Premijer liga BiH - aktuelno

Resolute
Postovi: 336
Pridružen/a: 02 jul 2025, 17:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Resolute » 22 jul 2025, 16:16

Iskreno se nadam da Zrinja rusi Slovana veceras, i da u Mostaru zavrsavaju pricu.

Avatar
tuitamo
Postovi: 502
Pridružen/a: 08 jul 2024, 14:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tuitamo » 22 jul 2025, 16:24

Resolute je napisao/la:
22 jul 2025, 16:16
Iskreno se nadam da Zrinja rusi Slovana veceras, i da u Mostaru zavrsavaju pricu.
red bi bio a :bih:

Direktorcic
Postovi: 2590
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 22 jul 2025, 16:26

kolegi s posla rodjendan na smrcenjacima i haj tamo da popijem nesto s njima, trojica u dresu hajduka,jedan je u modricevom dresu,i jedan u dresu ovog zvinjskog.i haj malo smo se opustili,reko svega vam evo modricev dres mogu svarit,ali sta ce vam hajdukovi dresovi. Kad ce ovaj jedan na rakiji od 6 ujutru,ustade kaze " hajduk nam je i mati i ćaća". :urnebes:

Avatar
Semper
Postovi: 3529
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Semper » 22 jul 2025, 16:55

Direktorcic je napisao/la:
22 jul 2025, 16:26
kolegi s posla rodjendan na smrcenjacima i haj tamo da popijem nesto s njima, trojica u dresu hajduka,jedan je u modricevom dresu,i jedan u dresu ovog zvinjskog.i haj malo smo se opustili,reko svega vam evo modricev dres mogu svarit,ali sta ce vam hajdukovi dresovi. Kad ce ovaj jedan na rakiji od 6 ujutru,ustade kaze " hajduk nam je i mati i ćaća". :urnebes:
Preludooooo

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 22 jul 2025, 17:05

Semper je napisao/la:
22 jul 2025, 16:55
Direktorcic je napisao/la:
22 jul 2025, 16:26
kolegi s posla rodjendan na smrcenjacima i haj tamo da popijem nesto s njima, trojica u dresu hajduka,jedan je u modricevom dresu,i jedan u dresu ovog zvinjskog.i haj malo smo se opustili,reko svega vam evo modricev dres mogu svarit,ali sta ce vam hajdukovi dresovi. Kad ce ovaj jedan na rakiji od 6 ujutru,ustade kaze " hajduk nam je i mati i ćaća". :urnebes:
Preludooooo
Ludo, ludi ludolino

Avatar
Semper
Postovi: 3529
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Semper » 22 jul 2025, 17:06

Kako bi bilo mocno da Zelju preuzme Mirvićev burazer, kakvi bi to derbiji bili... Zamislite da se derbi igra na privatnom stadionu porodice Mirvic...

Avatar
LavoviGabela
Postovi: 618
Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LavoviGabela » 22 jul 2025, 17:08

Direktorcic je napisao/la:
22 jul 2025, 16:26
kolegi s posla rodjendan na smrcenjacima i haj tamo da popijem nesto s njima, trojica u dresu hajduka,jedan je u modricevom dresu,i jedan u dresu ovog zvinjskog.i haj malo smo se opustili,reko svega vam evo modricev dres mogu svarit,ali sta ce vam hajdukovi dresovi. Kad ce ovaj jedan na rakiji od 6 ujutru,ustade kaze " hajduk nam je i mati i ćaća". :urnebes:
Ne znaš ti gdje su smrcenjaci, a ne da dodjes tamo :urnebes:
Evo reci kako se zove kafana dat ću šta hoćeš :urnebes:
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 22 jul 2025, 17:11

Semper je napisao/la:
22 jul 2025, 17:06
Kako bi bilo mocno da Zelju preuzme Mirvićev burazer, kakvi bi to derbiji bili... Zamislite da se derbi igra na privatnom stadionu porodice Mirvic...
Zeljo se ne moze preuzeti.
Moze postat strateški partner - da daje pare a da se i dalje skupština pita.
Nije Zeljo kesa suplja da ih neko preuzme.

Avatar
rishovski
Postovi: 5001
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 22 jul 2025, 17:14

TylerBurey je napisao/la:
22 jul 2025, 15:03
rishovski je napisao/la:
22 jul 2025, 14:42
TylerBurey je napisao/la:
22 jul 2025, 12:36
Možemo li bar danas pokazati dostojanstvo i ostaviti sukobe po strani?
Najveći klub zajedničke nam države igra drugo pretkolo Lige prvaka. Okupimo se, prevladajmo razlike i pružimo podršku HŠK Zrinjskom jer ovo je trenutak koji nadilazi podjele.
Ko će podržavat politički projekat koji je napravljen samo da bi se podijelio grad Mostar,kako se Velež nakon rata ne bi mogao vratiti pod Bijeli Brijeg,jer ipak tamo postoji i veliki broj onih koji i dan danas vole Velež kao i prije rata,ali zbog mira u kući,trpe i šute! Vrijeme liječi sve rane a toga se HDZ i plašio da bi Velež opet ujedinio grad i zato su osnovali nakaradu iz Međugorja :kafa: I sad uz pomoć 100-tinjak plaćenika HDZ-a glume neke huligane... Za prćiju koju finansira židovski genocidaš Kabiri,samo bolestan moze navijat!
To su samo subjektivna mrzilačka naklapanja. Voli netko nekakav ugasli klub koji bi trebao ujediniti nešto, Hdz se boji, nakaradu financira Židov i gušteri masoni srać, kenj..

Mogao bi našvrljati takve upise o svakom klubu duge poput ekvatora, a opet ne bih do kraja rekao sve što mi je na umu.


Činjenice su nešto sasvim drugo i izgledaju ovako:

Najstariji nogometni klub u Bosni i Hercegovini koji nastupa u Premijer ligi je HŠK Zrinjski Mostar, osnovan 1905. godine.

Najtrofejniji klub u Premijer ligi BiH je također Zrinjski, s najvećim brojem osvojenih titula.

Vodeći klub na vječnoj tablici Premijer lige BiH — po broju bodova, pobjeda i nastupa — je Zrinjski Mostar.

Zrinjski igra na stadionu pod Bijelim Brijegom, koji je Grad Mostar ustupio na korištenje klubu na 100 godina.

Prvi bh. klub koji je izborio grupnu fazu europskog natjecanja (Konferencijska liga UEFA) bio je Zrinjski, u sezoni 2023/24.


...

Diskutirajmo argumentima. Lijep pozdrav.
Da se politika nije umijesala i napravila tu mržnju i podjelu u Mostaru,Dragan Čović bi nosio bubanj na svaku tekmu Veleža... Ovako su svjesno napravili klub Zrinjski i dali mu stadion na kojem je historija Veleža. Tim činom su napravili projekat koji će uvijek biti koristen za nacionalnu mržnju i pljuvanje države u kojoj taj klub nastupa.To se najbolje vidi kad krene himna.Znači svjesno se ide na provokaciju,okrečući leđa. I onda očekuješ podršku...kako da ne..
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

fks74
Postovi: 13463
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 22 jul 2025, 17:15

jurisicduska je napisao/la:
22 jul 2025, 17:11
Semper je napisao/la:
22 jul 2025, 17:06
Kako bi bilo mocno da Zelju preuzme Mirvićev burazer, kakvi bi to derbiji bili... Zamislite da se derbi igra na privatnom stadionu porodice Mirvic...
Zeljo se ne moze preuzeti.
Moze postat strateški partner - da daje pare a da se i dalje skupština pita.
Nije Zeljo kesa suplja da ih neko preuzme.
:urnebes: :urnebes:

NoDi80
Postovi: 18969
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 22 jul 2025, 17:22

fks74 je napisao/la:
22 jul 2025, 17:15
jurisicduska je napisao/la:
22 jul 2025, 17:11
Semper je napisao/la:
22 jul 2025, 17:06
Kako bi bilo mocno da Zelju preuzme Mirvićev burazer, kakvi bi to derbiji bili... Zamislite da se derbi igra na privatnom stadionu porodice Mirvic...
Zeljo se ne moze preuzeti.
Moze postat strateški partner - da daje pare a da se i dalje skupština pita.
Nije Zeljo kesa suplja da ih neko preuzme.
:urnebes: :urnebes:
Fks šuplja kesa :rol:
Koliko god Mirvic da ulozi sve propadne
Je li na to aludrirate hahaha
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 22 jul 2025, 17:23, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
LavoviGabela
Postovi: 618
Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LavoviGabela » 22 jul 2025, 17:23

rishovski je napisao/la:
22 jul 2025, 17:14
TylerBurey je napisao/la:
22 jul 2025, 15:03
rishovski je napisao/la:
22 jul 2025, 14:42


Ko će podržavat politički projekat koji je napravljen samo da bi se podijelio grad Mostar,kako se Velež nakon rata ne bi mogao vratiti pod Bijeli Brijeg,jer ipak tamo postoji i veliki broj onih koji i dan danas vole Velež kao i prije rata,ali zbog mira u kući,trpe i šute! Vrijeme liječi sve rane a toga se HDZ i plašio da bi Velež opet ujedinio grad i zato su osnovali nakaradu iz Međugorja :kafa: I sad uz pomoć 100-tinjak plaćenika HDZ-a glume neke huligane... Za prćiju koju finansira židovski genocidaš Kabiri,samo bolestan moze navijat!
To su samo subjektivna mrzilačka naklapanja. Voli netko nekakav ugasli klub koji bi trebao ujediniti nešto, Hdz se boji, nakaradu financira Židov i gušteri masoni srać, kenj..

Mogao bi našvrljati takve upise o svakom klubu duge poput ekvatora, a opet ne bih do kraja rekao sve što mi je na umu.


Činjenice su nešto sasvim drugo i izgledaju ovako:

Najstariji nogometni klub u Bosni i Hercegovini koji nastupa u Premijer ligi je HŠK Zrinjski Mostar, osnovan 1905. godine.

Najtrofejniji klub u Premijer ligi BiH je također Zrinjski, s najvećim brojem osvojenih titula.

Vodeći klub na vječnoj tablici Premijer lige BiH — po broju bodova, pobjeda i nastupa — je Zrinjski Mostar.

Zrinjski igra na stadionu pod Bijelim Brijegom, koji je Grad Mostar ustupio na korištenje klubu na 100 godina.

Prvi bh. klub koji je izborio grupnu fazu europskog natjecanja (Konferencijska liga UEFA) bio je Zrinjski, u sezoni 2023/24.


...

Diskutirajmo argumentima. Lijep pozdrav.
Da se politika nije umijesala i napravila tu mržnju i podjelu u Mostaru,Dragan Čović bi nosio bubanj na svaku tekmu Veleža... Ovako su svjesno napravili klub Zrinjski i dali mu stadion na kojem je historija Veleža. Tim činom su napravili projekat koji će uvijek biti koristen za nacionalnu mržnju i pljuvanje države u kojoj taj klub nastupa.To se najbolje vidi kad krene himna.Znači svjesno se ide na provokaciju,okrečući leđa. I onda očekuješ podršku...kako da ne..
Kad o politici i klubu podje pricat navijač sda podveleskog isprdka zvanog vehlez. Da vam nije politike i brtalja podveleskih koji su sda, davno bi bili ugašeni.
:bih:
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Direktorcic
Postovi: 2590
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 22 jul 2025, 17:24

LavoviGabela je napisao/la:
22 jul 2025, 17:08
Direktorcic je napisao/la:
22 jul 2025, 16:26
kolegi s posla rodjendan na smrcenjacima i haj tamo da popijem nesto s njima, trojica u dresu hajduka,jedan je u modricevom dresu,i jedan u dresu ovog zvinjskog.i haj malo smo se opustili,reko svega vam evo modricev dres mogu svarit,ali sta ce vam hajdukovi dresovi. Kad ce ovaj jedan na rakiji od 6 ujutru,ustade kaze " hajduk nam je i mati i ćaća". :urnebes:
Ne znaš ti gdje su smrcenjaci, a ne da dodjes tamo :urnebes:
Evo reci kako se zove kafana dat ću šta hoćeš :urnebes:
Nije u kafani,ima normalnih ljudi koji te kuci zovnu ;)
Znam ja dobro gdje su smrcenjaci,ne sekiraj se ti blago babi svome

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 22 jul 2025, 17:36

NoDi80 je napisao/la:
22 jul 2025, 17:22
fks74 je napisao/la:
22 jul 2025, 17:15
jurisicduska je napisao/la:
22 jul 2025, 17:11


Zeljo se ne moze preuzeti.
Moze postat strateški partner - da daje pare a da se i dalje skupština pita.
Nije Zeljo kesa suplja da ih neko preuzme.
:urnebes: :urnebes:
Fks šuplja kesa :rol:
Koliko god Mirvic da ulozi sve propadne
Je li na to aludrirate hahaha
Aludiram na to kad ste našli način da propagandnom ideologijom predstavite to sto država vam daje pare , otpisuje poreze i pravi stadion nekoliko puta a da se i dalje nazivate radničkom klubom , tako ćete naći i modus da investitora predstavite ko frajera koji daje pare i to je to iz ciste ljubavi prema radničkoj klasi. Kod vas će to bit bukvalno tako, živi bili pa vidjeli.

Majstori prerušavanja.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5250
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 22 jul 2025, 17:38

Direktorcic je napisao/la:
22 jul 2025, 16:26
kolegi s posla rodjendan na smrcenjacima i haj tamo da popijem nesto s njima, trojica u dresu hajduka,jedan je u modricevom dresu,i jedan u dresu ovog zvinjskog.i haj malo smo se opustili,reko svega vam evo modricev dres mogu svarit,ali sta ce vam hajdukovi dresovi. Kad ce ovaj jedan na rakiji od 6 ujutru,ustade kaze " hajduk nam je i mati i ćaća". :urnebes:
Jel ovo iz one knjige: Nije se desilo.. :mrgreen:

Cito sam i ja, al mi je ova promakla. Al dobra

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 22 jul 2025, 17:39

tutankamon1905 je napisao/la:
22 jul 2025, 17:38
Direktorcic je napisao/la:
22 jul 2025, 16:26
kolegi s posla rodjendan na smrcenjacima i haj tamo da popijem nesto s njima, trojica u dresu hajduka,jedan je u modricevom dresu,i jedan u dresu ovog zvinjskog.i haj malo smo se opustili,reko svega vam evo modricev dres mogu svarit,ali sta ce vam hajdukovi dresovi. Kad ce ovaj jedan na rakiji od 6 ujutru,ustade kaze " hajduk nam je i mati i ćaća". :urnebes:
Jel ovo iz one knjige: Nije se desilo.. :mrgreen:

Cito sam i ja, al mi je ova promakla. Al dobra
Istina je, ja sam bio dres Modrića. A moj kolega Vanja je bio šesta rakija i on može potvrditi.

NoDi80
Postovi: 18969
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 22 jul 2025, 17:39

jurisicduska je napisao/la:
22 jul 2025, 17:36
NoDi80 je napisao/la:
22 jul 2025, 17:22
fks74 je napisao/la:
22 jul 2025, 17:15


:urnebes: :urnebes:
Fks šuplja kesa :rol:
Koliko god Mirvic da ulozi sve propadne
Je li na to aludrirate hahaha
Aludiram na to kad ste našli način da propagandnom ideologijom predstavite to sto država vam daje pare , otpisuje poreze i pravi stadion nekoliko puta a da se i dalje nazivate radničkom klubom , tako ćete naći i modus da investitora predstavite ko frajera koji daje pare i to je to iz ciste ljubavi prema radničkoj klasi. Kod vas će to bit bukvalno tako, živi bili pa vidjeli.

Majstori prerušavanja.
Kakav ste vi klub?
Vi nikad niste bili radnicki klub, uvijek vam je sve guzovace
Rezimski nastanak i ulaganja, Tanove pare, Namove pare, Mirviceve pare, stadion gradski, savez uradio novu podlogu
Vi kao navijaci niste u stanju 70 godina da pokrenete incijativu cak ni **** stolice da zamijenite
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 22 jul 2025, 17:40, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
chily-rz
Postovi: 8716
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la chily-rz » 22 jul 2025, 17:39

Jedno je sigurno, ljubav prema Zrinjskom nije išla s koljena na koljeno, više od režima do režima.

Direktorcic
Postovi: 2590
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 22 jul 2025, 17:45

tutankamon1905 je napisao/la:
22 jul 2025, 17:38
Direktorcic je napisao/la:
22 jul 2025, 16:26
kolegi s posla rodjendan na smrcenjacima i haj tamo da popijem nesto s njima, trojica u dresu hajduka,jedan je u modricevom dresu,i jedan u dresu ovog zvinjskog.i haj malo smo se opustili,reko svega vam evo modricev dres mogu svarit,ali sta ce vam hajdukovi dresovi. Kad ce ovaj jedan na rakiji od 6 ujutru,ustade kaze " hajduk nam je i mati i ćaća". :urnebes:
Jel ovo iz one knjige: Nije se desilo.. :mrgreen:

Cito sam i ja, al mi je ova promakla. Al dobra
Ako iko zna da se to desava, ti znas :mrgreen:

Avatar
avenija
Postovi: 10834
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la avenija » 22 jul 2025, 19:02

Sindikat profi fudbaleri je nesto sto se najbolje desilo u bh fudbalu. Sve klubove je natjerao da redovno plaćaju igrace ili da im sve isplate nakon zastupanja na sudu a ne da ih tretiraju kao robove. Hvala Bogu pa se ne moram više crveniti i stiditi kao nekada kada je Čelik svake dvije sedmice bio u medijima zbog dugovanja, blokada itd. Jos ove kozojebe neandertalce na čelu sa krmetom Husicem disciplinirat kao posljednji rezervat divljavštine i to je to.


slika
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: laszlo i 18 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []