FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

mma_hz
Postovi: 11400
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 23 jul 2025, 14:03

Raja ne ljutite se al opraste vise sa pricom o sjeveru,smjenama generacija,"kako je to bilo prije",pricom itd itd..
Opraste mame mi.
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Avatar
Beli98
Postovi: 3275
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beli98 » 23 jul 2025, 14:10

mma_hz je napisao/la:
23 jul 2025, 14:03
Raja ne ljutite se al opraste vise sa pricom o sjeveru,smjenama generacija,"kako je to bilo prije",pricom itd itd..
Opraste mame mi.
Ma svaki put isto. Mene boli djon ko ce na koju tribinu, bitno je da se DODJE. Svi smo tu zbog Sarajeva, svi cemo navijati zajedno.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

EastMadness
Postovi: 1188
Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la EastMadness » 23 jul 2025, 14:18

Znaci 13000 po ovome

Lose

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3390
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 23 jul 2025, 14:19

mma_hz je napisao/la:
23 jul 2025, 14:03
Raja ne ljutite se al opraste vise sa pricom o sjeveru,smjenama generacija,"kako je to bilo prije",pricom itd itd..
Opraste mame mi.
bas oprase, uvijek sve isto. E bas na sjever sutra odoh izgrmiti.

@eastmadness kakvih bolan 13k?

Avatar
nokee
Postovi: 3512
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 23 jul 2025, 14:21

EastMadness je napisao/la:
23 jul 2025, 14:18
Znaci 13000 po ovome

Lose
Bipolarni, vecernja skola te zove.

Avatar
riki46
Postovi: 470
Pridružen/a: 22 maj 2025, 21:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la riki46 » 23 jul 2025, 14:22

EastMadness je napisao/la:
23 jul 2025, 14:18
Znaci 13000 po ovome

Lose
Nije 13 već 15k, veceras ide na nekih 16-17 i onda sutra na dan utakmice na oko 20k
Vamos Rajvosa!
Ko te nije volio nije ni obolio...

EastMadness
Postovi: 1188
Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la EastMadness » 23 jul 2025, 14:23

ErosViverosViv je napisao/la:
23 jul 2025, 14:19
mma_hz je napisao/la:
23 jul 2025, 14:03
Raja ne ljutite se al opraste vise sa pricom o sjeveru,smjenama generacija,"kako je to bilo prije",pricom itd itd..
Opraste mame mi.
bas oprase, uvijek sve isto. E bas na sjever sutra odoh izgrmiti.

@eastmadness kakvih bolan 13k?
15* moja greska

Pa lose kakve su se cifre spominjale

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 23 jul 2025, 14:25

jurisicduska je napisao/la:
23 jul 2025, 13:33
Zapad 12 k
Istok 5.5 k
Sjever 1.5 k

Ovo su vam službene informacije. Dakle 19k. Da se ne raspravljamo.
Hvala lijepo za potvrdu, kad sam ovdje dobio javni linc za informaciju valjda ce raja tebi vjerovat vise. Pozdrav za ove sto su mi palamudili u odgovorima
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

amypitar
Postovi: 9100
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 23 jul 2025, 14:26

riki46 je napisao/la:
23 jul 2025, 14:22
EastMadness je napisao/la:
23 jul 2025, 14:18
Znaci 13000 po ovome

Lose
Nije 13 već 15k, veceras ide na nekih 16-17 i onda sutra na dan utakmice na oko 20k
Ja se razocarao hajra mi od zivota nema
Prodjes Titovom uvijek 10 do 20 ljudi unutra.
Pa sta oni kupuju ?
Ja konto ode ovo na 30 k

mma_hz
Postovi: 11400
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 23 jul 2025, 14:28

amypitar je napisao/la:
23 jul 2025, 14:26
riki46 je napisao/la:
23 jul 2025, 14:22
EastMadness je napisao/la:
23 jul 2025, 14:18
Znaci 13000 po ovome

Lose
Nije 13 već 15k, veceras ide na nekih 16-17 i onda sutra na dan utakmice na oko 20k
Ja se razocarao hajra mi od zivota nema
Prodjes Titovom uvijek 10 do 20 ljudi unutra.
Pa sta oni kupuju ?
Ja konto ode ovo na 30 k
Brate stadion sa jugom trenutno toliko prima,ne kontam te amy ne kontam ti pricu materemi
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3390
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 23 jul 2025, 14:29

EastMadness je napisao/la:
23 jul 2025, 14:23
ErosViverosViv je napisao/la:
23 jul 2025, 14:19
mma_hz je napisao/la:
23 jul 2025, 14:03
Raja ne ljutite se al opraste vise sa pricom o sjeveru,smjenama generacija,"kako je to bilo prije",pricom itd itd..
Opraste mame mi.
bas oprase, uvijek sve isto. E bas na sjever sutra odoh izgrmiti.

@eastmadness kakvih bolan 13k?
15* moja greska

Pa lose kakve su se cifre spominjale
15k do 13:30, do kraja dana 17-18k, sutra minimalno 23-24k. Dvije grbavice. Znas li sta bi se pisalo da oni prodaju svoj kapacitet 2 dana prije utakmice... Ne bismo mogli nista drugo procitati mjesec dana. U pitanju je drugo pretkolo konferencije, cak i sa ovom brojkom ces biti najgledaniji sutra.
Ide fenomenalno ovo, bas ce biti spica.

Svi na sjever!

Avatar
riki46
Postovi: 470
Pridružen/a: 22 maj 2025, 21:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la riki46 » 23 jul 2025, 14:33

amypitar je napisao/la:
23 jul 2025, 14:26
riki46 je napisao/la:
23 jul 2025, 14:22
EastMadness je napisao/la:
23 jul 2025, 14:18
Znaci 13000 po ovome

Lose
Nije 13 već 15k, veceras ide na nekih 16-17 i onda sutra na dan utakmice na oko 20k
Ja se razocarao hajra mi od zivota nema
Prodjes Titovom uvijek 10 do 20 ljudi unutra.
Pa sta oni kupuju ?
Ja konto ode ovo na 30 k
Ma mislim da u shopu bude dosta stranaca koji ne idu na utakmicu i onda izgleda ko da svi kupuju karte, a zapravo dobar dio njih ili nesto drugo uzme ili samo razgleda po shopu.
Vamos Rajvosa!
Ko te nije volio nije ni obolio...

bordobijeli
Postovi: 18337
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 23 jul 2025, 14:34

Jojj budala bit ce preko 20 000 i to debelo i opet kaze malo :urnebes: :rol:

rimljanin90
Postovi: 1042
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 23 jul 2025, 14:36

bordobijeli je napisao/la:
23 jul 2025, 14:34
Jojj budala bit ce preko 20 000 i to debelo i opet kaze malo :urnebes: :rol:
Pa jest malo za ovakav klub i navijacku bazu. Klub koji je prije u prvenstvu imao 20k a ne tokom evrope

Fouzi1
Postovi: 182
Pridružen/a: 21 jul 2025, 13:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fouzi1 » 23 jul 2025, 14:37

Raja ne sekirajte se oko prodanih karata ako vam je lakse gledajte na to kao da smo prodali jednu i po grbavicu :D :D

mma_hz
Postovi: 11400
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 23 jul 2025, 14:38

Fouzi1 je napisao/la:
23 jul 2025, 14:37
Raja ne sekirajte se oko prodanih karata ako vam je lakse gledajte na to kao da smo prodali jednu i po grbavicu :D :D
E jesi nam nasao s cim ces nas porediti.Vidi ovako kad se jug Grbavice napravi i dalje ce zapad Koseva primati vise od cijele Grbavice.
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Avatar
Aduka87
Postovi: 10645
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 23 jul 2025, 14:39

NoProfit je napisao/la:
23 jul 2025, 11:07
Aduka87 je napisao/la:
23 jul 2025, 10:50
Sjever je bio najpopunjeniji na derbiju kad smo ih mlatnuli 3:0. Sve je bilo savrsenu tu noc, od navijanja do koreografije.
Pa i nije baš. Popunjeniji je bio na Klužu, Borusiji, Slobodi, derbiju 0:0 2015., pa i na Zeti i Orebru...
Mislio sam na period nakon Borusije.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

laki23
Postovi: 7
Pridružen/a: 12 jul 2024, 23:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la laki23 » 23 jul 2025, 14:41

Prosle godine na dan prije tekme sa Aktobeom prodano bilo 11 000 ulaznica...
https://****/432965-kosevo ... -za-aktobe

Avatar
Varijantas8
Postovi: 272
Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Varijantas8 » 23 jul 2025, 14:42

Bezveze se palamudi oko posjete, i prosle godine prva europska je bilo oko 20k, prosli prvu, bio hajc, i drugu tekmu puno kosevo bez problema, tako ce biti i ove godine abd, samo da se prođu ovi.

I bezveze se uspoređujemo sa anamo onim, i oni da imaju kapacitet 25k popunili bi ga sigurno, teko da bez uspoređivanja pliz.

SAMO TI, I NIKO VIŠE...

bordobijeli
Postovi: 18337
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 23 jul 2025, 14:43

rimljanin90 je napisao/la:
23 jul 2025, 14:36
bordobijeli je napisao/la:
23 jul 2025, 14:34
Jojj budala bit ce preko 20 000 i to debelo i opet kaze malo :urnebes: :rol:
Pa jest malo za ovakav klub i navijacku bazu. Klub koji je prije u prvenstvu imao 20k a ne tokom evrope
Koju bazu u prvenstvu u prosjeku 5000 dolazi .
Kad je bio prosjek 20 000 nikad,lupate bezz.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []