FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- ErosViverosViv
- Postovi: 3381
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mozda je vakat da nas i sreca malo pogleda.
Re: FK Sarajevo
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
-
johntravolta123
- Postovi: 1669
- Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Upravo sam htjeo isto da napisem_weella_ je napisao/la: ↑30 jul 2025, 10:23Kakva je svlačionica i zajedništvo pokazuje momenat i Renata u avionu.
Čovjek koji nije ni blizu treninga, povratka je tu da podrži pomogne savjetom/pojavom. Svaka čast. I njemu i Zekiću koji to tako gradi.
Bez klanova, bez ega!
Momke podržati maksimalno kako god završilo.
Mi imamo veći cilj od ovoga u četvrtak, biti prvak !
Ocito momci disu jedan za drugog !
Re: FK Sarajevo
Da li ima spisak igraca koji su otputovali,neka im je sretno da nam se vrate sa prolazom imamo karakter,bice tesko idemo dalje. 
Re: FK Sarajevo
Vece su sanse da osvojimo konferencijsku ligu nego da budemo prvak u nasoj ligi.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
-
kogmagie46
- Postovi: 367
- Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:02
- Kontakt:
- belosevic23
- Postovi: 1345
- Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kovačik je upravo na ljekarskim pregledima.
Re: FK Sarajevo
Super idemo po prolaz.kogmagie46 je napisao/la: ↑30 jul 2025, 10:54Svi igrači koji su bili u prvoj tekmi igraju i u drugoj![]()
- Varijantas8
- Postovi: 272
- Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Dobro izgleda oprema, atmosfera, cinjenica da se ide charterom.
Jako, jako nam treba ovaj prolaz.
Jako, jako nam treba ovaj prolaz.
- FKS -
Re: FK Sarajevo
Pa vjeruj mi da bi to bilo možda i najjače predstavljane u historiji kluba, da hoće neko iz marketing službe pročitat ovoVarijantas8 je napisao/la: ↑30 jul 2025, 11:16Imal ko da ga potpiše, il su svi odletjeli.
Kad osvane slika on i Šoja u svecanom salonu sa olovkom u ruci.
SARAJEVO SIAMO NOI <3
Re: FK Sarajevo
Bitno je samo ostati neporazen u Rumuniji, onda napuniti Kosevo protiv Trnave. Kakav bi tek to bio dvomeč, ali otom potom..
Re: FK Sarajevo
Sretno šampioni!
Re: FK Sarajevo
Ma da je prezivjeti ovu tekmu pa onda kalkulisite sta hocete
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!
- GianlucaPagliuca71
- Postovi: 418
- Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Samo da je proci odavno vece radosti ne bi bilo. Trnavu da ne spominjem to bi hajc poceo odmah nakon sutrasnje utakmice 
Svi u napad jedan je Hase!
ZZ !
ZZ !
Re: FK Sarajevo
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
Online
Trenutno korisnika/ca: rimljanin90, ubipara i 13 gostiju.






