BH klubovi u Evropi 25/26
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Zar se nešto drugo očekivalo?
Ova liga je dno dna.
Ova liga je dno dna.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴
- BiHSportman
- Postovi: 1243
- Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
- Kontakt:
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Nije do lige kako vi govorite nego što su Zrinjski i Borac preslabi
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Nakon smecara iz Banja Luke, i smecari iz Z. Mostara dozivjeli potop, sjajno. Okrecemo se cetvrtku, uz nadu da ce Novi Pazar i Sarajevo s prednoscu otici na revans. 
- BiHSportman
- Postovi: 1243
- Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
- Kontakt:
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Rodno mjesto polovine danasnjih Sarajlija. Da Sutjeska iz Foce igra u Evropi onda bi i druga polovina imala za koga navijati.
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Ma pusti ovog.. Smara danima s Pazarom,al dzaba mu govorit.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Problem naših klubova je organizacija i kako rukovati sa novcem, dobar plan/rad i koji ti je cilj za 10 godina. To mi nemamo, dan za danom živimo i nažalost to sve vidimo svaki dan u našoj državi, ne samo u sportu. Da nam nije onog slovenca u Uefi nebi mi još imali ni jednog kluba u tim evropskim ligama. Što se tiče Borca i Zrinjskog, njima će ovo biti dovoljno u našoj ligi, jer znamo svi kako to izgleda kad se igra naša liga i kako sudije svoje odrade. U Evropi moraš puno bolje da bi napravio iskorak, nema tu Beusa i Vice. Ono što su Zrinjski i Borac uspijeli jednom, moraju potvrdit i tako graditi neki kontinuitet u Evropi.
Borac sramotno ispada od Coloma, što je stvarno neshvatljivo poslije onakve sezone u Evropi gdje si igrao dobre utakmice. Zrinjski takođe po 4 put ispada od Slovana. Gdje je taj novac otišao? To nek se njihovi navijači upitaju, ali ovo je slika prilika sav našeg fudbala. Slovenci, Slovaci i Andorci, sve fudbalske velesile. Da vidimo kako će biti protiv Breidablika, ako njih ne možes izbacit onda stvarno nemam riječi više, jer kao prvak države imaš najbolje šanse. A mi ćemo protiv Craiove tražit prolaz, bi će 50-50. Šteta bi baš bila da svi klubovi ispadaju, ali kad sagledamo cijelu situaciju zadnjih 20 godina i kako loše radimo, onda i nije neko iznenađenje što nam se ovo dešava. Nadati se boljem ono standardno naše.
Borac sramotno ispada od Coloma, što je stvarno neshvatljivo poslije onakve sezone u Evropi gdje si igrao dobre utakmice. Zrinjski takođe po 4 put ispada od Slovana. Gdje je taj novac otišao? To nek se njihovi navijači upitaju, ali ovo je slika prilika sav našeg fudbala. Slovenci, Slovaci i Andorci, sve fudbalske velesile. Da vidimo kako će biti protiv Breidablika, ako njih ne možes izbacit onda stvarno nemam riječi više, jer kao prvak države imaš najbolje šanse. A mi ćemo protiv Craiove tražit prolaz, bi će 50-50. Šteta bi baš bila da svi klubovi ispadaju, ali kad sagledamo cijelu situaciju zadnjih 20 godina i kako loše radimo, onda i nije neko iznenađenje što nam se ovo dešava. Nadati se boljem ono standardno naše.
- TylerBurey
- Postovi: 66
- Pridružen/a: 26 jun 2025, 21:54
- Kontakt:
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Ne paničarite dragi komentatori Lige Prvaka, Alkmaar smo preokrenuli u 45 minuta, a vi mislite da ne možemo Slovan u 90?
Mentalitet pobjednika!
Mentalitet pobjednika!
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
A čmeljničar?BiHSportman je napisao/la: ↑22 jul 2025, 22:41Nije do lige kako vi govorite nego što su Zrinjski i Borac preslabi
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Bilo bi ovo i gore, nego imaju mentalitet pobjednika, pa je ok.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
- ASD
- Postovi: 24710
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Imali zadnju liniju Barišić, Jakovljević, Tičinović i Ćorluka. Duplo jači na svakoj poziciji od trenutne zadnje linije.
Borac je isto fasovao jer je ostao bez Meijersa.
Sarajevo godinama igra sa lošom zadnjom linijom, koja je po meni ključna i za uzeti ligu, a i za napraviti uspjeh u Evropi.
- tutankamon1905
- Postovi: 5260
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
- Kontakt:
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Nadam se da cete kao i uvijek osvjetliti obraz bh lige i saprati ovu sramotu sto Zrinjski priredjuje iz godine u godinu...oh wait
Gledaj ovih, vratio se Ibro u klub pa se odma osilili
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Ovaj Zrinjski je previše limitirana ekipa, ništa neočekivano. Prošlogodišnji Borac iz Evrope bi odigrao egal sa ovim Slovanom, siguran sam u to. Preciznije, ovaj Zrinjski je duplo slabiji od onog s Rendulićem i Jakirovićem. Ne možeš ciljat visoko a da u ljetnom prelaznom roku dovedeš praktički jednog igrača koji vrijedi a isti dns nije igrao(Burey). I slijep čovjek vidi da su nekakvi igrači iz Jaruna zalutali na ovaj nivo i da je trebalo ljetos 5 igrača da zaličiš na nešto.
Rahim Ibrahim i to ti je to.
Rahim Ibrahim i to ti je to.
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Ma Sarajevo može ispasti ili proći, ne pričam o tome, nije Sarajevo tema. Pričam da Zrinjski i Borac nisu ništa, nikakve ekipe, i na mjestima na kojim su bili na kraju prvenstva su završili isključivo jer je liga takva kakva jest. To se pokazalo u evropskim izdanjima te dvije ekipe ovog ljeta.tutankamon1905 je napisao/la: ↑22 jul 2025, 23:24Nadam se da cete kao i uvijek osvjetliti obraz bh lige i saprati ovu sramotu sto Zrinjski priredjuje iz godine u godinu...oh wait![]()
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10164
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Nemamo mi sta osvijetliti.Vi ste daleko najbolji i kako volite reci pobjegli nam 100 i nesto bodova za 4 sezone.
Znaci u prijevodu ako mi ispadnemo u 2.pretkolu KL vi bi trebali barem grupe EL igrati svake godine.
Vidite li sad koliko vam je ova prica nigdje veze uostalom i smijesna.Budala bas moras bit da to napises i mislis ozbiljno ds je realno
Znaci u prijevodu ako mi ispadnemo u 2.pretkolu KL vi bi trebali barem grupe EL igrati svake godine.
Vidite li sad koliko vam je ova prica nigdje veze uostalom i smijesna.Budala bas moras bit da to napises i mislis ozbiljno ds je realno
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Objektivno Craiova je favorit protiv Sarajeva i mislim da će proći, što ako se desi bi značilo da niti jedna naša ekipa nije uspjela proći prvu prepreku. Lasalamet.
Grupa iznad svakog pojedinca.
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Koga ubrajas u to "mi"?
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Zrinjski je prosao Virtus, ovo je njima drugi protivnikRiquelme1921 je napisao/la: ↑22 jul 2025, 23:49Objektivno Craiova je favorit protiv Sarajeva i mislim da će proći, što ako se desi bi značilo da niti jedna naša ekipa nije uspjela proći prvu prepreku. Lasalamet.
Doduse i to je sretan protivnik koji je losiji od Kopera, Caiove
Borac se je bas obrukao kao niko
Slovan je svakako prejak za nase klubove i oni su 20 bodova pobjegili Spartak Trnavi koja je izbacila pitare prosle godine
U sustini svi smo losi i dobro si napisao lasalamet
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: BH klubovi u Evropi 25/26
Virtus bi prošla i moja ekipa s termina, to ako ćemo brojati u uspjehe baš smo grohnuli.NoDi80 je napisao/la: ↑22 jul 2025, 23:56Zrinjski je prosao Virtus, ovo je njima drugi protivnikRiquelme1921 je napisao/la: ↑22 jul 2025, 23:49Objektivno Craiova je favorit protiv Sarajeva i mislim da će proći, što ako se desi bi značilo da niti jedna naša ekipa nije uspjela proći prvu prepreku. Lasalamet.
Doduse i to je sretan protivnik koji je losiji od Kopera, Caiove
Borac se je bas obrukao kao niko
Slovan je svakako prejak za nase klubove i oni su 20 bodova pobjegili Spartak Trnavi koja je izbacila pitare prosle godine
U sustini svi smo losi i dobro si napisao lasalamet
Grupa iznad svakog pojedinca.
Online
Trenutno korisnika/ca: LondonBlues, Pact1921, Turo i 15 gostiju.


