Ode popara za milion i sesto hiljada maraka (moram slovima da je lakse racunovodjama)
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sezdeset hiljada puta se "upisao" na forum, ali ovo mu je jedan od vecih bisera.
Razlika izmedju Popare i Bubanje ko razlika izmedju keca i dvice u gornjoj vilici...
Just sayin'
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
- svrakino1921
- Postovi: 19863
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
I sad ovdje nema 3 000 Željovaca
Eeeeeee
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa nije ni bilo...
Prema procjenama domaćina, Želju je večeras bodrilo blizu 2.000 navijača. Manijaci, najvatreniji fanovi, tokom dana pravili su sjajnu atmosferu u ovom slovenskom gradu, a sve je proteklo bez inajmanjeg incidenta.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da se nije raspao prije nego je stigao u nasu ligu,mogli su iz Sarajeva za Bubanju uzet 5 miliona

12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zamisli kolko bi pitara bilo, njih ima puno vise nego nas
Ja mislim oko 4800 pitara bi bilo 100%
Slabo Manijaci , 2000 prelose
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma koga bi bilo vise to nikad necemo saznati.. Ali da je bila dobra posjeta,to niko ne moze osporit,samo treba biti realan a ne napucavat bezveze broj ljudi...Hrammm1921 je napisao/la: ↑19 jul 2025, 16:45
Zamisli kolko bi pitara bilo, njih ima puno vise nego nas![]()
Ja mislim oko 4800 pitara bi bilo 100%
Slabo Manijaci , 2000 prelose
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
- ErosViverosViv
- Postovi: 3374
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
rishovski je napisao/la: ↑19 jul 2025, 16:26Da se nije raspao prije nego je stigao u nasu ligu,mogli su iz Sarajeva za Bubanju uzet 5 miliona![]()
![]()
Zadnja izmjena: ErosViverosViv, dana/u 19 jul 2025, 16:58, ukupno mijenjano 1 put.
-
VolimoSarajevo
- Postovi: 500
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jaoooo igraju turnir u Hrasnici hahahahahaha
Giftajte giftajte
Giftajte giftajte
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nemoj tako, ne zna se za koliko je Al Jaber otišao.ErosViverosViv je napisao/la: ↑19 jul 2025, 16:54![]()
![]()
Raspali bubanja prodan za vise nego svi njihovi transferi zajedno za 11 godina![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
u cetvrtak ce biti 1-1 na kosevu i onda pitari imaju ekskurziju
Crni Cerak 🐦⬛
- ErosViverosViv
- Postovi: 3374
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nema dostupnih informacija tako da cu racunati da je otisao za 0.00. Svakako oni od transfera nisu ni kroasan dobili.fks74 je napisao/la: ↑19 jul 2025, 16:58Nemoj tako, ne zna se za koliko je Al Jaber otišao.ErosViverosViv je napisao/la: ↑19 jul 2025, 16:54![]()
![]()
Raspali bubanja prodan za vise nego svi njihovi transferi zajedno za 11 godina![]()
-
VolimoSarajevo
- Postovi: 500
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Koreografija "medjvedici" ako su ono medjvedici onda....
Pjesma uz istu ima smisla
i šuma je bas izgledala ista ona sto kradu drva haahahahhahaha
Pjesma uz istu ima smisla
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
800mil eura za Bubija, zgodno.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Stani malo, sad prozivaju za Bubanju, a otišao za 800 hiljada eura?
Nestvarni likovi.
Nestvarni likovi.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
I sve to spominje ova karikatura iz Makedonije, koja se bruka kao na traci.
Onda najveći hit, čovjek ne zna pravila o stranicma ali drugome govori "da ne lupeta".
Čovjek se savršeno uklapa sa pitarima sa ove teme, nestvarna simbioza, zato se ovoliko i "ližu".
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- HordasOdMalena
- Postovi: 3829
- Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
S druge strane, prodaja Bubanje je baš onako interesantan potez, posebno jer je imao ugovor do 2027. Kad na to dodamo "da je uber igračina", baš zanimljivo. 
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Steta pa se raspaorishovski je napisao/la: ↑19 jul 2025, 16:26Da se nije raspao prije nego je stigao u nasu ligu,mogli su iz Sarajeva za Bubanju uzet 5 miliona![]()
![]()
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Online
Trenutno korisnika/ca: almir2018, LondonBlues i 11 gostiju.






