Premijer liga BiH - aktuelno

fks74
Postovi: 13470
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 14 jul 2025, 20:00

PeppermintSA je napisao/la:
14 jul 2025, 19:53
fks74 je napisao/la:
14 jul 2025, 19:46
Oni se uporno zadužuju a država im uporno izlazi u susret.
Ovo je nečuveno šta rade. Ne samo što im država izlazi u susret nego im gradi i stadion. Nečuveno.
Ma dobro neka gradi ali su dosadni sa pričom, mi gradimo, mi imamo svoje itd. Treba da barem šute jer su sve dobili od države.

Avatar
Beli98
Postovi: 3272
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Beli98 » 14 jul 2025, 20:00

Predatod je napisao/la:
14 jul 2025, 19:59
Joj divova, sve kao odlicno. Nema veze za lose pripreme. A na kraju ce biti **** majki Zekicu i Mirvicu poslije evrope i karanja od Zrinjskog.
Sto tebe toliko briga sta ce se dogadjati u ekipi za koju ne navijas?
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
gegenpressing
Postovi: 739
Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la gegenpressing » 14 jul 2025, 20:02

fks74 je napisao/la:
14 jul 2025, 20:00
PeppermintSA je napisao/la:
14 jul 2025, 19:53
fks74 je napisao/la:
14 jul 2025, 19:46
Oni se uporno zadužuju a država im uporno izlazi u susret.
Ovo je nečuveno šta rade. Ne samo što im država izlazi u susret nego im gradi i stadion. Nečuveno.
Ma dobro neka gradi ali su dosadni sa pričom, mi gradimo, mi imamo svoje itd. Treba da barem šute jer su sve dobili od države.
Vama da nije bilo države nebi ni nastali :urnebes:
Brohra ribo se...

fks74
Postovi: 13470
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 14 jul 2025, 20:06

gegenpressing je napisao/la:
14 jul 2025, 20:02
fks74 je napisao/la:
14 jul 2025, 20:00
PeppermintSA je napisao/la:
14 jul 2025, 19:53


Ovo je nečuveno šta rade. Ne samo što im država izlazi u susret nego im gradi i stadion. Nečuveno.
Ma dobro neka gradi ali su dosadni sa pričom, mi gradimo, mi imamo svoje itd. Treba da barem šute jer su sve dobili od države.
Vama da nije bilo države nebi ni nastali :urnebes:
Ni jedna ekipa nebi nastala da nije države. :wave:

19vendetta87
Postovi: 10299
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 14 jul 2025, 20:08

fks74 je napisao/la:
14 jul 2025, 19:24
Eman Košpo u Fiorentini za samo 400 000 eura.
Mirva nudio max 300 000 i ni eura vise. I kapitensku traku po dolasku.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

HeavyBassBlues
Postovi: 166
Pridružen/a: 08 jul 2025, 08:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HeavyBassBlues » 14 jul 2025, 20:09

Argentina je napisao/la:
14 jul 2025, 19:04
Antesportas9AP je napisao/la:
14 jul 2025, 19:01
Argentina je napisao/la:
14 jul 2025, 18:58


Uslovno receno zvanicna adresa, stadion, prostorije its Veleza je bilo na zapadnoj strani. Pametnije bi im bilo da su Velez prisvojili, stavili sahovnicu na grb umjesto petokrake, imali bi vise navijaca :rol:
To bi vi i voljeli :urnebes: :urnebes: :urnebes:
U tom slucaju bi im bilo lakse sa grbom, kao i ostalima sto su odbacili petokraku koja im je sve dali (vecini i stadion), a mogli bi reci i dedo mi je navijao za Velez🤣

zriNJski je fula i u imenu. Treba zriNski, ali to je vec ozbiljni cas historije ko su i sta su bili.
Nažalost, nisi u pravu, čisto iz semantičkog ugla.
Nikola Šubić jest Zrinski, po tvrđavi/gradu Zrin.
Međutim, prisvojna zamjenica za njega kao Zrinskog, jest Zrinjski. Da klub pripada gradu/mjestu Zrin, bio bi Zrinski.
Ovako, pripada Zrinskom, pa je Zrinjski.
Tvoj nick je Argentina. Dakle, tvoja pristojna zamjenica - argentinski
Pristojna zamjenica od "argentinski" jest argentinovski/argentinjski.
Izvini na maltretiranju.

Predatod
Postovi: 740
Pridružen/a: 13 dec 2022, 18:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Predatod » 14 jul 2025, 20:09

Beli98 je napisao/la:
14 jul 2025, 20:00
Predatod je napisao/la:
14 jul 2025, 19:59
Joj divova, sve kao odlicno. Nema veze za lose pripreme. A na kraju ce biti **** majki Zekicu i Mirvicu poslije evrope i karanja od Zrinjskog.
Sto tebe toliko briga sta ce se dogadjati u ekipi za koju ne navijas?
Ma cudno mi vazda neko nafuravanje. Doveli ovu prevaru iz Dinama od 33 godine nece lik asistencije imati za cijelu sezonu. I ovo malo sto je valjalo od Gruzijca i njega stalo.
Mnoge godine sam proveo s tobom, gdje god igro bio tuuuu, znaj da nikad necu prestati s borbom TEBI VJERAN OSTAT CU!!!

NoDi80
Postovi: 19028
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 14 jul 2025, 20:14

Predatod je napisao/la:
14 jul 2025, 20:09
Beli98 je napisao/la:
14 jul 2025, 20:00
Predatod je napisao/la:
14 jul 2025, 19:59
Joj divova, sve kao odlicno. Nema veze za lose pripreme. A na kraju ce biti **** majki Zekicu i Mirvicu poslije evrope i karanja od Zrinjskog.
Sto tebe toliko briga sta ce se dogadjati u ekipi za koju ne navijas?
Ma cudno mi vazda neko nafuravanje. Doveli ovu prevaru iz Dinama od 33 godine nece lik asistencije imati za cijelu sezonu. I ovo malo sto je valjalo od Gruzijca i njega stalo.
Iskreno brate **** je igrac
Prije par mjeseci je igrao po 90 minuta protiv Bayerna, Dortmunda, Salzburga, Arsenala, Milana, Celtic
Ne sjecam se kad je neko tako dosao u nasu ligu da ima takve minute
Ima preko 1500 minuta u Ligi Prvaka, Europa Ligi i Konfrencijskoj u samo zadnjih godinu ipo dana
To je bas iskustvo i iznenadio sam da je dosao kod njih
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 14 jul 2025, 20:19, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 14 jul 2025, 20:18

PeppermintSA je napisao/la:
14 jul 2025, 19:27
Argentina je napisao/la:
14 jul 2025, 19:03
Pact1921 je napisao/la:
14 jul 2025, 17:45
Znate sta mene zanima sto zrinjski i slavija i jos par takvih tvrde da su nastali prije 100 godina. Zrinjski kaze 1905 a slavija 1908 . I naravno oba tima tvrde da su ugaseni 1941 to jest zrinjski kaze 1945. A oba ponovo upaljena 1992. Slavija je bar ko imala nekog uspjeha u kraljevini jugoslaviji imali su jedno 2 mjesto ovi nisu imali nista. I znaci nemaju nikakve povezanosti sa tim klubovima sto su postojali prije 80 godina osim imena jer su uzela njihova imena. Ja ne kontam sto se ne pomirite sa cinjenicom da ste nastali 1992 jednostavno. Evo to je isto kao da ja dodjem i kazem evo ja osnivam SAŠK koji se ugasio 1945 i reci cu da je klub nastao 1910 klub za historijom od 115 godina. Ili dzerzel sarajevo , ili SK jugoslavija .
Slavija je klub sarajvske porodice Despic, pravoslavci. Oni su trgovacka porodica koja je pomagala sve, a najvise pravoslavce i njihova udruzenja, kulturno umjetnicka drustva itd. Slaviju su osnovali u hotelu Evropa koji je bio jedno vrijeme u njihovom vlasnistvu, a igrali su na Metalcu kod Prve gimnazije. Poprilicno carsijski klub jer je strogi centar.

Poprilicna kradja od strane Lukavice da je Slavija srpski klub. To je vise privatni klub porodice Despic. E sad, ta ista porodica je poklonila svoju kucu gradu koja je danas muzej. Ako su kucu poklonili Sarajevu kao kulturnu bastinu, onda je logicno i za klub, iako je nastavio funkcionisati i bez njih jer su i ostali ukljuceni bili u njegov rad.

Lako se odredjena garnitura odrekla Slavije jer je kao pravoslavna/srpska, a ovi ga jos lakse prisvojili/ukrali i podjonili historiju.
pobrkao si porodice Despić i Jeftanović. Jedan od osnivača Slavije je bio Zdrako Jeftanović, sin tadašnjeg vlasnika hotela Evropa, Dušana Jeftanovića. Hotel Evropu je izgradio Glirogije Jeftanović, Dušanov otac. Dakle, hotel Evropa je bio u vlasništvu porodice Jeftanović sve do '45., kada su preživjeli (ustaše su pobile veliki dio porodice u Jasenovcu) emigirirali u Čile. Međutim, ne može se reći da je Slaviju osnovala ta porodice. Osnovala ju je tadašnja, kako se onda govorilo, napredna omladina iz Prve gimnazije. Otud je prvi naziv kluba bio ĐSK - Đački sportski klub. Tek će nešto kasnije pući tikva po nacionalnim šavovima, Hrvati će izaći i osnovati SAŠK, Bošnjaci Đerzelez, a Srbi će preimenovati klub u SSC - Srpski sportski klub. Tek je 1921. klub preimenovan u Slaviju, budući da je Slavija Prag na neki način bila sportski pijemont slovenskim klubovima, ali to je duža priča koja sve korijene vuče još od sokoloskog pokreta u 19. vijeku.
Despici su sigurno bili u osnivanju kluba + ostali koji su nastavili (sto sam naveo). Za Evropu moguce da ai upravu, do mene ako je greska.

Poenta posta mi je bilo da smo se olako odrekli Slavije jer je "srpska", a navedene porodice jesu pravoslavci, ali mislim velike Sarajlije jer su ostavile nesto vrijedno iza sebe gradu, a samim time i drzavi.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

fks74
Postovi: 13470
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 14 jul 2025, 20:19

Predatod je napisao/la:
14 jul 2025, 20:09
Beli98 je napisao/la:
14 jul 2025, 20:00
Predatod je napisao/la:
14 jul 2025, 19:59
Joj divova, sve kao odlicno. Nema veze za lose pripreme. A na kraju ce biti **** majki Zekicu i Mirvicu poslije evrope i karanja od Zrinjskog.
Sto tebe toliko briga sta ce se dogadjati u ekipi za koju ne navijas?
Ma cudno mi vazda neko nafuravanje. Doveli ovu prevaru iz Dinama od 33 godine nece lik asistencije imati za cijelu sezonu. I ovo malo sto je valjalo od Gruzijca i njega stalo.
Je.i ga mi možemo dovoditi samo prevare, nismo u mogućnosti dovoditi igrače iz Jedinstva.

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 14 jul 2025, 20:21

HeavyBassBlues je napisao/la:
14 jul 2025, 20:09
Argentina je napisao/la:
14 jul 2025, 19:04
Antesportas9AP je napisao/la:
14 jul 2025, 19:01


To bi vi i voljeli :urnebes: :urnebes: :urnebes:
U tom slucaju bi im bilo lakse sa grbom, kao i ostalima sto su odbacili petokraku koja im je sve dali (vecini i stadion), a mogli bi reci i dedo mi je navijao za Velez🤣

zriNJski je fula i u imenu. Treba zriNski, ali to je vec ozbiljni cas historije ko su i sta su bili.
Nažalost, nisi u pravu, čisto iz semantičkog ugla.
Nikola Šubić jest Zrinski, po tvrđavi/gradu Zrin.
Međutim, prisvojna zamjenica za njega kao Zrinskog, jest Zrinjski. Da klub pripada gradu/mjestu Zrin, bio bi Zrinski.
Ovako, pripada Zrinskom, pa je Zrinjski.
Tvoj nick je Argentina. Dakle, tvoja pristojna zamjenica - argentinski
Pristojna zamjenica od "argentinski" jest argentinovski/argentinjski.
Izvini na maltretiranju.
U Hrvatskoj ima klub Zrinski. Mogao je i ovdje biti iskreno.

Inace Subici su rod sa Tvrtkom, zriNJski bez BiH ne bi postojao, nikako da shvate da su sve ono sto pljuju :kafa:
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Predatod
Postovi: 740
Pridružen/a: 13 dec 2022, 18:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Predatod » 14 jul 2025, 20:43

NoDi80 je napisao/la:
14 jul 2025, 20:14
Predatod je napisao/la:
14 jul 2025, 20:09
Beli98 je napisao/la:
14 jul 2025, 20:00

Sto tebe toliko briga sta ce se dogadjati u ekipi za koju ne navijas?
Ma cudno mi vazda neko nafuravanje. Doveli ovu prevaru iz Dinama od 33 godine nece lik asistencije imati za cijelu sezonu. I ovo malo sto je valjalo od Gruzijca i njega stalo.
Iskreno brate **** je igrac
Prije par mjeseci je igrao po 90 minuta protiv Bayerna, Dortmunda, Salzburga, Arsenala, Milana, Celtic
Ne sjecam se kad je neko tako dosao u nasu ligu da ima takve minute
Ima preko 1500 minuta u Ligi Prvaka, Europa Ligi i Konfrencijskoj u samo zadnjih godinu ipo dana
To je bas iskustvo i iznenadio sam da je dosao kod njih
Izmužen.
Mnoge godine sam proveo s tobom, gdje god igro bio tuuuu, znaj da nikad necu prestati s borbom TEBI VJERAN OSTAT CU!!!

NoDi80
Postovi: 19028
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 14 jul 2025, 21:01

slika
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 14 jul 2025, 21:03, ukupno mijenjano 2 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
tuitamo
Postovi: 502
Pridružen/a: 08 jul 2024, 14:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tuitamo » 14 jul 2025, 21:02

NoDi80 je napisao/la:
14 jul 2025, 21:01
Za neke dvije godine
slika
Dvije godine da se izgradi bez krova??

NoDi80
Postovi: 19028
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 14 jul 2025, 21:03

tuitamo je napisao/la:
14 jul 2025, 21:02
NoDi80 je napisao/la:
14 jul 2025, 21:01
Za neke dvije godine
slika
Dvije godine da se izgradi bez krova??
Za 6 mjesci bi novi Jug trebao biti gotov, a nakon toga ide krov i ne stajemo!!!!
Finalni projekat je da Grbavica bude kompletna sa novim zapadom!!! :bih:
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 14 jul 2025, 21:05, ukupno mijenjano 2 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
tuitamo
Postovi: 502
Pridružen/a: 08 jul 2024, 14:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tuitamo » 14 jul 2025, 21:04

NoDi80 je napisao/la:
14 jul 2025, 21:03
tuitamo je napisao/la:
14 jul 2025, 21:02
NoDi80 je napisao/la:
14 jul 2025, 21:01
Za neke dvije godine
slika
Dvije godine da se izgradi bez krova??
Za 6 mjesci bi novi Jug trebao biti gotov, a nakon toga ide krov i ne stajemo!!!!
Finalni projekat je da Grbavica bude kompletna sa novim zapadom!!!
aha, dobro je, kontam 2 godine samo za tribinu bez iceg

NoDi80
Postovi: 19028
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 14 jul 2025, 21:05

tuitamo je napisao/la:
14 jul 2025, 21:04
NoDi80 je napisao/la:
14 jul 2025, 21:03
tuitamo je napisao/la:
14 jul 2025, 21:02


Dvije godine da se izgradi bez krova??
Za 6 mjesci bi novi Jug trebao biti gotov, a nakon toga ide krov i ne stajemo!!!!
Finalni projekat je da Grbavica bude kompletna sa novim zapadom!!!
aha, dobro je, kontam 2 godine samo za tribinu bez iceg
Stadion Grbavica ⭐️⭐️⭐️⭐️
Kapacitet oko 20.000
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11459
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 14 jul 2025, 21:12

Predatod je napisao/la:
14 jul 2025, 20:09
Beli98 je napisao/la:
14 jul 2025, 20:00
Predatod je napisao/la:
14 jul 2025, 19:59
Joj divova, sve kao odlicno. Nema veze za lose pripreme. A na kraju ce biti **** majki Zekicu i Mirvicu poslije evrope i karanja od Zrinjskog.
Sto tebe toliko briga sta ce se dogadjati u ekipi za koju ne navijas?
Ma cudno mi vazda neko nafuravanje. Doveli ovu prevaru iz Dinama od 33 godine nece lik asistencije imati za cijelu sezonu. I ovo malo sto je valjalo od Gruzijca i njega stalo.
Za tebe je prevara lik koji ima skoro 200 nastupa za Dinamo, skoro 100 za Sporting?
Preko 20 nastupa u Europskoj ligi, 17 u ligi prvaka, pričamo o grupnim fazama pa na dalje, ne o kvalifikacijama.
80+ nastupa za reprezentaciju, a duži period i kapiten iste.
Al’ ok, ako Predatod sa foruma kaže da je prevara, mora da je tako.
Samo znam da bi vi guzice dali za takvog igrača :beba:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
TylerBurey
Postovi: 66
Pridružen/a: 26 jun 2025, 21:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TylerBurey » 14 jul 2025, 21:19

Balorda je napisao/la:
14 jul 2025, 15:08
Moraš imati iq u minusu da se upecaš na ovu mitomaniju koju komšija mitoman i falsifikator svega širi ovdje. Koji vam je qrac momci.
https://hr.wikipedia.org/wiki/MO%C5%A0K ... tvo_Mostar
Uvjerljivije bi se doimalo da ste devedesetih nastavili ovu priču. Ovako, ta znamo se.

NoDi80
Postovi: 19028
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 14 jul 2025, 21:26

Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: bvsic, Hajdeee, Paromlinac i 10 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []