Zutti je napisao/la: ↑13 jul 2025, 13:43Protiv ratova, režima i partija!svrakino1921 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 12:47
Kao što je ranije najavljeno, nakon prve evropske utakmice i duela Željezničara i Kopera, počeli su radovi na rekontrukciji Grbavice, odnosno izgradnji južne tribine Željinog stadiona.
Uklanjane stolica na južnoj tribini su prve aktivnosti ove nedjelje.
Prema ranijim najavama, radovi na izgradnji nove južne tribine trebali bi trajati šest mjeseci.
Izgradnjom nove južne tribine, kapacitet stadiona će se povećati za više od 2.500 sjedećih mjesta (imat će kapacitet oko 5.000 sjedećih mjesta) i donijeti značajna unapređenja, ne samo u pogledu komfora i sigurnosti, već i u funkcionalnosti stadiona Grbavica.
Projekat košta 4,7 miliona KM, a finansira ga Vlada KS.
Na stranu to, kroz sve ove godine smo i navikli da dobijate sve od režima, al već vidim cirkuse u naredna dva derbija i prepucavanje oko broja karata koje će sad bit neizbježno.
Općina Centar će u 2025. godini izdvojiti šest miliona KM za rekonstrukciju i dogradnju istočne tribine stadiona Koševo.
Ova stavka se nalazi u nacrtu budžeta koji je usvojen za 2025. godinu.
Raspoređeno 20 miliona
Za stadione u Mostaru po 1,5 miliona KM, za Koševo milion, za dvoranu u Stocu skoro tri miliona
19.06.2025. u 18:25
Nemoj molim te
Pusti





