FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
-
Napaceni87
- Postovi: 253
- Pridružen/a: 22 maj 2025, 17:25
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Suljo blizu potpisa za Slobodu?
Re: FK Željezničar
Mozda zato sto nije normalno da promjenis haman 7 prvotimaca. Dovedes igraca sad i ocekujes od njega nesto u oktobru tek a do tad ko ziv ko mrtav.NoDi80 je napisao/la: ↑28 jul 2025, 21:48Sto brate tek stizu pare od Jabera, Europe i mozda jos Sosic ako se realizujeMoSaZeLjo1921 je napisao/la: ↑28 jul 2025, 21:45Ako je istina ovo za Šošića,onda se stvarno nego igra opasno s klubom,vjerovatno je riječ o više ljudi,od kojih je trener jedan od njih,bez Madžida borba za 7,8 poziciju i to zavisi od igara ekipa,koje imaju lošiji igrački kadar od nas.Jakšić pregovarao s nama i bio tu na pripremama,potpisao za Borac maloprije,smiješni smo pravo...
Vjerovatno ce dovesti jos nekog igraca
Tako se ne postaje ozbiljan tim nego ovo sto smo mi trenutno.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Re: FK Željezničar
Nista ja konkretno nemam od te prodaje rekao bih naseg najboljeg igraca, a kladio bi se i od vas slabo ko da ce hajrovati sta. Dugovi će tu biti i dalje kao svih godina ali nema jabera nema šoleta.. Panjevi ostaju i treba biti sretan zbog tih za nas obicne navijace imaginarnih novaca koje neko manje vise rastali a mi se i dalje nerviramo sto nam igra drastično oscilira haman svaku utakmicu.. Da je neko drugi u pitanju moglo bi proci ali od ovog malog nam puno toga ovisi previse toga rekao bih
pozdrav plava familijo
pozdrav plava familijo
Re: FK Željezničar
Brko iz druge galaksije!
-
ELDIABLO20
- Postovi: 1168
- Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Riquelme1921 je napisao/la: ↑28 jul 2025, 23:21Sačekajte da vidimo ispod objave šta kaže trener pa ćemo znati ide li Madžid.
Ma kakva prodaja Sosica, pa oni hoce fakat da nas za opstanak gurnu.
Kaze Nodi dovest ce pojacanja, brate ako ce biti u rangu ovih sada bolje nemoj da bacamo pare jer ce kasnije trebati kamion para za raskide.
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ma prodaj sve
Makar cu rahatnije gledat utakmice kad znam da smo ku.rcina, a ne ovako ponadas se i idu samari jedan za drugim
Makar cu rahatnije gledat utakmice kad znam da smo ku.rcina, a ne ovako ponadas se i idu samari jedan za drugim
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ako ćeš iskreno, ako bi mi dobili čistih milion eura prodao bih ga večeras. Bez njega bi se nekako i snašli jer mislim da možemo i bez njega izboriti Europu, titulu ne možemo ni sa još 4 Šošića.ELDIABLO20 je napisao/la: ↑28 jul 2025, 23:52Riquelme1921 je napisao/la: ↑28 jul 2025, 23:21Sačekajte da vidimo ispod objave šta kaže trener pa ćemo znati ide li Madžid.![]()
![]()
Ma kakva prodaja Sosica, pa oni hoce fakat da nas za opstanak gurnu.
Kaze Nodi dovest ce pojacanja, brate ako ce biti u rangu ovih sada bolje nemoj da bacamo pare jer ce kasnije trebati kamion para za raskide.
Grupa iznad svakog pojedinca.
-
tiagofaria25
- Postovi: 540
- Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Onaj Adzem iz proslog mandata bi sigurno Focu stavio na zadnjeg veznog, a evo opet u21 igrac samo jer mora.
Zar ga nismo doveli jer je trener koji treba da promovise mlade, ako ne radi to zasto je tu?
Zar ga nismo doveli jer je trener koji treba da promovise mlade, ako ne radi to zasto je tu?
Re: FK Željezničar
Zato sto u proslom mandatu OP je licio na OPtiagofaria25 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 00:03Onaj Adzem iz proslog mandata bi sigurno Focu stavio na zadnjeg veznog, a evo opet u21 igrac samo jer mora.
Zar ga nismo doveli jer je trener koji treba da promovise mlade, ako ne radi to zasto je tu?
Sad treba vremena da se to sve popravi i da nam juniori ojacaju
Foco ce dobiti svoju sansu sigurno
Ma brate odmah dovest nekog od ovihELDIABLO20 je napisao/la: ↑28 jul 2025, 23:52Riquelme1921 je napisao/la: ↑28 jul 2025, 23:21Sačekajte da vidimo ispod objave šta kaže trener pa ćemo znati ide li Madžid.![]()
![]()
Ma kakva prodaja Sosica, pa oni hoce fakat da nas za opstanak gurnu.
Kaze Nodi dovest ce pojacanja, brate ako ce biti u rangu ovih sada bolje nemoj da bacamo pare jer ce kasnije trebati kamion para za raskide.
Ervin Gigovic (21) Helsingsborg
Marius Soderback (21) Ilvesa
Nadir Ajanovic (19) Admira Wacker
Ako treba nesto iskusnije ili neka druga pozicija reci haha
Moze i Amer Gojak (27)
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
Napaceni87
- Postovi: 253
- Pridružen/a: 22 maj 2025, 17:25
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ma jedva cekaju sva 3 da dodjuNoDi80 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 00:08Zato sto u proslom mandatu OP je licio na OPtiagofaria25 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 00:03Onaj Adzem iz proslog mandata bi sigurno Focu stavio na zadnjeg veznog, a evo opet u21 igrac samo jer mora.
Zar ga nismo doveli jer je trener koji treba da promovise mlade, ako ne radi to zasto je tu?
Sad treba vremena da se to sve popravi i da nam juniori ojacaju
Foco ce dobiti svoju sansu sigurno
Ma brate odmah dovest nekog od ovihELDIABLO20 je napisao/la: ↑28 jul 2025, 23:52Riquelme1921 je napisao/la: ↑28 jul 2025, 23:21Sačekajte da vidimo ispod objave šta kaže trener pa ćemo znati ide li Madžid.![]()
![]()
Ma kakva prodaja Sosica, pa oni hoce fakat da nas za opstanak gurnu.
Kaze Nodi dovest ce pojacanja, brate ako ce biti u rangu ovih sada bolje nemoj da bacamo pare jer ce kasnije trebati kamion para za raskide.
Ervin Gigovic (21) Helsingsborg
Marius Soderback (21) Ilvesa
Nadir Ajanovic (19) Admira Wacker
Ako treba nesto iskusnije ili neka druga pozicija reci haha
Moze i Amer Gojak (27)
Re: FK Željezničar
Ja još uvijek ne znam koji je to nefudbalski razlog što je otjeran Čorić.
Re: FK Željezničar
Mene to opasno pocelo nervirati, ne samo kod Adzema, vec svaki trener unazad godinama kao gura mlade igrace a svi minute na kapaljku dobijaju. Opravdanje je sto su slabi i to je cinjenica, evo idealne prilike za Gojaka raja ga hvali, jak u duelima ,potencijal. Kad se registruje i nadam se do Posusja priliku mu dati od prve minute, treba ti u21 jer realno Sabic je prosjecan igrac i to je upitno. Pokazi mu.da stavi ga pa da vidimo sta moze pokazati.tiagofaria25 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 00:03Onaj Adzem iz proslog mandata bi sigurno Focu stavio na zadnjeg veznog, a evo opet u21 igrac samo jer mora.
Zar ga nismo doveli jer je trener koji treba da promovise mlade, ako ne radi to zasto je tu?
Ne volim ih spominjati ali najbolji primjer za to je Jatta, Zekic ga gurne u Banjaluci pa pokazi sta znas. Par mjeseci kasnije iznio sam sredinu u bitnoj evropskoj tekmi. To je primjer mangupluka i oni koji smatraju kako imamo naseg trenera jer cemo ujedati za derbi i biti motivisani nek ne zaborave da sa druge strane imaju trenera kojem je to isto prednost uz to je strasan takticar.
Fk Željezničar.
- Lokomotifa
- Postovi: 671
- Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Možda nepopularno mišljenje, ali po meni i Šošić i Krpić trebaju otići. Šošić za ozbiljnu lovu jer je velemajstor, Krpić u Slobodu jer je njegovo vrijeme u FKŽ prošlo. Razlog? Neću glumiti da sam neki insajder jer nisam, samo idem na utakmice i posmatram ponašanje igrača i govor tijela, i skoro sam siguran da između Šošića, Krpića, Boljevića i Cvete ništa ne funkcioniše. Ko je pažljivo gledao Radnik mogao je vidjeti da je Šošić prilično solirao, a Boljević u situacijama kad je imao bolja rješenja gađao jarana Krpića. Po meni papanluk čisti, i nekakvi ego tripovi, a 100 puta sam pisao da je klub važniji od pojedinca. Sve ove jaranske konekcije treba eliminirati, jer tim se sastoji od 11 igrača koji moraju disati kao jedan, a tim nisu 2 ili 3 igrača.
Eh sad problem je što se sve ovo dešava u 2., 3. kolu, a trebalo je davno posložiti kockice. Ali ako sa ovim "zvjezdicama" nastavimo kroz sezonu ne piše nam se dobro. Bolje sada reset dok još prelazni rok traje, nego ući sa ovima u sezonu.
Eh sad problem je što se sve ovo dešava u 2., 3. kolu, a trebalo je davno posložiti kockice. Ali ako sa ovim "zvjezdicama" nastavimo kroz sezonu ne piše nam se dobro. Bolje sada reset dok još prelazni rok traje, nego ući sa ovima u sezonu.
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."
- mamonelafo
- Postovi: 1131
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Čisto da znate, a ako neko nije vidio, Nemanja Jakšić je potpisao za borac, a kod nas je pao na zdravstvenom testiranju. Evo, ne znam. Fakat, čovjek nije dobro, nadam se da mu neće ništa biti...
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
Jači od ratova, režima i partija!
Re: FK Željezničar
Sa Bašićem nismo sigurno, sa Akrapom mrtvim smo imali vise od dva suta u okvir, Denisa da ne spominjem.zeljovolimte je napisao/la: ↑28 jul 2025, 18:17Vidis kod tebe je isto izrazen taj sindrom. Puno vece smo bruke dozivljavali sa Basicem, Akrapom, Coricem nego od sinoc.bhsport je napisao/la: ↑28 jul 2025, 17:44Za onu bruku sinoc, Ivica Osim nebi dobio podršku.zeljovolimte je napisao/la: ↑28 jul 2025, 16:22A malo ima i do arsina.
Milos Kostic bi dobio podrsku..
Ono je najjadnija utakmica jos od doba kuhara Mulalica i njegovih vedeta Vučenovica i Bekrica.
Mi smo imali dva udarca u okvir gola is čega je jedan penal koji si dobio iz ničega.
Toliko nemoci u ekipi i toliko nelogičnosti na klupi.
Očito je zakuho sa ovim klanom koji su Corica habali a sada ce i Adzema.
Boljevicu odbiti od plate za fulu sinoc i fulu u Kopru.
On moze u Rijeku samo da plati ulaznicu i gleda sa tribine.
Cuj Edis i Vucenovic vi bas imate kratko pamcenje. Nije on dosao sto ga neko voli, nego zato sto marke nismo imali. Hodzica bi sa veznog dizao na spica.. toliko.
Ako je i Adzem zakuhao sa "klanom" sto onda ne idemo protiv klana?
Ko da ide protiv klana?
Evo samljeli su i njega. Boljevic ispred Cvetanovskog je sve jasno, Krpic napljuvan pa nedodirljiv 90 minuta.
Nemam kratko pamcenje nego mi se uvrce stomak od price nije htio nilo drugi. Dosao je neko drugi 6 mjeseci prije kada amo bili u goroj situaciji nego tada, ni do Konjica nismo mogli za razliku od Edisa i taj neko (Marenci i Ivkovic) je Edisu ostavio komociju da se zajebaje proljetnu polusezonu jer je bio 5 na tabeli sa Bojom, Lukom, Drinom i Becom. Edis je tada da te podsjetim odbio klub, na ljeto 2021.
Edis je tada za cijelo proljece dobio dvije utakmice Sarajevo i Velez, citave dvije utakmice. Onu zadnju (Krupa cini mi se, necu da racunam). Edis je umjesto promocije mladih igraca doveo Vučenovica i gurao zajedno sa raspalim rumenim zoharom.
Nemoj mi Edisa, molim te.
Adzem ce ako ovako nastavi potrajati jako kratko a i sam je kriv, iskreno.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
-
zeljovolimte
- Postovi: 3775
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Trebao je gurati Jaganjca? Covjek se ponasa ko da je noge presadio sad, a ne prije tri godine.bhsport je napisao/la: ↑29 jul 2025, 08:48Sa Bašićem nismo sigurno, sa Akrapom mrtvim smo imali vise od dva suta u okvir, Denisa da ne spominjem.zeljovolimte je napisao/la: ↑28 jul 2025, 18:17Vidis kod tebe je isto izrazen taj sindrom. Puno vece smo bruke dozivljavali sa Basicem, Akrapom, Coricem nego od sinoc.bhsport je napisao/la: ↑28 jul 2025, 17:44
Za onu bruku sinoc, Ivica Osim nebi dobio podršku.
Ono je najjadnija utakmica jos od doba kuhara Mulalica i njegovih vedeta Vučenovica i Bekrica.
Mi smo imali dva udarca u okvir gola is čega je jedan penal koji si dobio iz ničega.
Toliko nemoci u ekipi i toliko nelogičnosti na klupi.
Očito je zakuho sa ovim klanom koji su Corica habali a sada ce i Adzema.
Boljevicu odbiti od plate za fulu sinoc i fulu u Kopru.
On moze u Rijeku samo da plati ulaznicu i gleda sa tribine.
Cuj Edis i Vucenovic vi bas imate kratko pamcenje. Nije on dosao sto ga neko voli, nego zato sto marke nismo imali. Hodzica bi sa veznog dizao na spica.. toliko.
Ako je i Adzem zakuhao sa "klanom" sto onda ne idemo protiv klana?
Ko da ide protiv klana?
Evo samljeli su i njega. Boljevic ispred Cvetanovskog je sve jasno, Krpic napljuvan pa nedodirljiv 90 minuta.
Nemam kratko pamcenje nego mi se uvrce stomak od price nije htio nilo drugi. Dosao je neko drugi 6 mjeseci prije kada amo bili u goroj situaciji nego tada, ni do Konjica nismo mogli za razliku od Edisa i taj neko (Marenci i Ivkovic) je Edisu ostavio komociju da se zajebaje proljetnu polusezonu jer je bio 5 na tabeli sa Bojom, Lukom, Drinom i Becom. Edis je tada da te podsjetim odbio klub, na ljeto 2021.
Edis je tada za cijelo proljece dobio dvije utakmice Sarajevo i Velez, citave dvije utakmice. Onu zadnju (Krupa cini mi se, necu da racunam). Edis je umjesto promocije mladih igraca doveo Vučenovica i gurao zajedno sa raspalim rumenim zoharom.
Nemoj mi Edisa, molim te.
Adzem ce ako ovako nastavi potrajati jako kratko a i sam je kriv, iskreno.
Nije ni izgubio puno, mislim Zrinski samo?
A sljedece sezone sa Gasalom, Subasicem Evropu izborio. Pazi otjeran jer je izgubio od Veleza 1:0 gdje smo daleko bolji bili. Dovedemo Basica, on izgubi na Grbavici (sto se Edisu rijetko desavaalo) i damo mu podrsku..
Sa istim Basicem smo sramote dozivljavali, doveo nas u borbu za opstanak nakon sto je prosao pripreme. Navaljao Turanjanine, Russtemovice, Al Jabera na klupi drzao.
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Pa jest, izborio je Europu ali isključivo zaslugama Santosa i Hodžića. Ostatak ekipe nije postojao a ovo su bila u tom trenutku 2 najbolja igrača u ligi po pitanju forme. Također mi smo jedina ekipa mislim te sezone koja je sve utakmice igrala pred svojom publikom. Svi su išli negdje zbog promjene terena, i to je tada bila naša velika prednost.zeljovolimte je napisao/la: ↑29 jul 2025, 09:15Trebao je gurati Jaganjca? Covjek se ponasa ko da je noge presadio sad, a ne prije tri godine.bhsport je napisao/la: ↑29 jul 2025, 08:48Sa Bašićem nismo sigurno, sa Akrapom mrtvim smo imali vise od dva suta u okvir, Denisa da ne spominjem.zeljovolimte je napisao/la: ↑28 jul 2025, 18:17
Vidis kod tebe je isto izrazen taj sindrom. Puno vece smo bruke dozivljavali sa Basicem, Akrapom, Coricem nego od sinoc.
Cuj Edis i Vucenovic vi bas imate kratko pamcenje. Nije on dosao sto ga neko voli, nego zato sto marke nismo imali. Hodzica bi sa veznog dizao na spica.. toliko.
Ako je i Adzem zakuhao sa "klanom" sto onda ne idemo protiv klana?
Ko da ide protiv klana?
Evo samljeli su i njega. Boljevic ispred Cvetanovskog je sve jasno, Krpic napljuvan pa nedodirljiv 90 minuta.
Nemam kratko pamcenje nego mi se uvrce stomak od price nije htio nilo drugi. Dosao je neko drugi 6 mjeseci prije kada amo bili u goroj situaciji nego tada, ni do Konjica nismo mogli za razliku od Edisa i taj neko (Marenci i Ivkovic) je Edisu ostavio komociju da se zajebaje proljetnu polusezonu jer je bio 5 na tabeli sa Bojom, Lukom, Drinom i Becom. Edis je tada da te podsjetim odbio klub, na ljeto 2021.
Edis je tada za cijelo proljece dobio dvije utakmice Sarajevo i Velez, citave dvije utakmice. Onu zadnju (Krupa cini mi se, necu da racunam). Edis je umjesto promocije mladih igraca doveo Vučenovica i gurao zajedno sa raspalim rumenim zoharom.
Nemoj mi Edisa, molim te.
Adzem ce ako ovako nastavi potrajati jako kratko a i sam je kriv, iskreno.
Nije ni izgubio puno, mislim Zrinski samo?
A sljedece sezone sa Gasalom, Subasicem Evropu izborio. Pazi otjeran jer je izgubio od Veleza 1:0 gdje smo daleko bolji bili. Dovedemo Basica, on izgubi na Grbavici (sto se Edisu rijetko desavaalo) i damo mu podrsku..
Grupa iznad svakog pojedinca.
-
Bojudaosinebu
- Postovi: 1339
- Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Radovac (trudnica) ti glavni igrac na sredini terena, adzem.ti trener i onda se ibretis nekim rezultatima. Cudno
Re: FK Željezničar
Edis nije izborio Evropu.zeljovolimte je napisao/la: ↑29 jul 2025, 09:15Trebao je gurati Jaganjca? Covjek se ponasa ko da je noge presadio sad, a ne prije tri godine.bhsport je napisao/la: ↑29 jul 2025, 08:48Sa Bašićem nismo sigurno, sa Akrapom mrtvim smo imali vise od dva suta u okvir, Denisa da ne spominjem.zeljovolimte je napisao/la: ↑28 jul 2025, 18:17
Vidis kod tebe je isto izrazen taj sindrom. Puno vece smo bruke dozivljavali sa Basicem, Akrapom, Coricem nego od sinoc.
Cuj Edis i Vucenovic vi bas imate kratko pamcenje. Nije on dosao sto ga neko voli, nego zato sto marke nismo imali. Hodzica bi sa veznog dizao na spica.. toliko.
Ako je i Adzem zakuhao sa "klanom" sto onda ne idemo protiv klana?
Ko da ide protiv klana?
Evo samljeli su i njega. Boljevic ispred Cvetanovskog je sve jasno, Krpic napljuvan pa nedodirljiv 90 minuta.
Nemam kratko pamcenje nego mi se uvrce stomak od price nije htio nilo drugi. Dosao je neko drugi 6 mjeseci prije kada amo bili u goroj situaciji nego tada, ni do Konjica nismo mogli za razliku od Edisa i taj neko (Marenci i Ivkovic) je Edisu ostavio komociju da se zajebaje proljetnu polusezonu jer je bio 5 na tabeli sa Bojom, Lukom, Drinom i Becom. Edis je tada da te podsjetim odbio klub, na ljeto 2021.
Edis je tada za cijelo proljece dobio dvije utakmice Sarajevo i Velez, citave dvije utakmice. Onu zadnju (Krupa cini mi se, necu da racunam). Edis je umjesto promocije mladih igraca doveo Vučenovica i gurao zajedno sa raspalim rumenim zoharom.
Nemoj mi Edisa, molim te.
Adzem ce ako ovako nastavi potrajati jako kratko a i sam je kriv, iskreno.
Nije ni izgubio puno, mislim Zrinski samo?
A sljedece sezone sa Gasalom, Subasicem Evropu izborio. Pazi otjeran jer je izgubio od Veleza 1:0 gdje smo daleko bolji bili. Dovedemo Basica, on izgubi na Grbavici (sto se Edisu rijetko desavaalo) i damo mu podrsku..
Sa istim Basicem smo sramote dozivljavali, doveo nas u borbu za opstanak nakon sto je prosao pripreme. Navaljao Turanjanine, Russtemovice, Al Jabera na klupi drzao.
Evropu je spasio Bašic. Edis je bio u kriminalnoj seriji rezultata sa urusenom ekipom.
Denis ima mrlju 0-5 Zrinjski i kup sa Širokim - zato je i dobio nogu.
Basic - spasio sezonu, prosao kolo u evropi sa nikakvom ekipom kao sto kazes a to mu doveo SD - rumeni zohar, radilo mu se iza ledja, sapunjala daska. Na kraju otisao gospodski.
Al Jaber je trebao i morao vise igrati kod Nermina i to mu i jeste zamjerka.
I takav Jaganjac je za Vučenovica Ronaldo.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
-
zeljovolimte
- Postovi: 3775
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Totalno si neobjektivan. Vucenovic odigrao 7 utakmica u prosjeku 25' i ti pricas neko ga gurao..bhsport je napisao/la: ↑29 jul 2025, 09:40Edis nije izborio Evropu.zeljovolimte je napisao/la: ↑29 jul 2025, 09:15Trebao je gurati Jaganjca? Covjek se ponasa ko da je noge presadio sad, a ne prije tri godine.bhsport je napisao/la: ↑29 jul 2025, 08:48
Sa Bašićem nismo sigurno, sa Akrapom mrtvim smo imali vise od dva suta u okvir, Denisa da ne spominjem.
Ko da ide protiv klana?
Evo samljeli su i njega. Boljevic ispred Cvetanovskog je sve jasno, Krpic napljuvan pa nedodirljiv 90 minuta.
Nemam kratko pamcenje nego mi se uvrce stomak od price nije htio nilo drugi. Dosao je neko drugi 6 mjeseci prije kada amo bili u goroj situaciji nego tada, ni do Konjica nismo mogli za razliku od Edisa i taj neko (Marenci i Ivkovic) je Edisu ostavio komociju da se zajebaje proljetnu polusezonu jer je bio 5 na tabeli sa Bojom, Lukom, Drinom i Becom. Edis je tada da te podsjetim odbio klub, na ljeto 2021.
Edis je tada za cijelo proljece dobio dvije utakmice Sarajevo i Velez, citave dvije utakmice. Onu zadnju (Krupa cini mi se, necu da racunam). Edis je umjesto promocije mladih igraca doveo Vučenovica i gurao zajedno sa raspalim rumenim zoharom.
Nemoj mi Edisa, molim te.
Adzem ce ako ovako nastavi potrajati jako kratko a i sam je kriv, iskreno.
Nije ni izgubio puno, mislim Zrinski samo?
A sljedece sezone sa Gasalom, Subasicem Evropu izborio. Pazi otjeran jer je izgubio od Veleza 1:0 gdje smo daleko bolji bili. Dovedemo Basica, on izgubi na Grbavici (sto se Edisu rijetko desavaalo) i damo mu podrsku..
Sa istim Basicem smo sramote dozivljavali, doveo nas u borbu za opstanak nakon sto je prosao pripreme. Navaljao Turanjanine, Russtemovice, Al Jabera na klupi drzao.
Evropu je spasio Bašic. Edis je bio u kriminalnoj seriji rezultata sa urusenom ekipom.
Denis ima mrlju 0-5 Zrinjski i kup sa Širokim - zato je i dobio nogu.
Basic - spasio sezonu, prosao kolo u evropi sa nikakvom ekipom kao sto kazes a to mu doveo SD - rumeni zohar, radilo mu se iza ledja, sapunjala daska. Na kraju otisao gospodski.
Al Jaber je trebao i morao vise igrati kod Nermina i to mu i jeste zamjerka.
I takav Jaganjac je za Vučenovica Ronaldo.
Edis je osvojio re sezone 80% bodova, a zasluge ste pripisali Basicu.. sapunjala mu se daska i slicno. Uvijek neki izgovor, a kad je neko nas uvijek se sve gleda kao mana.
Edis gurao Vucenovica, a Basic Rustemovica, Turanjanina jer nije imao drugu opciju. Naravno njemu ne zamjrrwmo Al Jabera, Becu i ostale. To su antitalenti..
Niko nas nije nadigrao sa Edisom, dobili Zrinski u Mostaru sa svima ravnopravno igrali. Sa Denisom unaprijed predas sve utakmice jer ko picke izadjemo na teren.
Online
Trenutno korisnika/ca: KrajinaTm87 i 17 gostiju.


