Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Haj ti killeru u drugu ligu, nisi ti za ovog više.
Nikad poraz, samo lekcija.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10160
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne zna frajer pucat penale.Toliko godina i ne zna kako se puca penal i jeste za Slobode
Za Radnik dobro ispade,da je bilo vani pokazao bi crveni
Za Radnik dobro ispade,da je bilo vani pokazao bi crveni
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- PeppermintSA
- Postovi: 3492
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
ima boga
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Krpic je najveca krampa u ligi , a uz to sto je prgav i neograniceno bezobrazan.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sulejman je ošuta ko ispred osnovne škole...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
-
bordobijeli
- Postovi: 18303
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovaj Trupe pravi bek nije presao na polovinu protivnika
.
-
bhfanatic14
- Postovi: 5991
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Odma kazna od boga golman brani . E dosta za danas da ugasimo ovu kupus ligu. Svaka utakmica penal nema vise bez penala utakmice tako hoce kladionice.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
Stadion Koševo
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Valjda će se ovo svirati i ostalim ekipama. Vidjet' ćemo.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
- relativizam
- Postovi: 1728
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Prve utakmice noge teske još se nije uigrano.
Ko je god šta igrao zna kako je,sem ako nije neki poseban momenat pa da igras iznad mogucnosti ,nema lijepih utakmica na početku sezone.
1-0 bih potpisao odmah za svoju ekipu ,samo da se krenu 3 po 3 voda skupljati
Ko je god šta igrao zna kako je,sem ako nije neki poseban momenat pa da igras iznad mogucnosti ,nema lijepih utakmica na početku sezone.
1-0 bih potpisao odmah za svoju ekipu ,samo da se krenu 3 po 3 voda skupljati
Zadnja izmjena: relativizam, dana/u 27 jul 2025, 22:33, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Osim za Sarajevo, Velez, Radnik, Rudar, Posusje, Siroki, Slogu, za sve ostale ekipe u nasoj ligi je ovo cist penal.
Zadnja izmjena: HyperOS, dana/u 27 jul 2025, 22:33, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nosi se u qrac krasni degenericni idiotebhfanatic14 je napisao/la: ↑27 jul 2025, 22:31Odma kazna od boga golman brani . E dosta za danas da ugasimo ovu kupus ligu. Svaka utakmica penal nema vise bez penala utakmice tako hoce kladionice.
92:48 - La Decima
"Dan bez nogometa je izgubljen dan." - Ivica Osim
"Dan bez nogometa je izgubljen dan." - Ivica Osim
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Malo realnosti. Penal je bio i na granici crvenog. Igrac radnika ispo totalni glupanbhfanatic14 je napisao/la: ↑27 jul 2025, 22:31Odma kazna od boga golman brani . E dosta za danas da ugasimo ovu kupus ligu. Svaka utakmica penal nema vise bez penala utakmice tako hoce kladionice.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
-
Pitaristok
- Postovi: 2150
- Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Penal čist, čak i crveni je mogao biti
Veličina kakva je bio rahmetli Dzilda zaslužuje da mu barem jedna od pet djevojčica ima godišnju kartu il neki poklon od zelje, al jok, ne daju.
Veličina kakva je bio rahmetli Dzilda zaslužuje da mu barem jedna od pet djevojčica ima godišnju kartu il neki poklon od zelje, al jok, ne daju.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Yebo te onaj ko te poslao na ovu temu, dosta si nam lobanje otvarao na temama reprezentacije.bhfanatic14 je napisao/la: ↑27 jul 2025, 22:31Odma kazna od boga golman brani . E dosta za danas da ugasimo ovu kupus ligu. Svaka utakmica penal nema vise bez penala utakmice tako hoce kladionice.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tacno bolje dq je bilo 9 ekipa na plbih ove godine
-
bhfanatic14
- Postovi: 5991
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovo ne svira se ni u jednoj ozbiljnoj ligi. U Italiji, engleskoj samo bi rukama odmahno. Garantujem ti.Fudo je napisao/la: ↑27 jul 2025, 22:33Malo realnosti. Penal je bio i na granici crvenog. Igrac radnika ispo totalni glupanbhfanatic14 je napisao/la: ↑27 jul 2025, 22:31Odma kazna od boga golman brani . E dosta za danas da ugasimo ovu kupus ligu. Svaka utakmica penal nema vise bez penala utakmice tako hoce kladionice.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
Stadion Koševo
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10160
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tacno zalosno koliko se pate protiv ekipe koja ne moze apsolutno 2 pasa da poveze od pocetka utakmice
Na kraju vrh nafake dobit ce golom u 95.
Na kraju vrh nafake dobit ce golom u 95.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma zabit ce ga zeljo iz frljoke neke do kraja sigurno, ali tanko
Zato valjda sad skontaju da pripremne nisu bitne, da europa nije mjerilo za ligu
Zato valjda sad skontaju da pripremne nisu bitne, da europa nije mjerilo za ligu
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Krpić..neko reče šljivotres...ha,ha,čuj šljivotres...al fakat nevaspitanije osobe nema u čitavoj ligi...pravo mu paše ona pjesma...hoću momka koji drva lupa,u kafani kliparu da tuče..tako nekako...skoro neko postavio na fb i meni odmah Suljo sa svojim ruralim manirima pade na pamet...hajd Željo...
Zadnja izmjena: aqarius, dana/u 27 jul 2025, 22:47, ukupno mijenjano 2 puta.





