Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19887
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 13 jul 2025, 21:17

slika






Atmosfera kakva i dolikuje glavnom gradu: Koper se oglasio nakon gostovanja na Grbavici



U četvrtak je na rasporedu revanš susret prvog kola kvalifikacija za Konferencijsku ligu, u kojem će Koper na stadionu Bonifika ugostiti sarajevski Željezničar.



Prvi meč, odigran pred prepunim tribinama stadiona Grbavica, završen je bez pobjednika – rezultatom 1:1. “Plavi” su tokom susreta imali više od igre, nošeni sjajnim navijanjem domaće publike stvorili su nekoliko ozbiljnih prilika, ali su sve do sudijske nadoknade bili u rezultatskom zaostatku. Tada je rezervista Boljević pogodio za erupciju oduševljenja i poravnanje.

Koper je danas na zvaničnoj stranici objavio:
“Gostujuća utakmica je održana u pravoj sportskoj atmosferi, a nadamo se da će tako biti i na Bonifiki. HVALA svima koji su putovali u Sarajevo. Vidjeli smo te i čuli smo te.”

Revanš se igra u četvrtak s početkom u 19:30 sati. Očekuje se velika podrška najvatrenijih navijača Željezničara, koji su u kratkom roku razgrabili sve dostupne ulaznice. Sve upućuje na to da nas čeka još jedan uzbudljiv evropski duel i prava fudbalska predstava.




GOLEM SI ŽELJO

Predatod
Postovi: 740
Pridružen/a: 13 dec 2022, 18:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Predatod » 13 jul 2025, 21:26

Toliko godine igras za 1KM na lavoru, udaras neke suplje da uzimas ogromne pare od transfera i nisi u stanju poceti stadion od 15-20.000 mjesta. Ja ne znam kako se voze i jedno pretkolo igrati na gradskom stadionu.
Mnoge godine sam proveo s tobom, gdje god igro bio tuuuu, znaj da nikad necu prestati s borbom TEBI VJERAN OSTAT CU!!!

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19887
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 13 jul 2025, 21:27

slika

slika





Idemo Pitari da i Vi osvojite koji bod za Državni koeficijent
Ne možemo mi i Zrinja sve sami

Antesportas9AP
Postovi: 114
Pridružen/a: 18 maj 2025, 10:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antesportas9AP » 13 jul 2025, 21:38

svrakino1921 je napisao/la:
13 jul 2025, 21:27
slika

slika





Idemo Pitari da i Vi osvojite koji bod za Državni koeficijent
Ne možemo mi i Zrinja sve sami
Tesko zadnjih godina nasu drzavu samo brukaju unatoc silnim milijunima od transfera vrhunskih nogometasa.
Inace drze 1. I 2. mjesto najvecih poraza BiH klubova u europi.
Atalanta 8:0
Borussia M 7:0
:kafa:
Divovi :rol:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59816
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 13 jul 2025, 21:41

rishovski je napisao/la:
13 jul 2025, 15:24
Protiv partija i režima... A onda ti režim oprosti poreski dug i još gradi tribinu :mrgreen:
Ponovo lupaš gluposti, Makedonac. Poreski dug nije oprošten već su otpisane zatezne kamate, kao i svima kada izmire glavnicu.

rishovski je napisao/la:
13 jul 2025, 15:24
I sutra će napast Velež što im se iz budžeta izdvaja za tribinu i krov. Samo na Grbavici padaju s neba pare a ostalim sa budžeta :mrgreen:

Niko ne napada Velež, naprotiv.

I dalje se brukaš.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

MarkoMaterazzi
Postovi: 285
Pridružen/a: 04 jul 2020, 14:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MarkoMaterazzi » 13 jul 2025, 21:46

brig je napisao/la:
12 jul 2025, 22:30
AVNOJ je napisao/la:
12 jul 2025, 21:22
U Posušju pun stadion, što li???
Da, i izdaše se. Objavili da prodaju pun kapacitet. 4200 ulaznica. Sto ja tvrdim otkad su usli da lazu broj gledatelja. Al nebitno

S druge strane ne kontam čemu ova tekma osim financijske koristi? Ko da sam protiv sebe radis. Maltene svaki Posušak kojeg imam u kontaktima s obitelji ili ekipno objavio sliku u dresovima Hajduka. Znaci nece bit 2% ljudi koji za Posusje navijaju večeras
Znaš li razliku pušteno u prodaju i broj karata
4250 karata pušteno u prodaju
30 sponzora po 40 besplatnih ulaznica
30x40 =1200
Svaki igrač i strucni stožer po 6 karat
30x6=180
4250+1200+180=5630
Što se tiče ljudi što dolaze u hajdukovom dresu, kakve veze to ima
Moj kolega koji ide na utk Posusja i Hajduka je dosa u Hajdukovom dresu, na svaku utk Posusja ide i navija za Posusje
Zadnja izmjena: MarkoMaterazzi, dana/u 13 jul 2025, 21:56, ukupno mijenjano 1 put.

bvsic
Postovi: 4863
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 13 jul 2025, 21:52

MarkoMaterazzi je napisao/la:
13 jul 2025, 21:46
brig je napisao/la:
12 jul 2025, 22:30
AVNOJ je napisao/la:
12 jul 2025, 21:22
U Posušju pun stadion, što li???
Da, i izdaše se. Objavili da prodaju pun kapacitet. 4200 ulaznica. Sto ja tvrdim otkad su usli da lazu broj gledatelja. Al nebitno

S druge strane ne kontam čemu ova tekma osim financijske koristi? Ko da sam protiv sebe radis. Maltene svaki Posušak kojeg imam u kontaktima s obitelji ili ekipno objavio sliku u dresovima Hajduka. Znaci nece bit 2% ljudi koji za Posusje navijaju večeras
Znaš li razliku pušteno u prodaju i broj karata
4250 karata pušteno u prodaju
30 sponzora po 40 besplatnih ulaznica
30x40 =1200
Svaki igrač i strucni stožer po 6 karat
30x6=180
4250+1200+180=5630
Što se tiče ljudi što dolaze u hajdukovom dresu, kakve veze to ima
Moj kolega koji ide na utk Posusja i Hajduka je dosa u Hajdukovom dresu, na svaku utk Posusja ide i navija za Posusje a pošto si ti ograničen vjerojatno to nećes shvatit
Toliko se dijele ulaznice? To samo ova utakmica ili inace?
Sarajevo jednom od vecih sponzora daje 6 vecinom

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19887
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 13 jul 2025, 21:55

slika

slika






Hvala za lijepu mladost

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hrammm1921 » 13 jul 2025, 22:21

Zutti je napisao/la:
13 jul 2025, 18:41
Hrammm1921 je napisao/la:
13 jul 2025, 18:20
Bosnjo je najgora sorta i poganluk.
Istina. Ti i slični tebi ste eklatantan primjer toga.

Dizi bilbord Vici, izginut ces :rol:

Avatar
Vanja8
Postovi: 14090
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 13 jul 2025, 22:24

svrakino1921 je napisao/la:
13 jul 2025, 21:55
slika

slika






Hvala za lijepu mladost
I treba vam Jug da nosi ime ovog heroja, Rahmet mu dusi

VelezovaCernica
Postovi: 10
Pridružen/a: 19 jul 2020, 12:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la VelezovaCernica » 13 jul 2025, 23:26

MarkoMaterazzi je napisao/la:
13 jul 2025, 21:46
brig je napisao/la:
12 jul 2025, 22:30
AVNOJ je napisao/la:
12 jul 2025, 21:22
U Posušju pun stadion, što li???
Da, i izdaše se. Objavili da prodaju pun kapacitet. 4200 ulaznica. Sto ja tvrdim otkad su usli da lazu broj gledatelja. Al nebitno

S druge strane ne kontam čemu ova tekma osim financijske koristi? Ko da sam protiv sebe radis. Maltene svaki Posušak kojeg imam u kontaktima s obitelji ili ekipno objavio sliku u dresovima Hajduka. Znaci nece bit 2% ljudi koji za Posusje navijaju večeras
Znaš li razliku pušteno u prodaju i broj karata
4250 karata pušteno u prodaju
30 sponzora po 40 besplatnih ulaznica
30x40 =1200
Svaki igrač i strucni stožer po 6 karat
30x6=180
4250+1200+180=5630
Što se tiče ljudi što dolaze u hajdukovom dresu, kakve veze to ima
Moj kolega koji ide na utk Posusja i Hajduka je dosa u Hajdukovom dresu, na svaku utk Posusja ide i navija za Posusje
Ovo je tacno 100%. Pa i u Mostaru poslije Veleža najviše se nosi Hjadukov dres.

spolacentra
Postovi: 199
Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la spolacentra » 14 jul 2025, 08:52

HDZ i Hajduk su samo sigurni.


Avatar
brig
Postovi: 2614
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la brig » 14 jul 2025, 09:39

MarkoMaterazzi je napisao/la:
13 jul 2025, 21:46
brig je napisao/la:
12 jul 2025, 22:30
AVNOJ je napisao/la:
12 jul 2025, 21:22
U Posušju pun stadion, što li???
Da, i izdaše se. Objavili da prodaju pun kapacitet. 4200 ulaznica. Sto ja tvrdim otkad su usli da lazu broj gledatelja. Al nebitno

S druge strane ne kontam čemu ova tekma osim financijske koristi? Ko da sam protiv sebe radis. Maltene svaki Posušak kojeg imam u kontaktima s obitelji ili ekipno objavio sliku u dresovima Hajduka. Znaci nece bit 2% ljudi koji za Posusje navijaju večeras
Znaš li razliku pušteno u prodaju i broj karata
4250 karata pušteno u prodaju
30 sponzora po 40 besplatnih ulaznica
30x40 =1200
Svaki igrač i strucni stožer po 6 karat
30x6=180
4250+1200+180=5630
Što se tiče ljudi što dolaze u hajdukovom dresu, kakve veze to ima
Moj kolega koji ide na utk Posusja i Hajduka je dosa u Hajdukovom dresu, na svaku utk Posusja ide i navija za Posusje
Apsolutno nije točno. Kapacitet Mokrog doca je bas tih cca 4200. Kakvih 5630!? Pa po tom je onda veći kapacitet nego Pecara. Što nije istina. Čemu pumpanje to?

Dalje, eto sam si sebi za dresove odgovorio kakve veze ima.

Inače, Posušje po ovoj utakmici što sam gledao djeluje jako dobro. Moglo bi bit nezgodno svima ove sezone.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 14 jul 2025, 09:59

Pact1921 je napisao/la:
13 jul 2025, 17:13
A jeli vi to tvrdite da vi ne dobijate pare od drzave . Od kantona ste dobili od 2021 vise para nego mi . Ako mi ne vjerute istrazujte informacije. Opstina centar ce uloziti vise para u projekat izgradnje krova na istoku nego sto ce opstina novo sarajevo u izgradnju juzne trbine . Ali na ovom forumu pitari samo govore kako smo mi na drzavnim jaslama a oni hrabro zive od svojih transfera. Iako drzava i vama daje pare koliko ste u minusu to je virtual vec obasnjavao . Nekako dajete manje plate nego mi bar po financijskom izvjestaju i opet se zalite . I pored toga svega zeljo je gradansko drustvo a sarajevo je u privatnom vlasnistvu dvojice investitora.
Nikakav problem nama da igramo na gradskom stadionu,mnogi veliki klubovi igraju na gradskim stadionima,samo dobra,lazna radnicka klasa se sprda sa tim i nekog naziva podstanarima. Neka naprave gradski stadion,olimpijski za koji mi dajemo pare a ne Grbavicu koja nije gradski niti Olimpijski stadion i za koju nam otimaju pare dok se Olimpijski i gradski stadion raspada.

Avatar
Shategabri
Postovi: 19000
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 14 jul 2025, 10:52

Pact1921 je napisao/la:
13 jul 2025, 17:13
A jeli vi to tvrdite da vi ne dobijate pare od drzave . Od kantona ste dobili od 2021 vise para nego mi . Ako mi ne vjerute istrazujte informacije. Opstina centar ce uloziti vise para u projekat izgradnje krova na istoku nego sto ce opstina novo sarajevo u izgradnju juzne trbine . Ali na ovom forumu pitari samo govore kako smo mi na drzavnim jaslama a oni hrabro zive od svojih transfera. Iako drzava i vama daje pare koliko ste u minusu to je virtual vec obasnjavao . Nekako dajete manje plate nego mi bar po financijskom izvjestaju i opet se zalite . I pored toga svega zeljo je gradansko drustvo a sarajevo je u privatnom vlasnistvu dvojice investitora.
Kad vam odgovara, onda ste građansko društvo, klub raje i radnička klasa.
I onda nije problem da idu budžetske pare u klub raje.

S druge strane, kad se qrčiti pitarima privatnom imovinom, e onda vi imate stadion, imate nešto u svom vlasništvu.
Logikom, ja kao građanin sam na neki način jedan od vlasnika. I moje pare idu za gradnju tog stadiona.
Ili nisam?!

Morate se odlučiti, jeste li pravno lice koje posjeduje imovinu ili ste pak narodna livada?
Ne može i jedno i drugo.
Koševo Zapad

Avatar
TylerBurey
Postovi: 66
Pridružen/a: 26 jun 2025, 21:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TylerBurey » 14 jul 2025, 10:52

VelezovaCernica je napisao/la:
13 jul 2025, 23:26
MarkoMaterazzi je napisao/la:
13 jul 2025, 21:46
brig je napisao/la:
12 jul 2025, 22:30


Da, i izdaše se. Objavili da prodaju pun kapacitet. 4200 ulaznica. Sto ja tvrdim otkad su usli da lazu broj gledatelja. Al nebitno

S druge strane ne kontam čemu ova tekma osim financijske koristi? Ko da sam protiv sebe radis. Maltene svaki Posušak kojeg imam u kontaktima s obitelji ili ekipno objavio sliku u dresovima Hajduka. Znaci nece bit 2% ljudi koji za Posusje navijaju večeras
Znaš li razliku pušteno u prodaju i broj karata
4250 karata pušteno u prodaju
30 sponzora po 40 besplatnih ulaznica
30x40 =1200
Svaki igrač i strucni stožer po 6 karat
30x6=180
4250+1200+180=5630
Što se tiče ljudi što dolaze u hajdukovom dresu, kakve veze to ima
Moj kolega koji ide na utk Posusja i Hajduka je dosa u Hajdukovom dresu, na svaku utk Posusja ide i navija za Posusje
Ovo je tacno 100%. Pa i u Mostaru poslije Veleža najviše se nosi Hjadukov dres.
Ovisi o tome što podrazumijevaš pod Mostar. Ja u Mostaru vidim Veležov dres samo na travnjaku kada gostuju Vrapčićani koji su oteli identitet bivšeg kluba.

NoProfit
Postovi: 2781
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 14 jul 2025, 10:53

NoDi80 je napisao/la:
13 jul 2025, 17:40
Novi napadac sutra potpisuje za Zeljeznicar?
Igrac koji je igrao za Heracles prvu ligu Nizozemske?
Jesi l' mi vidio šta za ono?

Avatar
TylerBurey
Postovi: 66
Pridružen/a: 26 jun 2025, 21:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TylerBurey » 14 jul 2025, 11:18

Antesportas9AP je napisao/la:
13 jul 2025, 21:38
svrakino1921 je napisao/la:
13 jul 2025, 21:27
slika

slika





Idemo Pitari da i Vi osvojite koji bod za Državni koeficijent
Ne možemo mi i Zrinja sve sami
Tesko zadnjih godina nasu drzavu samo brukaju unatoc silnim milijunima od transfera vrhunskih nogometasa.
Inace drze 1. I 2. mjesto najvecih poraza BiH klubova u europi.
Atalanta 8:0
Borussia M 7:0
:kafa:
Divovi :rol:
Srećom, ovo spamanje će prestati u četvrtak u 21:30.

Rodjeni81
Postovi: 1882
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 14 jul 2025, 11:20

TylerBurey je napisao/la:
14 jul 2025, 10:52
VelezovaCernica je napisao/la:
13 jul 2025, 23:26
MarkoMaterazzi je napisao/la:
13 jul 2025, 21:46

Znaš li razliku pušteno u prodaju i broj karata
4250 karata pušteno u prodaju
30 sponzora po 40 besplatnih ulaznica
30x40 =1200
Svaki igrač i strucni stožer po 6 karat
30x6=180
4250+1200+180=5630
Što se tiče ljudi što dolaze u hajdukovom dresu, kakve veze to ima
Moj kolega koji ide na utk Posusja i Hajduka je dosa u Hajdukovom dresu, na svaku utk Posusja ide i navija za Posusje
Ovo je tacno 100%. Pa i u Mostaru poslije Veleža najviše se nosi Hjadukov dres.
Ovisi o tome što podrazumijevaš pod Mostar. Ja u Mostaru vidim Veležov dres samo na travnjaku kada gostuju Vrapčićani koji su oteli identitet bivšeg kluba.
Naravno, jer kundama treba organizovat televizija da bi dosli do jezgre grada.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: BarbareZeljin i 13 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []