Enver Kulašin
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Enver Kulašin
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Coolpanda24
- Postovi: 3179
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Enver Kulašin
Evo ga i zvanično. Ugovor 3+1.
Re: Enver Kulašin
Umjesto njega zvati igrača koji ima potreban nivo ili opet nekog iz BHPL. Po toj praksi Kulašin bi meni bio na spisku još ciklus ili dva kao teška rezerva.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3179
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Enver Kulašin
Re: Enver Kulašin
-
bhfanatic14
- Postovi: 5991
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Enver Kulašin
Stadion Koševo
-
KrajinaKing
- Postovi: 54
- Pridružen/a: 25 maj 2025, 11:22
- Kontakt:
Re: Enver Kulašin
Re: Enver Kulašin
-
19vendetta87
- Postovi: 10275
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Enver Kulašin
Moze jedino razguliti nazad u plbih.
Re: Enver Kulašin
Turska liga napreduje dok mnoge druge nazaduju. Mnogo je kesovine trenutno tamo. Narocito kod dva najveca kluba.
-
bhfanatic14
- Postovi: 5991
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Enver Kulašin
Stadion Koševo
-
bhfanatic14
- Postovi: 5991
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Enver Kulašin
Stadion Koševo
Re: Enver Kulašin
Zvacemo ga idejni projekat
-
bhfanatic14
- Postovi: 5991
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Enver Kulašin
Stadion Koševo
-
bhfanatic14
- Postovi: 5991
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Enver Kulašin
Stadion Koševo
-
MostarNeretva
- Postovi: 729
- Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
- Kontakt:
Re: Enver Kulašin
Re: Enver Kulašin
Nije ni prvi ni zadnji koji je zalutao u reprezentaciju i brzo izletio. Nama je Muamer Svraka igrao prijateljske utakmice i to u najboljem periodu reprezentacije.
Napada se čovjek ovde kao da je guran maksimalno
Re: Enver Kulašin
Pozvan je bas da ga nekome prodaju, isto kao i Svraka tada. Oyebina i jedan i drugi.Neznam55 je napisao/la: ↑20 sep 2025, 19:43Čovjek odigrao 29 minuta u prijateljskoj i to mu je sve što je odigrao za reprezentaciju. Pozvan na dva okupljanja ukupno, gdje je jedno presjedio.
Nije ni prvi ni zadnji koji je zalutao u reprezentaciju i brzo izletio. Nama je Muamer Svraka igrao prijateljske utakmice i to u najboljem periodu reprezentacije.
Napada se čovjek ovde kao da je guran maksimalno
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Enver Kulašin
Također tada je bio ubjedljivo i najbolji igrač lige (bolje rečeno igrao je tako a kvalitetom sigurno nije bio) i kulasinove partije nisu bile ni blizu tog nivoa pa je dobijao pozive.
Re: Enver Kulašin
Muamer svraka je u to doba kad je dobijao pozive bio najbolji igrac lige. Ako upratis njegovu karijeru nakon odlaska iz nase lige vidjet ces da je igrao u klubovima iste jacine kao I zeljo. Iz amaterskog zelje otisao je u poluamaterski paykan, zatim istru I onda u maltu nazad na amaterski nivo.Kompromis je napisao/la: ↑20 sep 2025, 20:07Muamer Svraka je bio ubjedljivo najproduktivniji igrač u historiji reprezentacije ako se gleda odnos minute učinkovitost.
Također tada je bio ubjedljivo i najbolji igrač lige (bolje rečeno igrao je tako a kvalitetom sigurno nije bio) i kulasinove partije nisu bile ni blizu tog nivoa pa je dobijao pozive.
Sama cinjenica da je on bio najbolji igrac lige dovoljno govori o tome sta je nasa liga. Golove koje je dao SU u prijateljskim ili nebitnim utakmicama (svaka cast anyway). U ozbiljnim utakmicama , protiv ozbiljnih ekipa on bi licio na naila omerovica protiv madzarske.
Rijetki SU igraci Koji SU bili bitni za repku a igrali u nasoj ligi. Recimo Sasa papac je bio standardan dok je igrao za siroki I bio bitan kotac. Vladan grujic isto. Mirko hrgovic. To je otprilike prije 20 godina. Ostalo, gola Kita.
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, ArtemisFowl, CAGarfia, Cautinho, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, farenhajt, Frankie, Fudo, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GrbavicaHrammm, greenwood, HalaMadrid, HariTz, Hazre, Helemnejse, InatSilniBosanski, J1897, jasmin10, KockarVicin007, kovac, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Marsal, Mocvara1991, omanovski, Pensioner26, rossonero85, rukometubih23, s4mke, SanaBosna, seha77, Shategabri, Sheyi, signalidunapark, soccerfan, soxx, StevieG8, tiketoke, Venom, VensanKasel, Wlad55, Xaniesta, xinxee i 351 gost.

