Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59753
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 16 jul 2025, 22:09

AVNOJ je napisao/la:
16 jul 2025, 21:49
P.S. Jesi to otišao na utakmicu.

Ujutro letim iz Dubrovnika za Zagreb pa ću se prebaciti do Ljubljane, onda za Koper.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Direktorcic
Postovi: 2590
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 16 jul 2025, 22:16

Virtu4l je napisao/la:
16 jul 2025, 22:09
AVNOJ je napisao/la:
16 jul 2025, 21:49
P.S. Jesi to otišao na utakmicu.

Ujutro letim iz Dubrovnika za Zagreb pa ću se prebaciti do Ljubljane, onda za Koper.
Ima guzve na granici izmedju crne gore i dubrovnika da znas :D

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 16 jul 2025, 22:17

Balorda je napisao/la:
16 jul 2025, 22:08
Kolika je bila kvota da će se onaj muflon prvi javiti?
Hocel ko banovat ovu spodoubu zbog uvreda ili da mu se sjetim familije? Ajde pavijanu na telegram jedva smo se rijesili krembila. Poceo Balorda da odreedjuje ko ce pisat :rol: to mozes na svojoj livadi.
Zadnja izmjena: mosarajvosa83, dana/u 16 jul 2025, 22:19, ukupno mijenjano 1 put.

RatoborniMrmot
Postovi: 1788
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RatoborniMrmot » 16 jul 2025, 22:18

mosarajvosa83 je napisao/la:
16 jul 2025, 22:00
Balorda je napisao/la:
16 jul 2025, 21:55
Zanimljivo je kako ljudi različito doživljavaju stvari, dok nekima Sarajevo radi strašan posao sa transferima igrača, meni su primjer lošeg posla u vezi ulaganja u igrače i isporučenog rezultata. Masa ogromnog novca se baca, troše nemjerljivo više od ostalih, a rezultati definitivno ne prate ulaganja.

Uspredba i pozicioniranje ispod Dinama je jedna od većih gluparija napisanih ovdje.
Normalno da radimo odlican posao,pogledaj izlazne transfere i koga sad trenutno imamo u izlogu. Sto se uspjeha tice to je je svima jasno zasto nismo vise napravili,uostalom pogledaj koliko vi ulazete i bacate pare a borili ste se za opstanak,primjer bacanja para u bunar a ni transfera ni uspjeha. Samo nastavite sa ovom transfer politikom kao i do sad. Ovo nije zlonamjerno vec mi je zalosno da vi dovodite neke poluigrace i necemu se nadate.
Sampioni ste sto se tice transfera sto jest', jest :mrgreen:

Znaci sudije su krive jer ste 100+ bodova iza sampiona u zadnje cetiri sezone ?

**** kosovski mit u kakve gluposti vi vjerujete :urnebes:

Ako vas J*** u liZi dje ste u Europi ? Milsami, imenjaci Torpedo ,Trnava. Opet sudije, a ? :urnebes:
Zadnja izmjena: RatoborniMrmot, dana/u 16 jul 2025, 22:20, ukupno mijenjano 1 put.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 16 jul 2025, 22:20

Bumbaclat je napisao/la:
16 jul 2025, 22:08
Bezveze se ovdje danima naglaba o cijenama karata na Kosevu, koje jesu previsoke u poredjenju sa drugim (boljim) stadionima, ali sta Mirvica briga za to?

Covjek je biznismen, kapitalista. On bi najsretniji bio da sjede i govore "defense, defense," jedu hot dogove i kupuju majice kao u njegovoj drugoj domovini. Pa one jadne Horde se lome godinama da Ajlu otjeraju, zena uredno u klubu, pa je li ste sta desilo? Nije. Covjek ih ne zarezuje 1%, a ne da nesto gleda da li je nekoj familiji previse dati za 4 karte.

Meni je iskreno cak i simpaticno sto je poslao botove da im pisu "sta hoces, koliko je hambas?" a oni klimaju glavama dok im inspekcije zatvaraju tribine jer se urusavaju.

Uglavnom, deri Mirva boli te qrac.
Evo bas si nas iznervirao,necemo moci da zaspemo.

Avatar
Bumbaclat
Postovi: 1056
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bumbaclat » 16 jul 2025, 22:28

mosarajvosa83 je napisao/la:
16 jul 2025, 22:20
Evo bas si nas iznervirao,necemo moci da zaspemo.
Sta zasipate u ova doba? Nije mi bila namjera da vas remetim.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 16 jul 2025, 22:32

Bumbaclat je napisao/la:
16 jul 2025, 22:28
mosarajvosa83 je napisao/la:
16 jul 2025, 22:20
Evo bas si nas iznervirao,necemo moci da zaspemo.
Sta zasipate u ova doba? Nije mi bila namjera da vas remetim.
E hebiga,kasno je sad.

Avatar
AVNOJ
Postovi: 3196
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AVNOJ » 16 jul 2025, 22:35

Virtu4l je napisao/la:
16 jul 2025, 22:09
AVNOJ je napisao/la:
16 jul 2025, 21:49
P.S. Jesi to otišao na utakmicu.

Ujutro letim iz Dubrovnika za Zagreb pa ću se prebaciti do Ljubljane, onda za Koper.
Forumske sile će biti poremećene.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hrammm1921 » 16 jul 2025, 22:40

AVNOJ je napisao/la:
16 jul 2025, 22:35
Virtu4l je napisao/la:
16 jul 2025, 22:09
AVNOJ je napisao/la:
16 jul 2025, 21:49
P.S. Jesi to otišao na utakmicu.

Ujutro letim iz Dubrovnika za Zagreb pa ću se prebaciti do Ljubljane, onda za Koper.
Forumske sile će biti poremećene.

Ode momeku €500 do Slovenije :rol:

amypitar
Postovi: 9100
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la amypitar » 16 jul 2025, 22:42

mosarajvosa83 je napisao/la:
16 jul 2025, 22:20
Bumbaclat je napisao/la:
16 jul 2025, 22:08
Bezveze se ovdje danima naglaba o cijenama karata na Kosevu, koje jesu previsoke u poredjenju sa drugim (boljim) stadionima, ali sta Mirvica briga za to?

Covjek je biznismen, kapitalista. On bi najsretniji bio da sjede i govore "defense, defense," jedu hot dogove i kupuju majice kao u njegovoj drugoj domovini. Pa one jadne Horde se lome godinama da Ajlu otjeraju, zena uredno u klubu, pa je li ste sta desilo? Nije. Covjek ih ne zarezuje 1%, a ne da nesto gleda da li je nekoj familiji previse dati za 4 karte.

Meni je iskreno cak i simpaticno sto je poslao botove da im pisu "sta hoces, koliko je hambas?" a oni klimaju glavama dok im inspekcije zatvaraju tribine jer se urusavaju.

Uglavnom, deri Mirva boli te qrac.
Evo bas si nas iznervirao,necemo moci da zaspemo.
Pucat ce vama cirevi jos godinama od Mirve.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59753
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 16 jul 2025, 22:43

Direktorcic je napisao/la:
16 jul 2025, 22:16
Ima guzve na granici izmedju crne gore i dubrovnika da znas :D

Neće biti u 4 ujutro, a svakako živim tu blizu, 10 min od granice. :mrgreen:
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59753
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 16 jul 2025, 22:44

AVNOJ je napisao/la:
16 jul 2025, 22:35
Forumske sile će biti poremećene.

Samo da je proći nekako. Već mjerkam rutu do Stavangera.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3829
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HordasOdMalena » 16 jul 2025, 22:57

Virtu4l je napisao/la:
16 jul 2025, 22:44
AVNOJ je napisao/la:
16 jul 2025, 22:35
Forumske sile će biti poremećene.

Samo da je proći nekako. Već mjerkam rutu do Stavangera.
Kakve su vam šanse? Neodoljivo sve podsjeća na Trnavu.
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59753
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 16 jul 2025, 23:10

HordasOdMalena je napisao/la:
16 jul 2025, 22:57
Kakve su vam šanse? Neodoljivo sve podsjeća na Trnavu.
Upravo to sam i napisao poslije prve utakmice,

Virtu4l je napisao/la:
11 jul 2025, 10:37
Ja se plašim da nam se ne ponovi vaša Trnava, sve je bilo kao preslikano iz vaše prve utakmice. Trebao si zabiti tri komada i onda rahat na revanš, ovako su ipak oni favoriti.
Ma izaći na teren odigrati utakmicu, dati sve od sebe pa šta bude. Žrijeb nas je baš zeznuo, ubjedljivo najteži protivnik, a evo kako su prošli ostali nositelji u našoj mini grupi pred izvlačenje,

Sutjeska - Dinamo Brest 1:2
A. Escaldes - Dudelange 2:0
Vardar - La Fiorita 3:0

Tri nositelja su vjerovatno već ispala, još samo Koper. :mrgreen:
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

IMResurrected
Postovi: 332
Pridružen/a: 29 avg 2024, 22:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la IMResurrected » 16 jul 2025, 23:14

Cisto sumnjam da cete dominirati kao na Grbavici, ali mozete proci. Bas maloprije gledam kvote, nerealno visoke na Zeljeznicar. Ko se kladi, vrijedi probati.

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3829
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HordasOdMalena » 16 jul 2025, 23:15

Virtu4l je napisao/la:
16 jul 2025, 23:10
HordasOdMalena je napisao/la:
16 jul 2025, 22:57
Kakve su vam šanse? Neodoljivo sve podsjeća na Trnavu.
Upravo to sam i napisao poslije prve utakmice,

Virtu4l je napisao/la:
11 jul 2025, 10:37
Ja se plašim da nam se ne ponovi vaša Trnava, sve je bilo kao preslikano iz vaše prve utakmice. Trebao si zabiti tri komada i onda rahat na revanš, ovako su ipak oni favoriti.
Ma izaći na teren odigrati utakmicu, dati sve od sebe pa šta bude. Žrijeb nas je baš zeznuo, ubjedljivo najteži protivnik, a evo kako su prošli ostali nositelji u našoj mini grupi pred izvlačenje,

Sutjeska - Dinamo Brest 1:2
A. Escaldes - Dudelange 2:0
Vardar - La Fiorita 3:0

Tri nositelja su vjerovatno već ispala, još samo Koper. :mrgreen:
Tako to bude sa našim ekipama u žrijebu. :D

Razlika u odnosu na Trnavu je što ćete opet igrati “domaću” utakmicu, a to bi moglo prevagnuti na vašu stranu, iako mi je ovo 50:50 utakmica.

Jako vam je bitno ne primiti rani gol, onda bi vas vjerovatno natrpali do kraja.
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59753
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 16 jul 2025, 23:21

HordasOdMalena je napisao/la:
16 jul 2025, 23:15
Jako vam je bitno ne primiti rani gol, onda bi vas vjerovatno natrpali do kraja.
Ne vjerujem ja da nas ovaj Koper može natrpati u tom smislu, nije baš razlika u kvalitetu tolika, niti se oni mogu pretvoriti u Man City za 6 dana. Naravno, uvijek se može desiti neki blackout pa da izgledaš kao amater na terenu, kao nedavno u Mostaru, ali sumnjam. Trkački smo izgleda veoma spremni. E sad, koliko je dobro tempirati trku ovako rano - vidjećemo.

Čak bih se usudio reći da je treneru Kopra u ovom trenutku mnogo teže nego Adžemu.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3829
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HordasOdMalena » 16 jul 2025, 23:30

Virtu4l je napisao/la:
16 jul 2025, 23:21
HordasOdMalena je napisao/la:
16 jul 2025, 23:15
Jako vam je bitno ne primiti rani gol, onda bi vas vjerovatno natrpali do kraja.
Čak bih se usudio reći da je treneru Kopra u ovom trenutku mnogo teže nego Adžemu.
Složio bih se sa tobom, kada ispadneš kao nosilac, to je uvijek kiks, bez obzira protiv koga igraš, osim onih amatera tipa San Marino i Gibraltar. A vama u ovom trenutku nije i ne može biti kiks ispasti od Kopera.

Ostane li aktivan rezultat, kako vrijeme bude odmicalo, oni će sve nervozniji biti. Izdržite li poluvrijeme sa nulom, imate velike šanse za proći dalje.
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

NajvecaRadosti
Postovi: 10160
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 16 jul 2025, 23:31

Virtu4l je napisao/la:
16 jul 2025, 23:10
HordasOdMalena je napisao/la:
16 jul 2025, 22:57
Kakve su vam šanse? Neodoljivo sve podsjeća na Trnavu.
Upravo to sam i napisao poslije prve utakmice,

Virtu4l je napisao/la:
11 jul 2025, 10:37
Ja se plašim da nam se ne ponovi vaša Trnava, sve je bilo kao preslikano iz vaše prve utakmice. Trebao si zabiti tri komada i onda rahat na revanš, ovako su ipak oni favoriti.
Ma izaći na teren odigrati utakmicu, dati sve od sebe pa šta bude. Žrijeb nas je baš zeznuo, ubjedljivo najteži protivnik, a evo kako su prošli ostali nositelji u našoj mini grupi pred izvlačenje,

Sutjeska - Dinamo Brest 1:2
A. Escaldes - Dudelange 2:0
Vardar - La Fiorita 3:0

Tri nositelja su vjerovatno već ispala, još samo Koper. :mrgreen:
Cini mi se da one 3 preostale ekipe nisu zajedno vrijedile ko Koper ali opet moze se igrati.Sem onog jednog igraca nisu ovi nesto opasni.Bolju tranziciju imaju ali i nedostataka.

Ako izadjete sutra otvoreno pred 2k+ vasi proci cete ako krenete ko mi u Trnavi letite.

Bas kao sto sam ocekivao,50-50 dvomec a tako ce bit i sutra
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 16 jul 2025, 23:34

RatoborniMrmot je napisao/la:
16 jul 2025, 22:18
mosarajvosa83 je napisao/la:
16 jul 2025, 22:00
Balorda je napisao/la:
16 jul 2025, 21:55
Zanimljivo je kako ljudi različito doživljavaju stvari, dok nekima Sarajevo radi strašan posao sa transferima igrača, meni su primjer lošeg posla u vezi ulaganja u igrače i isporučenog rezultata. Masa ogromnog novca se baca, troše nemjerljivo više od ostalih, a rezultati definitivno ne prate ulaganja.

Uspredba i pozicioniranje ispod Dinama je jedna od većih gluparija napisanih ovdje.
Normalno da radimo odlican posao,pogledaj izlazne transfere i koga sad trenutno imamo u izlogu. Sto se uspjeha tice to je je svima jasno zasto nismo vise napravili,uostalom pogledaj koliko vi ulazete i bacate pare a borili ste se za opstanak,primjer bacanja para u bunar a ni transfera ni uspjeha. Samo nastavite sa ovom transfer politikom kao i do sad. Ovo nije zlonamjerno vec mi je zalosno da vi dovodite neke poluigrace i necemu se nadate.
Sampioni ste sto se tice transfera sto jest', jest :mrgreen:

Znaci sudije su krive jer ste 100+ bodova iza sampiona u zadnje cetiri sezone ?

**** kosovski mit u kakve gluposti vi vjerujete :urnebes:

Ako vas J*** u liZi dje ste u Europi ? Milsami, imenjaci Torpedo ,Trnava. Opet sudije, a ? :urnebes:
Borusija,Celtik dva playoffa onako ukratko zadnjih godina,gdje ste vi?

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []