Fali ljudima pola ekipe a nisu imali ni sreće
Premijer liga BiH - aktuelno
- jurisicduska
- Postovi: 10889
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ako sta zna zeljo, zna ga zabit u 90-toj
Zadnja izmjena: HyperOS, dana/u 27 jul 2025, 22:47, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nema ovde gola do sabaha
-
Pitaristok
- Postovi: 2150
- Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jel ovaj war ekran nisko postavljen zbog medvjedića iz čarobne šume,

, da mogu i gledati
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Osim premalo produzetka, sudija je bio odlican
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Od Đerzelez Zenice slabiji klub nije igrao Premijer ligu BiH od ovog jadnog Rudara.
Đe su Alkohol boysi.
Adzem brzo odlazi
Đe su Alkohol boysi.
Adzem brzo odlazi
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 27 jul 2025, 22:49, ukupno mijenjano 1 put.
- NebeskaSila96
- Postovi: 712
- Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
- Lokacija: U oblacima
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Cuj 3 minute nadoknade 
- jurisicduska
- Postovi: 10889
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jedva čekam da pročitam status Adzema kako sjedi i onako razmišlja šta bi bilo da je Krpic dao penal. Da li bi bilo 5:1.
Onaj osjećaj kad se oprostiš od titule u prvih 90 minuta.
Onaj osjećaj kad se oprostiš od titule u prvih 90 minuta.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nodi ba šta je ovo, zar niste prebijali na pripremama i prvo poluvrijeme Koper?
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10157
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Isto bodova
U 5 deka
Tu je to negdje
Hajde ti majstore na tik tok
U 5 deka
Tu je to negdje
Hajde ti majstore na tik tok
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mislio sam da nece biti losiji tim od proslogodisnjeg Goska i Slobode. Ali ovaj Rudar ce ih nadmasiti.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- relativizam
- Postovi: 1726
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ide sad čitanje bukvice pred "istok "
Sve se mijenja ali to ostaje
Ee to na Viking htjelo ici
Sve se mijenja ali to ostaje
Ee to na Viking htjelo ici
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Željezničar je sigurno u top 10 ekipa Premijer lige.
Šampioni priprema, pitajte ove u Zrinjskom.
Šampioni priprema, pitajte ove u Zrinjskom.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ide live za pola sata da se pojasne neke taktičke zamisli, biće i giveaway. U srijedu vjerovatno prijateljska protiv Slavije za dizanje morala.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kakav ocaj od utakmice,ljudi jos u 21 vijeku nece da igraju fudbal,igra im se svodi na mahanje rukama i udaranje,jedno 60 faulova je bilo,pravi hrkljus.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Valja nam kup osvojit da vide Europu i naredne sezonerelativizam je napisao/la: ↑27 jul 2025, 22:53Ide sad čitanje bukvice pred "istok "
Sve se mijenja ali to ostaje
Ee to na Viking htjelo ici
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
-
Pitaristok
- Postovi: 2150
- Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sa ovakvom lošom ekipom, zeljo će biti u borbi za 6/8 mjesto na tabeli
- HordasOdMalena
- Postovi: 3829
- Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Volimo fudbal. 
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."
Online
Trenutno korisnika/ca: DoktorXabaras, Marokanci58, mnon46, rishovski, Venom i 25 gostiju.





