BH klubovi u Evropi 25/26

Avatar
sampras
Postovi: 834
Pridružen/a: 05 nov 2019, 16:03
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la sampras » 23 jul 2025, 10:51

Uvijek je lijepo kada političko-fašistička nakarada dobije po pičci!

KarlMarx
Postovi: 945
Pridružen/a: 23 avg 2015, 16:59
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la KarlMarx » 23 jul 2025, 11:03

beka23 je napisao/la:
22 jul 2025, 23:51
BiHSportman je napisao/la:
22 jul 2025, 22:45
beka23 je napisao/la:
22 jul 2025, 22:44
Nakon smecara iz Banja Luke, i smecari iz Z. Mostara dozivjeli potop, sjajno. Okrecemo se cetvrtku, uz nadu da ce Novi Pazar i Sarajevo s prednoscu otici na revans. :bih:
Kakve veze Novi Pazar ima sa nama?
Koga ubrajas u to "mi"?
:bih: Novi Pazar ponos Bosne i Hercegovine! :bih:

Avatar
invincible1921
Postovi: 11459
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la invincible1921 » 23 jul 2025, 11:14

Dobro nemojte pretjerivati, eno islandjani koji se dizu u nebesa primise porciju da valja

Zeljo je realno bezveze ispo, ubili ih na Grbavici, tamo ispadnemo iz tri akcije...jbg kad sve saberes moglo se proc vrlo lako. Pricat da smo bili losi a njihov golman imo 20 odbrana ...je malo kontradiktorno

Borac - no comment, jednostavno iako zvuci ko floskula kosta ih sto im se podilazi u ligi i onda ti se igraci naviknu na takav stil. Medjutim bez obzira na sve dozivjeti ovakav debakl od andore je bruka teska

Zrinski je morao vise, jbt slovan pa nije real...

Ocekujem da ce Sarajevo proci, jes da nije lagan protivnik ali ulozilo se dosta i sigurno je ocekivati i neki rezultat
Zadnja izmjena: invincible1921, dana/u 23 jul 2025, 11:16, ukupno mijenjano 2 puta.
=\_1921_/=

Avatar
Bistrik
Postovi: 1720
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la Bistrik » 23 jul 2025, 11:15

Za Sarajevo je uvijek problem prodaja igrača. Da ostave ekipu barem Europske utakmice moglo bi se nešto očekivati ovak9 ništa.
Zrinjski je godinama unazad važio za ekipu koja ciljano dovodi pojačanja, šta je sada neznam možda lova.

19vendetta87
Postovi: 10291
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la 19vendetta87 » 23 jul 2025, 11:18

Neutral je napisao/la:
23 jul 2025, 10:25
Makedonci pobijediše najjaču ekipu iz Rumunije, lijepa motivacija za FK Sarajevo.
Dobili su ih i oni Andorci sto su izbacili Velez
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
invincible1921
Postovi: 11459
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la invincible1921 » 23 jul 2025, 11:23

Bistrik je napisao/la:
23 jul 2025, 11:15
Za Sarajevo je uvijek problem prodaja igrača. Da ostave ekipu barem Europske utakmice moglo bi se nešto očekivati ovak9 ništa.
Zrinjski je godinama unazad važio za ekipu koja ciljano dovodi pojačanja, šta je sada neznam možda lova.
Mislim sa je daleko veci problem trneri tj smjene. Dovedes trnera X on igra lupam jednu formaciju i stil potrosi pola godine da dovede igrace za to, onda ga otjeras dovedes trnera Y kojem od 20 igraca bar trecina uopste me treba jer on igra nesto skroz drugo, i onda haj nanovo dovodi igrace...

Ove godine se nije previse mjenjalo, ostalo je dosta kljucnih igraca, tako da mislim da bi moglo Sarajevo napravit neki rezultat u evropi
=\_1921_/=

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la mosarajvosa83 » 23 jul 2025, 11:24

invincible1921 je napisao/la:
23 jul 2025, 11:14
Dobro nemojte pretjerivati, eno islandjani koji se dizu u nebesa primise porciju da valja

Zeljo je realno bezveze ispo, ubili ih na Grbavici, tamo ispadnemo iz tri akcije...jbg kad sve saberes moglo se proc vrlo lako. Pricat da smo bili losi a njihov golman imo 20 odbrana ...je malo kontradiktorno

Borac - no comment, jednostavno iako zvuci ko floskula kosta ih sto im se podilazi u ligi i onda ti se igraci naviknu na takav stil. Medjutim bez obzira na sve dozivjeti ovakav debakl od andore je bruka teska

Zrinski je morao vise, jbt slovan pa nije real...

Ocekujem da ce Sarajevo proci, jes da nije lagan protivnik ali ulozilo se dosta i sigurno je ocekivati i neki rezultat
Kakve veze ima ulaganje kad je recimo Kraov8ja ulozila 20 puta vise?

Avatar
invincible1921
Postovi: 11459
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la invincible1921 » 23 jul 2025, 11:27

mosarajvosa83 je napisao/la:
23 jul 2025, 11:24
invincible1921 je napisao/la:
23 jul 2025, 11:14
Dobro nemojte pretjerivati, eno islandjani koji se dizu u nebesa primise porciju da valja

Zeljo je realno bezveze ispo, ubili ih na Grbavici, tamo ispadnemo iz tri akcije...jbg kad sve saberes moglo se proc vrlo lako. Pricat da smo bili losi a njihov golman imo 20 odbrana ...je malo kontradiktorno

Borac - no comment, jednostavno iako zvuci ko floskula kosta ih sto im se podilazi u ligi i onda ti se igraci naviknu na takav stil. Medjutim bez obzira na sve dozivjeti ovakav debakl od andore je bruka teska

Zrinski je morao vise, jbt slovan pa nije real...

Ocekujem da ce Sarajevo proci, jes da nije lagan protivnik ali ulozilo se dosta i sigurno je ocekivati i neki rezultat
Kakve veze ima ulaganje kad je recimo Kraov8ja ulozila 20 puta vise?
Pa ima veze jer automatski znaci da mozes dovest bolje igrace koji mogu nesto uradit...ok ulazu i drugi al nije sad ni univ. psg da dovodi ne znam ti kakve igrace

Ne bi se slozio da je ulozila 20puta vise, mislim da je sansa otprlike 55/45 u korist rumuna
=\_1921_/=

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5262
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la tutankamon1905 » 23 jul 2025, 11:33

Sakota, Velkovski?

Rano je Zrinja. Neka da se ispadne od Breidablika, i izgubi prva u playoffu konferencije pa onda po pojacanja krenut.

Avatar
FKBilder
Postovi: 2780
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la FKBilder » 23 jul 2025, 11:43

tutankamon1905 je napisao/la:
23 jul 2025, 11:33
Sakota, Velkovski?

Rano je Zrinja. Neka da se ispadne od Breidablika, i izgubi prva u playoffu konferencije pa onda po pojacanja krenut.
Procete Breidablik lakse nego prosli put.
2-3 pojacanja za grupnu fazu konferencije jer nabusice vas ljudi tamo ko sir kako igrate

Morpheus
Postovi: 2752
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la Morpheus » 23 jul 2025, 11:55

FKBilder je napisao/la:
23 jul 2025, 11:43
Procete Breidablik lakse nego prosli put.
2-3 pojacanja za grupnu fazu konferencije jer nabusice vas ljudi tamo ko sir kako igrate
Zar može lakše nego prošli put? Pa bilo je 5:1, 6:1 ili koliko već u prvoj utakmici.

Avatar
DamirT
Postovi: 31017
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la DamirT » 23 jul 2025, 11:57

Morpheus je napisao/la:
23 jul 2025, 11:55
FKBilder je napisao/la:
23 jul 2025, 11:43
Procete Breidablik lakse nego prosli put.
2-3 pojacanja za grupnu fazu konferencije jer nabusice vas ljudi tamo ko sir kako igrate
Zar može lakše nego prošli put? Pa bilo je 5:1, 6:1 ili koliko već u prvoj utakmici.
6-2

Poluvrijeme bilo vec 5-0. :urnebes:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Morpheus
Postovi: 2752
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la Morpheus » 23 jul 2025, 12:03

DamirT je napisao/la:
23 jul 2025, 11:57
6-2

Poluvrijeme bilo vec 5-0. :urnebes:
Eto bio sam blizu, pa ne može biti lakše od ovoga nikako.

bhfanatic14
Postovi: 5996
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la bhfanatic14 » 23 jul 2025, 12:04

Od 2008 niko nije proso drugi krug lige prvaka :rol: kakav napredak samo nastavljajte kriminalom,vidim daleko vas doveo. Da nisu dosle ive izmisljene lige konferencije nikad nebi vidili grupe ni dan danas, jer sa ovim takmicenjem ne postoji opcija da se ne plasiras. I island i andora i luksemburg svi su vec vidili grupe koji nikad nisu prije zbog ovih novih mafia takmicenja. Dovoljno vidit sutra cak 50 utakmica kvale za konferencligu , bitno je pare da se vrte uefi a fudbal sve smjesniji.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la mosarajvosa83 » 23 jul 2025, 12:11

bhfanatic14 je napisao/la:
23 jul 2025, 12:04
Od 2008 niko nije proso drugi krug lige prvaka :rol: kakav napredak samo nastavljajte kriminalom,vidim daleko vas doveo. Da nisu dosle ive izmisljene lige konferencije nikad nebi vidili grupe ni dan danas, jer sa ovim takmicenjem ne postoji opcija da se ne plasiras. I island i andora i luksemburg svi su vec vidili grupe koji nikad nisu prije zbog ovih novih mafia takmicenja. Dovoljno vidit sutra cak 50 utakmica kvale za konferencligu , bitno je pare da se vrte uefi a fudbal sve smjesniji.
Dok imamo ovakve sudije koji ubijaju fudbal,koji svirnu jednoj ekipi 30 faulova nikad necemo naprijed.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la mosarajvosa83 » 23 jul 2025, 12:12

invincible1921 je napisao/la:
23 jul 2025, 11:27
mosarajvosa83 je napisao/la:
23 jul 2025, 11:24
invincible1921 je napisao/la:
23 jul 2025, 11:14
Dobro nemojte pretjerivati, eno islandjani koji se dizu u nebesa primise porciju da valja

Zeljo je realno bezveze ispo, ubili ih na Grbavici, tamo ispadnemo iz tri akcije...jbg kad sve saberes moglo se proc vrlo lako. Pricat da smo bili losi a njihov golman imo 20 odbrana ...je malo kontradiktorno

Borac - no comment, jednostavno iako zvuci ko floskula kosta ih sto im se podilazi u ligi i onda ti se igraci naviknu na takav stil. Medjutim bez obzira na sve dozivjeti ovakav debakl od andore je bruka teska

Zrinski je morao vise, jbt slovan pa nije real...

Ocekujem da ce Sarajevo proci, jes da nije lagan protivnik ali ulozilo se dosta i sigurno je ocekivati i neki rezultat
Kakve veze ima ulaganje kad je recimo Kraov8ja ulozila 20 puta vise?
Pa ima veze jer automatski znaci da mozes dovest bolje igrace koji mogu nesto uradit...ok ulazu i drugi al nije sad ni univ. psg da dovodi ne znam ti kakve igrace

Ne bi se slozio da je ulozila 20puta vise, mislim da je sansa otprlike 55/45 u korist rumuna
Pa eto pogledaj,par igraca placeni preko mil eura.

Avatar
Bistrik
Postovi: 1720
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la Bistrik » 23 jul 2025, 12:16

invincible1921 je napisao/la:
23 jul 2025, 11:27
mosarajvosa83 je napisao/la:
23 jul 2025, 11:24
invincible1921 je napisao/la:
23 jul 2025, 11:14
Dobro nemojte pretjerivati, eno islandjani koji se dizu u nebesa primise porciju da valja

Zeljo je realno bezveze ispo, ubili ih na Grbavici, tamo ispadnemo iz tri akcije...jbg kad sve saberes moglo se proc vrlo lako. Pricat da smo bili losi a njihov golman imo 20 odbrana ...je malo kontradiktorno

Borac - no comment, jednostavno iako zvuci ko floskula kosta ih sto im se podilazi u ligi i onda ti se igraci naviknu na takav stil. Medjutim bez obzira na sve dozivjeti ovakav debakl od andore je bruka teska

Zrinski je morao vise, jbt slovan pa nije real...

Ocekujem da ce Sarajevo proci, jes da nije lagan protivnik ali ulozilo se dosta i sigurno je ocekivati i neki rezultat
Kakve veze ima ulaganje kad je recimo Kraov8ja ulozila 20 puta vise?
Pa ima veze jer automatski znaci da mozes dovest bolje igrace koji mogu nesto uradit...ok ulazu i drugi al nije sad ni univ. psg da dovodi ne znam ti kakve igrace

Ne bi se slozio da je ulozila 20puta vise, mislim da je sansa otprlike 55/45 u korist rumuna
Slažem se. Ali su slaba pojačanja dovedena recimo željo se pojačava iz Jedinstva, Zrinjski doveo igrača Zvijezde 09 Sarajevo iz druge lige CG. Ja da se pitam doveo bih igrače iz ekipa koje su ispale is PL BiH jer su bolji igrači nego ovi iz 1 lige Federacije, RSa ili CG, ali eto. Ovo je dobar potez Sarajeva sa B ekipom u kantonalnoj da ovi omladinci imaju dovoljan broj utakmica u nogama. Mislim da bi Željo trebao isto uraditi.

Morpheus
Postovi: 2752
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la Morpheus » 23 jul 2025, 12:32

Bistrik je napisao/la:
23 jul 2025, 12:16
Slažem se. Ali su slaba pojačanja dovedena recimo željo se pojačava iz Jedinstva, Zrinjski doveo igrača Zvijezde 09 Sarajevo iz druge lige CG. Ja da se pitam doveo bih igrače iz ekipa koje su ispale is PL BiH jer su bolji igrači nego ovi iz 1 lige Federacije, RSa ili CG, ali eto. Ovo je dobar potez Sarajeva sa B ekipom u kantonalnoj da ovi omladinci imaju dovoljan broj utakmica u nogama. Mislim da bi Željo trebao isto uraditi.
Bukvalno si nam naveo najslabije pojačanje i to ne gledajući samo ovaj prelazni rok. :rol:

Avatar
invincible1921
Postovi: 11459
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la invincible1921 » 23 jul 2025, 13:33

Bistrik je napisao/la:
23 jul 2025, 12:16
invincible1921 je napisao/la:
23 jul 2025, 11:27
mosarajvosa83 je napisao/la:
23 jul 2025, 11:24

Kakve veze ima ulaganje kad je recimo Kraov8ja ulozila 20 puta vise?
Pa ima veze jer automatski znaci da mozes dovest bolje igrace koji mogu nesto uradit...ok ulazu i drugi al nije sad ni univ. psg da dovodi ne znam ti kakve igrace

Ne bi se slozio da je ulozila 20puta vise, mislim da je sansa otprlike 55/45 u korist rumuna
Slažem se. Ali su slaba pojačanja dovedena recimo željo se pojačava iz Jedinstva, Zrinjski doveo igrača Zvijezde 09 Sarajevo iz druge lige CG. Ja da se pitam doveo bih igrače iz ekipa koje su ispale is PL BiH jer su bolji igrači nego ovi iz 1 lige Federacije, RSa ili CG, ali eto. Ovo je dobar potez Sarajeva sa B ekipom u kantonalnoj da ovi omladinci imaju dovoljan broj utakmica u nogama. Mislim da bi Željo trebao isto uraditi.
Pa sta znam, ristovski je respletsbilno pojacanje sigurno, sta je sa ovim slovakom? po renomeu je dobar igrac i ozbiljno pojacanje.Renan, Turkses, to su itekko ozbiljni igraci ...


Nekad je repka bila zeljo+dijaspora sad nam juniori ispadaju iz lige.

Sto se tice omladinskog pogona sarajevo je pet stepenica ispred bilo koga u ligi trenutno. Akademijanje top pogodak sto uostalom pokazuju i transferi i razvoj mladih igraca. Skola fudbala ima i previse u sarajevu da bi sad zeljo i sarajevo primali svakoga ko ce placat clanarinu

Zrinski ne racunam jer lako je preuzimat dinamove igrace po preporuci i dealu
=\_1921_/=

Avatar
Bistrik
Postovi: 1720
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 25/26

Post Postao/la Bistrik » 23 jul 2025, 14:27

Morpheus je napisao/la:
23 jul 2025, 12:32
Bistrik je napisao/la:
23 jul 2025, 12:16
Slažem se. Ali su slaba pojačanja dovedena recimo željo se pojačava iz Jedinstva, Zrinjski doveo igrača Zvijezde 09 Sarajevo iz druge lige CG. Ja da se pitam doveo bih igrače iz ekipa koje su ispale is PL BiH jer su bolji igrači nego ovi iz 1 lige Federacije, RSa ili CG, ali eto. Ovo je dobar potez Sarajeva sa B ekipom u kantonalnoj da ovi omladinci imaju dovoljan broj utakmica u nogama. Mislim da bi Željo trebao isto uraditi.
Bukvalno si nam naveo najslabije pojačanje i to ne gledajući samo ovaj prelazni rok. :rol:
Ja bih prije ostavio mjesto za juniora FKS nego ovoga. Ali opet to treba uigrani, da li ima vremena? Više bih voli da su Bubanja i Rodić ostali ali eti.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda, johntravolta123, Venom i 9 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []