FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Transfermarkt je jedna obicna prevara. Nikad to ne uzimajte kao neki argument. Pa Pejic iz zelje vrijedi 400k a Kyeremeh 300k, apsurdno. Liga dosta utice na cijene igraca. Npr Guliashvili trenutno vrijedi 1.5 miliona. Da potpise npr za Dinamo na transfermarktu bi pisalo 3 ili 4 miliona.
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nije mi mrsko bilo da potrazim prije prve utakmice sam napisao:
Nemojte ljudi toliko TM uzimati kao relevantan za neke predikcije.Hordas1990 je napisao/la: ↑23 jul 2025, 19:13Gledam upravo, Zira (13 miliona) igra trenutno egal sa Hajdukom (40 miliona). Kazem za ove sto gledaju TM.
Shkendija dobila FCSB, inace prvaka Rumunije koji vrijedi 50+ miliona na TM. Shkendija vrijedi 5 i kod nas ne bi ni Europu izborila.
Toliko o tome.
Svako kolo ovih europskih utakmica se mogu naci slicni primjeri.
Nemojte molim vas da pravimo Bayern od ovih. Dobri su, da, ali ja odgovorno tvrdim da se moze igrati sa njim i da se mogu proci.
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa bas tako TM treba znati gledati.
Uzeti u obzir ligu, podneblje, odakle je igrač došao, statistiku.
Nije to samo cijena i hajd opleti. Imaš rleventnih informacija more. Cijena se formira u odnosu na dosta toga. Nije ubleha TM ali nije nj za svakog. Moraš malo znati šta gledaš.
Uzeti u obzir ligu, podneblje, odakle je igrač došao, statistiku.
Nije to samo cijena i hajd opleti. Imaš rleventnih informacija more. Cijena se formira u odnosu na dosta toga. Nije ubleha TM ali nije nj za svakog. Moraš malo znati šta gledaš.
Re: FK Sarajevo
Zna li iko ljudi kakav nam je zdravstveni bilten, jesu li svi spremni?
Re: FK Sarajevo
Ja sam spreman, zdrav, nemam nikakvih bolova, odradit ću danas jedan lakši trening pred revanš i to je to.
Re: FK Sarajevo
Ja sam termin sinoc neki igro i malo me peta boli, ali veceras malo masaza ovo ono i sutrasnja euforija kad krene mislim da cu bit 100% spreman
-
KosevoZove
- Postovi: 1793
- Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sve stoji kazem nekako mi djeluju bolje, odlucnije od rumuna, pa sjetimo se prosle godine, na Kosevu smo mi bili bolje, revans je drugacije pokazao …Hajdeee je napisao/la: ↑30 jul 2025, 13:25Rumuni cca 23 miliona procjenjeni, Trnava 7 miliona.KosevoZove je napisao/la: ↑30 jul 2025, 13:20Moje misljenje da je jaca dosta trnava od rumuna, ali prvo da ove preskocimo, pa tek onda pricati o spartaku, i da im se revansiramo za proslogodisnje ispadanje.![]()
Ovo je moje misljenje ne morate se sloziti sa istim, da mi abd prodjemo sutra i onda docekati spartak sa 30 000 gledalaca.
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻
-
KosevoZove
- Postovi: 1793
- Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Moje misljenje mozda i grijesim, nekako su mi rumuni slabo pokazali sta znaju, dok je spartak fino odigrao kod nas prvu tekmu, iako smo mi bili bolji uz nase zicere…GianlucaPagliuca71 je napisao/la: ↑30 jul 2025, 13:24Nisu jaciKosevoZove je napisao/la: ↑30 jul 2025, 13:20Moje misljenje da je jaca dosta trnava od rumuna, ali prvo da ove preskocimo, pa tek onda pricati o spartaku, i da im se revansiramo za proslogodisnje ispadanje.![]()
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa mi smo bolji nego tad 300%KosevoZove je napisao/la: ↑30 jul 2025, 15:00Moje misljenje mozda i grijesim, nekako su mi rumuni slabo pokazali sta znaju, dok je spartak fino odigrao kod nas prvu tekmu, iako smo mi bili bolji uz nase zicere…GianlucaPagliuca71 je napisao/la: ↑30 jul 2025, 13:24Nisu jaciKosevoZove je napisao/la: ↑30 jul 2025, 13:20Moje misljenje da je jaca dosta trnava od rumuna, ali prvo da ove preskocimo, pa tek onda pricati o spartaku, i da im se revansiramo za proslogodisnje ispadanje.![]()
![]()
Re: FK Sarajevo
I Spartak i Aktobe su imali bolje pojedince, kod Rumuna ni jedan ofanzivac nije izazivao "strah".
Palestinac nije nista vise uradio nego sto uradi Krpic, a ni ovi tamnoputi nisu brzi ni opasni.
Palestinac nije nista vise uradio nego sto uradi Krpic, a ni ovi tamnoputi nisu brzi ni opasni.
Re: FK Sarajevo
A kako će tek sutra (ako Bog da) da bude spor ..
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: FK Sarajevo
Nije izazivao strah jer imamo bar 3 puta bolju odbranu nego protiv njih.
a Bairam i Palestinac su preopasni, oni su vjerovatno amateri pored ove dvojice. Samo sto smo u trnavu otisli bez stopera i durakovic u prvoj zajedno sa mehmedovicem.
Re: FK Sarajevo
Pogledah malo golove iz Trnave, kakve amaterske greške, ono se u evropi rijetko viđa. Prvi Rockov zapliva u prazno, drug lopta preko dva naša zadnja i treći Čelik maksum gradi loptu k'o pjetlić...
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸
Re: FK Sarajevo
Jest ta utakmica mučna bila za gledat' u pm. To nam je kad skontam i najveći poraz sa Zoranom.
Re: FK Sarajevo
I tamo smo prvi imali veliku sansu odmah na startu, jel ono jovic pravo u golmana glavom sa 3,4 metra? Jbg da ga je tad zabio
Re: FK Sarajevo
Pise se o Trnavi isto da smo prosli, a realno je da je smo teski autsajderi sutra
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10164
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ljudi ne treba podcjeniti Rumune.Idemo po prolaz ali su favoriti kuci objektivno.Isto tako ne bi se slozio da nemaju prejake pojedince koji bi kod nas momentalno upali u prvi 11 niti da im je Trnava blizu.
Razlika je sto smo Craiovi trebali zabiti 5 a zabili smo 2,Trnavi trebali 5 a zabili 0.
Druga razlika sto nam je odbrana tamo bila katastrofa.Morao spustati Bubanju na stopera,Celik sa tek par dana napunjenih 18 godina i novi Jovic.Uz to Rockov na golu.Mehmedovic u vezi,Durakovic lijevo.Znaci ekipa koje je realno za 4.mjesto u PL je izasla tamo sto sutra nece biti slucaj.
Analizirao sam i prosle godine Trnavu i ove Craiovu,po meni su rumuni dosta bolji tim.Ja sam siguran da su Zekic i njegovi ljudi izvukli svaki detalj do najsitnijeg sta jedu za dorucak i fino predstavili ekipi.Eh sad kako ce to izgledati sutra vidjet cemo.Nije do sefa ako nekome padne koncentracija i primimo gol kao prije 7 dana.
Najgore sto se moze desiti da primimo u uvodu utakmice iz svlacionice.Psiholoska blokada u startu a oni bi se sluzili svim i svacim ciganskim,udarali,pljuvali,psovali i pritisak publike.
Mi ne smijemo pasti nakon jednog primljenog gola i moramo igrati.Ako prvi zabijemo ja sam ubjedjen da je to to ali vidjeli smo da ovi ne odustaju do zadnje sekunde i da su teski nafakasi.
Razlika je sto smo Craiovi trebali zabiti 5 a zabili smo 2,Trnavi trebali 5 a zabili 0.
Druga razlika sto nam je odbrana tamo bila katastrofa.Morao spustati Bubanju na stopera,Celik sa tek par dana napunjenih 18 godina i novi Jovic.Uz to Rockov na golu.Mehmedovic u vezi,Durakovic lijevo.Znaci ekipa koje je realno za 4.mjesto u PL je izasla tamo sto sutra nece biti slucaj.
Analizirao sam i prosle godine Trnavu i ove Craiovu,po meni su rumuni dosta bolji tim.Ja sam siguran da su Zekic i njegovi ljudi izvukli svaki detalj do najsitnijeg sta jedu za dorucak i fino predstavili ekipi.Eh sad kako ce to izgledati sutra vidjet cemo.Nije do sefa ako nekome padne koncentracija i primimo gol kao prije 7 dana.
Najgore sto se moze desiti da primimo u uvodu utakmice iz svlacionice.Psiholoska blokada u startu a oni bi se sluzili svim i svacim ciganskim,udarali,pljuvali,psovali i pritisak publike.
Mi ne smijemo pasti nakon jednog primljenog gola i moramo igrati.Ako prvi zabijemo ja sam ubjedjen da je to to ali vidjeli smo da ovi ne odustaju do zadnje sekunde i da su teski nafakasi.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Polako, oni trenutno imaju puno više problema.. poraz protiv nas vjerovatno znači i otkaz njihovom treneru..
Igrača kojeg treba pratiti i vjerujem da su ga zekic i ekipa dobro analizirali je Assad Al Hamlawi, decko je protiv Cluja sam rjesio utakmicu sto znaci da mu je realizacija na nivou i treba vidjeti i potruditi se da decko ne dobija puno lopti i ako dobije sto agresivniji bit..
Ono što me nervira a to smo mogli vidjeti bezbroj puta jeste da većinom pred kraj utakmice niko ne ide u blok na 20-30 metara protivničkom igraču.. primili smo bezbroj golova ne samo u ligi vec nas je to kostalo i u Evropi pogotovo protiv Celtica kad se sjetim, ostave covjeka na 30 metara i gledaju ga kako zabija evrogol umjesto da daju sve od sebe da taj sut bude izblokiran ili bar malo da mu otezaju..
Naša šansa su krilni napadači, vjerujem da ćemo i mi u nekom periodu utakmice biti "primorani" da se branimo i tu vidim najviše šansi, jedan brz kontranapad i molit Allaha dragog da ovi nasi zabiju jer nam je zavrsnica u kurcu prosto receno.
Igrača kojeg treba pratiti i vjerujem da su ga zekic i ekipa dobro analizirali je Assad Al Hamlawi, decko je protiv Cluja sam rjesio utakmicu sto znaci da mu je realizacija na nivou i treba vidjeti i potruditi se da decko ne dobija puno lopti i ako dobije sto agresivniji bit..
Ono što me nervira a to smo mogli vidjeti bezbroj puta jeste da većinom pred kraj utakmice niko ne ide u blok na 20-30 metara protivničkom igraču.. primili smo bezbroj golova ne samo u ligi vec nas je to kostalo i u Evropi pogotovo protiv Celtica kad se sjetim, ostave covjeka na 30 metara i gledaju ga kako zabija evrogol umjesto da daju sve od sebe da taj sut bude izblokiran ili bar malo da mu otezaju..
Naša šansa su krilni napadači, vjerujem da ćemo i mi u nekom periodu utakmice biti "primorani" da se branimo i tu vidim najviše šansi, jedan brz kontranapad i molit Allaha dragog da ovi nasi zabiju jer nam je zavrsnica u kurcu prosto receno.
Kad navečer oči sklopim, ja pjevam tebi i u snu
snagu ja ću uvijek skupit' i bodrit te na samom dnu..
Saraj'vo je život nama, ne stanica prolazna,
uz tebe smo uvijek znaj MI NE IDEMO NIKADA!
snagu ja ću uvijek skupit' i bodrit te na samom dnu..
Saraj'vo je život nama, ne stanica prolazna,
uz tebe smo uvijek znaj MI NE IDEMO NIKADA!
Online
Trenutno korisnika/ca: johntravolta123 i 12 gostiju.
