veze ni koja je formacija bila možemo nagađat samo onako. Možda je Beganović bio zadnji vezni, pokušao sa nekim inverterom. Možda smo baš igrali 4-2-3-1. Vidiš da se pokušava dosta djece uključiti u igru. Možda je Zekić pokušao da vidi opterećenje koje Jatta može istrpiti u sredini sam da zna u kolikoj mjeri se može osloniti na njega. Itd. itd. možda, možda....Lucas je napisao/la: ↑13 jul 2025, 12:414-2-3-1 izumrla u modernom fudbalu![]()
![]()
Šta igra PSG, hrkljuš. Kad ih je Enrike preuzeo, poceo je 3-5-2, bio na rubu otkaza par puta, prešaltao kasnije na 4-2-3-1, pa pokorio Evropu, vjerovatno ce i svijet veceras. Konte poceo sa 3-5-2, vidio da to nije to, prešaltao na 4-2-3-1, osvojio Skudeto. Koju formaciju igra Flik sa Barcelonom, pa im se divi cijeli svijet, u kojoj formaciji je sa Bayernom osvojio sve živo ? U kojoj formaciji su Anceloti/Zidan osvojili sve one Lige šampiona sa Realom ?
Naš mag nek i dalje eksperimentiše i pokušava zbuniti protivnika, ide dogodine - 30 za Borcem/Zrinjskim. Jucer je prekucao sa novim izumom, Mlinaric zadnji vezni![]()
Online
Trenutno korisnika/ca: perodeformero i 22 gosta.

