Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Još cigara fali u jednoj ruci
- tutankamon1905
- Postovi: 5250
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
**** majku ove fazone su i djeca u osnovnoj prestala koristit. Ono sjedilo s nekim iz Zrinje i ovaj mu jos na ramenu plako da nije dobio placu dva mjeseca. Pa jesi ga poguro barem? Da coek pregrmi nekako dok sjednu pare od europe?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Rudar dovodi 7 pojačanja tri dana do početka prvenstva. Uigraće se taman oko 8.marta kad već ispanu iz lige 
-
19vendetta87
- Postovi: 10262
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
- Varijantas8
- Postovi: 272
- Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Taman kontam jbt na koga me podsjeca
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Može li neko od navijača Sarajeva reći kakav je igrač ovaj mali Keranović,što je bio kod vas pa prešao u Borac prošlu sezonu?!
- Combattente87
- Postovi: 1391
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Rećiću ti ja, potkovan tehnički jako dobro za svoje godine ali nema cohones da napravi nešto više prema naprijed, a mislim da može...treba mu dati priliku svakako ali u Borcu neće je dobiti...
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Hvala drug.Combattente87 je napisao/la: ↑23 jul 2025, 15:18Rećiću ti ja, potkovan tehnički jako dobro za svoje godine ali nema cohones da napravi nešto više prema naprijed, a mislim da može...treba mu dati priliku svakako ali u Borcu neće je dobiti...
Pitam jer mislim da prelazi u Rudar .
- Threeplanetrees
- Postovi: 1777
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tamo gdje kuca srce mostarsko

2000 KM minimalno ulaznica
Neretva, Stari Most, Velež, Mostarska RAja

2000 KM minimalno ulaznica
Neretva, Stari Most, Velež, Mostarska RAja
- Combattente87
- Postovi: 1391
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sretno, i u nedjelju konačno opet krajiški derbi !Zigazaga je napisao/la: ↑23 jul 2025, 15:19Hvala drug.Combattente87 je napisao/la: ↑23 jul 2025, 15:18Rećiću ti ja, potkovan tehnički jako dobro za svoje godine ali nema cohones da napravi nešto više prema naprijed, a mislim da može...treba mu dati priliku svakako ali u Borcu neće je dobiti...
Pitam jer mislim da prelazi u Rudar .
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
-
MostarReds22
- Postovi: 255
- Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sta imam lagat, vodi lik jednu omladinsku selekciju, prije rata bio u Velezu, sa Sulentom se cesto vidim, licno mi pricaou nekadasnjem AC Boras kako je usao u Zrinjski i sta je uslov bio, ali nebitno skroz.tutankamon1905 je napisao/la: ↑23 jul 2025, 12:42![]()
![]()
![]()
![]()
**** majku ove fazone su i djeca u osnovnoj prestala koristit. Ono sjedilo s nekim iz Zrinje i ovaj mu jos na ramenu plako da nije dobio placu dva mjeseca. Pa jesi ga poguro barem? Da coek pregrmi nekako dok sjednu pare od europe?
-
killafrommanilla
- Postovi: 4329
- Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nista, daj nam fazona iz srednje, imena ljudi, ko je pobjego u Sandzak i tako totutankamon1905 je napisao/la: ↑23 jul 2025, 12:42![]()
![]()
![]()
![]()
**** majku ove fazone su i djeca u osnovnoj prestala koristit. Ono sjedilo s nekim iz Zrinje i ovaj mu jos na ramenu plako da nije dobio placu dva mjeseca. Pa jesi ga poguro barem? Da coek pregrmi nekako dok sjednu pare od europe?
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče
A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!
A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!
- tutankamon1905
- Postovi: 5250
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vidim dobar si sa svima iz Zrinje. Jesi pito Sulentu sto ne da placu trenerima? Vidim da ste usli u neke dublje temeBordo10 je napisao/la: ↑23 jul 2025, 16:20Sta imam lagat, vodi lik jednu omladinsku selekciju, prije rata bio u Velezu, sa Sulentom se cesto vidim, licno mi pricaou nekadasnjem AC Boras kako je usao u Zrinjski i sta je uslov bio, ali nebitno skroz.tutankamon1905 je napisao/la: ↑23 jul 2025, 12:42![]()
![]()
![]()
![]()
**** majku ove fazone su i djeca u osnovnoj prestala koristit. Ono sjedilo s nekim iz Zrinje i ovaj mu jos na ramenu plako da nije dobio placu dva mjeseca. Pa jesi ga poguro barem? Da coek pregrmi nekako dok sjednu pare od europe?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Znači minimum 600 000 km. Za Mlinarića smo dobili 200 000 km, čuj mene NULA km.Threeplanetrees je napisao/la: ↑23 jul 2025, 15:44Tamo gdje kuca srce mostarsko
2000 KM minimalno ulaznica
Neretva, Stari Most, Velež, Mostarska RAja![]()
- feniksptica
- Postovi: 19096
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sreca pa Zrinja odgodi vikend, trebat ce im taj odmor. 
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mitomanija o bježanju na Sandžak
Komšije su šega.
Komšije su šega.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
sa krunicom i strojnicom
Tu leži Div, naš stid i sram, što bješe kriv, jer bješe sam. Taj soko siv, svog doma plam, i sad je živ, i Vođa nam.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
menstrual
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.



