Vec me je sunce izgleda udarilo u glavu ili od uzbudjenjaHordas1990 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 13:43Kako na trampolini gledas stream sviju ti? Skaces i drzis telefon u rukama? Zaboli li te glava?
Nije trampolina vec pedalina hahahahahaha
Vec me je sunce izgleda udarilo u glavu ili od uzbudjenjaHordas1990 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 13:43Kako na trampolini gledas stream sviju ti? Skaces i drzis telefon u rukama? Zaboli li te glava?
Starlink koristi dečkoHordas1990 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 13:43Kako na trampolini gledas stream sviju ti? Skaces i drzis telefon u rukama? Zaboli li te glava?
Covjek je gigant. Haram je vino Nodi. A i glava ce te zaboljeti i od sunca i od zeljejurisicduska je napisao/la: ↑29 jul 2025, 13:47Starlink koristi dečkoHordas1990 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 13:43Kako na trampolini gledas stream sviju ti? Skaces i drzis telefon u rukama? Zaboli li te glava?
Javi Nodi jesi živ kad vas otrese Posusje da ne baciš ženu sa pedaline
bvsic je napisao/la: ↑29 jul 2025, 13:18![]()
Nemoj nam samo puno po suncu hodat, ko ce te tek onda trpit i citat
Jesi prebolio prvu tekmu na Koševu? Mislim da je boljela više nego ona u Sloveniji.
Nisam ni patio komso
DobarHercegovinaCali je napisao/la: ↑29 jul 2025, 15:01Jedna informacija za navijače Sarajeva, u sportski sektor vam dolazi Marko Marić,bivši sportski direktor DZGa.
Njega su jedva cekali da otjeraju,sve igrace koje je doveo su otjerali osim ovih par koji imaju lordovske ugovore tipa Mae,argentinac ovaj koji je placen 3 mil eura. Kod nas je Latterme pravi covjek na oravom mjestu.Najprvi je napisao/la: ↑29 jul 2025, 16:26DobarHercegovinaCali je napisao/la: ↑29 jul 2025, 15:01Jedna informacija za navijače Sarajeva, u sportski sektor vam dolazi Marko Marić,bivši sportski direktor DZGa.
Marica su g.ovnjavom lopatom i to jedva otjerali iz kluba. Ne bih se bas veselio tome, pogotovo sad kad ubadate s igracima i kad izgleda kao da idete naprijedNajprvi je napisao/la: ↑29 jul 2025, 16:26DobarHercegovinaCali je napisao/la: ↑29 jul 2025, 15:01Jedna informacija za navijače Sarajeva, u sportski sektor vam dolazi Marko Marić,bivši sportski direktor DZGa.
Ima tu svega i nije samo do njega,cijeli niz ljudi i skupstina su odlucivali u svemu. Nije problem bio ni njega ni Zajeca otjerati. Sa druge strane dugo je u Dinamu i vojnik kluba.tutankamon1905 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 17:10Marica su g.ovnjavom lopatom i to jedva otjerali iz kluba. Ne bih se bas veselio tome, pogotovo sad kad ubadate s igracima i kad izgleda kao da idete naprijedNajprvi je napisao/la: ↑29 jul 2025, 16:26DobarHercegovinaCali je napisao/la: ↑29 jul 2025, 15:01Jedna informacija za navijače Sarajeva, u sportski sektor vam dolazi Marko Marić,bivši sportski direktor DZGa.
Sto ste tako sigurni da ce ih on preuzeti? Ne bi bio prvi put da ga mrsnu a lafo sve gotovo. Mutniji od MIljacke ljudi su im u i oko kluba to se zna.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 17:27Najace je sto sad sebe ubjedjuju da je Ismir otpad i smece a da mu je brat melek.
Ma nismo sigurni nego vode rasprave o Mirvicu,prizeljkuju da dodje pa ih ljudi ismojavaju,sve ono sto su pricali moraju sad da progutaju plave ravaku.Hordas1990 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 17:32Sto ste tako sigurni da ce ih on preuzeti? Ne bi bio prvi put da ga mrsnu a lafo sve gotovo. Mutniji od MIljacke ljudi su im u i oko kluba to se zna.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 17:27Najace je sto sad sebe ubjedjuju da je Ismir otpad i smece a da mu je brat melek.
Trenutno korisnika/ca: Arma00, ludilompredozirani, prisonbreak, relativizam, Venom, Zigazaga i 17 gostiju.