21k
Jaoo moralo se vec voditi sa 3-0, bojim se da ce nas kazniti bezveze.
Sa 4-0 bi bio 80% siguran da prolazimo u iduce kolo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
21k
Jeste. Moglo je biti 5:1 sto bi bilo realno, ali eto na kraji zamalo 2:2. Opet realno.
100%relativizam je napisao/la: ↑24 jul 2025, 22:57Da neki 19godisnjak iz Dinama odigra kao Jatta vrijedio bi 50miliona