FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

bordobijeli
Postovi: 18330
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 28 jul 2025, 23:01

Ma gotovo ispli smo ne treba ni igrati .

Ado_77
Postovi: 473
Pridružen/a: 07 jul 2010, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ado_77 » 28 jul 2025, 23:03

bordobijeli je napisao/la:
28 jul 2025, 23:01
Ma gotovo ispli smo ne treba ni igrati .
Gotovo je treba ih nazvati i reci necemo doci,strah nas je od njih. :lolno:

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 28 jul 2025, 23:06

Ne mislim ja da ćemo ih lagano proći nego mislim da bi sramota bila da naši nakon sat vremena dišu na škrge a ovi istrče cijelu utakmicu nakon ove večeras. Pa taman da nas 3:0 nabiju to se ne smije desiti jer bi značilo da nemamo šta tražiti u Europi.

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2717
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 28 jul 2025, 23:10

hahahahahahahahaha zadnje stranice ko da smo mi igrali
najjaci smo majke mi
kako god da su odigrali mi znamo vec od petka proslog kako trebamo igrati s njima
hocemo li sprovesti zamisljeno i kako ce se razvijati to nam ne moze niko garantovati
moramo igrati maksimalno i do kraja
ne smije nam se desiti pad u zadnjoj trecini tekme ko na Kosevu gdje smo primili jedan a mogli jos jedan koji srecom nisu dali jer ce nam u njihovim okolnostima dati tri
mosa hrabro i jako

Kyle88
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 jun 2025, 15:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kyle88 » 28 jul 2025, 23:15

Lucas je napisao/la:
28 jul 2025, 18:42
Da li Zekic ozbiljno racuna na Krdzalica ? Vidim na nekoj divljoj stranici na Instagramu koja nas prati, da je igrao neki dan za Sarajevo B protiv Vozdovca.
Druga opcija za u21 pravilo, igra sasvim solidno kad dobije priliku, ugovorom vezan ceka se da proradi i uhvati ritam nakon tog velikog odsustva.
B ekipa odlicna za tako nesto ako nije igrao u cet pogotovo sto su igrali protiv kvalitetnog protivnika.

Najprvi
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 jul 2025, 02:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Najprvi » 28 jul 2025, 23:29

Ko da igramo protiv Reala.
Treba ih napasti duplo jace nego na Kosevo i rijesiti utakmicu u prvih pola sata.

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3381
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 28 jul 2025, 23:41

I protivnik se nesto pita, pogotovo pred 25 hiljada svojih navijaca. Pamet u glavu, imamo 15 vjera u ekipi, neka se svi pomole i bit ce trece pretkolo

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3708
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 28 jul 2025, 23:44

Prvo Cluj ih nije pritisnuo ni 20% večeras kao mi u četvrtak, prvih 20 minuta oni nisu znali šta sa loptom, kako izaći. I tu je ključ, ukoliko bi naši ponovo na isti način otvorili utakmicu ubijeđen sam da bi opet isti scenario bio, gdje bi mi sa datim golom završili dvomeč praktično. Dakle, isti presing odraditi, visoko dignuti ekipu i to je to. Oni za ova 2 dana ne mogu uigrati neki automatizam da preko dugih lopti rade prenos. Jesu nezgodna ekipa, ali daleko od nekog bauka i toga da se mora kalkulisati. Napasti kao na Koševu, presing, po osvojenoj lopti brza tranzicija i što prije postići pogodak da riješiš pitanje. Što više se bude išlo u meč, njima rastu šanse, takva su ekipa, dosta golova zabijaju iz ničeg, to se ne smije dopustiti.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Avatar
071
Postovi: 345
Pridružen/a: 03 mar 2011, 22:23
Lokacija: Curva La Zapad
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 071 » 28 jul 2025, 23:45

Mislim da je veceras zabiljezena rekordna gledanost neke utakmice rumunskog prvenstva u BiH. :D

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2827
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 28 jul 2025, 23:59

NisamInSajder je napisao/la:
28 jul 2025, 23:44
Prvo Cluj ih nije pritisnuo ni 20% večeras kao mi u četvrtak, prvih 20 minuta oni nisu znali šta sa loptom, kako izaći. I tu je ključ, ukoliko bi naši ponovo na isti način otvorili utakmicu ubijeđen sam da bi opet isti scenario bio, gdje bi mi sa datim golom završili dvomeč praktično. Dakle, isti presing odraditi, visoko dignuti ekipu i to je to. Oni za ova 2 dana ne mogu uigrati neki automatizam da preko dugih lopti rade prenos. Jesu nezgodna ekipa, ali daleko od nekog bauka i toga da se mora kalkulisati. Napasti kao na Koševu, presing, po osvojenoj lopti brza tranzicija i što prije postići pogodak da riješiš pitanje. Što više se bude išlo u meč, njima rastu šanse, takva su ekipa, dosta golova zabijaju iz ničeg, to se ne smije dopustiti.
Jedini normalan komentar, ovo ostalo ili prekurcevito ili prepickasto.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 29 jul 2025, 00:04

nedimmmm1337 je napisao/la:
28 jul 2025, 22:34
Pavicic u Gorici
Jedina istina je da se covjeka zgadila liga,radje ce u Gorici da se bori za opstanak nego da ga nekakav Kvrzic udara 90 min bez da mu smijes rijec reci,cudo ovdje bilo ko dodje.

Avatar
Beli98
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beli98 » 29 jul 2025, 00:10

071 je napisao/la:
28 jul 2025, 23:45
Mislim da je veceras zabiljezena rekordna gledanost neke utakmice rumunskog prvenstva u BiH. :D
:rol: :rol:
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
H8Z7
Postovi: 7203
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 29 jul 2025, 00:12

NisamInSajder je napisao/la:
28 jul 2025, 23:44
Prvo Cluj ih nije pritisnuo ni 20% večeras kao mi u četvrtak, prvih 20 minuta oni nisu znali šta sa loptom, kako izaći. I tu je ključ, ukoliko bi naši ponovo na isti način otvorili utakmicu ubijeđen sam da bi opet isti scenario bio, gdje bi mi sa datim golom završili dvomeč praktično. Dakle, isti presing odraditi, visoko dignuti ekipu i to je to. Oni za ova 2 dana ne mogu uigrati neki automatizam da preko dugih lopti rade prenos. Jesu nezgodna ekipa, ali daleko od nekog bauka i toga da se mora kalkulisati. Napasti kao na Koševu, presing, po osvojenoj lopti brza tranzicija i što prije postići pogodak da riješiš pitanje. Što više se bude išlo u meč, njima rastu šanse, takva su ekipa, dosta golova zabijaju iz ničeg, to se ne smije dopustiti.
+1
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Lucas
Postovi: 4860
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 29 jul 2025, 00:13

Neki dan u Premieru bilo 1,75 na prolaz Krajove, maloprije gledam, 2,30

Ado_77
Postovi: 473
Pridružen/a: 07 jul 2010, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ado_77 » 29 jul 2025, 00:15

mosarajvosa83 je napisao/la:
29 jul 2025, 00:04
nedimmmm1337 je napisao/la:
28 jul 2025, 22:34
Pavicic u Gorici
Jedina istina je da se covjeka zgadila liga,radje ce u Gorici da se bori za opstanak nego da ga nekakav Kvrzic udara 90 min bez da mu smijes rijec reci,cudo ovdje bilo ko dodje.
Nije jedini Rogic,Soldo,i jos Lulic i da nije posudjen nebi ostali jos kod nas, : Kosevo im bila samo prolazna stanica. :roll:

KarlMarx
Postovi: 950
Pridružen/a: 23 avg 2015, 16:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarlMarx » 29 jul 2025, 00:16

H8Z7 je napisao/la:
29 jul 2025, 00:12
NisamInSajder je napisao/la:
28 jul 2025, 23:44
Prvo Cluj ih nije pritisnuo ni 20% večeras kao mi u četvrtak, prvih 20 minuta oni nisu znali šta sa loptom, kako izaći. I tu je ključ, ukoliko bi naši ponovo na isti način otvorili utakmicu ubijeđen sam da bi opet isti scenario bio, gdje bi mi sa datim golom završili dvomeč praktično. Dakle, isti presing odraditi, visoko dignuti ekipu i to je to. Oni za ova 2 dana ne mogu uigrati neki automatizam da preko dugih lopti rade prenos. Jesu nezgodna ekipa, ali daleko od nekog bauka i toga da se mora kalkulisati. Napasti kao na Koševu, presing, po osvojenoj lopti brza tranzicija i što prije postići pogodak da riješiš pitanje. Što više se bude išlo u meč, njima rastu šanse, takva su ekipa, dosta golova zabijaju iz ničeg, to se ne smije dopustiti.
+1
Ja mislim da nema šanse da napadnemo kao na Koševu, nema te energije navijača, a nema ni potrebe, jer treba mudro odigrati napravit dobar blok, i kontrama kazniti svaku grešku. Mislim da fokusiranost, fokus i pažnja igrača mora biti na najvećem mogućem nivou cijelu utakmicu. Nadam se da će se tako pripremiti za nju. Razmijem šta si ti napisao, svi imamo najbolje namjere, neka Zekić odabere najbolju i neka igrači urade najbolje! To nam je bitno. :D :bih:

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 29 jul 2025, 00:17

Ado_77 je napisao/la:
29 jul 2025, 00:15
mosarajvosa83 je napisao/la:
29 jul 2025, 00:04
nedimmmm1337 je napisao/la:
28 jul 2025, 22:34
Pavicic u Gorici
Jedina istina je da se covjeka zgadila liga,radje ce u Gorici da se bori za opstanak nego da ga nekakav Kvrzic udara 90 min bez da mu smijes rijec reci,cudo ovdje bilo ko dodje.
Nije jedini Rogic,Soldo,i jos Lulic i da nije posudjen nebi ostali jos kod nas, : Kosevo im bila samo prolazna stanica. :roll:
Rogic bi ostao i Soldo samo smo drugaciju viziju mi imali tj bolje igrace na toj poziciji dok smo Pavicica mislili da potpisemo.

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 29 jul 2025, 00:19

Večeras su na stadionu kapaciteta 30 hiljada, igrali pred cirka 10. Da nisu pobjedili, više sretno nego spretno, sumnjam da bi ih bilo više od 15 na revanšu. Ovako ne znam šta da očekujem, ali sumnjam da će ih biti preko 20 hiljada.

Mislim da će se naši momci moći iznijeti s pritiskom s tribina. Koliko sam mogao večeras primjetiti ne djeluju mi nešto fanatični navijači.

NajvecaRadosti
Postovi: 10169
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 29 jul 2025, 00:22

NisamInSajder je napisao/la:
28 jul 2025, 23:44
Prvo Cluj ih nije pritisnuo ni 20% večeras kao mi u četvrtak, prvih 20 minuta oni nisu znali šta sa loptom, kako izaći. I tu je ključ, ukoliko bi naši ponovo na isti način otvorili utakmicu ubijeđen sam da bi opet isti scenario bio, gdje bi mi sa datim golom završili dvomeč praktično. Dakle, isti presing odraditi, visoko dignuti ekipu i to je to. Oni za ova 2 dana ne mogu uigrati neki automatizam da preko dugih lopti rade prenos. Jesu nezgodna ekipa, ali daleko od nekog bauka i toga da se mora kalkulisati. Napasti kao na Koševu, presing, po osvojenoj lopti brza tranzicija i što prije postići pogodak da riješiš pitanje. Što više se bude išlo u meč, njima rastu šanse, takva su ekipa, dosta golova zabijaju iz ničeg, to se ne smije dopustiti.
:salut: :salut:
Jedan od najbolji forumasa

Da nam je bilo ko na klupi bio bi skeptican ali sa Zoranom imam tu neku sigurnost da u svakom momentu zna sta radi
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3708
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 29 jul 2025, 00:36

KarlMarx je napisao/la:
29 jul 2025, 00:16
H8Z7 je napisao/la:
29 jul 2025, 00:12
NisamInSajder je napisao/la:
28 jul 2025, 23:44
Prvo Cluj ih nije pritisnuo ni 20% večeras kao mi u četvrtak, prvih 20 minuta oni nisu znali šta sa loptom, kako izaći. I tu je ključ, ukoliko bi naši ponovo na isti način otvorili utakmicu ubijeđen sam da bi opet isti scenario bio, gdje bi mi sa datim golom završili dvomeč praktično. Dakle, isti presing odraditi, visoko dignuti ekipu i to je to. Oni za ova 2 dana ne mogu uigrati neki automatizam da preko dugih lopti rade prenos. Jesu nezgodna ekipa, ali daleko od nekog bauka i toga da se mora kalkulisati. Napasti kao na Koševu, presing, po osvojenoj lopti brza tranzicija i što prije postići pogodak da riješiš pitanje. Što više se bude išlo u meč, njima rastu šanse, takva su ekipa, dosta golova zabijaju iz ničeg, to se ne smije dopustiti.
+1
Ja mislim da nema šanse da napadnemo kao na Koševu, nema te energije navijača, a nema ni potrebe, jer treba mudro odigrati napravit dobar blok, i kontrama kazniti svaku grešku. Mislim da fokusiranost, fokus i pažnja igrača mora biti na najvećem mogućem nivou cijelu utakmicu. Nadam se da će se tako pripremiti za nju. Razmijem šta si ti napisao, svi imamo najbolje namjere, neka Zekić odabere najbolju i neka igrači urade najbolje! To nam je bitno. :D :bih:
Prvo ništa Koševo nije utjecalo na igrače na početku utakmice, od prve minute su trčali gore, visoko se postavljali, gdje vidiš naša sva 3 stopera na centru kod njihovog gol-auta ili općenito kada je kretala igra iz njihove zadnje faze, Renan, Guliashvili uz podršku Mlinarića i Kyeremeha su radili fantastičan presing. Ali, isto su radili i u pripremnim utakmicama, preslikano, što znači da nije došlo nekom energijom navijača ili ambijenta, iz "ničega" što bi se reklo, već jasnim planom, koji je potpuno realiziran, što je i sam Zekić potvrdio. Dakle, onakvu predstavu bi se izvela i na hiljadu navijača na Koševu, a vjerovatno i na gostujućem terenu.

Kasnije Craiova nije ni pokušavala iznijeti loptu preko štopera nego su odmah išli na dugu, pa je tu vagalo, Turda je izlazio i osvojio dosta duela, Jatta, Kyeremeh i Mlinarić su kupili dosta drugih lopti. A upravo smo iz bloka primili gol, kad smo pustili malo njih da igraju, da bi sebi otvorili kontru, pa se desilo to da oni pronađu stopera na drugoj strani i autoput do našeg 16m, pa je Guiliashvili bio daleko, vezni red se nije uspio pomjerit, a Jović zaboravio izaći i puf gol. Što bi onda riskirao, drži ih daleko od gola, zabi što prije jedan da si miran i drži visok tempo igre, naši su "odmarali" 7 dana, a evo i večeras njihov trener govori kako je dio ekipe umoran od Sarajeva, a i večeras su istrčali dosta.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []