Nije favorit, prvo što nismo vidjeli kakvi smo, a drugo i ako budemo konkurentni, sasjeku te u 3-4 utakmice i pokažu ti da nećeš bit prvak, vrlo jednostavno.
I onda ti dođu i broje koliko zaostaješ bodova u 3-4 sezone.
Nije favorit, prvo što nismo vidjeli kakvi smo, a drugo i ako budemo konkurentni, sasjeku te u 3-4 utakmice i pokažu ti da nećeš bit prvak, vrlo jednostavno.
Ovo je jedina istina, da svi imaju iste uslove u ligi, ista bi bila mnogo jača. Ljudi koji žele ulagati u klubove bi bez problema to radili jer bi znali da to ne rade uzalud. Mnogi igrači zaobilaze ovu ligu zbog toga.
Od trojca Barisic, Jakovljević, Šunjić spali na ova dva pokemona + ova bekova stara i spora Memija i Sušić.
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.