-
let3
- Postovi: 31838
- Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la let3 » 13 jul 2025, 16:01
RatoborniMrmot je napisao/la: ↑13 jul 2025, 15:56
let3 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 15:50
Ljubomora zbog gradnje Juga je poprilicna

divno.
Ostao nam je krov Juga i zapadna tribina koja je isto prilicno izgledna
A hoce li kone ikad ista nesto svoje napraviti, pa bar jednu tribinu

za dvije godine ce im staticari zabraniti nastupe na lavoru, jer onaj pokusaj od stadiona je u fazi raspada.
Ili ce ovako po forumima pokazivati zavidnosti i ljubomoru ?
-
bvsic
- Postovi: 4875
- Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la bvsic » 13 jul 2025, 16:05
3 kockaste glave se posvadjale izmedju sebe i dopisuju se sami sa sobom. Vrucina ih stigla
-
RatoborniMrmot
- Postovi: 1788
- Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
-
Kontakt:
Post
Postao/la RatoborniMrmot » 13 jul 2025, 16:16
let3 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 16:01
RatoborniMrmot je napisao/la: ↑13 jul 2025, 15:56
let3 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 15:50
Ljubomora zbog gradnje Juga je poprilicna

divno.
Ostao nam je krov Juga i zapadna tribina koja je isto prilicno izgledna
A hoce li kone ikad ista nesto svoje napraviti, pa bar jednu tribinu

za dvije godine ce im staticari zabraniti nastupe na lavoru, jer onaj pokusaj od stadiona je u fazi raspada.
Ili ce ovako po forumima pokazivati zavidnosti i ljubomoru ?
Cekaju da im neko nesto napravi, a oni dodju na gotovo, klasika.
Umjesto da prave stadion na Hotonju recimo, jedna tribina im je mjera, mozda ona **** arena na Otoci, mjera sto se svega tice od kapaciteta do boje stolica

-
Pact1921
- Postovi: 1089
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pact1921 » 13 jul 2025, 16:17
Pa dobro sta hocete evo nas projekat kosta 4.7 miliona maraka za izgradnju jedne trbine . Mozete i vi krenuti u izgradnju . Evo prodali ste celika za 5 miliona maraka govorite kako cete prodati jos gulishvilia za 7.4 miliona maraka i jos viveros 4 miliona maraka to je kad se sabere 16 miliona ugrubo jer ima tu ima postotak menadzer i banke i porezi itd. E sad to je dobar kapital da krenete u izgradnju . Imate trening kamp u butmiru i govorili ste da hocete u butmir sa slucajem da trenutno u gradu nemate gdje prostor da pravite. U svakom slucaju dole je nacelnik pitar onaj nermin muzur , on bi vam dao sigurno i zemlju i pare od opstine da krenete praviti. I od njega bi dobili sigurno dobrih para . I jos pravi se tramvajska linija prema hrasnici . Plus mozete vi zaraditi para od sledecih transfera i polahko praviti trbinu po trbinu ko i ostali u ovoj drzavi i napraviti kvalitetan stadion sa finim kapacitetom . A ne vama je lakse da se igra na kosevu gdje molis boga da se stadion ne raspadne ne ulazes marke zalis se na opstinu centar sto ona nista ne radi i onda si ljubomoran na komsije sto sebi prave trbinu . U svakom slucaju da mirvic i tan uloze svoje pare i njima bi se isplatilo jer kad bi opet prodavali nekom drugom klub ne bi oni samo ime kluba i grb . Nego bi prodavali i vrijednu nekretninu . Ali sta ces lakse je biti podstanar .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
-
maroon46
- Postovi: 566
- Pridružen/a: 16 jan 2025, 21:48
Post
Postao/la maroon46 » 13 jul 2025, 16:23
let3 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 16:01
RatoborniMrmot je napisao/la: ↑13 jul 2025, 15:56
let3 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 15:50
Ljubomora zbog gradnje Juga je poprilicna

divno.
Ostao nam je krov Juga i zapadna tribina koja je isto prilicno izgledna
A hoce li kone ikad ista nesto svoje napraviti, pa bar jednu tribinu

za dvije godine ce im staticari zabraniti nastupe na lavoru, jer onaj pokusaj od stadiona je u fazi raspada.
Ili ce ovako po forumima pokazivati zavidnosti i ljubomoru ?
Necemo nikada sami napraviti, kao sto ni vi niste nikada sami napravili niti pravite niti ce te sami napraviti. Protiv ratova, rezima i partija

-
Herson
- Postovi: 2794
- Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14
Post
Postao/la Herson » 13 jul 2025, 16:24
Postoji li u Evropi sportski kolektiv koji je više pomagan i podržavan od strane vlasti?
Partizan i Zvezda imaju institucionalnu podršku države i povlašten status decenijama, ali Željo je sve nadmašio u tom segmentu.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
-
Zutti
- Postovi: 2495
- Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zutti » 13 jul 2025, 16:28
Pact1921 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 16:17
Pa dobro sta hocete evo nas projekat kosta 4.7 miliona maraka za izgradnju jedne trbine . Mozete i vi krenuti u izgradnju . Evo prodali ste celika za 5 miliona maraka govorite kako cete prodati jos gulishvilia za 7.4 miliona maraka i jos viveros 4 miliona maraka to je kad se sabere 16 miliona ugrubo jer ima tu ima postotak menadzer i banke i porezi itd. E sad to je dobar kapital da krenete u izgradnju . Imate trening kamp u butmiru i govorili ste da hocete u butmir sa slucajem da trenutno u gradu nemate gdje prostor da pravite. U svakom slucaju dole je nacelnik pitar onaj nermin muzur , on bi vam dao sigurno i zemlju i pare od opstine da krenete praviti. I od njega bi dobili sigurno dobrih para . I jos pravi se tramvajska linija prema hrasnici . Plus mozete vi zaraditi para od sledecih transfera i polahko praviti trbinu po trbinu ko i ostali u ovoj drzavi i napraviti kvalitetan stadion sa finim kapacitetom . A ne vama je lakse da se igra na kosevu gdje molis boga da se stadion ne raspadne ne ulazes marke zalis se na opstinu centar sto ona nista ne radi i onda si ljubomoran na komsije
sto sebi prave trbinu . U svakom slucaju da mirvic i tan uloze svoje pare i njima bi se isplatilo jer kad bi opet prodavali nekom drugom klub ne bi oni samo ime kluba i grb . Nego bi prodavali i vrijednu nekretninu . Ali sta ces lakse je biti podstanar .
Morate shvatiti, tribinu ne pravite vi nego kanton. Upornim ponavljanjem laži, da vi pravite stadion, neće tu laž pretvoriti u istinu. O tome pričamo, a ne o samom stadionu, gradnji tribine ili čemu već. Uporno fulate temu.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
-
caffetin
- Postovi: 920
- Pridružen/a: 01 jun 2016, 01:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la caffetin » 13 jul 2025, 16:34
Zutti je napisao/la: ↑13 jul 2025, 16:28
Pact1921 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 16:17
Pa dobro sta hocete evo nas projekat kosta 4.7 miliona maraka za izgradnju jedne trbine . Mozete i vi krenuti u izgradnju . Evo prodali ste celika za 5 miliona maraka govorite kako cete prodati jos gulishvilia za 7.4 miliona maraka i jos viveros 4 miliona maraka to je kad se sabere 16 miliona ugrubo jer ima tu ima postotak menadzer i banke i porezi itd. E sad to je dobar kapital da krenete u izgradnju . Imate trening kamp u butmiru i govorili ste da hocete u butmir sa slucajem da trenutno u gradu nemate gdje prostor da pravite. U svakom slucaju dole je nacelnik pitar onaj nermin muzur , on bi vam dao sigurno i zemlju i pare od opstine da krenete praviti. I od njega bi dobili sigurno dobrih para . I jos pravi se tramvajska linija prema hrasnici . Plus mozete vi zaraditi para od sledecih transfera i polahko praviti trbinu po trbinu ko i ostali u ovoj drzavi i napraviti kvalitetan stadion sa finim kapacitetom . A ne vama je lakse da se igra na kosevu gdje molis boga da se stadion ne raspadne ne ulazes marke zalis se na opstinu centar sto ona nista ne radi i onda si ljubomoran na komsije
sto sebi prave trbinu . U svakom slucaju da mirvic i tan uloze svoje pare i njima bi se isplatilo jer kad bi opet prodavali nekom drugom klub ne bi oni samo ime kluba i grb . Nego bi prodavali i vrijednu nekretninu . Ali sta ces lakse je biti podstanar .
Morate shvatiti, tribinu ne pravite vi nego kanton. Upornim ponavljanjem laži, da vi pravite stadion, neće tu laž pretvoriti u istinu. O tome pričamo, a ne o samom stadionu, gradnji tribine ili čemu već. Uporno fulate temu.
klub udruzenje gradzna ionda ti gradzani placaju ppreze ionda opcina ulozi pare nazad
viste privatni klub paope dobijate pare odrzave
menstrual
-
Pact1921
- Postovi: 1089
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pact1921 » 13 jul 2025, 16:38
Zutti je napisao/la: ↑13 jul 2025, 16:28
Pact1921 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 16:17
Pa dobro sta hocete evo nas projekat kosta 4.7 miliona maraka za izgradnju jedne trbine . Mozete i vi krenuti u izgradnju . Evo prodali ste celika za 5 miliona maraka govorite kako cete prodati jos gulishvilia za 7.4 miliona maraka i jos viveros 4 miliona maraka to je kad se sabere 16 miliona ugrubo jer ima tu ima postotak menadzer i banke i porezi itd. E sad to je dobar kapital da krenete u izgradnju . Imate trening kamp u butmiru i govorili ste da hocete u butmir sa slucajem da trenutno u gradu nemate gdje prostor da pravite. U svakom slucaju dole je nacelnik pitar onaj nermin muzur , on bi vam dao sigurno i zemlju i pare od opstine da krenete praviti. I od njega bi dobili sigurno dobrih para . I jos pravi se tramvajska linija prema hrasnici . Plus mozete vi zaraditi para od sledecih transfera i polahko praviti trbinu po trbinu ko i ostali u ovoj drzavi i napraviti kvalitetan stadion sa finim kapacitetom . A ne vama je lakse da se igra na kosevu gdje molis boga da se stadion ne raspadne ne ulazes marke zalis se na opstinu centar sto ona nista ne radi i onda si ljubomoran na komsije
sto sebi prave trbinu . U svakom slucaju da mirvic i tan uloze svoje pare i njima bi se isplatilo jer kad bi opet prodavali nekom drugom klub ne bi oni samo ime kluba i grb . Nego bi prodavali i vrijednu nekretninu . Ali sta ces lakse je biti podstanar .
Morate shvatiti, tribinu ne pravite vi nego kanton. Upornim ponavljanjem laži, da vi pravite stadion, neće tu laž pretvoriti u istinu. O tome pričamo, a ne o samom stadionu, gradnji tribine ili čemu već. Uporno fulate temu.
I znate sta je najace za jedno 10 godina kad zavrsimo sa jugom i napravimo zapad i bude medju najljepsim stadionima na balkanu kad budes metar od terena sa najboljim pogledom . Vi i dalje cete tvrditi kako drzava to sve financira i igrat cete na kosevu ( pitanje hoce li do tad ostati stadion sa slucajem da se zale oko trenutnog stanja ) imati svoju atletsku stazu , imati dio istoka natkrivenog dok ostali moraju kisnuti i dalje se zaliti kako ovo kako ono i kako je sve nepravda . Ali eto kao i vecina danas mlade populacije u bih sto ne moze kupiti stan u bosni zbog velikih cijena a malih plata pa moraju ziviti kao podstanari , isto kao sto se za njih nadam da jednog dana imaju svoja 4 zida tako se nadam da cete i vi jednog dana odluciti da vise ne zelite biti podstanari .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
-
bvsic
- Postovi: 4875
- Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la bvsic » 13 jul 2025, 16:43
Pact1921 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 16:38
Zutti je napisao/la: ↑13 jul 2025, 16:28
Pact1921 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 16:17
Pa dobro sta hocete evo nas projekat kosta 4.7 miliona maraka za izgradnju jedne trbine . Mozete i vi krenuti u izgradnju . Evo prodali ste celika za 5 miliona maraka govorite kako cete prodati jos gulishvilia za 7.4 miliona maraka i jos viveros 4 miliona maraka to je kad se sabere 16 miliona ugrubo jer ima tu ima postotak menadzer i banke i porezi itd. E sad to je dobar kapital da krenete u izgradnju . Imate trening kamp u butmiru i govorili ste da hocete u butmir sa slucajem da trenutno u gradu nemate gdje prostor da pravite. U svakom slucaju dole je nacelnik pitar onaj nermin muzur , on bi vam dao sigurno i zemlju i pare od opstine da krenete praviti. I od njega bi dobili sigurno dobrih para . I jos pravi se tramvajska linija prema hrasnici . Plus mozete vi zaraditi para od sledecih transfera i polahko praviti trbinu po trbinu ko i ostali u ovoj drzavi i napraviti kvalitetan stadion sa finim kapacitetom . A ne vama je lakse da se igra na kosevu gdje molis boga da se stadion ne raspadne ne ulazes marke zalis se na opstinu centar sto ona nista ne radi i onda si ljubomoran na komsije
sto sebi prave trbinu . U svakom slucaju da mirvic i tan uloze svoje pare i njima bi se isplatilo jer kad bi opet prodavali nekom drugom klub ne bi oni samo ime kluba i grb . Nego bi prodavali i vrijednu nekretninu . Ali sta ces lakse je biti podstanar .
Morate shvatiti, tribinu ne pravite vi nego kanton. Upornim ponavljanjem laži, da vi pravite stadion, neće tu laž pretvoriti u istinu. O tome pričamo, a ne o samom stadionu, gradnji tribine ili čemu već. Uporno fulate temu.
I znate sta je najace za jedno 10 godina kad zavrsimo sa jugom i napravimo zapad i bude medju najljepsim stadionima na balkanu kad budes metar od terena sa najboljim pogledom . Vi i dalje cete tvrditi kako drzava to sve financira i igrat cete na kosevu ( pitanje hoce li do tad ostati stadion sa slucajem da se zale oko trenutnog stanja ) imati svoju atletsku stazu , imati dio istoka natkrivenog dok ostali moraju kisnuti i dalje se zaliti kako ovo kako ono i kako je sve nepravda . Ali eto kao i vecina danas mlade populacije u bih sto ne moze kupiti stan u bosni zbog velikih cijena a malih plata pa moraju ziviti kao podstanari , isto kao sto se za njih nadam da jednog dana imaju svoja 4 zida tako se nadam da cete i vi jednog dana odluciti da vise ne zelite biti podstanari .
To nije nesto s cim bi vi trebali da zayebajete nas. To je ustvari zalosno i obraz drzave
Imas politicara koji svake izbore kaze radit ce se stadion, i tako bog zna koliko puta
Drugo olimpijski grad u takvom stanju da drzi olimpijski stadion, pare nisu problem jer para ima. Vec sto bi se oni zayebavali oko stadiona kad ce opet izbore pobijedit, lakse suplju valjat, a ovako ce se moci ugraditi na drugim stvarima i preko svojih firmi jer stadion bi radio neko vani npr.
-
Blues1921
- Postovi: 217
- Pridružen/a: 02 nov 2015, 18:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la Blues1921 » 13 jul 2025, 16:45
Najbolje bi bilo da im daju komad onog brda na Barama, i neka ga zakopaju da budu u svom i na svom. Uzimajuci u obzir cinjenicu kako pate od kompleksa kojoj opcini treba da pripada stadion na kojem igraju utakmice, to je jedina solucija da se rijesi stambeno pitanje mladjeg sarajevskog premijerligasa.
Sarajevski Željezničar.
-
godrina
- Postovi: 4805
- Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la godrina » 13 jul 2025, 16:46
RatoborniMrmot je napisao/la: ↑13 jul 2025, 15:50
Osjecam grizomud u havi
Neka, tako i treba, bice i kod vas nesto, negdje, nekad
Pocrkat ce od muke i neka ko ih yebe.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
-
Zutti
- Postovi: 2495
- Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zutti » 13 jul 2025, 16:48
Pact1921 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 16:38
Zutti je napisao/la: ↑13 jul 2025, 16:28
Pact1921 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 16:17
Pa dobro sta hocete evo nas projekat kosta 4.7 miliona maraka za izgradnju jedne trbine . Mozete i vi krenuti u izgradnju . Evo prodali ste celika za 5 miliona maraka govorite kako cete prodati jos gulishvilia za 7.4 miliona maraka i jos viveros 4 miliona maraka to je kad se sabere 16 miliona ugrubo jer ima tu ima postotak menadzer i banke i porezi itd. E sad to je dobar kapital da krenete u izgradnju . Imate trening kamp u butmiru i govorili ste da hocete u butmir sa slucajem da trenutno u gradu nemate gdje prostor da pravite. U svakom slucaju dole je nacelnik pitar onaj nermin muzur , on bi vam dao sigurno i zemlju i pare od opstine da krenete praviti. I od njega bi dobili sigurno dobrih para . I jos pravi se tramvajska linija prema hrasnici . Plus mozete vi zaraditi para od sledecih transfera i polahko praviti trbinu po trbinu ko i ostali u ovoj drzavi i napraviti kvalitetan stadion sa finim kapacitetom . A ne vama je lakse da se igra na kosevu gdje molis boga da se stadion ne raspadne ne ulazes marke zalis se na opstinu centar sto ona nista ne radi i onda si ljubomoran na komsije
sto sebi prave trbinu . U svakom slucaju da mirvic i tan uloze svoje pare i njima bi se isplatilo jer kad bi opet prodavali nekom drugom klub ne bi oni samo ime kluba i grb . Nego bi prodavali i vrijednu nekretninu . Ali sta ces lakse je biti podstanar .
Morate shvatiti, tribinu ne pravite vi nego kanton. Upornim ponavljanjem laži, da vi pravite stadion, neće tu laž pretvoriti u istinu. O tome pričamo, a ne o samom stadionu, gradnji tribine ili čemu već. Uporno fulate temu.
I znate sta je najace za jedno 10 godina kad zavrsimo sa jugom i napravimo zapad i bude medju najljepsim stadionima na balkanu kad budes metar od terena sa najboljim pogledom . Vi i dalje cete tvrditi kako drzava to sve financira i igrat cete na kosevu ( pitanje hoce li do tad ostati stadion sa slucajem da se zale oko trenutnog stanja ) imati svoju atletsku stazu , imati dio istoka natkrivenog dok ostali moraju kisnuti i dalje se zaliti kako ovo kako ono i kako je sve nepravda . Ali eto kao i vecina danas mlade populacije u bih sto ne moze kupiti stan u bosni zbog velikih cijena a malih plata pa moraju ziviti kao podstanari , isto kao sto se za njih nadam da jednog dana imaju svoja 4 zida tako se nadam da cete i vi jednog dana odluciti da vise ne zelite biti podstanari .
To što ti pričaš je isto kao da predsjednik države pokloni službeno auto svom sinu, a onda taj sin zajebava raju (koja dolazi iz običnih porodica) kako i oni sebi trebaju skupiti pare pa kupit auto, a ne vozat se tramvajem.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
-
Pact1921
- Postovi: 1089
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pact1921 » 13 jul 2025, 17:13
A jeli vi to tvrdite da vi ne dobijate pare od drzave . Od kantona ste dobili od 2021 vise para nego mi . Ako mi ne vjerute istrazujte informacije. Opstina centar ce uloziti vise para u projekat izgradnje krova na istoku nego sto ce opstina novo sarajevo u izgradnju juzne trbine . Ali na ovom forumu pitari samo govore kako smo mi na drzavnim jaslama a oni hrabro zive od svojih transfera. Iako drzava i vama daje pare koliko ste u minusu to je virtual vec obasnjavao . Nekako dajete manje plate nego mi bar po financijskom izvjestaju i opet se zalite . I pored toga svega zeljo je gradansko drustvo a sarajevo je u privatnom vlasnistvu dvojice investitora.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
-
NoDi80
- Postovi: 19029
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 13 jul 2025, 17:40
Novi napadac sutra potpisuje za Zeljeznicar?
Igrac koji je igrao za Heracles prvu ligu Nizozemske?
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la Hrammm1921 » 13 jul 2025, 18:20
Jel moguce koliko ljubomore kod bordo kuyica?
Sta vam je, nije nam Mirva dao pare , mada je mogo jos koji milion oprat, a vama obecavati grupne faze i dalje ..
Moli Mirva Boga da bude jos kakva korona, zavrsit ce on to sa vasim yebacem Vicugom, onaj sto vam je titulu poklonio, a psujete ga danas .. Bosnjo je najgora sorta i poganluk.
Dizi bilbord za Mirvu i Vicu !
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la mosarajvosa83 » 13 jul 2025, 18:31
Hrammm1921 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 18:20
Jel moguce koliko ljubomore kod bordo kuyica?
Sta vam je, nije nam Mirva dao pare , mada je mogo jos koji milion oprat, a vama obecavati grupne faze i dalje ..
Moli Mirva Boga da bude jos kakva korona, zavrsit ce on to sa vasim yebacem Vicugom, onaj sto vam je titulu poklonio, a psujete ga danas .. Bosnjo je najgora sorta i poganluk.
Dizi bilbord za Mirvu i Vicu !

dajte covjeku Oskara,ljubomorni smo sto vas nema 15 godina na mapi.
-
Zutti
- Postovi: 2495
- Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zutti » 13 jul 2025, 18:41
Hrammm1921 je napisao/la: ↑13 jul 2025, 18:20
Bosnjo je najgora sorta i poganluk.
Istina. Ti i slični tebi ste eklatantan primjer toga.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
-
Turo
- Postovi: 1041
- Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
-
Kontakt:
Post
Postao/la Turo » 13 jul 2025, 18:47
"Uz svo dužno poštovanje Torcidi i Delijama, ali ono grotlo sinoć i onaj huk se u našem regionu može doživjeti samo na Grbavici.
Znam da je vama to teško gledati, ali jbg šta da se radi. Trpite."
Naravno da smo ljubomorni na ovo
-
ErosViverosViv
- Postovi: 3381
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la ErosViverosViv » 13 jul 2025, 18:54
Poslije Trnave u 2. pretkolu konferencije, sva priča o posjetama i atmosferi u Bosni i Hercegovini je završena za narednih 10-ak godina. Ne treba ni pokušavati.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []